"Pokurwizm" na SB

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez Snill Jenta » 06 Sie 2016 18:06

Ale fragmentu, gdzie szukając atencji, nazwałaś mnie "żałosną", już nie wkleiłaś, no nie? :P Najpierw dowalałaś się do M., to ci właściwie odpowiedział, teraz do mnie zaczynasz. Doczepiłaś się też do Bociana, polemizujesz z katem, słowem, do każdego musisz się dowalić, a to właśnie są cechy "attention whore". Serio, znajdź sobie jakieś zajęcie, bo to już nudne się robi. Cytując ciebie - "zieeew".
To nic, że mam cię gdzieś i olewam twoje posty, trzeba nazwać mnie "żałosną" po to, by znaleźć zaczepkę, bo nie przypominam sobie, bym się do ciebie przed twoją inwektywą zwracała. Typowa lewacka manipulacja :lol:
PS Nie masz na tyle odwagi, by prywatne sprawy załatwiać prywatnie?
Ostatnio edytowany przez Snill Jenta, 06 Sie 2016 18:09, edytowano w sumie 1 raz
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez friducha » 06 Sie 2016 18:09

bye
Ostatnio edytowany przez friducha 21 Sie 2016 21:54, edytowano w sumie 2 razy
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez Snill Jenta » 06 Sie 2016 18:11

Na pewno nie post skierowany personalnie do ciebie, no chyba że zadziała zasada "uderz w stół"... ;) Za to ty pierwsza bezpośrednio obraziłaś mnie, więc licz się z reakcją.

friducha napisał(a):Snill Jenta, mówiłam ci już, że jesteś żałosna? Nie? To nadmieniam.

Jeśli tak wg ciebie wygląda "dyskusja", to ja nie mam pytań.
I powtarzam - masz coś do mnie, pisz prywatnie. No chyba że wolisz prowadzić monologi na sb czy gdziekolwiek indziej.

A żeby nie było, że wymyśliłam sobie "doczepianie się" do innych, specjalnie zadałam sobie trud, by znaleźć tę, bynajmniej nie moją, acz trafną wypowiedź:
Póki co to Ty się odnosisz do moich [postów], nie na odwrót (...). A tak szczerze i dosłownie, to nie mam najmniejszej ochoty na dalszą i jakąkolwiek dyskusję z Tobą.
Ostatnio edytowany przez Snill Jenta 06 Sie 2016 18:34, edytowano w sumie 4 razy
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez friducha » 06 Sie 2016 18:28

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 21:54, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 06 Sie 2016 19:58

"Szanowne morderatorstwo" nie czyta esbe, bo odkąd odszedł nasz nieodżałowany TomaszB, skończyły się tam merytoryczne wypowiedzi.

Zostało Was / nas tu teraz w sezonie ogórowym pięcioro na krzyż, już nie przesadzajcie :roll:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Poprzednia

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości