Jakie macie hobby

O wszystkim.

Re: Jakie macie hobby

Postprzez weiner » 23 Sty 2014 15:46

Tenis świetny sport aczkolwiek trudny :) Ja czasem pogram ale jedynie amatorsko, lekcji żadnych nie brałem - to nie na studencką kieszeń :D Ale jak już wyjdzie jakieś ładne zagranie to wtedy mega radość i zadowolenie :P
Co do moich pasji sportowych to amatorsko trenuję bieganie, choć na razie bez większych sukcesów. Za to duża dawka satysfakcji a treningi dają naprawdę dużo w codziennym życiu ;) Do tego w porze wiosenno-letnio-jesiennej śmigam na kolarce i z takich czynnych pasji sportowych to chyba tyle. Przed telewizorem interesuję się tenisem, biegami narciarskimi i biathlonem. A z poza sportowych dziedzin na pewno to czym się zajmuję na studiach (choć niestety już końcówka) czyli biotechnologia z ukierunkowaniem na onkologię i immunologię ;) Do tego muzyka (ale tylko ta dobra, kopalnią dla mnie jest Radio Trójka), film, książka i co chyba najważniejsze interakcje z ludźmi :D
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Jakie macie hobby

Postprzez Odyn » 26 Sty 2014 20:44

Moją pasją jest sport,amatorsko trenuję boks,biegam też oczywiście na nartach,jak i oczywiście oglądam relację z wydarzeń sportowych.Moją również wielką pasją jest muzyk od dziecka słucham rocka i metal,uwielbiam jeździć na koncerty,gdzie jest grana taka muzyka.


Moją najmłodszą miłością stało się ostatnio latanie.Posiadam licencję na szybowce jak i również od niedawna licencję pilota turystycznego PPL w przyszłości planuję związać z tym moje życie zawodowe.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Jakie macie hobby

Postprzez Bedrzich » 28 Sty 2014 20:32

weiner napisał(a):Tenis świetny sport aczkolwiek trudny :) Ja czasem pogram ale jedynie amatorsko, lekcji żadnych nie brałem - to nie na studencką kieszeń :D Ale jak już wyjdzie jakieś ładne zagranie to wtedy mega radość i zadowolenie :P

Weiner, a nie myślałeś, żeby na uczelni załapać się do sekcji tenisowej, ja tak kontynuowałem w czasie studiów. Zamiast tradycyjnego wuefu, sekcja tenisowa. Niby znacznie częściej i dłużej, ale za to sama radość :D
Bedrzich
Mistrz Świata
 
Posty: 1232
Rejestracja: 11 Mar 2012 10:11
Miejscowość: Gduńsk

Re: Jakie macie hobby

Postprzez kaszamanna » 30 Mar 2015 17:17

pomagam zwierzętom w potrzebie, taka przyjemnosc i do tego pozyteczna

____________________________________________________________
detektyw kraków | emonocykl
Ostatnio edytowany przez kaszamanna, 12 Gru 2015 23:07, edytowano w sumie 1 raz
http://tanietrofea.pl/trofea/medale, runroll.pl
kaszamanna
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 Mar 2015 17:11

Re: Jakie macie hobby

Postprzez Avariela » 09 Sie 2015 00:11

A ja zajmuję się hobbystycznie robótkami ręcznymi. Robię na drutach, szydełkuję, ostatnio zaczęłam sięgać po haft.
Avariela
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 Sie 2015 15:55

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron