Kłopoty techniczne

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Masha » 18 Lis 2010 17:27

Zmiany na duuuży plus :D
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Laleczka Chucky » 18 Lis 2010 17:43

A nie da się zmienić godziny na shoucie, żeby była bardziej po polskiemu :mrgreen: np. 17:42 :)
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Duche » 18 Lis 2010 19:43

Forum Satkuriera jest w tej samej wersji co nasze biathlonowe i mają tam także SB, który wygląda jednak nieco lepiej niż nasz - bardziej rozbudowany. Więc chciałbym się dowiedzieć, czy nie można i naszej wersji wzbogacić?

http://forum.satkurier.pl/index.php <-- owe forum :P
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez figaro56 » 18 Lis 2010 20:11

Co wyście odpindolili? :roll: Co ja się nakombinowałem żeby się dostać na forum. Mogę to zrobić tylko i wyłącznie przez serwis biathlon. pl. Na wszystkich innych linkach mam albo biały ekran albo coś tam pisze po angielsku. Jak chcieliście mnie z forum wyrzucić to trzeba było dać bana a nie utrudniać mi życie na stare lata. Co myślicie,że każdy zna się na tych pieprzonych komputerach. Co ja się nakombinowałem tym bardziej, że syn wyjechał na studia i znikąd pomocy a wnuka sąsiada 12 letniego komputerowego mądrali o pomoc nie poproszę. Swój honor mam. :lol:
Jeszcze z początku to byłem umiarkowanie spokojny bo nikt nic nie pisał, więc sobie myślę, że wszyscy tak mają ale dzisiaj udało mi się dotrzeć do forum a tu widzę, że inni piszą a ja za cholerę nie mogę się zalogować. Teraz wyobraźcie sobie jaka cholera mnie wzięła. Tak sobie myślę, że teraz Raku będzie mógł bezkarnie podawać swoje analizy gdzie mu wyjdzie, że Nowakowska lepsza od Kowalczyk a ja tylko będę mógł to czytać? :lol: I nie będę mógł skomentować. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez RakuNH » 18 Lis 2010 22:09

Figaro jak zawsze w formie ale niestety zapomniałeś o drugim członie nazwiska naszej biathlonistki :twisted: I z mojej strony taka uwaga że wejście przez biathlon.pl powinno być pierwszym pomysłem jaki wpadnie do głowy przy jakiś problemach panie Figaro :mrgreen:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez dan » 18 Lis 2010 23:33

Rozbawiłeś mnie Figaro. Ja też byłem zdziwiony, że forum nie działa, ale nie miałem za bardzo czasu, by głębiej poszperać. Raz tylko sprawdziłem przez stronę biathlon. pl, ale nie czytałem żadnych postów, a w ciągu tych bodajże 5 dni mojej nieobecności trochę się tego pojawiło.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez karlos » 19 Lis 2010 09:45

Mi się udało dopiero dzisiaj wejść na forum, ale wcześniej specjalnie nie próbowałem kombinować. Może udałoby mi się wejść wcześniej gdybym zamiast wciskać na stronie biathlon.pl linki do tematów, które mi nie działają, od razu wcisnąłbym ten napis forum :D .
Tak poza tym to przy edycji postu mi się część uśmieszków nie wyświetla i jak widać w poście się też nie wyświetlają.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Laleczka Chucky » 19 Lis 2010 20:15

Czemu nie można napisać czegoś szybko jeden enter po drugim, jest napisane "nie możesz wysłać wiadomości w tak krótkim czasie"?
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez karlos » 19 Lis 2010 21:02

Jest ograniczenie, że można maksymalnie pisać posty, co chyba 10 sekund. W sumie mogłoby też być gdzieś archwizowane, to co piszemy w mini czacie.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez markos7207 » 19 Lis 2010 23:58

No proszę, jak widzę problemy sprzed paru dni obrosły już legendą. We wtorek też mnie cholera brała że nie mogę wejść na forum, a właściwie to mogłem tylko że "forum nie miało żadnych for" :roll: . Parę dni nie miałem czasu zaglądać ale widzę że prawie wszystko wróciło do normy, prawie bo wyparowało kilka emotek :twisted: .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Sebastian Krystek » 20 Lis 2010 00:37

figaro56 napisał(a):Jak chcieliście mnie z forum wyrzucić to trzeba było dać bana a nie utrudniać mi życie na stare lata.

Nie znasz dnia, ani godziny...

karlos napisał(a):W sumie mogłoby też być gdzieś archwizowane, to co piszemy w mini czacie.

Jest przecież: mchat.php?mode=archive
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez karlos » 20 Lis 2010 10:10

Sebastian Krystek napisał(a):Jest przecież: mchat.php?mode=archive

Mi chodziło nie o kilkanaście ostatnich postów, ale np. o posty sprzed kilku dni, coś na kształt archiwum GG, bo czegoś takiego w podanym linku nie widzę. Mogłoby to się np. przydać jako dowód rzeczowy, w razie użycia przez kogoś wulgaryzmów, bo może jestem głupi, ale według mnie w chwili obecnej przechowywanych jest jedynie kilkanaście ostatnich wypowiedzi.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez RakuNH » 20 Lis 2010 10:17

Pamiętaj Karols że Adrian daje warny nie tylko za wulgaryzmy :oops: Ale już żyjemy w zgodzie 8)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Kacpero221 » 20 Lis 2010 14:44

Mam jedno pytanie, czy nie można na starym adresie forum założyć wątku o nowym adresie forum?
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Daniel » 20 Lis 2010 23:11

W sygnaturce mam adres strony internetowej. Problem w tym, że dziś niespodziewanie zobaczyłem, że zamiast "fakty" w linku jest "fatky". Zdziwiło mnie to, bo byłem pewny, że miałem poprawny adres. Co ciekawe, próbuję zmienić w profilu, ale w dalszym ciągu są "fatky" - próby zmiany nie przynoszą efektu. Skąd ten błąd i jak go naprawić?
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Janko10 » 21 Lis 2010 01:58

A mi tam wszystko działa. Wyjątek to emotki , myślałem, że to wina mojego kompa ale chyba nie.
RakuNH napisał(a):Pamiętaj Karols że Adrian daje warny nie tylko za wulgaryzmy :oops: Ale już żyjemy w zgodzie 8)

Daje za rośliny. Za zwierzątka nie. Chyba, że zwierzątkom. :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Daniel » 21 Lis 2010 11:01

Mnie link zaczął działać, widać trzeba chwilę odczekać po poprawieniu sygnaturki na jej zaktualizowanie, jest więc ok
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez markos7207 » 21 Lis 2010 12:35

Duża prośba do adminów: Zróbcie coś z tymi brakującymi emotkami. Pliiiiiiz :)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez Duche » 28 Lis 2010 10:47

Można zrobić tak, aby zamiast tego napisu pod nickiem np. "Mistrz Świata" wstawić sobie dowolny, własny napis?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Kłopoty techniczne

Postprzez mati862 » 02 Gru 2010 23:27

Ruszył sezon i chciałem się zalogować ale niestety zapomniałem loginu ( już pamiętam jak widać :P ) . I chciałem się zarejestrować od nowa ale właśnie nie można bo wyskakuje jakiś komunikat. I nie wiem właśnie czy to tylko u mnie występuje ten problem czy inni też go maja ? Więc jak chcecie by forum się rozwijało to radzę wam coś zrobić z tym problemem, bo jak to u wszystkich występuje to nowych użytkowników nie będziecie mieli lub może nie chcecie :D ?
A i pewnie pomyślicie po co ja tu jestem w ogóle jak i tak się nie udzielam ale lubię poczytać co ciekawego mają inni do powiedzenia, i do tego lubię wiedzieć które tematy czytałem a których nie.
Awatar użytkownika
mati862
Kadra B
 
Posty: 579
Rejestracja: 21 Sty 2009 18:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron