Unihokej

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Unihokej

Postprzez markos7207 » 04 Gru 2013 14:52

Zauważyłem że brakuje tematu o unihokeju, taka popularna i medialna dyscyplina, więc założyłem :mrgreen:
Dobra, powód jest troszeczkę inny ;) . W Czechach wkrótce odbędą się MŚ kobiet i Czeszki(jak to Czeszki - wyluzowane 8-) ) postanowiły sobie przy tej okazji, zorganizować konkurs piękności, która z nich bardziej spodoba się kibicom :D . Nie wszystkim pomysł przypadł do gustu, takie Szwedki straszecznie oburzone że co to ma wspólnego ze sportem i takie tam. Zazdrosne :P

Oczywiście przede wszystkim powinny liczyć się umiejętności, ale gdy dziewczyna do tego posiada urodę to nie musi od razu chodzić w kominiarce :mrgreen: . Zatem nie słuchać Szwedek tylko głosować kto ma konto na fejsie bo tylko do 12 grudnia 8-)

Ester Brunclíková
Nikola Šrámková
Kristýna Žižková
Tereza Housková
Anna Macháčková
Barbora Nosková
Tereza Slavíková
Nikola Dědková
Sabina Schweinerová
Zdislava Pilařová
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Unihokej

Postprzez damian940915 » 05 Gru 2013 00:24

Nową sportową idolką zostaje ... Tereza Slavikova :P A tak na poważnie, to nie tylko Tereza może robić za konkurencję dla słynących z urody holenderskich laskarek :D
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Unihokej

Postprzez markos7207 » 05 Gru 2013 10:00

Zgadzam się, wszystkie ładne ale moja faworytka to Nikola Dedkova :)
Także MŚ w unihokeju można śledzić na kanale yt. Na inaugurację w sobotę, Polki zmierzą się z Rosjankami ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Unihokej

Postprzez krtek » 10 Gru 2013 19:58

Polki w MŚ dotarły już do ćwierćfinału, w którym zmierzą się z prezentowanymi wyżej ( ;) ) Czeszkami, w ewentualnym półfinale czeka nas prawdopodobnie mecz ze Szwedkami, które zdemolowały nasze panie w grupie 16:0. Ćwierćfinał w czwartek o 17.
krtek
Młodzik
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 Gru 2012 15:46
Miejscowość: Przemyśl


Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

cron