Seriale

O wszystkim.

Re: Seriale

Postprzez Duche » 31 Sty 2016 22:46

Narcosa polecam każdemu bardzo. Jak dla mnie najlepszy serial jaki widziałem, a co najlepsze, w tym roku ma być drugi sezon ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Seriale

Postprzez maksim » 02 Kwi 2016 20:27

Na Ale Kino leci obecnie 3 sezon Mostu, ja sobie trochę przyspieszyłem i obejrzałem do końca. Trzymie poziom i z ciekawością obejrzałbym 4, choć nie ma pewności, czy coś nowego nakręcą.
Lubię ten motyw z czołówki: https://www.youtube.com/watch?v=RXE6k3jsT-Y

Przeczytalem swojego posta sprzed paru miesięcy, dalej nie obejrzałem nowego X-Files :d Trzeba nadrobić zaległości
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Seriale

Postprzez miskam » 15 Lip 2016 11:56

nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Seriale

Postprzez Biatlon+ » 08 Gru 2016 13:59

Potwiedzam świetny, a ostatni odcinek to już w ogóle. Ostatnio był powtarzany na FOX, ale już się skończył.
Obecnie oglądam The Walking Dead 7 i serial Columbo. Ostatnio pełno go w telewizji. Co chwilę leci, a to w TVS, a to w 13 Ulicy. Polecam oglądać bo jest genialny.
Biatlon+
Młodzik młodszy
 
Posty: 12
Rejestracja: 09 Lut 2015 08:18

Re: Seriale

Postprzez Laleczka Chucky » 08 Gru 2016 17:59

maksim napisał(a):Na Ale Kino leci obecnie 3 sezon Mostu, ja sobie trochę przyspieszyłem i obejrzałem do końca. Trzymie poziom i z ciekawością obejrzałbym 4, choć nie ma pewności, czy coś nowego nakręcą.
Lubię ten motyw z czołówki: https://www.youtube.com/watch?v=RXE6k3jsT-Y

Przeczytalem swojego posta sprzed paru miesięcy, dalej nie obejrzałem nowego X-Files :d Trzeba nadrobić zaległości

Ya obejrzałem miskam. Mini-sezon 6 nowych odcinków, ale są wg. mnie zupełnie inne niż te sprzed lat. Nie porwały mnie.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Seriale

Postprzez miskam » 09 Gru 2016 15:31

Mateusz nie mogę ci odpowiedzieć bo masz zablokowane pw, ale w google znajdziesz ten serial :mrgreen:
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Seriale

Postprzez Legolos » 18 Gru 2017 13:17

A co myślicie o serialach od Netflixa? Stranger things, Daredevil. Ja tam jestem wielkim fanem. Nie wiem czy wiecie ale mają robić nową odsłonę Wiedźmina, co o tym uważacie?
Legolos
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Gru 2017 13:11

Re: Seriale

Postprzez mareqna » 22 Gru 2017 08:40

Przykro mi ale ja nie ogladam żadnych filmów bo nie mogę patrzeć jak aktorzy się męczą.Praca aktora nie jest łatwa to ciężka harówka od świtu do nocy a ja nie moge patrzeć jak sie ktoś przemęcza.Pełen szacun dla aktorów za ich codzienny trud i znój.Mam kilka autografów od Daniela,Mai czy Reni może mi się w życiu uda jeszcze dorwać kilu celebrytów.O tym marzę.........
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości