Skoki narciarskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 15 Lut 2009 00:57

Tym bardziej kiedy ogląda się skoki rywali w PŚ trudno o optymizm.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 15 Lut 2009 18:02

Duże zaskoczenie. Możnaby powiedzieć, że Małysz przegrał złoto w Mistrzostwach Polski, bo ktoś inny nagle złapał niewiarygodną formę, ale przecież on był dopiero 5, a tego już wytłumaczyć nie można. Podobno warunki nie były równe dla wszystkich. Jednak to na pewno nie było decydujące. Forma Adama jest co najmniej niepokojąca. On skoczył w II serii 21 metrów krócej od Kamila Stocha!!!
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Mundzioł » 16 Lut 2009 14:10

Bede trzymal kciuki w Libercu ale poki co to jest dramat, treningi z lepistoe niewiele daja, pewnie za malo czasu!
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Adrian Woźniak » 18 Lut 2009 14:55

Ciężko będzie powalczyć w tym roku..miejmy nadzieje, że w sezonie olimpijskim forma wróci i Adamowi uda się zdobyć jakiś medal :wink:
ja w niego wierze, bo ma olbrzymi potencjał. Moim zdaniem źle zrobił mu ten szum medialny wokół jego osoby. Ta ciągła presja w osiąganiu świetnych wyników musi być niezwykle męcząca.
Poza tym przez długi czas praktycznie tylko na nim skupiała się cała "odpowiedzialność" za sukcesy naszych zawodników w sportach zimowych. Dobrze, że teraz Tomek Sikora i Justyna Kowalczyk należą do ścisłej czołówki w swoich dyscyplinach, to go trochę odciążą na pewno :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 20 Lut 2009 13:20

Oglądał ktoś może pierwsze historyczne zawody kobiet w skokach? Kto nie oglądał niech żałuje. Bardzo interesujący konkurs i te dziewczynki jakie ładniutkie. Paru naszych "Orłów" niech lepiej omija kobiece zawody bo mogą w kompleksy wpaść i nie chodzi mi wyłącznie o urodę. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 20 Lut 2009 15:11

Chętnie bym pooglądał. Szkoda, że jestem odcięty przez te warunki atmosferyczne od Eurosportu. Jednak szukanie na necie transmisji to nie to samo co oglądanie tego w telewizji.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 21 Lut 2009 16:00

Mam jakieś takie przeczucie, że czeka nas dzisiaj niespodzianka na skoczni... Stawiam na Kamila. :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 21 Lut 2009 16:03

Ależ by było pięknie, lecz tylko cudem którykolwiek z Polaków (nawet Adam czy Kamil) mógłby zdobyć medal.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Predator » 21 Lut 2009 17:43

Dużo nie zabrakło do medalu Kamilkowi.....
Daszka ruuuuleeez!
Marek Kolejarz
Awatar użytkownika
Predator
Kadra B
 
Posty: 658
Rejestracja: 17 Gru 2008 19:39
Miejscowość: Małopolska

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Adrian Woźniak » 21 Lut 2009 18:27

Niesamowity dzień dla polskiego sportu :wink: Historyczne zwycięstwo Justyny Kowalczyk, czwarte miejsce Kamila Stocha...szkoda, że nie udało się Sikorze.. :?
No nic pozostaje czekać do igrzysk w Vancouver, oby stamtad nasza reprezentacja przywiozła kilka medali :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 22 Lut 2009 08:51

Napisałem wcześniej, że potrzeba by było cudu by któryś z Polaków zobył medal, a niewiele brakowało do tego cudu. Brawo Kamil!
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 28 Lut 2009 01:00

Na dużej konkurs totalnie przypadkowy... Mam takie przeczucie na drużynówkę... Psttt... Nie zapeszać... :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 28 Lut 2009 21:57

Ależ blisko dzisiaj medalu byliśmy... A Niemcy i Rosjanie poza 8.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 28 Lut 2009 22:15

No to Małysz zawalił medal :mrgreen:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Miłosz » 28 Lut 2009 22:44

Pieprzysz Duche jak zwykle. W drugiej serii Małysz wygrał swoją kolejkę i przesunął nas z szóstego na czwarte miejsce. Także nie zawalił medal, ale wygrał czwarte miejsce.
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 28 Lut 2009 22:46

Tak, ja jak zwykle pieprze :)

Tylko jakby Małysz w pierwszej serii nie skoczył 121 metrów tylko 129 (jak w serii próbnej) to byłby medal. Do reszty chłopaków nie można mieć zastrzeżeń. Dziękuję za uwagę.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 28 Lut 2009 23:16

Oczywiście Małysz w wielkiej formie zagwarantowałby medal, bo te 5 metrów dalej by poleciał. Skoczył na swoim dzisiejszym, nie rewelacyjnym ale solidnym poziomie, w drugiej serii bardzo dobrze. Szkoda medalu który był realny ale i tak jest bardzo dobrze. To jest drużyna i nie ma co obwiniać kogokolwiek w sytuacji gdy wynik jest po prostu świetny. :D
Duche napisał(a):No to Małysz zawalił medal :mrgreen:

No pieprzysz, nie da się ukryć.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 01 Mar 2009 09:39

Ta, ja pieprze. To dlaczego wczoraj nie wykorzystaliśmy wielkiej szansy na medal na MŚ? Kto zawalił? Na pewno nie Stoch, Rutkowski i Hula, tylko Małysz. Po nim należało się spodziewać dalszych skoków, które zapewniłyby chłopcom Kruczka brązowy medal.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Menson » 01 Mar 2009 11:58

Zawalili Małyszowi razy kilka, to Małysz wczoraj zawalił im :D .
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Adrian Woźniak » 01 Mar 2009 12:16

Dlaczego piszecie, że Małysz zawalił skoro w swojej grupie, skaczącej z obniżonego rozbiegu miał najlepszy rezultat 8) ?
Ciężko w ogóle mówić, że ktokolwiek zawalił w naszej ekipie. Wyprzedziliśmy wiele dobrych reprezentacji i nie mieliśmy jakiejś ogromnej straty do pierwszych dwóch ekip.Zabrakło po prostu szczęścia i tyle.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron