Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Jaki jest najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy?

Canal + Sport
4
4%
Canal + Sport
4
4%
Eurosport
33
37%
Eurosport
33
37%
EXtreme
0
Brak głosów
EXtreme
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Polsat Sport
5
6%
Polsat Sport
5
6%
Sport Klub
0
Brak głosów
Sport Klub
0
Brak głosów
TVP Sport
2
2%
TVP Sport
2
2%
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
 
Razem głosów : 90

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez maksim » 06 Gru 2010 18:02

Szaranowicz ponoć ostatnio na skokach gadał, że u skakał Rune Holta :D
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez figaro56 » 06 Gru 2010 18:21

Jest Eurosport i długo, długo nic. Oczywiście, że oglądam inne kanały sportowe, bo co począć kiedy jakiś tam sportowych wydarzeń akurat Eurosport nie transmituje. Na ten przykład walki Nejman-Saleta :lol: Jedyny wyjątek to skoki narciarskie gdy komentatorem jest Szaranowicz. Nie wiem ale wszystkie piękne sukcesy Adama kojarzą mi się z głosem Szaranowicza i mam taki przesąd, że to byłaby zdrada i mogła w jakiś tam sposób zaszkodzić Adamowi. Czasami mnie Włodek do szału doprowadza ale dzielnie trwam, bo wierzę, że takie chwile jeszcze przed Adamem. Takie moje małe dziwactwo. Oczywiście kiedy Adam skończy karierę to prędzej paluch dam sobie odciąć niż przełączę nim na tefałpe.
Tak sobie teraz pomyślałem. Jak to dobrze, że nie mam tak z Justyną Kowalczyk i z Jóźwikiem i aż mnie ciarki po plecach przeleciały. To byłaby dopiero męka.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez zdzichu » 06 Gru 2010 19:42

A ja tam dla odmiany wybralem canal+sport ,bo transmituja na zywo najwazniejsze zuzlowe imprezy co mi bardzo odpowiada, a po zatem pokazuja najlepsze ligi europejskie.
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Duche » 06 Gru 2010 20:02

Chyba jednak Eurosport. Chyba, bo jednak paczka Canal+Sport (Sport 2 i Gol) ma ogromne atuty piłkarskie i to powoduje, że bardzo cenię te trzy kanały. Postawię jednak na Eurosport, bo jednak jest tam zdecydowanie więcej pozycji, które oglądam niż tylko piłka nożna jak to ma miejsce w przypadku Canal+Sport. Sportem interesuję się bardzo i śledzę regularnie i często imprezy sportowe, więc Eurosport to mój niezbędnik. Dodatkowo kanał ten ma wg mnie bardzo dobrych komentatorów, szczególnie Tomek Kurdziel (szkoda, że tak mało komentuje), Marek Rudziński, duet Jaroński - Wyrzykowski i panowie od snookera, Jewtuch i Kruk. Tenisowi komentatorzy także są spoko, szczególnie Domański i Sidor. Za Karolem Stopą jakoś nie przepadam.

Z zagranicznych stacji najbardziej cenię RAI Sport, ze względu na liczne transmisje z kolarstwa, których nie ma na Eurosporcie. Poza tym ARD, DSF i jeszcze parę innych kanałów, na których oglądam transmisje sportowe.

Za TVP Sport jakoś nie przepadam. Pewnie to ze względu na komentatorów, ale chyba bardziej przemawia tutaj moja ogólna niechęć do TVP jako całości.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Janko10 » 06 Gru 2010 20:49

Totalnie oczywista ta ankieta. :wink:
Eurosport wymiata.
TVP traktuję jak wyjście awaryjne. Na szczęście nie często jest taka potrzeba.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez damian940915 » 06 Gru 2010 22:44

Eurosport nie ma sobie równych. Świetni fachowcy i mnóstwo dyscyplin których w żadnym innym kanale się nie zobaczy chociażby curling, snooker ale i mnóstwo innych imprez, których nawet w zagranicznych kanałach się nie obejrzy. Brakuje mi tylko tego co było w Eurosporcie kilka lat temu czyli Moto GP i siatkówka w wydaniu reprezentacyjnym.
Polsatu Sport nie mam na co dzień, ale chyba zarówno komentarz jak i ramówka jest dosyć mocną stroną. Mają ogromny atut w postaci siatkówki, z tego co wiem to chyba maja prawa do wszystkiego poza Olimpiadą, jest też mnóstwo boksu no i w przypadku zapalonych kibiców piłki nożnej dosyć bogata oferta futbolowa. No i atut w postaci Formuły 1 czy Diamond League.
TVP Sport czasem czyś zaskoczy, latem można obejrzeć kilka mityngów lekkoatletycznych, sporo relacji z imprez w Polsce. No i Ekstraliga żużlowa a także wielkie imprezy. Dla mnie to jednak głównie kanał uzupełniający do Eurosportu. To czego nie ma w Eurosporcie, oglądam w TVP Sport, na przykład Biathlon czy Biegi Narciarskie jeśli nie są z powodu przepychu ramówki transmitowane w Eurosporcie. Komentarz wiadomo dosyć mierny, poza panami Szaranowiczem i Babiarzem. Ogólnie to chyba kryzys finansowy i nie ma chociażby Polskiej Ligi Hokeja transmitowanej w tym roku.
NSport nie posiadam. Ten kanał to chyba jednak głównie Liga Mistrzów i bez tego by nie istniał. Komentarz wydaje mi się raczej średni na tyle na ile oglądałem ten kanał.
Canal+Sport dla mnie jest ważny ze względu na GP na żużlu. Czasem lubię obejrzeć ligę Polską i ligowe szlagiery z innych państw. Bogata oferta piłkarska, NBA, żużel. Dobry komentarz, z tym że kanał przeznaczony tylko i wyłącznie dla kibiców nogi, kosza i Golloba.
Orange Sport. Mam tylko Info, które moim zdaniem mocno się popsuło. Wydawało mi się że ten kanał istnieje ze względu na ligę, ale zdobywa też inne prawa chociażby do Bundesligi Handballa. Kanał perspektywiczny, o ile wygra przetarg na Ekstraklasę.
Sport Klubu nie mam. Na pewno obejrzałbym MotoGP. Poza tym nic szczególnego raczej.
Extreme Sport nie oglądam
ESPN Classic czasami włączę obejrzeć archiwalne pojedynki tenisowe.
Podsumowując:
1. Eurosport
2. Polsat Sport
3. TVP Sport i Canal+Sport
5. Orange Sport i Sport Klub
7. N Sport
8. ESPN Classic
Z kanałów zagranicznych na pewno RAI i ZDF mają dosyć atrakcyjną ramówkę. Z tym że oglądam tylko jak nie mam wyjścia.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 07 Gru 2010 10:37

lajsek14 napisał(a):Dla mnie komentarz w Eurosport jeśli chodzi o sporty zimowe jest świetny,tylko trochę mnie Bogdan Chruścicki denerwuje.O tvp nie ma co wspominać o tych wielkich fachowcach.


Boguś jest irytujący ale przynajmniej ma jakąś wiedzę. Teraz komentuje ciągle w duecie z Rudzińskim i w sumie razem im to dobrze wychodzi i jest mniej irytujący :wink:

maksim napisał(a):Szaranowicz ponoć ostatnio na skokach gadał, że u skakał Rune Holta :D


Szkoda że nie oglądałem na TVP bo to już musiało być śmieszne :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Kacpero221 » 07 Gru 2010 13:42

Oczywiście, że Eurosport. Bardzo dużo pozycji, czasem mają problemy, aby to "upchnąć" w dwa programy. :lol: Poziom komentarzu też na wysokim poziomie, szczególnie sporty zimowe. Chruścicki jest denerwujący, ale też zabawny.
Polsat Sport - plus za tenis. Trzeba przyznać, że ich realizacja Wimbledonu co roku jest idealna. Komentarz bardzo dobry, finał kobiet komentowany zwykle przez Nowak i Tomaszewskiego seniora - coś genialnego. Nikt też im nie dorówna w sprawach siatkówki.
TVP - komentarz irytujący, dobrych sprawozdawców można wyliczyć na palcach jednej ręki (Szaranowicz [skoki], Babiarz [pływanie i ł.figurowe], Dębowski [siatkówka]). Ich plusem jest to, że większość telewidzów wielkie chwile polskiego sportu oglądało właśnie w TVP i ma do niego sentyment.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez karlos » 08 Gru 2010 21:00

Jak zobaczyłem tą ankietę, to się zdziwiłem, że w ogóle ona powstała, bo przecież było wiadome od początku, że eurosport znokautuje rywali 8). Ja oczywiście też wybrałem eurosport, chociaż latem poza kolarstwem, tenisem oraz lekkoatletyką nie wiele pokazują. Ogólnie też zauważyłem, że przynajmniej u mnie ten kanał miał duży wpływ na moje ulubione dyscypliny sportowe, bo ciężko jest lubić sport, którego nie ma się możliwości obejrzeć. Osobiście mi obecnie najbardziej brakuje na eurosporcie Moto GP oraz z zimowych sportów bobsleji.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez radek0 » 19 Sty 2011 13:54

maksim napisał(a):Szaranowicz ponoć ostatnio na skokach gadał, że u skakał Rune Holta :D



To było tak- "Na rozbiegu pojawi się zaraz Rune Holta, przepraszam Rune Velta"

Żeby Żużel mu się pomylił z skokami (no ale w końcu Holta to Norweg :))



O C Z Y W I Ś C I E wolę Eurosport

Na EuroSporcie, jako na jedynym kanale pokazują lekkoatletykę. M.in snooker, kolarstwo, biegi narciarskie, tenis ziemny, rajdy samochodowe, różne mistrzostwa w piłce nożnej (np. w Azji, Afryce), golf, i oczywiście piłka nożna. Inne kanały nie mają nawet połowy z tego!

Nie ma co do tego wątpliwości :)
Awatar użytkownika
radek0
Młodzik
 
Posty: 44
Rejestracja: 13 Sty 2009 14:33

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez kat. » 19 Sty 2011 14:24

Z zagranicznych kanałów żałuję, że nie ma już rosyjskiej Sport Planety, która była dostępna swego czasu w Cyfrowym Polsacie - oglądałem zwłaszcza hokejowe rozgrywki KHL-u

a głos na C+ dla kogoś, dla kogo piłka jest nr 1, mają jednak najbogatszą ofertę.
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez damian940915 » 22 Sty 2011 14:25

lekkoatletykę opróc zEurosportu ma Polsat (Diamond League), no i TVP, na którym jest kilka mityngów.
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez dan » 22 Sty 2011 18:28

na TVP są również najważniejsze imprezy lekkoatletyczne takie jak mistrzostwa świata czy Europy.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Bartek10982 » 22 Sty 2011 19:01

Wahałem się między Eurosportem, a TVP Sport jednak wybrałem to drugie. Wybrałem TVP Sport, ponieważ relacjonują najważniejsze wydarzenia sportowe (ME i MŚ). Ostatnio był mundial, zimowe Igrzyska Olimpijskie, ME w lekkoatletyce, a teraz trwają ME w łyżwiarstwie figurowym i MŚ w piłce ręcznej. Chociaż Eurosport też ma wiele fajnych transmisji m.in. snooker, biegi narciarskie mężczyzn, najważniejsze turnieje tenisowe (Australian Open, Roland Garros i Wimbledon).
Awatar użytkownika
Bartek10982
Młodzieżowiec
 
Posty: 230
Rejestracja: 21 Sty 2011 15:48

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Krzychu90 » 22 Sty 2011 20:56

Wybieram eurosport, ale jednocześnie zastrzegam, że co do lekkiej atletyki to ostatnie MŚ i ME oglądałem na TVP sport, bo strasznie mnie irytowały reklamy na eurosporcie. No i w końcu jednak TVP jest jednak skupiona bardziej na Polakach i stara się pokazywać ich próby (chociaż z odtworzenia).
Krzychu90
Młodzik młodszy
 
Posty: 19
Rejestracja: 22 Gru 2010 20:16

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Lena » 23 Sty 2011 03:36

Dla mnie Polsat Sport. Dlaczego? Jedno słowo (choć powtórzone 3 razy ;) ) : SIATKÓWKA, SIATKÓWKA, SIATKÓWKA :)
A zaraz potem Eurosport (no bo biathlonu na TVP Sport oglądać się nie da po prostu :P ).
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez dan » 23 Sty 2011 09:26

Lena biathlon jeszcze nie jest taki zły do oglądania, gorzej z biegami komentowanymi przez Pana Marka J. Ja też sporo czasu poświęcam Polsatowi Sport po to by oglądać siatkówkę.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez damian940915 » 23 Sty 2011 18:09

A tak swoją drogą, to liczę że Solorz przejmie cyfrę i połączy obydwie platformy w jedną. Canal+ i Polsat Sport na jednej platformie cyfrowej, byłoby wspaniale. Bo nie ukrywajmy, że na obydwie nie każdego stać.
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Lena » 23 Sty 2011 20:50

Gdyby Twój scenariusz się sprawdził, damian, byłoby genialnie. Ale trzeba by się liczyć z tym, że wtedy opłata za połączoną w ten sposób platformę byłaby i tak wyższa, niż opłata za jedną z nich, kiedy jeszcze są osobno. Bo w końcu byłoby to takie 2 w 1, Solorz jest przede wszystkim biznesmenem i na czymś zarabiać musi ;)
Ja nie mam w sumie ani jednego, ani drugiego, oglądam sobie siatkówkę na Ipli, wykupiłam se pakiet sportlive na tej platformie. A LM w siatkówce oglądam na laola1.tv :)
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez damian940915 » 23 Sty 2011 21:08

Ja mam cyfrę, ale z racji wieku jestem uzależniony od rodziców. Co do internetu to nie mam zbyt szybkiego łącza i często się męczę oglądając mecze w internecie, a po za tym Ipli wyrywają co się da za transmisje na żywo. Co do Laoli to też czasami oglądam tam LM w siatkę. Ale nie ma to jak polski komentarz, jaki by on nie był. I nie ukrywajmy jakość internetu to nie jakość telewizji
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości