Wokół Euro, czyli pikniki, modern football & Ojgen

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Wokół Euro, czyli pikniki, modern football & Ojgen

Postprzez friducha » 13 Cze 2012 13:25

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 04:52, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 13 Cze 2012 13:49

Ale co w tym dziwnego, że interesując się piłką od x lat, a dawniej jeżdżąc na kadrę, mam jakąś wizję, jak powinien wyglądać dobry doping i nie podobają mi się klauny z wymalowanymi buźkami i trąbkami i janki różnej maści (nie o Tobie, Janko, mówię :D), dla których mecz piłkarski to coś w rodzaju odpustowego święta, a piłką interesują się od wczoraj. OK, ale rozumiem, że Euro jest nie dla kibiców, ale dla "wszystkich".

Żeby nie było, że tylko marudzę - z perspektywy TV doping w meczu z Rusią wyglądał momentami naprawdę nieźle. Było fajne pier****nięcie.

Z pepikami mam nadzieję, że będzie remis i Smuda zwinie swój majdan razem z perkisami i ojgenami. "Polacy" pozostaną niepokonani, wszyscy na czele z prezesem będą zadowoleni. 8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 13 Cze 2012 15:34

kat. napisał(a):jak powinien wyglądać dobry doping i nie podobają mi się klauny z wymalowanymi buźkami i trąbkami i janki różnej maści

tak tak, wiemy wiemy. Janki i pikniki są potrzebni tylko wtedy kiedy trzeba do puszki wrzucić, aby było na darmowe bilety, wyjazdy, alko i dragi. Bo wśród "swoich"ciężko uzbierać.

jacek89 napisał(a):Nie popełniam tego samego błędu, bo nic takiego nie napisałem. Proszę Cię, czytaj ze zrozumieniem lub wskaż miejsce, w którym napisałem, ze wśród Rosjan jedynie same hoolsy się zjechały.

Przyznaje się mój błąd. Czasami sam się łapie na zbyt szybkim wystawianiu "laurki". Mój błąd.

jacek89 napisał(a):Jeżeli już to raczej grupki Polaków będą dybać na Ruskich, żeby im dać po głowie. Z resztą nie ma co spekulować, zobaczymy jak będzie.

No i miałeś rację ;)

jacek89 napisał(a):Co dziwniejsze, także wśród młodych Rosjan występuje tęsknota za ZSRR

A to akurat nie jest dziwne. Każdy marzy o wielkości. A co by nie mówić wtedy ZSRR było krajem potężnym i wpływowym, które później samo się rozłożyło na łopatki. Ale tego ludzie już nie chcą widzieć. U nas jest tak samo tylko na mniejszą skalę. Tęsknota za PRL wiecznie żywa.

kat. napisał(a):Serio. Dopiero teraz widzę, że bawisz się w sofistykę, a skoro tak - ciach bajera. ;)

Oooo nie nie tak prędko mój drogi. "Gramy u siebie" z czysto logiczno-językowej strony. Gramy - rozgrywamy mecz, zawody, turniej, spotkanie; U SIEBIE - czyli u siebie, w domu, na własnym stadionie, we własnym kraju. Jak by od tej strony patrzeć to okrzyk gramy u siebie owszem jest niedorzeczny, na wyjazdach. Ale wiem skąd się to wzięło, rozumiem, akceptuje, nawet lubię i mimo że od strony czysto logicznej to sformułowanie jest błędne. Skoro według Ciebie "Gramy u siebie" w meczach domowych jest niedorzeczne to chyba tym bardziej w wyjazdowych. Tu nie sofistyka, tu logika.

Dobra teraz mecz. Fajny, nawet szybkie tempo. Arshavin man of the match. Dwie asysty :lol: Lubię gościa. I dalej stawiam, że Rosja daleko zajdzie. W meczach fazy pucharowej będą mogli grac już ten swój holenderski atak/kontratak. Choć kondycyjnie z nami pękli.
Polska. Czesi są tak niewiarygodnie słabi, że naprawdę ćwierćfinał jest na wyciągnięcie ręki. Wczoraj najlepszy Tytoń. Będzie chamstwem posadzenie go na ławce. Świetny mecz również Wasilewskiego, Polańskiego i Perquisa. Najsłabszy chyba Murawski i ... Piszczek.
Grecja. W tej chwili najbardziej pokrzywdzona drużyna mistrzostw. Mimo że grają brzydko i praktycznie bez pomysłu w ofensywie to kurczę żal mi ich.
Dziś. Holandia - Niemcy 2:1. kompletnie mnie Niemcy nie przekonali. Wygrali psim swędem. Holandia strzelała wszędzie tylko nie w bramkę. Drugi raz im to się nie przydarzy, prawda?
Portugalia - Dania 1:1. Oby oby, chce niespodzianki.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 13 Cze 2012 16:10

Ssonicsl

po pierwsze - to Ty uporczywie dzielisz oglądaczy piłki na hulsów i pikoli. ja wolę na meczach kadry ogarniętych pikoli, niż "groźnych" hulsów w kapturach, którzy i tak nie dopingują, tylko patrzą krzywo na wszystkich. ale na Euro wyłoniła się nowa kategoria "kibiców" - cyrkowcy, i o nich cały czas mowa.

ssonicsl napisał(a):Tu nie sofistyka, tu logika.


No dobra, to jeszcze zapytam o jedna rzecz. Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy "stwierdzeniem faktów", które są jakimś powodem do dumy ("Mistrz WKS" z Twojego przykładu czy "Gramy u siebie" przy przekrzyczeniu kibiców gospodarzy na meczu wyjazdowym) a tymi w rodzaju "Gramy w białych/czerwonych gaciach"?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 13 Cze 2012 16:59

kat. napisał(a):po pierwsze - to Ty uporczywie dzielisz oglądaczy piłki na hulsów i pikoli. ja wolę na meczach kadry ogarniętych pikoli, niż "groźnych" hulsów w kapturach, którzy i tak nie dopingują, tylko patrzą krzywo na wszystkich. ale na Euro wyłoniła się nowa kategoria "kibiców" - cyrkowcy, i o nich cały czas mowa.

Moment moment. Są kibice i bandyci, którzy zasłaniają piłką swoje zapędy rozbójniczo-nacjonalistyczne. To dla mnie nie jest żaden rodzaj kibiców. To są przestępcy. Jak ktoś biega za kimś aby mu w********* tylko za to, że ma inny szalik, to dla mnie to już nie jest kibic. To bandyta.
Kibiców można podzielić na Ultrasów, VIPów, i najliczniejszą grupę normalnych ludzi, którzy na Ultras są za starzy a na VIPów za biedni. Jeśli ultrasów pociągają bandyci to sami przechodzą "na druga stronę rzeki" i przestają być kibicami a stają się przestępcami.
Uwierz mi lub nie, ale ja takiej rogatej czapeczki nigdy bym nie założył na swój, jakże cenny łeb ;) Małyszówki trąbki też w rękach nie miałem.

kat. napisał(a):No dobra, to jeszcze zapytam o jedna rzecz. Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy "stwierdzeniem faktów", które są jakimś powodem do dumy ("Mistrz WKS" z Twojego przykładu czy "Gramy u siebie" przy przekrzyczeniu kibiców gospodarzy na meczu wyjazdowym) a tymi w rodzaju "Gramy w białych/czerwonych gaciach"?

Widzę. Ale to nie powoduje że sentencja A staje się niedorzeczna, a cały czas mi wyłącznie o to chodzi. To nie oznacza, że ja bym śpiewał "Gramy u siebie", ale protestuje przeciwko nazywaniu zdania prawdziwego niedorzecznym. Poza tym. Dlaczego komuś bronisz bycia dumnym ze swoich czerwono-białych gaci? Ładnie to tak? ;)
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez Janko10 » 13 Cze 2012 22:28

kat. napisał(a):Ale co w tym dziwnego, że interesując się piłką od x lat, a dawniej jeżdżąc na kadrę, mam jakąś wizję, jak powinien wyglądać dobry doping i nie podobają mi się klauny z wymalowanymi buźkami i trąbkami i janki różnej maści (nie o Tobie, Janko, mówię :D), dla których mecz piłkarski to coś w rodzaju odpustowego święta, a piłką interesują się od wczoraj. OK, ale rozumiem, że Euro jest nie dla kibiców, ale dla "wszystkich".
...
Z pepikami mam nadzieję, że będzie remis i Smuda zwinie swój majdan razem z perkisami i ojgenami. "Polacy" pozostaną niepokonani, wszyscy na czele z prezesem będą zadowoleni. 8-)

Kat, co do piłki to jestem tylko kibicem (nie kibicem wg Twoich kryteriów) na reprezentacyjne lub szczególne okazje ale nie zrozumiem co jest złego, że na stadion przychodzą ludzie różnej "maści". Wypastowani czy nie, duzi czy mali, mądrzejsi czy głupsi... Te wszystkie kipicowsko-kibolowskie "konwenanse" szczerze mnie śmieszą i mam je w d... Jeśli ktoś komuś kibicuje to ma prawo przyjść i to robić tak jak uważa za stosowne.
Zupełnie nie rozumiem też, jak na serio można nie życzyć naszym zwycięstwa. Mam nadzieję, że się wygłupiasz...
Byłem na tym otwarciu i jeśli chodzi o "gramy u siebie", to skandowano to właśnie dla przypomnienia naszym asom... Co do dopingu, to darłem ryja jak cały stadion, sorki jeśli nie dałem/daliśmy rady wszystkich zadowolić. Jak byśmy komuś ryja skuli to może efekt byłby większy... ;)
Zabawa jak dla mnie świetna, na ulicach spokój, w strefie kibica chlew (śmieci po kolana) ale tam trafiłem na drugi mecz i nie dziwne, że poprzednicy chcieli się piwa napić i kufle do wielkiego kosza musieli wrzucić. Gdyby jeszcze nie ten nieszczęsny Szczęsny...
Dzisiaj Putin dał pstryczka Tuskowi a Mutko Muszce ministrze... Teraz w popłochu będą się Tusku z Ministrą kajać. Ech... A Ty tam na górze patrzysz i nie grzmisz... :evil:
Tych czechów to ja się jakoś najbardziej od początku obawiam... Z Ruskimi trza było wygrać, wkurza mnie to ogólne zadowolenie z remisu...
Fajny układ przed ostatnimi meczami - z wyjątkiem "dzikiego układu" - kto wygrywa ten awansuje.
Polska!!! Bo gramy u siebie!!! :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 13 Cze 2012 22:46

Janko10 napisał(a):Zupełnie nie rozumiem też, jak na serio można nie życzyć naszym zwycięstwa. Mam nadzieję, że się wygłupiasz...


Ja nie rozumiem, jak można nazywać tę kadrę "naszą". Ale nie ma sensu ciągnąć już tego tematu.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez Janko10 » 13 Cze 2012 23:30

Z tym akurat też mam problem (a właściwie nie mam, chciałbym aby dla Polski grali ludzie czujący się Polakami) ale mimo wszystko nie rozumiem. W końcu co najmniej 51% nasi a Polanski ostatnio zdał nawet egzamin na Polaka pełną gębą. ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Piłka nożna

Postprzez friducha » 14 Cze 2012 00:51

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 04:52, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 14 Cze 2012 07:35

Otóż nie moi drodzy. Trzeba spełnić kilka warunków aby zasłużyć na miano prawdziwego kibica. Najważniejsze to być prawicowcem i nienawidzić lewaków. Przeciwników wyzywać od Żydów i wysyłać ich do Auschwitz a najlepiej przy wpuszczaniu na stadion kazać wszystkim ściągać portki i sprawdzać czy obrzezany. Pozwoli to na odsiew wrogiego i obcego elementu ze stadionów. Nienawidzić homoseksualistów i popierać stare, wypróbowane metody pana Hitlera w celu usunięcia ich. Jest ich więcej ale nie chce mi się o nich pisać. Wyobraźcie sobie ilu wśród tych pomalowanych cudaków Żydów, gejów i lesbijek. Już to powinno odstręczać prawdziwego kibica od bratania się z tym ludem.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Cze 2012 09:41

No tak, argumentum ad hitlerum zawsze pod ręką. Znasz Ty prawo Godwina, Figaro?

Friducha, Janko - potem odpowiem Wam, jak ja to widzę. I miło, że się "odezwałaś" do Janka. Obecnie, poza sezonem, mamy czas randek i miłostek na forum, więc nie ma co się foszyć. ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez jacek89 » 14 Cze 2012 09:46

Przesadzacie i to bardzo mocno. Nie chcę tutaj być niczyim adwokatem, ale z tego co ja rozumiem, Kat miał na myśli jakość dopingu a nie jakieś rozróżnienie na prawdziwych i nieprawdziwych kibiców.
Nikt nikomu nie zabrania kibicować, a już na pewno nie reprezentacji Polski, która przynajmniej teoretycznie jest reprezentacją wszystkich Polaków.
Jeżeli natomiast ktoś uważa, że doping na Euro jest w porządku, to chyba potrzebuje karnetu u laryngologa. Mecze w Polsce, a na trybunach niosą się 3 przyśpiewki na 5 głosów, bez jakiejkolwiek synchronizacji.
Miał być 12 zawodnik, a co jest? Połowa z ludzi na trybunach Narodowego, a może i więcej, to były białe kołnierzyki, sponsorzy, przedstawiciele władz i ich znajomi a nawet znajomi znajomych.
Wielu z nich nie miało nic wspólnego z piłką do czasu Euro. Ja kogoś takiego w ogóle nie potrafię nazywać kibicem, a co najwyżej widzem. Ludzie, którzy naprawdę chcieli dostać bilety nie mieli na to szansy.
Ewentualnie mogli kupować czekoladę Wedla i modlić się o cud.
Popatrzcie na kibiców z Irlandii. Pikniki jakich mało, duża część wysmarowanych, ale jak zaśpiewali hymn na stadionie to potrafili zagłuszyć grupę fanatycznych Chorwatów.
Niech na mecze reprezentacji chodzi sobie kto chce, ale ja liczę na to, że jednak ten doping w przyszłości będzie lepszy. Już nawet mi się nie chce pisać, że nie każdy fanatyk to chuligan.

Podoba mi się fanatyczny doping bez przerwy przez 90 minut, mam poglądy prawicowe. Teraz możecie mówić, że chcę wysłać wszystkich do Auschwitz i popieram metody Hitlera :lol:

kat. napisał(a):Ale co w tym dziwnego, że interesując się piłką od x lat, a dawniej jeżdżąc na kadrę (...)

Tak z ciekawości, dużo meczów kadry zaliczyłeś? Tylko w Polsce, czy też na wyjeździe? ;)
jacek89
Junior młodszy
 
Posty: 91
Rejestracja: 15 Gru 2009 23:29
Miejscowość: Legnica

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Cze 2012 09:57

Za Engela trochę jeździłem (tak, tolerowałem Olego :D ) i wcześniej za Wójcika incydentalnie. U siebie, na wyjazdach nie byłem z kadrą.

A w temacie w zasadzie Jacek wszystko napisał.

Wyobraźcie sobie, że jesteście fanami danej dyscypliny. Takimi "hulsami' w pozytywnym znaczeniu, jak Daniel i Markos w stosunku do biegów albo Janko w stosunku do pływania synchronicznego. Albo jak my wszyscy (prawie) w stosunku do biathlonu. Nagle po latach posuchy, kiedy to jako nieliczni dziwacy wydajecie kasę i marnujecie swój czas na ten sport, nadchodzi wielkie święto. Po eksplozji radości, dowiadujecie się, że jednak nie będzie ono dla was, bo ktoś tam na górze ma inną wizję publiki. Wszyscy nagle kochają pływanie synchroniczne, a gdy otwieracie niepewnie gębę - słyszycie tylko CO? JA NIE JESTEM PRAWDZIWYM KIBICEM PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO? JA NIE MAM PRAWA PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO OGLĄDAĆ? Nie ma dla was miejsca i tyle. Do tego dochodzi nagonka na was, że jeden czy drugi złapał pływaczkę synchroniczną za tyłek :D I każdego nazywają z automatu zboczeńcem.

Nowa publika śmieje się z waszych "konwenansów" i wprowadza nowe reguły, jak pływaczki synchroniczne dopingować (nie łapiąc ich za nic, broń boże). Potem oczywiście wszystko wraca do normy i na pływaniu synchronicznym nie pojawia się pies z kulawą nogą. Wracacie też na trybuny Wy, ale po tym jak was potraktowano głosicie hasło FUCK MODERN SYNCHRO 8-)

Zaraz ktoś powie, że było na tym pływaniu synchronicznym się zachowywać, nie łapać pływaczek za tyłki itd. Nie, terror antykibicowski przed Euro nie był wymierzony w tych stadionowych bandytów i nawet nie można powiedzieć, że walcząc z nimi wylano dziecię z kąpielą. Po prostu z premedytacją eliminowano ze stadionów tę fanatyczną część publiki, by wypełnić trybuny pokornym typem kibica - konsumenta.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 14 Cze 2012 11:55

A więc o to ci chodzi kolego Kat, że zburzono twój poukładany świat. Teraz strach pójść na stadion bo nie wiadomo co to za przebieraniec siedzi obok ciebie. A jak cię zacznie ściskać po bramce a to gej. :D albo zamiast kiełbaski zacznie wsuwać chałwę. Strach pomyśleć, to już nie będą polskie stadiony. :lol: Nie martw się. Euro przeminie. Okazjonalni kibice wrócą do swoich zajęć i na trybuny wrócą starzy, dobrzy antysemici i homofoby. No chyba, że znowu jakiegoś focha na Tuska wymyślą.
Ja też nienawidzę PZPN-u i wszystkiego co się z tym wiąże ale do wyznawcy "spoconych teorii" mi daleko. Po prostu uważam, że ten polski naród zasługuje na sukces.
Dan - oczywiście, że w meczu który powinniśmy wygrać powinniśmy zagrać ofensywnie. Tylko jak powiedział Boniek, spokojnie mamy na strzelenie bramki 90 minut.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 14 Cze 2012 12:00

dan napisał(a):I tutaj pojawia się pytanie - Czy w meczu, w którym musimy wygrać powinniśmy grać defensywnie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Smuda wyraźnie liczy na kontry i stałe fragmenty gry. Chce ewidentnie ograniczyć straty do max 1 gola i liczyć, że się psim swędem uda. Taktyka ryzykowna, ale czy otwarcie się by takową nie było? Po pierwsze nie stracić bramki. A Czesi. Remis im też może nie wystarczyć... A poza tym to chyba najsłabsza drużyna na Euro.

kat. napisał(a):Nagle po latach posuchy, kiedy to jako nieliczni dziwacy wydajecie kasę i marnujecie swój czas na ten sport, nadchodzi wielkie święto. Po eksplozji radości, dowiadujecie się, że jednak nie będzie ono dla was, bo ktoś tam na górze ma inną wizję publiki.

Hola, hola. Po pierwsze jak w świetle prawa i równego dostępu do usług chciałbyś je ograniczyć do pewnej grupki osób. To nie mecz klubowy, gdzie byłoby pierwszeństwo zakupu karnetu na nowy sezon dla uprzedniejszych jego posiadaczy, bo nie ma karnetów. Każdy chce obejrzeć mecz reprezentacji. I tak nie Polski tylko PZPN. I tak zawsze było i zawsze tak będzie, gdyż to związki krajowe wystawiają drużyny, a nie kraje (patrz chociażby na zamieszanie wokół reprezentacji w piłce plażowej).
"Inną wizje publiki". Czyli ktoś zabroniłby Ci kupić bilet?

kat. napisał(a):Nowa publika śmieje się z waszych "konwenansów" i wprowadza nowe reguły, jak pływaczki synchroniczne dopingować (nie łapiąc ich za nic, broń boże).

Sorry kat, ale o jakich konwenansach mówisz. Czego Ci niby zabraniają "nowi" kibice. Nikogo nie lać po mordzie? Nie krzyczeć o Żydach do gazu? Nie używać słowa na k. w co drugim wyrazie? Przecież to nie są kwestie kibicowskie. Tylko takie zwyczajne, ludzkie.

kat. napisał(a):Po prostu z premedytacją eliminowano ze stadionów tę fanatyczną część publiki, by wypełnić trybuny pokornym typem kibica - konsumenta.

Ale Ty też kupując bilet jesteś konsumentem. A co znaczy brak konsumentów widzisz chyba cały czas w Tarnowie. Eliminowano fanatyków czy przestępców? Jak ktoś bawił się w dilerkę żeby dorobić i mieć na bilet to co puścić go, tak? Nie łapano grzecznych chłopców. A jak kogoś zatrzymano bez solidnej podstawy prawnej, to Ty się nie bój, organizacje kibiców mają niezłych prawników.
Jeżeli w powyższym chodziło o coś innego to wybacz, ale nie wiem o co.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Wokół Euro, czyli pikniki, modern football & Ojgen

Postprzez kat. » 14 Cze 2012 12:43

Ale ani ja, ani fanatycy, ani chulygany nie płaczą, że ich nie wpuszczono na to ełro i nie wyznaczono im sektorów na młyn. Tłumaczę tylko genezę hasła FMF. Poza Chorwatami, jednostkami z Rosji, Anglii, Holandii i Niemiec na Euro przyjechali turyści, nie kibice. Tak jest na każdej dużej imprezie.


Ssonicsl -

Równy dostęp do usług? Żartujesz, prawda? Jaki % biletów trafił do wolnej sprzedaży?

Wyłapano tylko tych złych? Znów żartujesz sobie. A jeśli nie, to zazdroszczę wiary w prawo i aparat państwowy ;)

Chuligani z bojówek sobie poradzą, pewnie że tak, oni są bogaci. Jak zwykle najbardziej po d.... dostają niewinni (vide: mnóstwo absurdalnych zatrzymań W Kielcach w ramach walki z chuligaństwem - każdy może sobie wyguglować). Tak jest zawsze, gdy za przyzwoleniem społecznym poluje się na czarownice.


Potem wydzielę posty niezwiązane stricte ze sportowym aspektem Euro ;)

Co do missek - wątpię, czy latem mi się będzie chciało. Pytajcie Markosa, który na pewno będzie na bieżąco ;) Choć pewnie 70 % kandydatek będzie córami Wikingów :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 14 Cze 2012 13:00

kat. napisał(a):Równy dostęp do usług? Żartujesz, prawda? Jaki % biletów trafił do wolnej sprzedaży?

Oczywiście, że równy dostęp do usług. Na meczach ligowych też masz pulę do rozdania i pulę do wolnej sprzedaży. Ale jak już coś trafia do wolnej sprzedaży to jest równy dostęp do usług, którego nie można ograniczyć. Czasami nawet się zastanawiam czy osobom z zakazami stadionowymi można zakazywać ZAKUPU biletów.

kat. napisał(a):Wyłapano tylko tych złych? Znów żartujesz sobie. A jeśli nie, to zazdroszczę wiary w prawo i aparat państwowy ;)

Wyłapano tylko tych dobrych i niewinnych? Chyba sobie żartujesz. Nie twierdzę, że nie było zatrzymań omyłkowych czy takich, które nie miały dostatecznie silnej podstawy prawnej. Ale wiesz jak to jest, w więzieniach też siedzi 90% "niewinnych".
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Cze 2012 13:12

Nie porównuj zwykłych postępowań karnych (gdzie pomyłki się zdarzają, pewnie) do takich toczonych w ramach nagonki / dla statystyk / w ramach odpowiedzialności zbiorowej, gdzie ryzyko błędów i wypaczeń gwałtownie wzrasta.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez friducha » 14 Cze 2012 13:43

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 04:53, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Cze 2012 13:56

No dobra, przejrzałaś mnie. Nie wybaczę nigdy tym pikolom, że przez nich nie zobaczę na żywca boskiego Kristiano :oops:

Ciebie, Friducha, kopana ponoć nic a nic nie obchodzi, a jakoś udzielasz się w temacie ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Następna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości