Zgoda na forum

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Zgoda na forum

Postprzez Adrian Woźniak » 12 Lut 2010 17:06

W związku z ostatnimi wydarzeniami, które nie były przyjemne zarówno dla Was, jak i dla nas, postanowiliśmy że na forum umieścimy "shoutbox", w którym każdy będzie mógł pożartować i popisać różne "głupoty". Potraktujcie to jako rozwiązanie kompromisowe i wyciągnięcie ręki na zgodę :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez Janko10 » 13 Lut 2010 03:17

Straszne zainteresowanie. Pomogę Tobie Adrianie. :wink:
Czyli teraz jak Figaro mnie sprowokuje do głupiego tekstu, będę musiał się przenieść na "shoutbox" i "ni z gruchy ni z pietruchy" coś napisać. Figaro inteligentny jest to się domyśli - po 3 miesiącach jak już tam wejdzie - o co mi chodzi. Gratuluję pomysłu.
Ja nie chcę "bluzgowatego" tematu tylko możliwości wypowiadania swoich (czasem może spontanicznych a czasem głupich) myśli.

Chyba wyrastam na trola tego forum. :lol: Kto by pomyślał jeszcze niedawno... :roll:
3 głosy, że nie mam w tym poście racji i się "zamykam" ("czerwonych" głosów, oprócz Kamili, nie liczę).
Adrian: nie usuwaj może, proszę, to ma szanse być ciekawe(-ym).
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Zgoda na forum

Postprzez karlos » 13 Lut 2010 09:40

Ja uważam, że to dobry pomysł, np. doskonałe miejsce o napisaniu o misiach czy uszach myszki miki, "shoutbox" zwykle znajduje się na głównej stronie, czyli ciężko go nie zauważyć, nie trzeba nigdzie wchodzić, a i dostęp do niego jest najszybszy.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Zgoda na forum

Postprzez Duche » 13 Lut 2010 09:48

Ja nie widzę shoutboxa :(
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Zgoda na forum

Postprzez figaro56 » 13 Lut 2010 14:06

Ja tam zapiekły nie jestem i jak ma być zgoda to niech będzie. W końcu zapłonął znicz olimpijski i jest on symbolem pokoju.
Tylko tak jak pisał Zann. Cofnąć te idiotyczne ostrzeżenie dla Janko. Ja ze swej strony postaram się go nie prowokować. :wink:
Co do tego shoutboxa to nawet nie wiem co to takiego i czym to się je. To jak mogę obiecać, że będę z tego korzystał a może to kopie.
Jedno mnie ta cała historia z "Ostrzeżeniegate" nauczyła. Ktoś z kierownictwa tego forum nie lubi Myszki Miki. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zgoda na forum

Postprzez Adrian Woźniak » 13 Lut 2010 16:51

W swoim życiu bywałem na kilku, może kilkunastu forach, na każdym obowiazywał/obowiązuje określony regulamin, z którego przestrzegania rozliczani są użytkownicy bez względu na wiek, inteligencję, poglądy itp itd. Na żadnym z tych forów nie spotkałem się, żeby moderatorzy pozwolili na swobodne harce i offtopowanie. Owszem można sobie pożartować, ale czy nie można przy tym napisać choćby jednego, sensownego zdania na dany temat? Tak wiele żądamy? To jest zbyt wiele dla człowieka, który podkreśla swoje wykształcenie?

Oczekujemy tylko tego, byście pisali na temat i starali się uszanować inne osoby. Wychodzimy Wam naprzeciw z propozycją utworzenia shoutboxa, który mógłby po części rozwiązać problem, a Wy z góry przekreślacie ten pomysł i wysuwacie tylko kolejne żądania, nie podając żadnej alternatywy.

Shoutbox to jest swego rodzaju czat, który znajduje się zwykle na forum i służy do wyrażenia emocji czy podzielenia się swoimi refleksjami. Tam można offtopować ile wlezie, pisać o Myszce Miki, Kaczorze Donaldzie i Królewnie Śnieżce. W tej chwili trwają prace nad jego instalacją.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez RakuNH » 13 Lut 2010 16:59

Adrian Woźniak napisał(a):Oczekujemy tylko tego, byście pisali na temat i starali się uszanować inne osoby.


Adrian ale cały czas rozchodzi się o to jedno zdanie. Nie ma tu tabunu użytkowników którzy z napięciem wyszukują informacji... :roll:

Zresztą pamiętam taki jeden temacik który mówił o patriotyzmie w sporcie i pamiętam nawet posty gdzie grożono Duche przyjazdem do jego miejscowości i zrobieniem porządku, leciały mocne słowa i jakoś wtedy chyba nikt ostrzeżenia nie dostał. Nie mawiaj nam więc że nie zmieniliście swojego podejścia do forum. Zdecydowanie zmieniliście reguły gry.

Teraz jest pełna kultura więc nie rozumiem co powoduje takie oburzenie na kilka postów nie na temat.

Mam jeszcze jedno pytanie. Co ma wykształcenie do pisania na temat? Mogę być wykształcony i nie pisać na temat. Moim zdaniem miliony tematów wcale nie są lepsze od kilku tematów z większa liczba postów. Przesadne rozdzielanie tematów powoduje zdecydowanie większe zamieszanie.

ja też byłem na kilku forach i raczej nikt tak nie postępował. Tylko na jednym forum błyskawicznie leciały bany za wyzwiska i obrazy bo było dosyć popularne i był to jedyny sposób na porządek. Tak to na większości forów modne są offtopy żeby nie było sztywno jak w kościele.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez Adrian Woźniak » 13 Lut 2010 18:18

@Zann, mam sobie wstawić warna za to, że przestrzegam regulaminu i staram się wywiązywać z przydzielonych mi zadań?

RakuNH napisał(a):Adrian ale cały czas rozchodzi się o to jedno zdanie. Nie ma tu tabunu użytkowników którzy z napięciem wyszukują informacji... :roll:


Raku, nie ja pisałem ten regulamin, więc jeżeli chcecie jakichś zmian, to negocjujcie z Bartkiem. Moim zadaniem jest usuwanie offtopu i pilnowanie, aby każdy czlowiek tutaj był szanowany, tylko tyle :wink:

RakuNH napisał(a):Zresztą pamiętam taki jeden temacik który mówił o patriotyzmie w sporcie i pamiętam nawet posty gdzie grożono Duche przyjazdem do jego miejscowości i zrobieniem porządku, leciały mocne słowa i jakoś wtedy chyba nikt ostrzeżenia nie dostał.

Nie pamiętam czegoś takiego, widocznie nie było mnie jeszcze wtedy na forum, więc ciężko mi się do tego odnieść.

RakuNH napisał(a):Teraz jest pełna kultura więc nie rozumiem co powoduje takie oburzenie na kilka postów nie na temat.

Akurat z tym w ostatnim czasie bywało róznie.


RakuNH napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie. Co ma wykształcenie do pisania na temat? Mogę być wykształcony i nie pisać na temat. Moim zdaniem miliony tematów wcale nie są lepsze od kilku tematów z większa liczba postów. Przesadne rozdzielanie tematów powoduje zdecydowanie większe zamieszanie.

Jeden z użytkowników podkreślał mi to w prywatnej wiadomości. Możemy stworzyć jeden temat, gdzie będzie można pisać o wszystkim. Pytanie tylko czy rozwiąże to problem?
Moim zdaniem ktoś, kto otwiera temat związany ze skokami narciarskimi, chce się dowiedzieć czegoś na temat tej dyscypliny sportu, a nie poczytać o Myszce Miki.

RakuNH napisał(a):Tak to na większości forów modne są offtopy żeby nie było sztywno jak w kościele.

Tu nie musi być sztywno, ale chodzi o to, żeby w parze z żartami szła też chociaż w niewielkim stopniu merytoryczna treść :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez Daniel » 13 Lut 2010 21:53

Adrian Woźniak napisał(a): Potraktujcie to jako rozwiązanie kompromisowe i wyciągnięcie ręki na zgodę :wink:


Gdyby jeszcze jednego bana zdjąć ... wiadomo komu ... :wink:
Myślę, że byłoby to zdecydowanie najlepsze zakończenie całej zaistniałej sytuacji, które usatyfakcjonowałoby forumowiczów bardziej niż shoutbox
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Zgoda na forum

Postprzez Janko10 » 15 Lut 2010 02:04

Adrian Woźniak napisał(a):...To jest zbyt wiele dla człowieka, który podkreśla swoje wykształcenie? ...

No tak podkreśliłem, stwierdzając, że jestem bardziej wykształcony i doświadczony od 13 letniego gimnazjalisty, który o mało co nie zachwiał podstaw merytorycznych tego forum... Widzę, że moje intencję są odbierane opacznie. Ale już mnie to nie dziwi. :|

Tym postem chciałbym zakończyć dyskusję dotyczącą mojego ostrzeżenia.
Nie zamierzam dalej dyskutować z Adminami, bo nie ma to sensu. Zabiera niepotrzebnie czas tak Im jak mi i Wam. :|
Nie zamierzam natomiast diametralnie zmieniać swojego podejścia do życia. Pewnie grozi mi to w przyszłości przeniesieniem się na inne forum. Trudno. :|
Zgodnie z regulaminem musiałbym się jednak jeszcze trochę postarać. Wobec tego jeszcze się trochę ze mną pomęczycie. :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Zgoda na forum

Postprzez Adrian Woźniak » 15 Lut 2010 16:39

Przepraszam, jeżeli Cie uraziłem w tym momencie, ale nie o to mi chodziło. Zastanawia mnie jednak, dlaczego człowiek dojrzały, wykształcony ma większe problemy z przestrzeganiem regulaminu, dostosowaniem się do panujących zasad, niż wspomniany 13-letni gimnazjalista, który jak pewnie większość osób w tym wieku, przechodzi bardzo często okres buntu?
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez RakuNH » 15 Lut 2010 17:35

Adrian Woźniak napisał(a):Przepraszam, jeżeli Cie uraziłem w tym momencie, ale nie o to mi chodziło. Zastanawia mnie jednak, dlaczego człowiek dojrzały, wykształcony ma większe problemy z przestrzeganiem regulaminu, dostosowaniem się do panujących zasad, niż wspomniany 13-letni gimnazjalista, który jak pewnie większość osób w tym wieku, przechodzi bardzo często okres buntu?


Hmmm.... ale jak to? :wink: To czemu tego 13 latka nie ma a wielcy buntownicy Ja, Janko, Figaro czy zawsze kulturalnie usposobiony Duche jesteśmy? :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez damian940915 » 21 Lut 2010 18:23

Co z tym Shoutboxem? będzie? Bo by się przydał.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Zgoda na forum

Postprzez Duche » 26 Lut 2010 00:24

Będzie w końcu ten ShoutBox czy nie? Wypadałoby się jasno zadeklarować - instalujecie czy nie. Nie ukrywam, że przydałby się ShouBox. Fajny dodatek do każdego forum.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Zgoda na forum

Postprzez Masha » 06 Kwi 2010 13:19

Dzisiaj śniło mi się wiele głupot, oby proroczych, bo wszystkie były niezwykle miłe. Jedną z nich było pojawienie się na naszym forum sb :lol: chyba powinnam przestać pić :lol: I wyobraźcie sobie, że było całkiem miło podczas rozmów na owym sb. Może władze forum zrealizują mój sen, to uwierzę że i reszta snu się spełni :wink: Założenie sb to nie jest jakaś katorżnicza praca, góra na 10 minut :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Zgoda na forum

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Kwi 2010 14:56

No...przydałby się...ja niestety nie mam uprawnień, więc to nie mnie trzeba prosić :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez Masha » 06 Kwi 2010 16:51

Adrian Woźniak napisał(a):No...przydałby się...ja niestety nie mam uprawnień, więc to nie mnie trzeba prosić :wink:


Oczywiście Adrian rozumiem, to może zrobić tylko administrator. Więc szanowny Panie Administratorze przydałby sie nam sb, bardzo prosimy (może zadziała :wink: ).
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Zgoda na forum

Postprzez RakuNH » 06 Kwi 2010 16:54

A ja się zastanawiałem po co służby bezpieczeństwa na forum :lol: Ok teraz już dotarło że to nie takie SB. :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zgoda na forum

Postprzez Duche » 06 Kwi 2010 19:01

Na pewno SB pozwoliłby utrzymać jakiś tutaj ruch w martwym okresie dla sportów zimowych. W zeszłym roku praktycznie nikt tutaj nie pisał od maja do października. Instalacja SB może sprawiłaby, że teraz udałoby się tego uniknąć :D

Także administracjo, do dzieła ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Zgoda na forum

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Kwi 2010 19:13

Również jestem za tym, aby stworzyć shouta :D
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Następna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron