Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

O wszystkim.

Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez Duche » 27 Sty 2010 17:05

Wiadomo o co chodzi w tym temacie. Wrzucamy zdjęcia najpiękniejszych waszym zdaniem celebrytek :mrgreen:

Na początek kilka wg mnie najpiękniejszych.

Magda Mołek

Image

Alizee

Image

Zhanna Friskie

Image

Scarlett Johansson - mój numer jeden, zdecydowany numer jeden <3

Image

Christina Aguilera

Image

Melissa Theuriau

Image
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez RakuNH » 13 Paź 2010 20:08

Nie będę zakładał nowego tematu bo i po co ale natknąłem się na dwa tego typu i ten bardziej pasuje niż miss world :wink:

Otóż zaprezentuje wam niektóre fotki z kalendarza, niektóre robocze bez obróbki z sesji do nowego kalendarza Hutnika na 2011 gdzie są Nowohuckie fanki. Myślę że świetny pomysł jeśli chodzi o zarobek na piłkarskich stadionach i pełen professional :D

Image
Image
Image
Image
Image
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez figaro56 » 14 Paź 2010 08:17

No cóż. Gdybym był złośliwy to powiedziałbym, że dziewczyny mniej więcej tej klasy jaką reprezentuje Hutnik w kopanej. Która to liga? Chyba IV ? :lol:
Żartowałem. Bardzo ładne dziewuszki. Tylko czy ta blondynka nie jest przypadkiem fanką Cracovi? :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez RakuNH » 14 Paź 2010 09:23

Pogadamy za 10 la Fiagaro przed meczami Ligi Mistrzów :twisted: Jak na razie 4 liga :wink: I zapewniam Cię że nie ma tu fanek Cracovii. :D Prędzej byś się mógł doszukiwać Wisły bo na Cracovię to wiele kobiet nie chodzi :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez RakuNH » 14 Paź 2010 21:26

Jeszcze ostatni bonus :wink:

Image
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najpiękniejsze kobiety showbiznesu

Postprzez davioz » 07 Lis 2010 18:32

Jessica Alba, Eva Longoria, Angelina Jolie, Naomi Campbell.
Awatar użytkownika
davioz
Młodzieżowiec
 
Posty: 224
Rejestracja: 30 Lis 2006 15:19


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

cron