Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Jaki jest najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy?

Canal + Sport
4
4%
Canal + Sport
4
4%
Eurosport
33
37%
Eurosport
33
37%
EXtreme
0
Brak głosów
EXtreme
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Polsat Sport
5
6%
Polsat Sport
5
6%
Sport Klub
0
Brak głosów
Sport Klub
0
Brak głosów
TVP Sport
2
2%
TVP Sport
2
2%
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
 
Razem głosów : 90

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez kat. » 28 Sie 2012 13:53

Ależ onetowi nie zależy na tych kilkuset eurosportowych hulsach, bo wystarczy, że wieczorem dadzą kawałek gołej dupy na główną i będą mieli tysiąc razy tyle kliknięć. Zyskuje jednak prestiżowo, bo to jak wygląda dziennikarstwo sportowe na onecie chyba wszyscy co tam choćby z przyzwyczajenia zaglądają, wiedzą, a taki Eurosport to dla wielu wciąż dość poważna stacja (co mnie nieco dziwi). Czyli: Eurosport ma onetowe kliknięcia, onet z łatką ES udaje, że zna się na sporcie (analogicznie koncerniaki udają lokalne piwa, na "unikalnej recepturze") i pożyją długo i szczęśliwie ;)

Nie chcę, żeby państwo kontrolowało wszystkie media. Chodzi mi tylko o to, że ten wolny rynek zrównuje z ziemią wszystko co jest, jak piszesz, unikatowe i niszowe. Standaryzacja i nastawienie na jak najszerszą publikę. Tak było, jest i będzie. Tą drogą idzie jak widać ES.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 28 Sie 2012 14:21

Co by o onecie nie mówić, to trzeba przyznać że np. w przypadku kombinacji norweskiej wysyłali tego swojego Kalembę i jako jedynie mieli wywiad z miejsca z MŚ nie tylko ze skoczkami, ale też z tymi mniej popularnymi sportowcami. Macki sportowe mają duże tylko za bardzo idą w stronę sensacji i mają nieczytelną stronkę. Onet taki najgorszy nie jest, ale musi trafiać w gusta plebsu, a eurosport im teraz przyklasnął.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez ssonicsl » 28 Sie 2012 15:23

Sport na onecie nie jest taki zły. Rozkład jak dla mnie jest OK, choć kiedyś było lepiej. A Eurosport. Pozwólcie że wam coś przytoczę: pewnego, chyba sierpniowego dnia, dwa lata temu, ktoś nagle na legia.net zaczął rozgłaszać Fernando Morientes w Legii!!! Poszli za nim następni. I tak w komentarzach pod jednym z artykułów zaczęły się pojawiać komentarze, "Fernando Morientes widziany na lotnisku", "FM był w siedzibie klubu", "Jakiś gość podobny do FM wysiadał z samochodu pod budynkiem klubowym". I tak trwała ta zabawa w najlepsze. Zabawa, bo Ci którzy czytali pierwsze posty wiedzieli że to żart, którego celem było, może nawet nie celem. To był eksperyment. Eksperyment na mediach. I tylko było czekanie kto pierwszy połknie przynętę. Eurosport był pierwszy. I to na głównej stronie (polskiej wersji of course).

Duży połyka małego. Życie, Panowie, życie...
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez markos7207 » 28 Sie 2012 15:28

Trochę dziwny ten mariaż, ale widać business is business. Onetowi się nie dziwię ale Eurosportowi bardzo. Tym ruchem mogą wiele stracić w oczach kibiców, ale nie ma się co oszukiwać, od dłuższego czasu styl tekstów na stronie Eurosportu zbliżał się nie tylko do onetowego ale nawet do pogoni za sensacją, a la Fakt czy SE.
Na Onet zaglądałem parę razy w roku, na Eurosport kilka razy w tygodniu albo i rzadziej, głównie aby sprawdzić program TV ;) , zatem dla mnie tragedii nie ma .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez leosiek » 28 Sie 2012 20:25

A dla mnie to jest tragedia, często korzystałem ze strony eurosportu, onet to dla mnie jakaś katastrofa, tam sport kończy się na piłce nożnej :evil:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości