Muzyka

O wszystkim.

Re: Muzyka

Postprzez swistak » 05 Sty 2010 17:29

Time to say goodbye i My heart will go on fakt może energiczne nie są ale popatrz na pozycje : 13, 9,8,7 i 2 są mocno energiczne
Queen to : Under presure, I want to break free, We are the champions, Bohemian Rhapsody, Liar, Friends will be friends i Don' t stop me know
Jeśli TO NIE JEST ENERGERYCZNE A MASHA NIE JEST FANKĄ SUPERDEATHCRAZY METALU to sam już nie wiem
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Muzyka

Postprzez Masha » 05 Sty 2010 23:28

Wydało się jestem fanką Nergala (kojarzycie?) :lol: Żartuję.

Nie chodziło mi o Queen (lubię nawet jedną ich piosenkę- Forever) , tylko o utwory w stylu Time to say Goodbye. To jest śliczne, ale muszę przyznać, że umarłabym z nudów gdybym miała to posłuchać kilka razy z rzędu. Jak widać do opery mi daleko. Może słowo energiczne pisałam wczoraj pod wpływem znużenia snem, chodziło mi bardziej o utwory współczesne, te z XXI wieku.
Trzeba przyznać, że Świstak jak na swój wiek imponuje gustem. A to jest rzadkość.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Muzyka

Postprzez Menson » 05 Sty 2010 23:59

Time to say goodbye tak mi się ostatnio wkręciło, że słuchałem tego na okrągło, co się kończyło, to naciskałem ponownie start. Teraz trochę przystopowałem, ale nadal czasem tego słucham. Z klasycznych lubię też Pavarotii - Figaro. Przez reklamę Majki na tvn bardzo mi się spodobało Porque Te Vas. Mam także w ulubionych - zwycięzców Eurowizji: Dima Biłan - newozmozhnoe vozmonho, Hallejujah, czy też Fairytale Alexandra Rybaka. Nie brakuje także wspomnianego What a wounderful. Inne piosenki to np. Supreme, I will survive, czy też Upiór Opery. A to co słucham po polsku najczęściej, to różne wersje Króla Olch :lol: . Inne piosenki to: Jeszcze się tam żagiel bieli, Pamiętaj, Cicho, Joszko Broda, Zostawcie Titanica, Smutny, czy też piosenki Kombi: Nasze Rande-vouz, Pokolenie, Sen się spełni, czy też Tomasz Karolak (piosenki z 39,5). Może to dziwne, ale też często puszczę sobie hymny Brazylii, Jamajki lub Włoch - najpiękniejsze dla mnie. Bardzo fajna jest także to http://www.youtube.com/watch?v=f7S1vj-Vpmo, jednak nie chodzi o to, że przekleństwa tam są, jednak naprawdę wpadło mi to w ucho. Mam jeszcze pełno ulubionych piosenek, ale nie będę zanudzać, może dam w następnej części :lol: .
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Muzyka

Postprzez RakuNH » 06 Sty 2010 00:20

Menson mnie zainspirował do wrzucenia dwóch utworów z dedykacją dla dla Fiagro i Adriana :wink: Oczywiście jakieś 30% tekstu z obu bym wyrzucił ale to tak apropo naszej dyskusji :D
http://www.youtube.com/watch?v=Wmn-fJTs ... r_embedded
http://swlkrk.wrzuta.pl/audio/4Cz1f1JiD ... nik_krakow

I starszy hicor o którym zapomniałem "wonderful Life" :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=-Vtvz1KC ... re=related
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Muzyka

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Sty 2010 00:27

Dzięki Rahu, a jednocześnie wybacz, ale nie dalem rady tego przesłuchać (nie przepadam za hh) :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Muzyka

Postprzez markos7207 » 06 Sty 2010 01:33

No Swistak, niezły zestaw zaprezentowałeś, tak trochę "od sasa do lasa" ale jest ok.(no może z wjątkiem Celine Dion bo jej słucham jak zepsutego radia) pod warunkiem że to są rzeczywiście Twoje wybory a nie rodziców :lol:
Jak na mój gust to jest jeden z najlepszych kawałków Queen może dlatego że powstał po śmierci Freddie'go :roll:
A oto dwa kawałki znajdujące się na jednych z pierwszych miejsc mojej hierarchi najlepszych utworów
Zaopiekuj się mną
Big In Japan
Raku ubiegł mnie i wrzucił Blacka wcześniej a ten utwór też należy do czołówki moich ulubionych, ale tak jest z większością muzyki lat 80-tych.

No i na dobranoc, po prostu coś pięknego, Mercy Street
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Muzyka

Postprzez Zann » 06 Sty 2010 14:30

m
Ostatnio edytowany przez Zann, 18 Wrz 2010 10:28, edytowano w sumie 1 raz
http://www.tylkoigrzyska.pl/
Zann
Młodzieżowiec
 
Posty: 261
Rejestracja: 12 Gru 2008 01:06

Re: Muzyka

Postprzez markos7207 » 06 Sty 2010 15:11

Rzeczywiście :roll:. Swistak, jak to w końcu jest z tymi Twoimi "ulubionymi", co ? Coś dziwnie wszystkie sąsiadują ze sobą... :lol:

A tu coś co powinien znać mości szanowny Figaro :P Dziewczyna o perłowych włosach

Lubię też muzykę instrumentalną i filmową.
Lily Was Here, ten utwór niezmiennie od 20 lat powoduje u mnie dreszcze na plecach. Boski... Jeden z najpiękniejszych instrumentalnych kawałków wszechczasów !
Chi mai
Miami Vice
Hymne
A skoro był Morricone, Hammer i Vangelis to nie może zabraknąć tego Pana
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Muzyka

Postprzez swistak » 06 Sty 2010 18:54

Po protu stworzyłem sobie liste odtwarzania aby łatwiej było mi się poruszać po ulubionych piosenkach, czy to coś złego, bo nie rozumiem o co pretensje?
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Muzyka

Postprzez RakuNH » 06 Sty 2010 19:23

nie zrozumiałeś :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Muzyka

Postprzez swistak » 06 Sty 2010 20:04

to mi wytłumacz
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Muzyka

Postprzez Janko10 » 07 Sty 2010 00:51

mi też. :?:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Muzyka

Postprzez figaro56 » 07 Sty 2010 10:14

"Dziewczyna o perłowych włosach" ? Obowiązkowy kawałek na wszystkich przytulanych prywatkach lat 70.
Rozmawiałem kiedyś na temat prywatek z moim 27 letnim synem i oprócz rewolucji w sprzęcie bo ja bawiłem się przy adapterze "Bambino" i magnetofonie szpulowym ZK to jedna rzecz w takich prywatkach się nie zmieniła w porównaniu do tych współczesnych. Mianowicie chodzi mi o to, że tak wtedy jak i dzisiaj zawsze znajdzie się taki samozwańczy domorosły dyskdżokej który opanowuje sprzęt grający i narzuca innym to czego mają słuchać. To jeszcze pół biedy ale po kilku taktach kiedy inni zaczynają tańczyć ten osobnik stwierdza, że to kicha i wyłącza muzykę by poszukać jego zdaniem coś lepszego. Ludzie znowu zaczynają tańczyć i sytuacja się powtarza. Wtedy teksty typu "Dasz wreszcie coś", "Daj do cholery trochę potańczyć", "No puść to do końca". Jak widać niektóre rzeczy się nie zmieniają :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Muzyka

Postprzez friducha » 08 Sty 2010 17:19

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 05:38, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Muzyka

Postprzez Gaucho » 09 Sty 2010 00:26

Ostatnio to prawie mój ulubiony temat na forum :) Dziękuję wszystkim za linki, zawsze ciekawe posłuchać kto co lubi.

Chyba muszę poreklamować trochę muzykę rosyjską :wink:

Takie dość stare kawalki, roków 1980-ch, ale lubię bardzo...

Kino - Spokojnaja nocz
http://www.youtube.com/watch?v=jb42C9H5V6k

Nautilus Pompilius - Utro Poliny
http://www.youtube.com/watch?v=Xyeegpr852E

DDT - Ja poluczil etu rol
http://www.youtube.com/watch?v=6yn-19A2QOg
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Muzyka

Postprzez Masha » 09 Sty 2010 01:03

Ja jako fanka muzyki na czasie :lol: odniosę się do poprzedniczki i wspomnę o Dimie Bilanie z Rosji. Tak więc Rosjanin to zwycięzca Eurowizji z 2008 r. Jak ktoś oglądał jego występ to pamięta kto mu wówczas towarzyszył (sam Jewgienij Pluszczenko). Piosenka nazywała się Believe. Dużo bardziej od tego kawałka lubię jego poprzednią konkursową piosenkę a mianowicie Never Let you go. Żadne cudo, ale jak na Eurowizję nawet całkiem niezła. Dima zresztą też jest niezły. Wrzucam link http://www.youtube.com/watch?v=qQr9wmaK0_A&translated=1

Jak będę miała trochę czasu zrobię podobną top listę do świstaka, ale będzie się drastycznie różnić.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Muzyka

Postprzez markos7207 » 09 Sty 2010 01:57

Gaucho, zawiele nie znam rosyjskich przebojów, za to znam jeden Mega Przebój z moich "szczenięcych lat" :wink: Wtedy nie było dyskoteki na której nie leciałby ten kawałek :D .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Muzyka

Postprzez Gaucho » 09 Sty 2010 21:36

markos7207 napisał(a):Wtedy nie było dyskoteki na której nie leciałby ten kawałek :D .
Gdzie, w Polsce? :o To naprawdę megaprzebój, dotychczas jest baardzo popularny :D
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Muzyka

Postprzez Janko10 » 10 Sty 2010 00:32

Wszędzie w Polsce Gaucho! :)
A do tego wielkiego przeboju to nawet tańczyłem w czasach ZSRR w dalekim Mohylewie w jakiejś hotelowej knajpie... Młodość... :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Muzyka

Postprzez markos7207 » 10 Sty 2010 00:44

Gaucho napisał(a):Gdzie, w Polsce? :o

Oczywiście, od morza po Tatry, od Szczecina po Suwałki :wink: .
Nie ma chyba nikogo z pokolenia dzisiejszych 30-parolatków kto nie znałby tego hiciora z przed 20 lat :D
Tak Janko, młodość...eh... 8) Jak fajnie że jest you tube :D
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron