Regulamin forum

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Regulamin forum

Postprzez Bartek » 10 Gru 2006 13:33

Regulamin forum

Zasady

1. Jeżeli nie masz do przekazania innym nic, co wiązałoby się z którymkolwiek z tematów zamieszczonych na forum i wnosiłoby cokolwiek nowego do dyskusji, nie pisz posta.
2. Tematy należy zakładać w odpowiednich podforach. Przed założeniem nowego tematu dokładnie sprawdż czy podobny temat nie został już założny.
3. Pisząc wiadomości zwracaj uwagę na poprawną polszczyznę, zasady gramatyki oraz interpunkcji. Nazwy własne piszemy z dużej litery. Jeśli zauważysz błedy już po umieszczeniu wiadomości na forum, uzyj opcji 'edytuj' , żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.
4. Należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w 100%", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum.
5. Niedozwolone jest wyzywanie oraz obrażanie innych użytkowników i sportowców/klubów, którym kibicują.
6. Niedozwolone jest propagowanie treści rasistowskich, faszystowskich, pornograficznych oraz reklamowych itp.
7. Niemile widziane jest nadużywanie emotikon, wielkich liter, różnego koloru i wielkości czcionek.
8. Jeżeli chcesz dodac coś do swojej wypowiedzi, którą napisałeś kilka minut wcześniej nie rób tego pisząc nową wiadomość, a skorzystaj z funkcji Zmień.
9. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za jego łamanie.

Kary

1. Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia się ze swoich decyzji.
2. Za niestosowanie się do regulaminu, użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem (nieznaczne naruszenie regulaminu) bądź banem (rażące naruszenie regulaminu lub trzy ostrzeżenia).

Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników.
Awatar użytkownika
Bartek
Biathlon.pl
 
Posty: 72
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:12

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron