Skoki narciarskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Kiuru » 01 Mar 2019 18:08

Polecam komentarze na skijumping, okazuje się że 1 seria była niesprawiedliwa, ale druga już ok :D . Dla mnie mistrzem był Kraft, gość skakał de facto pod koniec 1 i 2 serii a zdobył medal. Szkoda, znowu Tajner z Małyszem wpompują wszystko w skoki.
GERHARDT
Awatar użytkownika
Kiuru
Młodzik
 
Posty: 36
Rejestracja: 13 Mar 2011 18:40

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Bocian » 01 Mar 2019 20:49

Tak jak w przypadku biegów tak i w przypadku skoków, nie mogłem obejrzeć zawodów live....przeklęta praca :evil: ....Zastanawiam się jak to możliwe, że Dawidowi udało się w drugiej serii przeskoczyć z 27 aż na 1 miejsce :shock: ?

Świetnie, nasi w końcu się odkuli :D To zatem będą 7 MŚ z rzędu z których nasi narciarze klasyczni wrócą z jakimś medalem. Z drugiej strony chyba jedna źle się stało, że tan konkurs zakończył się w taki sposób, bo to oznacza, że ten sukces pewnie na dłuższy czas mocno wyciszy "ukryte problemy" jakie mają nasze skoki.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Bedrzich » 02 Mar 2019 00:09

No pewnie, że tak. Ja po pierwszej serii trochę się nawet cieszyłem. Nie dlatego, że nie życzyłbym naszym medalu, a już szczególnie Kubackiemu, którego najbardziej lubię, ale wiadomo co się szykuje. Znowu nie będzie rozwiązywania problemów, bo przecież jest świetnie, nasi koszą medale. Co gorsza - znowu całe pieniądze jakie są pójdą na skoki, może trochę skapnie na biegi, ale raczej tylko dla kadry żeńskiej, bo mają pyskatą trenerkę Justynę, która teraz ma nowe hobby - kłócić się z kadrą męską :mrgreen: Czyli znowu będziemy nigdzie...
Bedrzich
Mistrz Świata
 
Posty: 1232
Rejestracja: 11 Mar 2012 10:11
Miejscowość: Gduńsk

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mareqna » 02 Mar 2019 08:05

Ja to samo :) oczywiście czekałem na sukces Polaków ale po pierwszej serii to się w sumie cieszyłem że się skończyło jak się skończyło czyli pełna klapa i nic dodać nic ująć.I jak prawdziwy kibic zgasiłem telewizor i pojechałem z kobitą na zakupy trochę wusztu kupić.Wracając z myślą że popstrykania po kanałach wszelkiej maści od prawa do lewa posłuchać żalów,lamentów i żałoby narodowej.Siatki z zakupami porzuciłem w przedpokoju z myślą ja Wam Tajnery i inne tego typu typki pokażę :evil: włączam fonię a tu...........szok.....no cud i niech mi nikt nie mówi że cudu nie było....no nie,z tymi skurczybykami Tajnerami to nikt nie wygra i trzeba się będzie męczyć do końca życia tak jak z Marylą Rodowicz i Beatą Kozidrak.Ręce opadają!Złoto i srebro :D jak to możliwe........nie,to niemożliwe!
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Laleczka Chucky » 29 Wrz 2019 17:51

Polacy dobrze skakali w Letniej GP w Hinzenbach. Żeby tak było zimą, dotyczy to szczególnie Maćka Kota.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mareqna » 12 Sty 2020 16:25

W tych skokach,polskich skokach to czuwa jakiś ,,Palec Boży".Ile oni sukcesów natrzaskali w XI wieku to szok.Jak oni to robią? jak nie Małysz to Stoch,jak nie Stoch to ,,Lodowaty Polak" jak piszą Niemcy. Chłopy z jajami po przeciwnej stronie tak zwani biathloniści o których słychać od czasu do czasu ale nikt ich nie widział :evil:
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Laleczka Chucky » 20 Lis 2021 01:11

Stoch zaczął nowy sezon z powodzeniem. Wygrał tylko, a może aż kwalifikacje w Niżnym Tagile. Pozostali Polacy niemrawo, ale teraz mamy nowy dzień, nowe rozdanie i dużo się może odmienić.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Bocian » 21 Lis 2021 02:05

Laleczka Chucky napisał(a):Stoch zaczął nowy sezon z powodzeniem. Wygrał tylko, a może aż kwalifikacje w Niżnym Tagile. Pozostali Polacy niemrawo, ale teraz mamy nowy dzień, nowe rozdanie i dużo się może odmienić.


Atak z 20 miejsca, przy loteryjnym wietrze w drugiej serii, nawał bym raczej fartem a nie powodzeniem. Cóż, pierwsze zawody za nami. Oby to był tylko wypadek przy pracy i dzisiaj i w kolejnych zawodach, chłopakom szło lepiej.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Sven » 21 Lis 2021 03:58

W drugiej było pewne iż da sobie radę aczkolwiek nie sądziłem, że tyle odrobi.

Natomiast mnie cieszy zwycięstwo Karla, widać, że na początku mocny, także psychicznie oraz całkiem dobry występ Markusa.
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron