Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

O wszystkim.

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez RakuNH » 28 Mar 2009 15:13

Janko10 napisał(a):
RakuNH napisał(a):
Powiedz mi tylko czego Ty sie boisz? za dużo Uwagi i Interwencji chyba ogladasz bo na Polskich stadionach nic się nie dzieje. Czasem jakąs awantura ale kto nie chce to nie bierze w niej udziały. a to że w anglii udało się wytresować publiczność jak psy to nie znaczy że na osiedlach panuje spokój a wręcz przeciwnie... uważasz to za dobre postępowanie?

Wystarczy kara 10 000 za wbiegnięcie na boisko i dokładne przeszukiwanie przed wejściem ale to przerasta półgłówków pracujących w policji. :wink:

Nie napisałem, że ja się boję tylko, że znam takich ludzi. Jak sam piszesz czasem awantury się zdarzają, ale nie jest prawdą, że jak ktoś nie chce to nie uczestniczy. Po pierwsze można "oberwać rykoszetem" a po drugie można nie mieć ochoty na to patrzeć. Jak w parku bije się grupka ludzi to nikt nie siada na ławce obok. Dlatego rozumiem, że niektórzy ludzie z tego powodu nie chodzą na stadiony.
Spokój na osiedlach nie ma nic wspólnego ze spokojem na stadionach. Pewnie, że jak ktoś chce rozróby to sobie miejsce znajdzie. Ale to nie znaczy, że ma je sobie znaleźć na stadionie. Nie wiem co widzisz złego w tym angielskim "wytresowaniu".
Co do kar i kontroli pełna zgoda. Dodał bym jeszcze srogie kary za wandalizm i drakońskie (zawsze odsiadka) za naruszenie nietykalności.


No jak ktoś się boi to na pewno nalezy mu ordadzić telewiję Tvn. Nie da się oberwać rykoszetem. Awantury po meczach to już przeszłość a na boisku odbywa się juz tylko taka popisówka. Teraz naprawde ciezko o starcie i jest mozliwe tylko jezeli 2 strony tego chcą. Moge kademu agwarantować że jak będzie spokojnie siediał na tyłku nic mu nie będzie...

a Tymi karami to nie przesadzaj... raz zostałem zawiniety w wieku 16 lat na komende za brak biletu (kosztował on 5 zł i go kupiłem) bo go wyrzuciłem jak zawsze... nie zbierałem wtedy bo rzadko chodziłem a jak sie okazało później robiony ostał wjazd bramą i sprawdzili kazdemu bilet... kto nie miał to nie miał nic do gadania monitoring padł i musiałem się bronić w sądzie i wygrałem. Najpierw trzeba zacząć od stadionów.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez ewcia » 28 Mar 2009 19:57

markos7207 napisał(a):Cięzko w tym temacie zająć jednoznaczne stanowisko.Chyba najlepiej powiedzieć jak swego czasu Wałęsa: jestem za a nawet przeciw. A mówiąc poważnie to rozumiem argumenty obu stron. Normalnemu kibicowi nie grozi że jak wypije sobie podczas imprezy sportowej parę piw, to mu "palma odbije", ale co zrobią ci debile co przychodzą na stadion(mowa o meczu piłkarskim) nie z rodziną a z kastetem,siekierą i Bóg wie z czym jeszcze jak będa mieli piwo na stadionie w nieograniczonej ilości? Sam na "imprezie masowej" ostatnio byłem kilkanaście lat temu, więc po zakazie szczególnie płakał nie będę, także wolę wypić sobie browara w domu. Słuszność decyzji oceniam na 55/45, ale więcej do powiedzenia mają zapewne ci, którzy często chodza na takie imprezy.

Popieram cię w całej rozciągłości. Nie ma to jak usiąść na tapczanie przed telewizorkiem z piwkiem z lodówki i oglądać np. biatlon.Fantastyczna sprawa. :lol:
ewcia
Junior
 
Posty: 155
Rejestracja: 11 Lut 2007 13:18
Miejscowość: Szczecin

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez Zann » 31 Mar 2009 19:45

n
Ostatnio edytowany przez Zann, 18 Wrz 2010 16:59, edytowano w sumie 1 raz
http://www.tylkoigrzyska.pl/
Zann
Młodzieżowiec
 
Posty: 261
Rejestracja: 12 Gru 2008 01:06

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez RakuNH » 31 Mar 2009 20:16

Zann napisał(a):http://www.tvn24.pl/12694,1593257,0,2,35-kiboli-skazanych,wiadomosc.html


po 1 tvn = :lol:

po 2 co to ma wspólnego z %?
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez Mundzioł » 10 Kwi 2009 14:53

Zdaje sie, że klamka zapadla jak czytamy w dzisiejszym Przegladzie. Mysle, ze to dobra decyzja. Stadiony i hale to nie jest dobre miejsce dla sprzedazy alkoholul. Moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez RakuNH » 11 Kwi 2009 09:05

Jak dla mnie też dobra decyzja. kto chce to i tak będzie pił przed meczem i lepiej zeby niczym nie poprawiał :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez figaro56 » 14 Kwi 2009 18:06

A dla mnie idiotyczna. Nie z piwem trzeba walczyć a z chuliganami. Tych trzeba ze stadionów wyrzucić. Takie wychowywanie przez prohibicję jeszcze nigdzie nie dało efektu. No ale powodzenia.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz sprzedaży piwa na stadionach

Postprzez RakuNH » 15 Kwi 2009 07:08

figaro56 napisał(a):A dla mnie idiotyczna. Nie z piwem trzeba walczyć a z chuliganami. Tych trzeba ze stadionów wyrzucić. Takie wychowywanie przez prohibicję jeszcze nigdzie nie dało efektu. No ale powodzenia.


na Legii wyrzucają chuliganów i raczej mają przez to tylko problemy :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron