Plebiscyty

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Plebiscyty

Postprzez kat. » 05 Sty 2013 23:28

Wystarczy przesunąć plebiscyt na lato i połowa "fanów" zapomni o Justynie ;) Zimą polski kibic w kapciach żyje Justyną i skokami, więc nie wymagajcie, żeby pamiętał o igrzyskach i jakichś tam medalach.

nicpoń napisał(a):Dla mnie na bycie w czołówce zasłużyli Radwańska i Lewandowski


Ogólnie to mi wisi kto wygrywa ten plebiscyt, ale niech to będzie chociaż nagroda za reprezentowanie Polski. Borussia wbrew temu, co głoszą od pewnego czasu wielkie portale jest niemieckim klubem, a tylko pracując na rzecz niemieckiej piłki Lewy w ub. roku błyszczał.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyty

Postprzez leosiek » 05 Sty 2013 23:33

Mogliby już dawno zmienić nazwę tego plebiscytu na najbardziej popularnego sportowca. Uwielbiam tę kobietę, ale to zwycięstwo baaardzo nie zasłużone w tym roku. Ciekawe czy to, że teraz jest rozgrywane TdS ma wpływ na wynik plebiscytu :?:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Plebiscyty

Postprzez damian940915 » 05 Sty 2013 23:44

leosiek napisał(a):Mogliby już dawno zmienić nazwę tego plebiscytu na najbardziej popularnego sportowca. Uwielbiam tę kobietę, ale to zwycięstwo baaardzo nie zasłużone w tym roku. Ciekawe czy to, że teraz jest rozgrywane TdS ma wpływ na wynik plebiscytu :?:


Myślę, że z całą pewnością ma, szczególnie, gdy głosuje się SMS-ami, czyli gdy często głosują osoby nie mające żadnego pojęcia o tym, co wydarzyło się w polskim sporcie w ostatnim czasie.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Plebiscyty

Postprzez markos7207 » 05 Sty 2013 23:45

Ten plebiscyt dawno już zszedł na psy i przestałem go traktować jako miarodajny. Sukces sukcesowi nierówny a tu liczy się aktualna popularność, jaki sportowiec jest w tym okresie bardziej popularny od Justyny.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyty

Postprzez Janko10 » 05 Sty 2013 23:46

Też generalnie w d.... to mam, ale formuła jest do zmiany, Majewski prowadził w normalnym trybie i został wyprzedzony w trybie bieżącym (sms-owym...)... :evil:
Oczywiście nikt tego nie ruszy, bo medialność się liczy... :twisted:
Ech... Stare czasy, PS i kupony wycinane wróć... 8-) Ale to niestety nie wróci... :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Plebiscyty

Postprzez markos7207 » 06 Sty 2013 00:01

Janko10 napisał(a):Ech... Stare czasy, PS i kupony wycinane wróć... 8-) Ale to niestety nie wróci... :(

Dokładnie. Na strychu gdzieś leżą sobie stare roczniki "PS" z poszatkowanymi grudniowymi numerami ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyty

Postprzez nicpoń » 06 Sty 2013 10:06

Tak zrezygnujcie z smsów, wyniki bedą bardziej do przyjęcia... Kurna, komórki ma każdy, przez to zabawa ta jest bardziej dostępna, a wy chcecie ja ograniczać. Więcej dystansu, w końcu to właśnie tylko zabawa, a nie werdykt sądu.
Z drugiej strony tak wspominacie z rozrzewnieniem minione lata, to przytoczcie też to, że w tym waszym super okresie w dyszce znajdowali się tacy specjaliści ze sportów olimpijskich jak Neugebauer, Saleta, Darocha, Piotrowski, czy Marszałek. Nie pamięta wół jak cielęciem był.
nicpoń
Junior młodszy
 
Posty: 86
Rejestracja: 10 Mar 2011 07:25

Re: Plebiscyty

Postprzez Nedops » 06 Sty 2013 10:31

A kto powiedział, że Darocha czy Marszałek nie zasłużyli na wyróżnienie?
Oczywiście każdy ma prawo głosować jak chce, ale każdy ma także prawo ponarzekać na krótką pamięć niedzielnego kibica, który już zapomniał o złotych medalach Polaków w Londynie :P
Nedops
Młodzieżowiec
 
Posty: 280
Rejestracja: 28 Sty 2011 17:59

Re: Plebiscyty

Postprzez ssonicsl » 06 Sty 2013 11:41

W d**** mam już ten konkurs. Cóż osiągnęła Kowalczyk w zeszłym roku? Wygrała kilka zawodów PŚ i to najczęściej wtedy kiedy nie było najlepszej biegaczki Bjoergen.
nicpoń napisał(a):Jego rywale, to często goście z takich miejsc, że trudno na mapie odszukać. W Europie to sport marginalny. Majewski już trochę lepiej wygląda, ale też superpopularne to nie jest.

A Kowalczyk to co? W biegach narciarskich kiedy przychodzi wystawiać sztafety to często trudno uzbierać 10 z czego 3 są norweskie. Super popularny sport, nie ma co. Lewandowski? W Europie jest z 10 lepszych napastników. Radwańska - owszem wielki szacun za to co osiągnęła i w jakim sporcie to zrobiła, ale. Gdy przychodzi grać o coś w naprawdę ważnych turniejach to (jedyny wyjątek Wimbledon 2012) jej nie ma nawet w półfinałach.

Majewski obronił tytuł mistrza olimpijskiego. Był najlepszy na świecie. Znowu.

Co do PS. Można o Kołtoniu wiele powiedzieć, wiele złego, ale od kiedy przestał być naczelnym PS to zawartość tego pisemka spadła już totalnie. Kołtoń jeszcze trzymał poziom. Obecnie też jest poziom, poziom Faktu. Nie da się tego czytać. Sportu i Tempa w zasadzie nie kupowałem (kilka razy Tempo). Ówczesny Przegląd Sportowy był naprawdę solidnym pismem. Porównywać do tamtych gazet nie będę, z przyczyn podanych powyżej. W każdym razie obecnie zostaje jedynie sieć. O np taki biathlon.pl ;)
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Plebiscyty

Postprzez RakuNH » 08 Sty 2013 14:26

Nie będę oryginalny jak powiem, że Justyna mimo wszystko na wygraną nie zasłużyła. No ale to tylko plebiscyt a jak wiadomo większość nie ma racji ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Plebiscyty

Postprzez Wybitny ekspert » 03 Sty 2014 19:40

Nie wiem czy widzieliście propozycje sportowców do pierwszej dziesiątki plebiscytu tegorocznego. Majewski pokazał jakieś niesamowite kompleksy, bo nie umieścił Justyny nawet w 10. Rozumiem że można się spierać czy powinna być 1 czy 2 czy 3 czy nawet 5, ale nie umieszczenie wicemistrzyni świata i zdobywczyni PŚ wśród 10 świadczy po prostu o braku klasy i wstydu, jeśli to być zemsta za to że przegrał z nią w tamtym roku to zaczynam uważać że bardzo dobrze że przegrał.

A tak generalnie to najwięcej razy wskazywano Kowalczyk i Stocha.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Plebiscyty

Postprzez shunrey » 03 Sty 2014 20:45

Tez to widziałem i mam nadzieję, że to jakiś żart z Jego strony, bo te typy nie są, oczywiście wg mnie, do końca poważne (nie wszystkie).. Widać, że ma jakiś żal do Kowalczyk, ale powinien mieć żal do kibiców, że głosowali na Justynę zamiast na Niego, a nie do samej zawodniczki... Dla zainteresowanych to są Jego typy:
Tomasz Majewski
1. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
4. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
5. Krzysztof Włodarczyk (boks)
6. Robert Lewandowski (piłka nożna)
7. Jerzy Janowicz (tenis)
8. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)
9. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
10. Paweł Korzeniowski (pływanie)
Ps. Zauważyłem też, że większość gwiazd/sportowców głosuje wg swojej dyscypliny: Fortuna - 1.Stoch, Majewski - 1.Małachowski, Frankowski - 1.Lewandowski, itp. Zatem nie ma co brać tych typów na poważnie :)
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Plebiscyty

Postprzez Guarded » 03 Sty 2014 20:52

Jak mozna Lewandowskiego umiescic na pierwszym miejscu?! Do tego jesli umieszcza sie Janowicza w top10, to Radwanska tez powinna sie w niej znalezc. W piatce powinien(!) znalezc sie Brodka.
Awatar użytkownika
Guarded
Kadra B
 
Posty: 520
Rejestracja: 01 Mar 2013 21:39

Re: Plebiscyty

Postprzez Laleczka Chucky » 03 Sty 2014 20:53

A wiecie kiedy będą w TVP pokazywać galę?
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyty

Postprzez shunrey » 03 Sty 2014 20:55

Guarded uważaj, bo zaraz odezwie się tu jakiś super znawca, która jak mój kumpel powie: Kilka goli w Lidze Mistrzów jest milion razy ważniejsze niż jakiś niżowy, skandynawski sport!!
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Plebiscyty

Postprzez Wybitny ekspert » 03 Sty 2014 20:59

11 stycznia Gala, na stronie Przeglądu są aktualne wyniki głosowania internetowego i tam Justyna prowadzi dosyć zdecydowanie przed Kamilem, Fajdek daleko z tyłu za nimi na 3 miejscu. Ale nie wiadomo jak z głosowaniem pocztowym, no i pewnie SMS też będą brane pod uwagę.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Plebiscyty

Postprzez Guarded » 03 Sty 2014 21:31

Dlatego nie biore tego plebiscytu na powaznie. Liczy sie popularnosc, a nie osiagniecia.
Awatar użytkownika
Guarded
Kadra B
 
Posty: 520
Rejestracja: 01 Mar 2013 21:39

Re: Plebiscyty

Postprzez kat. » 03 Sty 2014 21:57

Nikt nie bierze na poważnie, ale co roku to samo zdziwienie / oburzenie ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 78. Plebiscyt Przeglądu Sportowego

Postprzez mareqna » 03 Sty 2014 22:30

kat. napisał(a):łomatko, zaczyna się

1. Szpila
2. Pudzian
3. Ojgen

ja w tym roku tylko zmienię Ojgena na Najmana
4.Burnejka
5.Kubica
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Plebiscyty

Postprzez Sebastian Krystek » 05 Sty 2014 19:30

Wyobrażacie sobie żeby w Polsce głosowanie SMSowe na sportowca roku wygrywał... szachista?

http://biathlon.pl/index.php?url=news&id=3509

No, ale Norwegia to taki kraj, w którym szachy transmitowane są w paśmie najwyższej oglądalności na pierwszym kanale telewizji publicznej ;)
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości