Seriale

O wszystkim.

Seriale

Postprzez Sebastian Krystek » 21 Sty 2008 19:33

Jakie seriale oglądacie? Wolicie sitcomy czy sensacyjne? Polskie czy amerykańskie?

Moim ulubionym serialem jest amerykańska wersja 'The Office' z niezastąpionym Stevem Carellem w roli głównej. Niestety ze względu na strajk scenarzystów amerykańskich produkcja serialu została przerwana po ośmiu odcinkach czwartego sezonu i nie wiadomo czy w ogóle zostanie wznowiona.

Z tego względu zacząłem przypominać sobie 'Trzynasty posterunek'. Aż dziwne, że ten serial nie zrobił międzynarodowej kariery. Nie pogardzę też humorem angielskim czyli 'Allo Allo' czy 'Co ludzie powiedzą?'.

Póki co tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę. Zapraszam do dyskusji.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Postprzez Żaba » 21 Sty 2008 19:36

Z seriali to u mnie number 1 i napewno długo będzie SKazany na śmierc. Oprócz tego lubię Fale Zbrodnii a od czasu do czasu obejże Kryminalnych.

Z "tasiemców' to oglądam "Na wspólnej' i Piewszą miłość.
Awatar użytkownika
Żaba
Kapitan drużyny
 
Posty: 106
Rejestracja: 03 Gru 2006 16:58
Miejscowość: Oświęcim

Postprzez davioz » 08 Lut 2008 13:41

Bardzo lubię LOST:Zagubieni. Oglądam właśnie 4 serje na komputerze :) Poza tym Kryminalni, W11- Wydział śledczy, Kości, Krok od domu, Tajemnicze zagadki Miami i Las Vegas (na kompie mam całą 8 serje - odcinki jak z thillera) oraz Niania :) Od czasu do czasu obejrzę też sobię Czterech pancernych i pies.
Awatar użytkownika
davioz
Młodzieżowiec
 
Posty: 224
Rejestracja: 30 Lis 2006 15:19

co do serialu...

Postprzez Kasia Ta Kasia » 08 Lut 2008 20:57

ja tam lubie one tree hill :) kto oglądał wie o co chodzi :)
something like this feeling...
Kasia Ta Kasia
Młodzik
 
Posty: 40
Rejestracja: 14 Sty 2008 16:16
Miejscowość: Trzcianka

Re: Seriale

Postprzez Mundzioł » 29 Gru 2008 20:34

Ja, a jakze by moglo byci naczej ogladam Wlatcow much jakkolwiek sie to nie piszue! :)
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Seriale

Postprzez figaro56 » 30 Gru 2008 00:14

Omijam wszelkie seriale szerokim łukiem bez względu na to w jakim kraju produkowane.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Seriale

Postprzez Janko10 » 31 Gru 2008 00:15

39,5 i jeszcze dwa do których się nie przyznam. :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Seriale

Postprzez figaro56 » 31 Gru 2008 21:03

"M jak miłość" ? To lepiej się nie przyznawaj. Rzeczywiście wstyd. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Seriale

Postprzez Janko10 » 31 Gru 2008 22:35

figaro56 napisał(a):"M jak miłość" ? To lepiej się nie przyznawaj. Rzeczywiście wstyd. :lol:

Co to jest wstyd??? Trochę szkoda tracić czas na seriale. :D Ale każdy traci czas na co chce. :)
W moim przypadku to taki lekki nałóg, na szczęście nie zajmuje aż tak dużo czasu. Ciekawych seriali jest mało. 39,5 jest wyjątkiem (może dlatego lubię, że dochodzę powoli do tego podeszłego wieku?... :D ), pewnie jeszcze jest kilka, których nie oglądam. Generalnie jak coś ma ponad 50 odcinków to uciekać jak najdalej, puki jeszcze czas :D
Seriale = strata czasu ale co tam nasz czas nasza strata! Tak sobie myślę... :idea:
Faktem jest natomiast, że ok. 80% ludzi nie przyznaje się do oglądania seriali... Ciekawe Figaro czy jesteś w mniejszości?... :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Seriale

Postprzez figaro56 » 02 Sty 2009 10:51

Możesz mi wierzyć lub nie ale jedynym serialem który wyleczył mnie skutecznie i który tak do połowy obejrzałem to była "Niewolnica Isaura" Po tym gniocie brazylijskim jeszcze próbowałem kilka polskich obejrzeć. Niestety tego się na dłuższą metę oglądać nie da. Telewizja dla mnie to głównie sport i trochę muzyki klasycznej, chociaż tej ostatniej to tyle co kot napłakał w tv.

