Wrocław

O wszystkim.

Wrocław

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Lip 2012 17:07

Witam,
tak na szybko chciałem spytać. Mieszka ktoś może we Wrocławiu albo orientuje się w miarę w mieście?
Poszukuje parkingu samochodowego, niezbyt oddalonego od stadionu.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wrocław

Postprzez Janko10 » 06 Lip 2012 23:41

No z prowincji ale się w miarę orientuję. ;)
Na PLN-ITA zjeżdżałem z obwodnicy na stadion i gdzieś w dziwnym miejscu zaparkowałem ale pieszo było z 10 minut. Wtedy jeszcze nie było w 90% parkingów pod stadionem. Teraz pewnie lepiej. Nie wiem na jaką imprezę się wybierasz ale z obwodnicy na stadion i coś znajdziesz... Pewnie nie za bardzo pomogłem ale się starałem. ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Wrocław

Postprzez jacek89 » 13 Lip 2012 09:51

Pytałem kolegów gdzie oni parkowali, to jeden mówił, że podczas ligowego meczu Śląska zostawiał auto pod stadionem na jakimś parkingu dla autobusów, bo akurat był cały wolny.
Inny mówił, że na Polska - Czechy normalnie tam autobusy stały, ale ogólnie miejsca pod samym stadionem jest dużo. Poza tym podobno niektórzy parkują na osiedlu koło stadionu.
Ewentualnie można zostawić auto kawałek dalej i dojechać tramwajem, ale to raczej ostateczna ostateczność.
jacek89
Junior młodszy
 
Posty: 91
Rejestracja: 15 Gru 2009 23:29
Miejscowość: Legnica


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

cron