Kolarstwo

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Kolarstwo

Postprzez Kama » 14 Gru 2007 21:18

interesuje się tu ktoś cyclingiem?? i jakie są wasze odczucia po prezentacji Tour de Pologne 2008??
Kama
Młodzik młodszy
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 Gru 2007 22:06
Miejscowość: Tychy

Postprzez Kiri » 15 Gru 2007 13:17

Oglądam kolarstwo od czasu do czasu, ale po jakimś czasie zaczyna mnie nudzić ono i zasypiam :D
Kiri
Junior młodszy
 
Posty: 69
Rejestracja: 01 Gru 2006 18:32

Postprzez Bartek » 15 Gru 2007 20:46

Co do trasy TdP to czuję ulgę, że nareszcie nie będzie katowany podjazd pod Orlinek, tylko wyścig pojedzie w inne rejony kraju. Ciekaw jestem szczególnie VI etapu - byłem w tym roku w tamtych rejonach i patrzyłem na szosę właśnie pod kątem jazdy rowerem. :)
Awatar użytkownika
Bartek
Biathlon.pl
 
Posty: 72
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:12

Re: Kolarstwo

Postprzez Miłosz » 25 Lis 2008 23:48

Tegoroczny TdP nudny jak flaki z olejem... Co by złego o Orlinku nie powiedzieć to tam jednak była walka, jeden górski (w dużym cudzysłowie) etap to za mało jak na taki wyścig.
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: Kolarstwo

Postprzez Żaba » 26 Lis 2008 08:57

Skoro poruszyliście już temat tegorocznego Tour de Pologne, to podłącze się do dyskusji.

Popieram przedmówce że tegoroczna trasa była nudna. W poprzednich latach bardzo fajnie się oglądało jak przed pierwszym wjazdem na Orlinek było ponad 100 kolarzy a do mety dojeżdżało tylko 50 tak to nawet nie ma na Tour de France.

Niestety trasa w następnym roku będzie wyglądała podobnie do tej z tego roku, więc znów powieje nudą, chyba że coś poprawią.
Awatar użytkownika
Żaba
Kapitan drużyny
 
Posty: 106
Rejestracja: 03 Gru 2006 16:58
Miejscowość: Oświęcim

Re: Kolarstwo

Postprzez figaro56 » 26 Lis 2008 11:00

Zgadzam się. Wyścig nudny. Do tego komentarz w TVP koszmarny. Jakieś płaskie dowcipy tego Kurzajewskiego i ten pożal się Boże komentator na motocyklu. Najlepsza z nich to chyba Majka Włoszczowska. Niestety nie mam Eurosportu 2 a tam nasi ulubieńcy. Jak już zdecydowali się na wschód to dlaczego nie puścili wyścigu po bieszczadzkich serpentynach. Nie są to Alpy czy Pireneje ale zawsze trochę byłoby ciekawiej.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kolarstwo

Postprzez anka88-88 » 26 Lis 2008 20:59

Kolarstwo bywa nuuuuuudne. Ale Sebastian to mój kolega i on tu rządzi:*
anka88-88
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Lis 2008 20:53

Re: Kolarstwo

Postprzez Bartek » 02 Gru 2008 21:25

Sam pomysł może nie był zły, szkoda że pogoda spłatała figla i trzeba było skracać ten "królewski" etap, z podjazdami pod Głodówkę byłoby na pewno ciekawiej. Swoją drogą, malutki kawełeczek nawet sam przejechałem i zdaje się, że pod tę samą górkę poszła najważniejsza akcja całego wyścigu.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku Lang zrezygnuje z jazdy drużynowej na czas, a zamiast tego dorzuci jeszcze jeden etap z podjazdami. I skróci płaskie etapy, bo takie długości 230 kilometrów to jednak spora przesada.

Jeśli pisze się teraz o kolarstwie, to trzeba o Majce Włoszczowskiej. Nie mogę zrozumieć, dlaczego nie ma w kraju sponsora chętnego do finansowania jej i całej grupy. Koszty, w porównaniu do innych dyscyplin, nie są zbyt wielkie, a Maja, jeszcze z olimpijskim srebrem na szyi, ma niesamowity potencjał marketingowy. Dla takiego Banku BGŻ jak znalazł - i tak wspierają kolarstwo, więc dziwne, że nie chcą wspomóc jego największego teraz skarbu... Może ktoś się jeszcze przebudzi?
Awatar użytkownika
Bartek
Biathlon.pl
 
Posty: 72
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:12

Re: Kolarstwo

Postprzez figaro56 » 04 Gru 2008 12:27

Najgorzej mnie denerwuje fakt, że w tej skorumpowanej kopanej piłce nadal krążą takie pieniądze a tu nikt nie może 1 miliona znaleźć na kolarstwo. Chyba tyle potrzeba takiej grupie kolarskiej na rok do zaistnienia. Przeciętny kopacz na ławce rezerwowych w przeciętnej drużynie zarabia takie pieniądze o których Majka może tylko pomarzyć a sukcesów w tej piłce klubowej to ze świecą szukać.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kolarstwo

Postprzez Mundzioł » 20 Gru 2008 22:12

Kolarstwo to nie sport! Zamiast ludzi na rowerach scigaja sie androidy!

Nie ogladam od kiedy kazdy moj ulubiony kolarz wpadal na dopingu - zenada.
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Kolarstwo

Postprzez Duche » 20 Gru 2008 22:54

Kolarstwo to właśnie jest sport i to najcięższy sport z możliwych. Notabene moja ulubiona dyscyplina sportowa ;)

Z ciekawość. Kto był Twoim ulubionym kolarzem? Vino, Ulle, Basso, Heras, może ktoś mniej znany kto wpadł?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kolarstwo

Postprzez dawid » 22 Gru 2008 10:34

słyszeliscie o szumacherze on mowi ze jest niewinny hahaha :mrgreen:
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Kolarstwo

Postprzez Slettemark » 22 Gru 2008 14:41

A ja mam do was takie pytanie....Albo może by to nazwać ankietą?W każdym razie napiszcie nazwisko jednego kolarza,którego uważacie za niewinnego.Ja raczej nie wierzę żeby jakikolwiek kolarz z pierwszej "50"vuelty czy TdF był niewinny.....Nie sądzę żeby dopingu używali finowie,japończycy i inni azjaci(W końcu nie ma ich w czołówce)

Podsumowując:Niewinni są kolarze którzy jeżdżą koło miejsc 150-tych itp....
Slettemark
Młodzik
 
Posty: 33
Rejestracja: 23 Sty 2007 09:49

Re: Kolarstwo

Postprzez Duche » 22 Gru 2008 15:31

Niewinnego to nie ma, każdy coś stosuje i jestem o tym przekonany. Za takiego czyściocha w peletonie uchodzi Cadel Evans... O tym, że doping nadal w peletonie ma byt może świadczyć m.in. średnia prędkość wyścigów, które nie spada w porównaniu z np. latami 90-tymi.

Kiedyś Vino powiedział ciekawe zadanie - "Widziałem w tym sporcie już wiele i najbardziej martwi mnie, gdy niektórzy chcą być bielsi niż śnieg"

A np. Chris Bordmann powiedział - "Jeśli ktoś jeździe zaskakująco dobrze, powyżej oczekiwań to możecie być pewnie, że coś się z tym kryje"

Co do Stefana - oby tylko ta cała sprawa nie ciągnęła się tak jak ta z Landisem :P Floyd już swoje odbębnił, od przyszłego sezonu będzie znów jeździł, a nadal się odwołuje... ;]
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kolarstwo

Postprzez dawid » 22 Gru 2008 17:34

szmyd jest niewinny, afrykąnce sa niewinni,azjaci z wyjatkiem iranczykow sa nie winni
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Kolarstwo

Postprzez Duche » 22 Gru 2008 17:56

Czemu Szmyd jest niewinny? ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kolarstwo

Postprzez dawid » 22 Gru 2008 17:59

bo mu ufam ale to sa tylko przypszczenia
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Kolarstwo

Postprzez Duche » 22 Gru 2008 18:51

Aha, takie buty. Równie dobrze czyści mogą być Amerykanie, Hiszpanie czy Belgowie.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kolarstwo

Postprzez dawid » 22 Gru 2008 19:23

moze zmienmy teamt na np.giro 2009?
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Kolarstwo

Postprzez czlek682 » 22 Gru 2008 19:38

Czy uważacie że PKOL postąpił dobrze nie zabierając Szmyda na IO w Pekinie 2008?
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Następna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

cron