Kilka obejrzałem i jestem gruntownie wyleczony ze seriali. Tego na dłuższą metę oglądać się nie da. Kiedy w tv leci "M jak miłość" i nie ma jakiegoś sportu mnie interesującego a pogoda pozwala to biorę psa i idę na spacer. Wprost nie mogę patrzeć na męki kobiety którą kocham i która masochistycznie to ogląda. Przynajmniej pies jest zadowolony.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Seriale

Postprzez dan » 02 Sty 2009 16:00

Ja tam lubię niektóre seriale, ale raczej fantastyczne lub przygodowe jak na przykład Zagubieni, Skazany na śmierć czy Agentka o 100 twarzach. Jeszcze kilka by się znalazło.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Seriale

Postprzez Mundzioł » 03 Sty 2009 13:20

Seriale tez sa dla ludzi i nie maja sie co wywyzszac ci co ich nie ogladaja. Wcale od tego nie sa lepsi!
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Seriale

Postprzez slawuch17 » 19 Sty 2009 12:47

Tak!!! Seriale są dla ludzi, zagraniczne jak i polskie... Wczoraj oglądąłem Ojca Mateusza nowa produkcja TVP polecam, lubie też Oficera, Ekstradycje no i od czasu do czasu plebanie się obejrzy dzięki współlokatorowi:)
slawuch17
Młodzik młodszy
 
Posty: 14
Rejestracja: 06 Gru 2008 17:05

Re: Seriale

Postprzez Slettemark » 21 Sty 2009 20:25

Seriale??Może nie powinienem się przyznawać,ale oglądam anime(nie wiem czy można to zaliczyć do seriali,ale cóż).Dla tych co nie wiedzą:Anime to są Japońskie seriale animowane(nie mylić z kreskówkami),które są w większości przeznaczone dla nastolatków 13-18 lat,chociaż istnieje coś takiego jak anime ecchi(hentai),czyli anime z wątkami erotycznymi :mrgreen: ....Istnieje wiele podgrup anime,których nie będę opisywał,gdyż i tak praktycznie nikogo to nie interesuje...
Slettemark
Młodzik
 
Posty: 33
Rejestracja: 23 Sty 2007 09:49

Re: Seriale

Postprzez zenzu » 24 Sty 2009 21:41

A ja oglądam M.A.S.H. To tak w ramach przygotowania do zawodu;)
zenzu
Młodzik młodszy
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 Gru 2008 14:43
Miejscowość: Poznań

Re: Seriale

Postprzez Spoiler_jg » 25 Sty 2009 00:07

Ja oglądam Dr. House'a. Ten serial jest wg. mnie rewelacyjny, a wszystko dzięki postaci głownego bohatera i jego tekstom :) Paradoksalnie, najciekawsze w tym serialu są wg. mnie rozmowy i sytuacje, nie mające związku z medycyną :) Oprócz tego Detektyw Monk ( podziwiam pomysłowość i poczucie humoru gościa układającego scenariusz ), CSI: Miami i New York, Wzór, no i Prison Break- strasznie wciąga :)
Spoiler_jg
Młodzik młodszy
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Sty 2009 22:40
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Seriale

Postprzez Adrian Woźniak » 21 Lut 2009 18:40

Mam niezwykły sentyment do polskich, starych seriali : "Stawiam na Tolka Banana", "Podróż za jeden uśmiech", "Ballada o Januszku", "Wakacje z Duchami".
Od czasu do czasu w wolnej chwili lubie pooglądać "Świat według Kiepskich", "13 posterunek" czy "Rodzinę Zastępczą". Nie są to może zbyt ambitne seriale, ale czasami mam ochote na tego typu rzeczy :D
a co do zagranicznych to od wielu lat uwielbiam "Allo Allo", ten typ humoru niezwykle mi odpowiada. Poza tym ostatnimi czasy oglądam trochę seriali kryminalnych. Wśród nich najbardziej spodobał mi się "Dexter" :wink:
tasiemców nie oglądam :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Seriale

Postprzez Duche » 06 Kwi 2010 10:06

Zaczęliśmy pisać o filmach, którego lubimy i oglądamy, to trzeba też odświeżyć temat o serialach.

Jakie oglądacie? Ja jestem wiernym fanem Pierwszej Miłości i oglądam ten serial od samiusieńkiego początku. Niemal wszystkie odcinki widziałem. Bardzo mnie ten serial wciągnął i oby prędko go nie przestali puszczać.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Seriale

Postprzez RakuNH » 06 Kwi 2010 10:10

Ja ogólnie nienawidzę seriali i jak musiałem długi czas siedzieć w domu to wolałem 8 filmów obejrzeć :wink: ale jeśli już mi się zdarzy to tylko Pierwsza miłość a to dlatego że Pablo trafił za kraty :lol:

A ta Majka nie jest JP bo wydała męża który i tak walczył niczym rambo! :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Seriale

Postprzez Duche » 06 Kwi 2010 10:12

No akcja z Pablo jest konkretna. Słyszałeś może piosenkę o tym wydarzeniu? Majka dajka etc :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości