Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 15 Lut 2010 09:11

Może jakieś naloty w nocy będą i kartki się posypią :P
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez figaro56 » 15 Lut 2010 12:41

I bardzo dobrze, że wam te zdjęcia zamalowują. Ja nie umiem sobie takiego zdjęcia wstawić i wreszcie jest sprawiedliwie. Kochani władcy tego forum zamalujcie wszystkim na żółto te ich obrazki. Proszę tez o taką karteczkę. Najlepiej pomarańczową bo u mnie jakoś tak pustawo i nieładnie.
Przestanie wreszcie niejaka Masha szpanować tym swoim łosiem. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Masha » 15 Lut 2010 14:25

Figaro jak możesz? :wink:

Żeby było w temacie to zauważyłam, że i matti ostatnio świeci żółcią. Myślę, że te ostrzeżenia powinny być zaznaczane gdzieś w podpisie, a awatarki powinny zostać, bez nich robi się tak smutno na forum ( i jednostajnie).
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 15 Lut 2010 14:55

No właśnie, weźcie dajcie możliwość posiadania awatarów tym co maja ostrzeżenia, bo bez nich jest jakoś tak jałowo.

A jeśli nie dacie takiej możliwości, to może z łaski swojej powiecie ile będę musiał nosić karnie tą żółtą kartkę pod nickiem? Chyba wypadałoby udzielić takiej informacji. Choć z drugiej strony jest to w stylu szefostwa tego forum. W sprawie Świstaka także żaden z administratorów nie raczył udzielić ani jednej odpowiedzi na kilka zadanych pytań. Np. ile będzie trwał ban Świstaka. Oj nieładnie tak olewać pytania userów.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 15 Lut 2010 20:20

A matti za co konkretnie?

Trzy cechy Adminów tego forum:
1. Zawsze mają rację.
2. Nigdy nie wycofują się ze swoich decyzji (no bo patrz pkt 1).
3. Jak nie wiedzą co powiedzieć to się nie odzywają (logiczne).

Duche napisał(a):No właśnie, weźcie dajcie możliwość posiadania awatarów tym co maja ostrzeżenia, bo bez nich jest jakoś tak jałowo...

Może to była metoda na wyplenienie Świstaków?...
Raku: strzeż się. :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 15 Lut 2010 22:57

Janko10 napisał(a):Trzy cechy Adminów tego forum:
1. Zawsze mają rację.
2. Nigdy nie wycofują się ze swoich decyzji (no bo patrz pkt 1).
3. Jak nie wiedzą co powiedzieć to się nie odzywają (logiczne).



Ad.1 Każdy ma swoje zdanie i się jego trzyma, Ty także.
Ad.2 Moje decyzje (mogę pisać wyłącznie za siebie) staram się zawsze przemyśleć i przede wszystkim dążę do tego, aby być w nich konsekwentny.
Ad.3 A co tu jeszcze dodawać? Swoje argumenty przedstawiłem, nie widze sensu pisać tego samego po raz kolejny.

Mam tylko nadzieję, że w końcu przynajmniej część z Was zrozumie mój punkt widzenia i dostrzeże fakt, iż wszelkie nasze działania mają na celu tylko i wyłącznie utrzymanie odpowiedniego porządku, a nie "wyżycie się" na użytkownikach...Czy mi sprawia radość przyznawanie warnów? Nie, traktuje to jako małą porażkę, że nie potrafię w inny sposób przekonać innych do swoich racji. Wolałbym się dogadać w sposób pokojowy.Proszę tylko o jedno, żebyście w swoich wypowiedziach starali się zawrzeć przynajmniej jakiś przekaz merytoryczny, a nie wyłącznie offtop. Do tego może być shoutbox albo odpowiedni temat w dziale "Hyde Park".
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 15 Lut 2010 23:00

Ja zadałem pytanie parę postów wcześniej. Nadal nikt z szefostwa nie raczył odpowiedzieć. Przykre :(
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Sebastian Krystek » 15 Lut 2010 23:16

Matti dostał ostrzeżenie za Bjoergen. Dlaczego dopiero teraz? To nie jest tak, że my siedzimy na forum 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu i czytamy wszystkie posty w każdym z tematów. Dlatego jest opcja raportowania - każdy jeśli uzna, że ktoś łamie regulamin może zgłosić to administracji. Czy ktoś z Was zaraportował ten post po tym gdy go przeczytało? Nie...

Co do Twojego pytania Duche to do tej pory zwyczajowo kartki wisiały pół roku, ale po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy skrócić się ten okres do trzech miesięcy. Jakaś kara musi być.

A na pytanie ile trwa ban na tym forum już odpowiadaliśmy...
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Gaucho » 19 Lut 2010 12:38

Bardzo nie podobają mi się te żołte kartki, tak błyszczą do oczy że nie mogę czytać forum spokojnie. :shock: Czy to tylko u mnie tak? Chciałabym poprosić Administracje coś z tym urobić, choćby kolor zmienić (a najlepiej wrócić awatary a ostrzeżenia oznaczać jakimś innym sposobem). :roll:
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 19 Lut 2010 16:49

No dokładnie. Na każdym innym forum jak ktoś ma ostrzeżenie, to może normalnie mieć awatara. Tutaj nie. Zróbcie coś takiego, że np. 3. ostrzeżenia to zakaz pisania, a 6. to ban. Tak jest niemal wszędzie i jest dobrze. Te żółte kartki sprawiają, że forum gorzej się czyta.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 19 Lut 2010 16:58

A jak sobie dałem czerwony avartarek to mi usunięto :( Taka mała prowokacja a taka szybka reakcja :wink:

Faktycznie tu są strasznie staromodne zasady. Na większości forów jest ostrzeżenie (jedno czy dwa) a później ban na tydzien czy dwa i delikwent bankowo się uspokaja. A tutaj 3 czy 4 ostrzeżenie i roczny ban. A wiadomo że nikt tu po roku wracał nie będzie bo i po co skoro takie zasady tu panują.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 19 Lut 2010 19:49

RakuNH napisał(a): Na większości forów jest ostrzeżenie (jedno czy dwa) a później ban na tydzien czy dwa i delikwent bankowo się uspokaja. A tutaj 3 czy 4 ostrzeżenie i roczny ban.


A czy tu jest przedszkole, żeby sto razy zwracać uwagę na to samo 8) ? Jesteście dorosłymi osobami, przynajmniej w większości, uszanujcie zasady, które tutaj zostały ustanowione, a nie będzie żadnych problemów i żółtych kartek.
Janka ostrzegałem przynajmniej dwa razy, za każdym razem moje prośby były ignorowane.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Gaucho » 19 Lut 2010 20:08

A czy będzie odpowiedź na moją prośbę? :D Nie mam nic przeciw ustanowionych zasad, chodzi tylko o wygłądzie. Bolą mi oczy od tych kartek :?
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 20 Lut 2010 17:48

Znowu brzydal Janko z przedszkola... :lol:
A myślałem, że temat zamknięty. :|
Ale Adrian mnie wyraźnie prowokuje. :wink:
30% postów na tym forum są nie na temat, ale oberwało się brzydalowi z przedszkola. :lol:
Lubię żółty kolor. Jak dla mnie to może tak zostać. Mordki świstaka tylko szkoda.... :(
A po rocznym banie to naprawdę nie ma sensu wracać.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Awatary

Postprzez karlos » 25 Lut 2010 00:36

RakuNH kiedy otrzymałeś ostrzeżenie, bo ja się w tym wszystkim zaczynam gubić, ale wydaje mi się, że pół godziny temu ostrzeżenia nie miałeś ?
Na tym forum nawet jak dla mnie robi się za żółto, czy nie możecie nie mieć żadnego awatara tak jak figaro za karę, a nie te irytujące żółte kartki ?
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Awatary

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 00:50

Ostrzeżenie dostałem jakieś 2 dni temu ale teraz sobie przypomniano o tym żeby mi ściągnąć Weronikę z awatara :lol: Widzę że jakiś problem z interpretacją przepisów. No panowie tak nie może być wśród szanujących się administratorów. Także przypominam administracji aby odliczyć 2 dni od mojej 3 miesięcznej banicji skoro jesteśmy tacy skrupulatni :D

Zresztą to jest troszkę jak śmiechu warte. Dostałem ostrzeżenie za mocną wymianę zdań z Markosem który się nie obraził i doszliśmy już dawno do porozumienia i jesteśmy przyjaciółmi :D . Nie użyłem przekleństwa i użyłem kombinacji znakow "g***** " co w moim języku oznacza - Markos bardzo Cię lubię. Jednak administracja musiała to inaczej zrozumieć. Użyłem też kilku szyderczych zdań które w swojej prostocie nikogo nie obrażały, jednak tu też się czegoś doszukano. A pamiętam jak sobie wstawiłem za awatar czerwoną kartkę to mi ją od razu zdjęto. Widzę że cenzura szaleje. Ostrzeżenie otrzymałem od użytkownika Adriana W. i przyjąłem je z pokorą gdyż wiem że administracja podobnie jak nauczyciel ma zawsze rację.

Szkoda że w lecie tym forum nikt się tak nie troszczy kiedy to na 30 postów, 29 to jakiś ruski spam.

Jednak administratorzy nie martwcie się. Jutro mam operację i mam nadzieję że za kilka dni dam wam spokój choć nie wiadomo ile będę jeszcze siedział w domu :D Zrozum Karlos, tu nie ma żadnych kompromisów! Przecież tu użytkownicy nie mają nic do gadania i administracja wie kto komu przeszkadza a kto nie. Głos uzytkowników tu nie ma znaczenia bo jakie ma znaczenie to że Markos się nie czuje urażony, przecież on się musi czuć zmieszany z błotem przeze mnie wielkiego i niewychowanego agresora. Tematu Świstaka już nie będe poruszał bo bronili go wszyscy aktywni użytkownicy. A myślę że fakt iż J&W czy pani Grzywa czytają to forum mobilizuje administracje do cięzkiej pracy. Panie Jaroński - obroni Pan świstaka?? :lol:

Janko. Przez moją głupotę straciliśmy swoje grafiki :( Wybaczysz mi? :( A i jeszcze przypominam że chyba każdy doskonale wie z jakiego powodu zaczął się ten cały wysyp ostrzeżeń. Zresztą z tego co pamiętam to najpierw jest słowne upomnienie na PW a później dopiero ostrzeżenie. Przynajmniej tak ktoś kiedyś wspominał.

Z góry dziękuje za usunięcie posta i drugie ostrzeżenie. A jak :lol: Oczywiście pozdrawiam wszystkich dbających o rozwój tego forum :wink:


No i oczywiście żeby nie było że nie na temat. Karlos - bardzo ładny awartar :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Awatary

Postprzez markos7207 » 25 Lut 2010 08:29

Nie, no do cholery co to ma być ?! :shock: Myślałem Raku że coś Ci się przywidziało z tym ostrzeżeniem gdy o tym mi napisałeś na PW bo nie widziałem żółtej kartki i nie pojawiała się przez parę dni. A tu masz, jednak to prawda... :?
Tak jak pisze Raku, ucieliśmy sobie małą wymianę zdań ale na Boga tam nie ma niczego za co można wlepić ostrzeżenie bo Raku mnie niczym nie obraził(a nawet gdyby to co z tego, ale tak nie jest) a ja nie czuje się obrażony.
Tak więc jeśli to Twoja sprawka Adrianie(jak pisze Raku) apeluję i zarazem proszę Cię cofnij mu to ostrzeżenie bo jest nie tylko że na wyrost to w ogóle nieuzasadnione.

A co do tych żółtych kartek zamiast avatarów to już pisałem że to jest zły pomysł i w pełni zgadzam się z Gaucho że to bardzo utrudnia czytanie postów, wręcz razi oczy i powoduje ich ból po długotrwałym czytaniu(tym bardziej że tych kartek jest coraz więcej). Zróbcie coś z tym. Udowodnijcie że leży Wam na sercu dobro użytkowników a nie tylko "rozstawianie ich po kątach" :wink: .
Kara karą ale ostrzeżenie można zaznaczyć w inny sposób. To nie jest żądanie lecz wielka prośba :D .

Powodzenia Raku raz jeszcze.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Awatary

Postprzez arek » 25 Lut 2010 10:31

Uwaga! Epidemia żółtaczki na forum, objawy: żółty awatar.
Szerzy ją wirus AW i SK.
Lekarstwo: więcej dobrej woli, a mniej nadgorliwości
Dobrze, że ja się szczepiłem.
A tak w ogóle to od kilku dni mam awatara :)
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Awatary

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 11:02

Dzięki Markos :D

I domyślam się że administracja zignoruje moje posta więc chciałbym się dowiedzieć czemu dostałem żółtą kartkę? Z tego co wiem to prawo nie działa wstecz a ostrzeżenie już dostałem wcześniej. Akurat jak sobie ustawiłem elegancki awatar to wam jakieś szalone pomysły wpadły do głowy :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Sebastian Krystek » 25 Lut 2010 18:00

Dopóki RakuNH nie dostał żółtej kartki nikt nie wiedział, że został upomniany. To najlepszy dowód na to, że kartki muszą zostać nie tylko jako element kary, ale także informacji dla innych. Żeby nie było jednak, że Was nie słuchamy kartki od tego momentu powiszą miesiąc, a nie trzy.

Narzekacie na to, że na forum zrobiło się żółto. Nasuwa mi się takie porównanie (z góry przepraszam wszelkich urażonych) - to tak jakby więźniowie narzekali na przepełnione cele. Nikt nikogo na tym forum nie zmusza do obelg, osobistych wycieczek czy nachalnego offtopu. Unikajcie tego, a kartki będą niepotrzebne.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości