Puchar Europy nieistotny dla administratora?

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Puchar Europy nieistotny dla administratora?

Postprzez Runshot » 17 Sty 2008 22:27

Dlaczego Pan administrator usuwa posty na temat pucharu Europy? Czyżby biathlon kończył sie tylko na Pucharze świata? Czyżby pan administrator nie kibicował np. polskim juniorom? proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuje za odpowiedź. Eros
Szybko biegaj i celnie strzelaj... Daleko zajdziesz.
Awatar użytkownika
Runshot
Młodzik młodszy
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 Gru 2007 12:54
Miejscowość: Radlin

Re: Puchar Europy - nieistotny dla Administratora..???

Postprzez Sebastian Krystek » 18 Sty 2008 00:10

eros napisał(a):Dlaczego Pan administrator usuwa posty na temat pucharu Europy? Czyżby biathlon kończył sie tylko na Pucharze świata? Czyżby pan administrator nie kibicował np. polskim juniorom? proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuje za odpowiedź. Eros

Jest jeden temat zbiorczy o Pucharze Europy i myślę, że nie ma sensu zakładać następnych.

http://www.biathlon.host247.pl/forum/vi ... .php?t=162

Pragnę zauważyć, że Biathlon.pl bodaj jako jedyna w polskim Internecie informuje o rezultatach zawodów Pucharu Europy dlatego uważam, że sugestie jakoby nas ta kwestia nie obchodziła są najzupełniej nietrafne. :)

Pozdrawiam.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Postprzez Runshot » 18 Sty 2008 00:33

Dziękuję za szybką odpowiedź. OK przyjąłem do wiadomości i nie mam zamiaru burzyć zasad na forum.
Osobiście uważam, że występom naszym juniorom warto poświęcać więcej uwagi, gdyż to oni będą stanowić trzon naszej kadry za kilka lat.
Pozdrawiam
Szybko biegaj i celnie strzelaj... Daleko zajdziesz.
Awatar użytkownika
Runshot
Młodzik młodszy
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 Gru 2007 12:54
Miejscowość: Radlin


Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości