Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez darooo91 » 07 Sty 2014 20:41

Ja, ze swojej strony apeluje o mniej tolerancji ze strony administratorów tego forum. Chyba nie ma sie co bawic w ostrzezenia dla ludzi typu Yurek(czy jakoś tam), Wybitny i reszta tych wczesniejszych - banowac po dwóch, trzech postach.
darooo91
Młodzik
 
Posty: 43
Rejestracja: 03 Gru 2012 12:47

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Sebastian Krystek » 07 Sty 2014 21:10

Boże, cóż za zmiana nastawienia forumowiczów! Kiedyś gotowi byli wszczynać bunt za ostrzeżenie, dzisiaj chcą dawać bany po 2-3 postach! ;)
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez darooo91 » 07 Sty 2014 21:56

Sebastian Krystek napisał(a):Boże, cóż za zmiana nastawienia forumowiczów! Kiedyś gotowi byli wszczynać bunt za ostrzeżenie, dzisiaj chcą dawać bany po 2-3 postach! ;)

Ja tam nie wiem, ja sie udzielam od bardzo niedawna :D Jest to jednak denerwujące troszke jak ktos zamiast jakiś konkretnych, nawet negatywnych opini pluje jadem na lewo i prawo
darooo91
Młodzik
 
Posty: 43
Rejestracja: 03 Gru 2012 12:47

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 07 Sty 2014 23:35

Bunt był za rozdawanie ostrzeżeń dla stałych bywalców na forum. Teraz powoli się robi trolling w kilku tematach.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez kat. » 15 Lut 2014 22:22

Przyszła skarga na użytkownika - SKI 1

Już jedno ostrzeżenie wlepiłem, teraz zwracam się do ludu, czy przelewać krew niewinną ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez mareqna » 15 Lut 2014 23:05

SKI 1 co by nie powiedzieć ma wiedzę wybitną z dziedziny sportu.Myślę,ze porównanie do ciemnych stronach miasta wystarczy ;) Kat.nie przelewaj krwi,nie warto i żeby nie było to nie jest mój idol ;)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 16 Lut 2014 00:23

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:46, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez SKI 1 » 16 Lut 2014 02:28

friducha napisał(a):To nawet nie jest porządny troll co nabija liczbę postów. Jak widać większość go ignoruje. Jak dla mnie spokojnie można go zbanować.

mareqna napisał(a):SKI 1 co by nie powiedzieć ma wiedzę wybitną z dziedziny sportu.

No proszę Cię... lubię Twoje abstrakcyjne poczucie humoru, ale to już przesada :lol:

Do Friducha ...
Czy to ja przed chwila nazwałem nijakiego "Carabanchel" CZLOWIECZKIEM I ZAŁOSNYM ?-Zalosna to ty jestes wyzywajac kogos tylko dlatego ,ze nie zgodził sie z Twoja opinia nawet w najmniejszym stopniu nie obrazajac nikogo .W przeciwienstwie do mnie w identycznej sytacjii prowokowany i nazwany "kretynem" zszedlem do twojego poziomu rynsztoka ...i jak milo jest ? Zreszta twoja opinia jest rownie cenna co te wszystkie "wypociny" po 3 slowa w kazdym ,niewiem w jakim celu ,ilosci postow???
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Prowokowany i wyzywany od "nawiedzonych kretynow "itp.w sytuacji gdy tylko przedstawilem swoj poglad ,nawet jesli mocno krytyczny to wobec osoby publicznej jaka jest kazdy czy to sportowiec czy prezez zwiazku itp-czy nie w tym celu sluzy forum aby wymieniac swoje poglady w tych kwestiach rowniez niestety nieprzyjemnych,a nie nawzajem sie opluwac majac odmienne zdanie ? Jesli pozwalacie bez zadnych prowokacji z mojej czy chocby oplutego tutaj "forumowicza" na nazywanie kogos ...człowieczkiem,załosnym,kretynem itp to skad pozniej zaskoczenie ze robi sie rynsztok.Czy moze nie wszyscy musza stosowac sie do regulaminu i jesli ktos nabil xxxx liczbe postow kazdy srednio po 3 slowa ( friducha ) to juz jest bezkarny i moze dalej pluc jesli tylko sie nie zgadza z czyjas opinia wyzywajac od czlowieczkow ,kretynow i innych ,sam nie bedac w stanie na 1500 "wypocin" nabazgrac chocby jednej własnej opini ? Nie zauwazylem, aby marcos7207 ,zygy a tym bardziej RakuNH majac odmienne zdanie nazywali kogos z mety "czlowieczkiem" czy kretynem -pomimo ze ich wpisy sa tresciwe i sensowne -a nie 3 slowka w jednej opini i 2 usmieszki ,ktore w owej sytuacjii i tak sa cenniejsze .Dziekuje i pozdrawiam .
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 16 Lut 2014 09:54

Friducha było nie było to Ty sprowokowałaś dyskusją nie na temat o przepraszaniu wąsacza - było nie było na pewno nie miało to nic wspólnego ż łyżwiarstwem szybkim. Wiadomo, że można to odebrać jako żart ale inwencja była po Twojej stronie :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 16 Lut 2014 10:50

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:48, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez figaro56 » 16 Lut 2014 12:17

Ogólnie jakiś nerwowy i agresywny ten nasz nowy kolega i nie znam przyczyny. Może ma wysoki poziom testosteronu albo za dużo czerwonego mięsa w diecie. Jedno wiem, że nie lubi Tajnera Apoloniusza i zyskał tym dozgonną wdzięczność Raku. Sam mam kilka pretensji do Tajnera ale życie nauczyło mnie, że nie ma prezesów idealnych zwłaszcza jeśli prezesuje się kilku dyscyplinom. Owszem może początkowo zaniedbywał Wieretelnego i Justynę ale to chyba przeszłość i teraz ani Justyna ani trener nie mogą narzekać. Czy marnotrawi finanse nie wiem bo nie jestem księgowym związku. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to do prokuratury marsz. Co do niszczenia kombinacji norweskiej to chyba przypisywanie mu całej winy jest chyba nadużycem drogi Raku. Ponosi za to winę w 80% za to , że nie ma dziewcząt w skokach. W 80 bo kiedy pierwsze dziewczyny ruszyły na skocznie pod wpływem małyszomanii nie był jeszcze prezesem. Jak wymienią go na nowszy model płakać po nie będę ale demonizować go też nie zamierzam mimo iż nie wysłał Wiesia owce paść i trzyma go w jakiejś kadrze. :evil:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez SKI 1 » 16 Lut 2014 12:29

friducha napisał(a):Raku, daj mi ostrzeżenie skoro uważasz, że to co wypisuje SKI jest moja winą. SKI zaczął swoje chamskie wywody zanim w ogóle się odezwałam. I już nie bądź takim purystą, bo jakoś kiedy Ty rozwodziłeś się nad ilością szans medalowych "nie w temacie" to było wszystko OK i jakoś wtedy to nie było "prowokowanie". Ja z użytkownikiem SKI nie chcę mieć nic wspólnego, skierowałam do niego na początku jego występów JEDNEGO posta, nie poskutkowało więc z nim po prostu nie gadam, nie odnoszę się do jego wypocin i nie zamierzam tego w najbliższym czasie zmieniać. Post, który omawiamy był akurat kierowany do Ciebie Raku :D i oczywiście był żartem, bo to Twoje uczulenie na Tajnera jest powszechnie znane na forum. Następnym razem postaram się pisać bardzo precyzyjnie do kogo kierowany jest post żeby znowu kogoś nie "sprowokować".

Alez oczywiscie nie jest Twoja wina ,kazdego tylko nie Ciebie.....To przeciez nie Ty nazwałas uzytkownika "caranbachal" czlowieczkiem i "załosnym" poniewaz ...stwierdził ze po czesci odpowiedzialnosc za jakosctransmisjii spoczywa na Rosjanach ,niewatpliwie bardzo sie naraził by nazywac go "czlowieczkami".Ja rowniez wyraziłem opinie o tym "celebrycie" i jesgo "zasługach" szczegolnie dla kombinatorow ,alpejczykow i biegow -bo juz o Justynie i Wierietielnym nie wspomne ,nie tylko gdy udawał prezesa i gdu Wierietielny z Justyna placili za wszystko za swoja kase bedac juz medalistka olimpijska zTurynu,ale szczegolnie gdy był dyrektorem PZN-u i historia z dyskwalifikacja oraz cała masą innych zasług -ktore sa powszechnie znane- to rowniez był powod byc nazywac mnie kretynem czy innymi prostackimi wyzwiskami -za co nie ukrywam nie bylem dłuzny. :(

Ps. Nigdy nie odniosłem sie do kwestii malwersacji finansowych "celebryty" (chociaz mozna by wspomniec np.o umowach z Edim Federerm),a tym bardziej naduzyc ,jedynie ze cala pule pchał w skoki -a reszte olewał ,wrecz podkladajac nogi ,aby czasem ktos nie zabrał mu jak to nazwałem "złotego" jajka .
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 16 Lut 2014 13:35

friducha napisał(a): I już nie bądź takim purystą, bo jakoś kiedy Ty rozwodziłeś się nad ilością szans medalowych "nie w temacie" to było wszystko OK


Po czym to wywnioskowałaś? :D Oczywiście, że nie było OK, ale ja nie jestem zwolennikiem banowania. Ja tutaj tylko wrzucam jakieś przesadne spamerskie reklamy (oczywiście takie które nie dotyczą sportu - chodzi o jawny spam) i kasuje zdublowane komentarze, które czasem jak strona muli się pojawiają i niczym innym się nie zajmuje.

Przykro mi dla mnie Tajner ponosi całość winy za upadek kombinacji jeśli trzyma na stanowisko swojego siostrzeńca mimo, że dwa lata temu był sprzeciw całej kadry i w efekcie czego zdegradował go na asystenta. Jaka może być atmosfera w takim zespole? Może to mój pech, że interesuje się sportem, który wszyscy mają gdzieś, ale dla mnie taki nepotyzm przekreśla go całościowo. Może swoich krewnych umieszczać na takich stanowiskach o których nikt nie wie, ale to jest po prostu przesada. Nie twierdzę że jest najgorszy, ale twierdzę że jest bardzo wyrachowany, obrotny i ma znajomości, natomiast będę mógł go przeprosić jak pozbawi siostrzeńca pracy. I w jaki sposób prokuratura miała by się tym zająć Figaro? Poza tym Tajner już napluł całej kombinacji w twarz mówiąc, że w Cieślarze, Słowioku, Gąsienicy NIE MA POTENCJAŁU i czekają na lepszy materiał ludzki. Dla mnie ten człowiek jest absolutnie skreślony i co by nie robił. To jest postawa prezesa? ON jest od czekania aż ktoś mu z kapelusza wyskoczy?

Tak więc wszem i wobec proszę o nie denerwowanie mnie Tajnerem podczas jakiś imprez sportowych, bo wolę się skupić na rywalizacji, a nie na wąsaczu. Oczywiście nie jestem tutaj obiektywny i jeśli nie opuści swojego stołka to już nie będę.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 16 Lut 2014 13:45

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:49, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 16 Lut 2014 13:58

Ale to jest temat o ostrzeżeniach, więc po prostu uczuliłem czytających ten temat na pewien drażliwy temat przy którym mogę zostać łatwo sprowokowany do dyskusji i w rozmywaniu tematów. Ja się specjalizuje tylko w sprzątaniu jeśli chodzi o forum :mrgreen:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez damian940915 » 16 Lut 2014 16:02

To i ja się wypowiem, zwracając się bezpośrednio wobec oskarżonego ;)
SKI 1 - sprawdzaj posty po napisaniu, bo interpunkcja i ortografia odstrasza. Poza tym nie rozumiem czemu służy używanie kolorów w Twoich postach? Chcesz być bardziej widoczny? Pojawiłeś się na forum, by merytorycznie dyskutować czy krzyczeć?
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez SKI 1 » 16 Lut 2014 16:54

damian940915 napisał(a):To i ja się wypowiem, zwracając się bezpośrednio wobec oskarżonego ;)
SKI 1 - sprawdzaj posty po napisaniu, bo interpunkcja i ortografia odstrasza. Poza tym nie rozumiem czemu służy używanie kolorów w Twoich postach? Chcesz być bardziej widoczny? Pojawiłeś się na forum, by merytorycznie dyskutować czy krzyczeć?

Po pierwsze, od ortografii sie odczep poniewaz w tym wzgledzie nigdy nie mialem problemu w przeciwienstwie do wiekszosci ,tutaj rowniez .Tym bardziej ze szczegolnie błedy ortograficzne mnie denerwuja.A jesli gdzies sie pojawił to nie wynikał z niewiedzy a literowki.
Po drugie ,masz w pełni racje w kwestii błedow interpunkcyknych czy tym bardziej składnie zdan ,co wynika w pierwszym przypaku ,iz pisze czesto jedna reką w pozycji biatlhlonowej na pierwszym strzelaniu :D ,a w drugim pospiechem i czasem wku....y niestety :( ,bo trudno sie nie wku...jesli ktos nabazgra 3 slowa w poscie ,a gdy sie nie zgadza z czyjas opinią wyzywa od człowieczków ,kretynow "(nie chodzi tylko o mnie,patrz.wczoraj) i innych rynsztokowych zwrotów,samemu nie bedac w stanie napisac chociaz jednego sensownego.To jest zwyczajny ból du...y ,ktorego powodem jest niemoznos zaakceptowania prawdy ,bo w innym przypadku mozna swoja opinie wyrazic -a od razu pluc w kogos .W tym przypadku wobec pana T. -moze rodzinka friducha i stad te nerwy oraz wybielanie kogos z kogo brudu juz nawet demestos nie zmyje ???
Po trzecie ,jesli uzyłem kolorow ,to najwyzej w 3,4 postach i zimnego nie rzucajacego sie w oczy -ale dziekuje i przyjmuje do uwagi.
Wszystko w temacie.
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Poprzednia

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości