Islam, muzułmanie itd.

O wszystkim.

Czy boisz się islamu, muzułmanów i uważasz za zagrożenie ?

Tak
9
56%
Nie
6
38%
Nie potrafię odpowiedzieć
1
6%
 
Razem głosów : 16

Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 20:02

Po 13 listopada temat na topie. Jestem ciekawy waszego zdania? Co sądzicie o islamie, muzułmanach? Boicie się tej religii i jej wyznawców? Uważacie, że muzułmanie (głównie Arabowie) potrafią się przystosować do życia w zachodnioeuropejskim państwie i żyć w zgodzie z wyznawcami innych religii? Czy może podzielacie opinie ludzi z forów internetowych i uważacie, że islam to zło ?
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez kat. » 27 Gru 2015 20:23

Bocian napisał(a):Czy może podzielacie opinie ludzi z forów internetowych i uważacie, że islam to zło ?


Ależ skąd, podzielamy opinię red. Lisa i Michnika.

Temat wałkowany do znudzenia na ostatnich stronach "Polityki", jak jesteś ciekaw, to poszperaj i poznasz opinię każdego z udzielających się tu użytkowników. :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 20:30

Zdanie tych panów za bardzo mnie nie obchodzi a "Polityki" nie czytam :P
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez kat. » 27 Gru 2015 20:44

I przez takich, nieczytających inteligenckiej GW, ludzi oszołomy z PiS są u władzy :roll:

Mareqna, gdzie jesteś?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 20:53

kat. napisał(a):I przez takich, nieczytających inteligenckiej GW, ludzi oszołomy z PiS są u władzy :roll:

Mareqna, gdzie jesteś?



A kto normalny teraz chodzi na wybory? Udział w głosowaniu nic nie zmieni....nie w tym kraju.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Snill Jenta » 27 Gru 2015 20:55

There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 21:48

Snill Jenta napisał(a):R.I.P. Sverje


Co do Szwedów to racja. Ale sami sobie na to zapracowali. Tą swoją bezmyślną tolerancją. Ale ja jestem ciekawy bardziej Francji. Tam muzułmanie osiadali kilkadziesiąt lat wcześniej niż w Skandynawii i Niemczech. Budowa wielkiego meczetu w Paryżu, to przecież pomysł który powstał w latach 90-tych....XIX wieku :shock: Wiesz może co dzieje się nad Sekwaną? Słyszałem, że francuscy muzułmanie, są znacznie lepiej przystosowani do życia w zachodnioeuropejskim społeczeństwie, niż w innych krajach (UK, Włochy, Szwecja), ale czy to prawda? Nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Snill Jenta » 27 Gru 2015 21:57

Bocian napisał(a):Wiesz może co dzieje się nad Sekwaną? Słyszałem, że francuscy muzułmanie, są znacznie lepiej przystosowani do życia w zachodnioeuropejskim społeczeństwie, niż w innych krajach (UK, Włochy, Szwecja), ale czy to prawda? Nie mam pojęcia.

Nie wiem, nie bardzo interesuję się Francją, ale w stosunku do muzułmanów pozostaję sceptyczna.
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez maksim » 27 Gru 2015 22:02

Kolonie


Raku sie zgodzi pewnie: https://www.youtube.com/watch?v=JpWMg8Pd1Uc
Ostatnio edytowany przez maksim, 27 Gru 2015 22:51, edytowano w sumie 1 raz
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 22:04

Snill Jenta napisał(a):Nie wiem, nie bardzo interesuję się Francją, ale w stosunku do muzułmanów pozostaję sceptyczna.


Ja w sumie też. Ale nie można też wpadać w paranoję, a myślenie że każdy muzułmanin to potencjalny terrorysta to dla mnie lekki bezsens. To tak jak by zdyskwalifikować Simona F. bo wyznaje islam i IBU będzie się bać, że pewnego dnia odwróci się i zamiast do tarcz zacznie strzelać do trenerów, albo publiczności.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Bocian » 27 Gru 2015 22:05

maksim napisał(a):Kolonie


Tak, wiem że Francja miała kolonie.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez kat. » 27 Gru 2015 22:31

A propos Szwecji:

http://www.dailymotion.com/video/x2wd2md

Jak ktoś chce zdjęcia pani, która rucha się z bambo śpiewając szwedzki hymn, po bliższej integracji z rozmaitymi "imigrantami", niech sobie wygoogluje "Elin Krantz". Ale ostrzegam, że są tam mniej stymulujące fotki. ;)


p.s. niektórzy twierdzą, że pani z teledysku i ta na zdjęciach to inne panie. ale reszta i tożsamość mordercy się zgadza, więc - jak to się mówi - mniejsza o większość.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez mareqna » 28 Gru 2015 12:49

Bocian napisał(a):
kat. napisał(a):I przez takich, nieczytających inteligenckiej GW, ludzi oszołomy z PiS są u władzy :roll:

Mareqna, gdzie jesteś?



A kto normalny teraz chodzi na wybory? Udział w głosowaniu nic nie zmieni....nie w tym kraju.

Jak to nic nie zmieni? Polityki nie czytasz? :lol: TVN- u nie ogladzasz? :lol: Bolek za kierownicę będzie siadał a Ty? Gadające mądre głowy wzywają na Majdan a Ty w domu w kapciach siedzisz? Idź na KOD albo tez weź świński ryj i zmieniaj Polskę.
Świński ryj od świni ;) żeby była jasność.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez markos7207 » 28 Gru 2015 13:11

Jakby mi taki KOD i Petrusy darli ryja pod domem to popieram szeroki dostęp do broni palnej;)
W sumie racja po cholerę chodzić na wybory. Ludzie głosują, chcą innych ludzi przy władzy, chcą tym samym zmian. Ale jest garstka świnek przy korycie które odganiane strasznie kwiczą. Gwałt, zamach stanu. Konstytucja, demokracja. Jakim prawem, przecież Adaś z Czesiem uzgodnili co komu się należy po wsze czasy. I po co to zmieniać. Jandy, Konrady, Komorowskie płci obojga, Zborowskie, Materny, Hollandy, Lisy, Olejniki, Żakowskie itp., im żyje się świetnie, kraj pięknieje, tacy jak oni się wciąż, i wciąż bogacą, wtf? Charamsa na premiera.

http://tv.se.pl/rozrywka/alicja-resich- ... i-w,11329/

Jest cudownie, pięknie i wspaniale. A jak!
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Wybitny ekspert » 28 Gru 2015 14:53

markos7207 napisał(a):Jakby mi taki KOD i Petrusy darli ryja pod domem to popieram szeroki dostęp do broni palnej;)
W sumie racja po cholerę chodzić na wybory. Ludzie głosują, chcą innych ludzi przy władzy, chcą tym samym zmian. Ale jest garstka świnek przy korycie które odganiane strasznie kwiczą. Gwałt, zamach stanu. Konstytucja, demokracja. Jakim prawem, przecież Adaś z Czesiem uzgodnili co komu się należy po wsze czasy. I po co to zmieniać. Jandy, Konrady, Komorowskie płci obojga, Zborowskie, Materny, Hollandy, Lisy, Olejniki, Żakowskie itp., im żyje się świetnie, kraj pięknieje, tacy jak oni się wciąż, i wciąż bogacą, wtf? Charamsa na premiera.

http://tv.se.pl/rozrywka/alicja-resich- ... i-w,11329/

Jest cudownie, pięknie i wspaniale. A jak!


Ależ lista ;)

Ten ich jazgot powoduje efekt odwrotny do zamierzonego i tylko wzmacnia obecną władzę.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Snill Jenta » 30 Gru 2015 12:22

Jak widać wszędzie są i źli, i dobrzy ludzie...
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Adrian Woźniak » 03 Sty 2016 01:18

Niektórych trudno od koryta odciągnąć...
Tyle się ostatnio mówi o łamaniu demokracji. To jak w takim razie nazwać zgodę na przyjęcie imigrantów wbrew zdecydowanej większości społeczeństwa (podejrzewam, że grubo powyżej 90% jest na nie) oraz posyłanie na siłę sześciolatków do szkoły, mimo, że większość rodziców wolałaby ten moment odwlec o rok.
Telewizję oglądam "od święta", praktycznie tylko ze względu na biathlon i czasami piłkę nożną, ale jak widzę Lisa mówiącego o wolności i obiektywności, to zastanawiam się, czy oni mają nas rzeczywiście aż za takich debili? :shock:
Na siłę pompuje się atmosferę, chcąc wykorzystać zamieszanie wokół TK. Na siłę lansuje się też człowieka, który nieudolnie doradzał przez kilkanaście lat czołowym politykom oraz pośrednio wkopał wielu Polaków w kredyty we frankach. Do tego dodać jeszcze prawie dwumetrowego Romka, radośnie skaczącego na wszelkich manifestacjach i mamy niezłą parodię :lol:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez Wybitny ekspert » 03 Sty 2016 10:08

Adrian Woźniak napisał(a):Niektórych trudno od koryta odciągnąć...
Tyle się ostatnio mówi o łamaniu demokracji. To jak w takim razie nazwać zgodę na przyjęcie imigrantów wbrew zdecydowanej większości społeczeństwa (podejrzewam, że grubo powyżej 90% jest na nie) oraz posyłanie na siłę sześciolatków do szkoły, mimo, że większość rodziców wolałaby ten moment odwlec o rok.
Telewizję oglądam "od święta", praktycznie tylko ze względu na biathlon i czasami piłkę nożną, ale jak widzę Lisa mówiącego o wolności i obiektywności, to zastanawiam się, czy oni mają nas rzeczywiście aż za takich debili? :shock:
Na siłę pompuje się atmosferę, chcąc wykorzystać zamieszanie wokół TK. Na siłę lansuje się też człowieka, który nieudolnie doradzał przez kilkanaście lat czołowym politykom oraz pośrednio wkopał wielu Polaków w kredyty we frankach. Do tego dodać jeszcze prawie dwumetrowego Romka, radośnie skaczącego na wszelkich manifestacjach i mamy niezłą parodię :lol:


Jaka władza taka opozycja
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez kat. » 25 Sty 2016 17:37

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-pols ... etu/cxv353

no proszę, 47 % Polaków chce uchodźców. ;)

Fajnie to kontrastuje z sondą na dole. A przecież taką sondę chyba też można łatwo zmanipulować.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Islam, muzułmanie itd.

Postprzez maksim » 26 Sty 2016 15:29

A jakie byłyby wyniki sądy wśród uchodzących - czy chcą przyjechać do Polen? xd
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron