Pytanie do Friduchy

O wszystkim.

Pytanie do Friduchy

Postprzez figaro56 » 12 Paź 2016 10:02

Powiedz mi Friducha co ty odwaliłaś. Dlaczego pokasowałaś swoje posty? Również te w których odnosisz się bezpośrednio do mnie. Poczułem się tak jakbyś tę naszą kilkuletnią znajomość internetową po prostu wyrzuciła do kosza. Mimo iż nie znamy się że się tak wyrażę fizycznie myślałem że łączy nas jakaś nić sympatii. Jak widać było to tylko jednostronne. Już nie mówię, że wszystkie nasze dyskusje bez twoich postów tracą sens bo w dużej części odnoszą się do twoich wypowiedzi.
Właściwie zakładając ten temat chciałem abyś pomogła mi w zupełnie innym temacie gdy nagle odkryłem to co zrobiłaś. Może zabrzmi to melodramatycznie ale naprawdę poczułem wielki smutek. Czy pytanie ciebie w jakimś innym temacie ma jeszcze jakiś sens. Może podasz termin w jakim będzie twoja odpowiedź będzie do odczytania zanim ją skasujesz?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pytanie do Friduchy

Postprzez kat. » 12 Paź 2016 10:18

Nic już nie skasuje, bo
1)edycja postów została zablokowana
2) uroczyście się z forum pożegnała

Może napisz, Figaro, prywatną wiadomość, Ty jeszcze jakoś potrafisz do niej dotrzeć.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pytanie do Friduchy

Postprzez karlos » 12 Paź 2016 17:56

Aby uściślić edycja po dłuższym czasie została zablokowana, aby uniknąć sytuacji jak z albatrosem czy teraz friduchą, która chyba nie zdążyła skasować wszystkich swoich postów.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

cron