Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Jaki jest najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy?

Canal + Sport
4
4%
Canal + Sport
4
4%
Eurosport
33
37%
Eurosport
33
37%
EXtreme
0
Brak głosów
EXtreme
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Polsat Sport
5
6%
Polsat Sport
5
6%
Sport Klub
0
Brak głosów
Sport Klub
0
Brak głosów
TVP Sport
2
2%
TVP Sport
2
2%
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
 
Razem głosów : 90

Telewizje sportowe

Postprzez Duche » 11 Sty 2010 20:00

Temat o sportowych telewizjach.

Na początek ciekawa informacja.

pilka.pl napisał(a):Wiele wskazuje na to, że kibice czekający na mistrzostwa świata w Republice Południowej Afryki będą musieli obejść się smakiem. Jak podaje Futbol News, większość meczów będzie można zobaczyć tylko w kodowanym kanale TVP Sport.

Z informacji Futbol News wynika, że 90 procent spotkań będzie transmitowana na antenie kodowanego TVP Sport. Oznacza to, że w kanałach ogólnodostępnych Telewizji Publicznej będzie można zobaczyć tylko 7 spotkań - mecz otwarcia, jeden mecz fazy grupowej tygodniowo, jedno spotkanie 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału i finał.


Całe szczęście, że posiadam TVP Sport, ale ogólnie dla mnie ta cała sytuacja to jedna wielka parodia. W Polsce wszystko chcą kodować. To jest nienormalne. W Niemczech mają niekodowany Eurosport, mają ARD i ZDF na którym transmitują wszystkie sporty narciarskie czy Tour de France, jest DSF z Moto GP i innymi ciekawymi opcjami. Tam to kibice sportowi mają raj, a w Polsce? Śmiech na sali :/
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Adrian Woźniak » 12 Sty 2010 01:03

Masz racje to nie jest normalne :? Mam nadzieje, że to tylko plotki...

W telewizji zasypywani jesteśmy przez idiotyczne seriale i telenowele, a dla sportu nie ma miejsca :( Kiedyś chciałbym przeczytać naukowe opracowanie na temat zgubnego wpływu "mody na sukces" i temu podobnych wytworów, na psychikę ludzką :lol:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Duche » 25 Sty 2010 21:06

Eurosport otrzymał Telekamerę :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Maro » 25 Sty 2010 21:17

Nie wiem jak jest teraz, ale zdaje się, że jeszcze w zeszłym roku kanał sportowy "telewizji publicznej" TVP Sport dostępny był tylko na platformie satelitarnej 'N' oraz za (stosunkowo) niemałą opłatę w lokalnych sieciach kablowych. Czy ten stan jest obecny po dziś dzień? :cry:

Nie, przepraszam, wszedłem jednak teraz w wikipedię, nie pisząc nowego postu, tam jest napisane, że zarówno w N jak i w Cyfrowym Polsacie i Cyfrze+. Ale chyba trzeba wykupić najdroższe pakiety, żeby mieć ten kanał :/
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Duche » 25 Sty 2010 21:25

TVP Sport jest dostępny z Cyfrowym Polsacie oraz w Cyfrze+, no i tak jak było wcześniej w eNce.

Poza tym TVP Sport można odbierać w sposób niekodowany mając telewizor z wbudowanym tunerem naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-4.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Janko10 » 25 Sty 2010 22:42

Maro napisał(a):...Ale chyba trzeba wykupić najdroższe pakiety, żeby mieć ten kanał :/

Nie trzeba. W Polsacie np. kilkanaście złotych a w promocjach pakietowych nawet taniej i masz do tego parę innych programów jak np. ESP2. Ale nie ważne ile to kosztuje tylko, że wogóle kosztuje... :?
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Adrian Woźniak » 25 Sty 2010 23:35

Niech zakodują "mode na sukces" :lol:

Wie ktoś może coś nowego na temat transmisji MŚ w polskich programach?
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Duche » 26 Sty 2010 11:14

Podobno szefowie TVP zaprzeczyli wcześniej podanym informacjom i oznajmili, że zdecydowana większość spotkań MŚ będzie dostępna w telewizji niekodowanej.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Telewizje sportowe

Postprzez RychuGKM » 28 Sty 2010 07:23

Też uważam , że to bzdura , chociaż z drugiej strony telewizją rządzi PiS , a po nich można się spodziewać wszystkiego :evil:
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Telewizje sportowe

Postprzez Janko10 » 29 Sty 2010 01:27

Ciekawe. A po której władzy Twoim zdaniem nie można?
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Telewizje sportowe

Postprzez RychuGKM » 29 Sty 2010 09:59

Janko10 napisał(a):Ciekawe. A po której władzy Twoim zdaniem nie można?

No cóż , za czasów Farfała wszystkie kanały TVP były NIEKODOWANE. Przyszedł Pis i wszystko na powrót zakodował!
A co do Futbol news to białoruskie gazety są rzetelniejsze :lol: Tak więc kibice mogą spać spokojnie :D
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 06 Gru 2010 12:35

Poruszałem taki temat podczas Igrzysk gdzie zawęziłem wybór do dwóch kanałów. Teraz temat "Sport" i szeroki wybór kanałów. Pominąłem oczywiście drugie programy.

Ja najczęściej oglądam Eurosport bo transmitują te sporty które mnie najbardziej interesują i dysponują o wiele lepszym komentarzem niż TVP Sport. Od czasu do czasu zdarzy mi się obejrzeć Canal + Sport (liga polska) i Polsat Sport (puchary w wykonaniu Polskich drużyn czy siatkówka której jest bardzo dużo ale za nią nie przepadam).

Ostatnia opcja specjalnie dla Markosa i Duche :wink: Kolejność kanałów alfabetyczna.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez maksim » 06 Gru 2010 12:42

Zdecydowanie Eurosport. Wszystko co mi trzeba tam mam kolarstwo,snooker+wintersporty. TVP Sport jedynie do żużla i biathlonu jak nie ma relacji na Euro+ jakieś dokumenty czy archiwalne wydarzenia, ale to od biedy. Płatnego C+ Sport niestety nie posiadam, ale to głównie kanał od piłki, ale ofertę mają też bardzo dobrą.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2010 15:52

Eurosport rządzi. Dlatego większość z nas wybiera właśnie Eurosport, bo chyba z tych wszystkich kanałów wymienionych na liście najwięcej ludzi go ma.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez lajsek14 » 06 Gru 2010 16:10

Ja się zgodzę Eurosport to najlepszy kanał sportowy.Eurosport w zimie,szczególnie w weekendy to głównie relacje live rzadko kiedy mają czas na powtórki.Koncentrują się na wszystkich sportach a nie jak w 90% kanałów sportowych tylko na piłce nożnej.Mam również TVP sport ale to awaryjnie gdyby nie było transmisji w Eurosport lub była pokazywana z poślizgiem.
lajsek14
Junior młodszy
 
Posty: 68
Rejestracja: 11 Lis 2010 20:10

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2010 16:14

W ogóle ze wszystkich tych stacji Eurosport ma najlepszych komentatorów. Dużo ciekawych programów oprócz transmisji LIVE, a poza tym na Eurosporcie 2 też jest sporo relacji z innych dyscyplin.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez markos7207 » 06 Gru 2010 16:17

Oddałem głos na Eurosport bo jednak tak wielkiej oferty nie ma żaden inny kanał, a już dla "zimowego" kibica jest wszystko czego dusza zapragnie. Mozna czasem popsioczyć na komentarz ale nie można przecież mieć wszystkiego na raz :wink: .
Mam pakiet Cyfry+ i jest w nim także TVP Sport i sportowe kanały Canal+. Z punktu widzenia piłkarskiego kibica to na ofertę Canal+ nie ma też co narzekać, bo ja nawet gdybym miał czas to i tak nie dałbym rady obejrzec wszystkiego co proponują, a mają wiele do zaoferowania.
Także kanał sportowy TVP jest niczego sobie(żeby nie ten komentarz...) a zwłaszcza cenię w nim historyczne, przypominane po latach transmisje wielkich chwil polskiego sportu.
Jednak głównie śledzę transmisje sportowe, przede wszystkim z zimowych dyscyplin w norweskiej telewizji nrk. Górę biorą oczywiście moja sympatia do norweskiego sportu no i komentarz który bije na głowę Eurosport nie wspominając o TVP :mrgreen: .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2010 16:21

Chyba nie ma nawet co porównywać komentarza w TVP i Eurosporcie.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez lajsek14 » 06 Gru 2010 16:26

markos7207 napisał(a):Jednak głównie śledzę transmisje sportowe, przede wszystkim z zimowych dyscyplin w norweskiej telewizji nrk. Górę biorą oczywiście moja sympatia do norweskiego sportu no i komentarz który bije na głowę Eurosport nie wspominając o TVP :mrgreen: .

Idę uczyć się norweskiego :lol: .Dla mnie komentarz w Eurosport jeśli chodzi o sporty zimowe jest świetny,tylko trochę mnie Bogdan Chruścicki denerwuje.O tvp nie ma co wspominać o tych wielkich fachowcach.
lajsek14
Junior młodszy
 
Posty: 68
Rejestracja: 11 Lis 2010 20:10

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2010 16:27

Chruścicki czasami się myli, ale da się wszystko wytrzymać. W TVP komentują sami fajterzy :lol:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Następna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości

cron