Protestantyzm a lenistwo

O wszystkim.

Protestantyzm a lenistwo

Postprzez augustedynburski » 28 Lis 2012 21:17

friducha napisał(a):
augustedynburski napisał(a): a protestanci mają to we krwi.

Nie przesadzałabym z tym determinizmem kongregacyjnym ;) Ja tam jestem protestantką, a leń ze mnie nie z tej ziemi. Fakt, jak się obijam to mam wyrzuty sumienia, to się zgadza... Nie zmienia to jednak faktu, że kompletnie nie nadaję się do dyscyplin gdzie jest konieczny długotrwały i systematyczny trening. Cała kasa wydana przez rodziców na moje lekcje fortepianu, fletu i tenisa poszła w błoto. :( Nie wiem dlaczego chłopaki tak licho sobie radzą tym bardziej, że przecież nasze dziewczyny też wcale nie miały łatwo więc to nie jest kwestia warunków. Moim zdaniem ważna jest teraz popularyzacja biathlonu i sportu w ogóle żeby była większa pula młodzieży do selekcji.


Bo zostałaś lenistwem skażona przez naszych braci w wierze rzymskich katolików. Poza tym Ziemia Cieszyńska jest za blisko Czech, a tam Bóg odurzył się zielonym dymem. Chyba mu tam dobrze...
NorweskiKiosk.blog.pl
augustedynburski
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 17 Lis 2011 11:16

Re: Östersund 2012

Postprzez friducha » 28 Lis 2012 21:34

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 06:18, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Protestantyzm a lenistwo

Postprzez Przechodzimur » 28 Lis 2012 22:57

Fridzia :) to jesteś Polka z krwi i kości( bez rozdzielności na wiary), a lekcje fletu to nie poszły w błoto, tylko w gwizdek :lol:
Przechodzimur
Młodzieżowiec
 
Posty: 252
Rejestracja: 08 Sty 2011 21:04

Re: Protestantyzm a lenistwo

Postprzez Drabax4 » 13 Kwi 2023 11:20

Teraz to prawdziwy patriotyzm bardzo łatwo niestety pomylić z innymi, niezbyt dobrymi kierunkami...
Drabax4
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Kwi 2023 11:15
Miejscowość: Łódź

Re: Protestantyzm a lenistwo

Postprzez Kieszak906 » 22 Sty 2024 11:46

A co dla Was oznacza w ogóle hasło patriotyzm?
Kieszak906
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 Sty 2024 11:22
Miejscowość: Zamość


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron