Oceń poprzednika

O wszystkim.

Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 18 Sty 2009 21:42

Skoro mamy już tak popularne forumowe rozrywki jak - kto to czy podaj dalej, to wypada stworzyć jeszcze jedną. Oceniamy swojego poprzednika w tym temacie - wiadomo o co chodzi. Pierw ktoś ocenia mnie, a później ktoś inny ocenia osobę która oceniała mnie itd. :P

Myślę że zabawa się przyjmie, zwłaszcza, że na wielu forach cieszy się sporym zainteresowaniem ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Oceń poprzednika.

Postprzez Masha » 18 Sty 2009 22:03

Jesteś osobą nie żyjącą uprzedzeniami. Masz swoje zdanie i trzymasz się go. Kibicujesz Rosjance i nie widzisz nic w tym złego i bardzo dobrze. Jesteś nowoczesnym Europejczykiem który nie widzi granic między narodami.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Oceń poprzednika

Postprzez figaro56 » 19 Sty 2009 00:01

Jesteś jeszcze młoda i naiwna. Można być nowoczesnym Europejczykiem i kochać swoje miasto, region czy kraj. To się wzajemnie nie wyklucza ale błądzenie jest przywilejem młodości. Po prostu na pewne rzeczy trzeba spojrzeć z perspektywy przeżytych lat.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Slettemark » 19 Sty 2009 14:51

Jesteś już doświadczony wiekowo,z tego co widzę bardzo mądry(chyba dzięki temu wiekowi).Jesteś chyba najinteligentniejszym z forumowiczów.Potrafisz dokonać bardzo trafnej i obiektywnej oceny umiejętności biathlonistów :wink:
Slettemark
Młodzik
 
Posty: 33
Rejestracja: 23 Sty 2007 09:49

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Mundzioł » 16 Lut 2009 14:07

Lubisz biathlonistow z grenlanndi, a w szczegolnosci jedna rodzine, no i interesujesz sie kombinacja, nic wiecej mi nie przychodzi na mysl!
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 25 Gru 2010 01:30

Nie chce mi się spać jakoś, to pozwolę sobie na odświeżenie tej forumowej zabawy.

Mundzioł - właściwie trudno coś powiedzieć, bo dawno, bardzo dawno go tutaj nie było. A z tego co pamiętam to interesował się dosyć dużą ilością dyscyplin za co plus. Resztą trudno mi ocenić.
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Menson » 25 Gru 2010 01:44

Duche jawi mi się w mojej wyobraźni jako wielki fanatyk Rosji, rosyjskich sportowców i wszystkiego co z Rosją związane. :lol: Ogólnie jest to jeden z użytkowników, którzy piszą dłuższe, ale rzeczowe posty.
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Masha » 25 Gru 2010 01:54

Z tego co widzę Menson jest na forum bardzo długo. Pisze mądre posty i interesuje się wieloma dyscyplinami sportu. Więcej napisać nie potrafię, bo nie znam Ciebie zbyt dobrze ;)
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Oceń poprzednika

Postprzez kat. » 25 Gru 2010 02:05

Piękne dziewczątko

;)
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 25 Gru 2010 02:05

Masza - Wielka fanka Leny Neuner, Marii Szarapowej i Lindsey Vonn. Nie lubi Heleny Jonsson, Karoliny Wozniackiej i Marii Riesch. Tak tak na początek. Poza tym wydaje się być fajną dziewczyną. Wrzucała swoje fotki na forum, a ja nadal mam przed oczyma te zdjęcie jak Masza za piłką ganiała :mrgreen: Fanka Milanu i dodatkowo bardzo lubi Zlatana za co ma u mnie plusa do końca życia. Nie skłamię jeśli powiem, że to jeden z fundamentów tego forum i jakoś trudno mi sobie wyobrazić forum bez Maszy. Studentka historii, która ciągle narzeka w opisach na gg jakie to trudne jest życie studenta :mrgreen: :lol: Poza tym bardzo ją lubię i życzę w te święta wszystkiego najlepszego, co by Ci lżej na tych studiach było. No i pisz częściej na forum :P
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Oceń poprzednika

Postprzez kat. » 25 Gru 2010 02:07

byłem pierwszy - ale jak by co, niech Ciebie oceniają ;)
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 25 Gru 2010 02:10

Zawsze mogą obu, ja nie widzę problemu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Oceń poprzednika

Postprzez kat. » 25 Gru 2010 02:17

To ja dodam, żeby ta nasza (wspólna jak by nie było) opinia się jakoś zazębiła, że...


aj, jutro uzupełnię

:P
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Oceń poprzednika

Postprzez dan » 25 Gru 2010 12:46

Na pewno może się uzupełnić. Obaj lubicie wschodnie klimaty i ostatnio nie chodzi tu tylko o sport, ale też o muzykę. Duche jest fanatykiem Rosji (nie tylko w biathlonie), a swojej ulubienicy Juriewej bronił jak lew. Nie wszyscy potrafili to zrozumieć, ale Duche w ten sposób i tak pokazał, że jest wierny i nawet w trudnych momentach Jej nie opuści. Mimo wszystko i zdania jakie może każdy z nas mieć na ten temat należy się mu szacun za tą nieugiętość i wiarę w Jekatarinę.
Kat uwielbia przede wszystkim Darię Domrachewą. Trzeba przyznać, że wybrał sobie bardzo fajną ulubienicę. Tęż Ją lubię.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Masha » 26 Gru 2010 01:11

:shock: Duche ile Ty o mnie wiesz. Lepiej nie czytać moich podpisów na gg, bo to są same głupoty :lol: Kat dzięki :oops:

Dan. Z tego co pamiętam fan Domrachevej. Urodził się 21 marca, w pierwszy dzień wiosny. Wykształcony, studia prawnicze. Ma bardzo szerokie zainteresowania czysto sportowe. Lubi tenis i Karolinę Wozniacką (?). Mieszka na Śląsku. Kibicuje wszystkim Polakom bez wyjątku.
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Janko10 » 27 Gru 2010 22:59

Masha... Kilkanaście lat temu powiedział bym, że jesteś dla mnie po prostu stworzona... Dawniej chyba takich dziewczyn nie było... Jankowa zapytała mnie paręnaście lat temu "czytając" mój najświeższy PS (wtedy zdecydowanie dało się to jeszcze czytać...) "co to znaczy 15 podzielić na 10?"... Wymiękłem. Chodziło o wynik seta w siatkówce w zamierzchłych czasach, kiedy grano jeszcze do 15). :shock: :lol:
No i pozostało mi Jankową kochać za inne zalety. :)
Gdyby jeszcze nie te poglądy polityczne... Ale nic to, tutaj Jankowa ma dokładnie takie same poglądy jak Masha i nie jest w stanie zaakceptować moich deczko niszowych. ;)
No i wyszła taka dziwaczna laurka. :oops:
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 03 Sty 2011 23:38

Janko10 - Ciekawa osoba. Odwrotnie do boćka ze swojego avka odlatuje stąd latem, a powraca na zimę. Zawsze ma coś ciekawego do dodania w tematach biathlonowych, zwłaszcza o występach Polaków. O ile dobrze pamiętam, Janko był jedną z osób, która najbardziej walczyła o powrót sławetnego Świstaka, ale swojego niestety nie wywalczyła. Z upór wielki plus ode mnie. Poza tym Janko wydaje się być sympatyczną osobą, tylko ostatnimi czasy mam wrażenie, że mniej pisze. A może to tylko moje złudzenie...
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Daniel » 04 Sty 2011 00:20

Duche - nikt inny tak nie kibicuje Rosjanom :) duża wiedza na temat kadry zarówno w biathlonie, jak i w biegach. Zresztą nie tylko kadry, w postach Duche często można przeczytać także o tych, którzy są poza pierwszą reprezentacją, oby tak dalej. Może niekiedy sympatia do Rosjan bywa u Duche zbyt bezkrytyczna, jak w przypadku spraw dopingowych. Ostatnio zasługą Duche na forum było poprowadzenie naszego plebiscytu. Ranga mistrz olimpijski - widać powoli goni żywą legendę :mrgreen:
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Laleczka Chucky » 04 Sty 2011 16:38

Daniel - trudno cokolwiek mi o Tobie powiedzieć. Na pewno masz dużą wiedzę na temat sportów zimowych :D

Teraz mnie oceńcie :lol:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Duche » 04 Sty 2011 17:07

Z miłą chęcią Mateuszu ;)

Mateusz - Znak rozpoznawczy: Miłość do Justyny Kowalczyk. Właściwie to cię podziwiam, bo jesteś naprawdę całym sercem za swoją ulubienicą i ja to bardzo cenię. Sam coś o tym wiem. Odnoszę wrażenie, że byłbyś w stanie skoczyć za Justyną w ogień :P Ogólnie to pozytywny z ciebie "dziwak" (jak i ze mnie) i naprawdę fajnie, że tutaj piszesz. Czasami przyznaję denerwuje mnie to "Justysiowanie", ale ogólnie można się przyzwyczaić. Bardzo to sympatyczne. Reasumując, wyrazista z ciebie osoba, głównie z powodu twoich uczuć do Justyny. Oby ta twoja wiara w Polkę nigdy nie zgasła.
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron