Piłka nożna

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Piłka nożna

Postprzez Kiuru » 25 Mar 2019 19:50

Przy 24 drużynach awans na euro ciężko uznać za sukces. Trzeba czekać do 1/8 żeby zmierzyć się z przyzwoitym przeciwnikiem. Z dzisiejszej perspektywy eliminacyjna grupa na MŚ 2010 z Czechami, Słowacją i Słowenią wydaje się trudniejsza.
GERHARDT
Awatar użytkownika
Kiuru
Młodzik
 
Posty: 36
Rejestracja: 13 Mar 2011 18:40

Re: Piłka nożna

Postprzez Bocian » 12 Maj 2021 08:17

FIFA w udziwnianiu piłki nożnej na siłę idzie za ciosem. Tym razem, koedukacyjne drużyny w Holandii. Oczywiście wszystko, pod pierzynką z różnorodności, równości i innych farmazonów. :lol:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... mNOHfyHndw
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Piłka nożna

Postprzez Bocian » 30 Mar 2022 15:01

Nasi awansowali na Mundial. Szok :O Oby pobyt w Katarze, nie skończył się tak jak 4 lata temu w Rosji. :lol:

Jeśli jesteśmy już przy Katarze, to jutro ma się tam odbyć kongres FIFA, na którym ma zapaść decyzja o tym, czy Rosja zostanie zawieszona, czy wydalona z organizacji.

Do tego, będzie głosowanie nad tym, czy Mundial będzie organizowany co 2 lata. Cała sprawa brzydko pachnie . FIFA obiecała wypłacenie 16 milionów dolarów, każdej piłkarskiej federacji, której przedstawiciele zagłosują ZA Mundialem w cyklu 2 letnim. Więc chyba wynik głosowania, jest przesądzony :roll:
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Piłka nożna

Postprzez wiosenkaP » 03 Sie 2022 09:27

a co myślicie o transferze Lewego? Pierwsze jego występy są słabiutkie
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy. Audrey Hepburn
wiosenkaP
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Sie 2022 09:06
Miejscowość: Grudziądz

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 18 Sie 2022 17:54

Tutaj nikt nie wie, kto zacz ten Lewy. To tak, jakbyś na forum o black metalu spytała, kogo wziąć do eurowizji ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez mareqna » 15 Gru 2022 09:27

Vamos Albicelestes...........vamos Argentina.........Vamos. Pozdr. dla Kat. :D
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 18 Gru 2022 19:48

Pozdro, byku! Gratki za finał, myślę, że Ci się podobał. Jedni świętują, drudzy płaczą. I nie, nie płaczę po Mbappe.

Byłem w Chorzowie ostatnio, fajne miasto. Choć Ty chyba z Mikołowa, co? Też się wybieram, ale to na wiosnę. Trzymaj się.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez mareqna » 20 Gru 2022 09:47

Zameldowany nadal w Mikołowie, zamieszkały od 4,5 roku w Chorzowie. Tak się złożyło że po ,,rozstaniu" z Martinem Fourcade po burzliwych latach życia zostałem ojcem. Nigdy nie lubiłem zbytnio Messiego, moim ulubionym piłkarzem był Angel di Maria. Personalnie do był najsłabszy zespół Argentyny jaki występował na mistrzostwach Świata od niepamiętnych czasów, bo De Paul to tylko rezerwowy Atletico, Messi stary,di Maria stary i kontuzjowany a Enzo Fernandes, Mac Allister i Alvarez dopiero na MŚ wskoczyli do składu.Ale grali wspaniale i co by nie powiedzieć w każdym meczu byli lepsi od rywala i ten młody trener tymczasowy. Na ławce trenerskiej wspaniali byli piłkarze Aimar, Walter Samuel czy Roberto Ayala. Grali wspaniale i zdobyli ten tytuł a mnie zabrali marzenia......tak ten finał zabrał mi marzenie, już nie mam marzeń w sporcie. Pozdrawiam serdecznie :D :D :D
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Piłka nożna

Postprzez Nikoś22 » 21 Sie 2023 12:32

Zobaczymy w następnym sezonie jak się popisze, mam nadzieje, że trochę lepiej niż ostatnio
Nikoś22
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 Sie 2023 12:22
Miejscowość: Katowice

Re: Piłka nożna

Postprzez Magda171983 » 03 Lis 2023 11:29

Polska reprezantacja jest w opłakanym stanie
Magda171983
Młodzik młodszy
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 Lis 2023 09:27

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości

cron