Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

O wszystkim.

Re: Jak wyglądacie - wasze fotki

Postprzez Seductora » 19 Mar 2012 21:59

Moonlight, siatkówka u mnie to tragedia po prostu. Złe wspomnienia jeszcze z dawnych czasów. Gdy gram (a właściwie próbuję), to wyglądam prawie jak niepełnosprawna. :D
Peter, u mnie plusa masz za te rzucenie palenia. :D
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Jak wyglądacie - wasze fotki

Postprzez caro736 » 19 Mar 2012 22:03

Z siatkówką mam tak samo jak koleżanka Seductora! Beztalencie ze mnie jest totalne jeżeli o to chodzi! Chociaż ostatnio się trochę poprawiłam, bo wcześniej była to katastrofa!
Dokładnie palenie jest złe! No i widzę, że masz niezłych rozmiarów krzyż na szyi ;)
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Jak wyglądacie - wasze fotki

Postprzez kat. » 19 Mar 2012 22:20

Widzisz, Figaro, jaka nam młodzież rośnie? Palenie im się nie podoba :roll:

Jak chcecie, mogę wydzielić temat pogaduszkowy do nabijania postów :mrgreen:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez caro736 » 19 Mar 2012 22:44

No teraz można nabijać posty bez obawy o bany kata :D
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez RakuNH » 19 Mar 2012 22:46

O bany Kata owszem :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez caro736 » 19 Mar 2012 23:06

Ale dostać bana od kata. to jest coś :lol:. Oczywiście sama nie chce tego wypróbowywać :D
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez karlos » 19 Mar 2012 23:10

U nas ostatnio panuje sielska atmosfera na forum 8-) . Nie to co kiedyś :lol: , walka o świstaka, czasy żółto-pomarańczowe, epoka ostrych sporów czy nalot mew i trzykropków, kończąc na niedawnym nalocie botów 8-) .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez Sebastian Krystek » 19 Mar 2012 23:33

A moim zdaniem od takich pogaduszek jest shoutbox...
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez karlos » 19 Mar 2012 23:40

NIkt nikogo nie zmusza do przeglądania tego tematu ;) . A shoutbox ma tą jedną wadę, że nie jest w żaden sposób archiwizowany, więc często w sezonie widać w nim wypowiedzi z tylko ostatnich 10 minut.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez kat. » 20 Mar 2012 12:46

Czemu dostać bana od kata. to coś? :mrgreen: Myślisz, że robię "to" w jakiś perwersyjny, niezapomniany sposób? ;)

Co do "nabijania postów" - ja akurat daleki jestem od uznawania liczby postów za wskaźnik kumatości, ale żeby zapobiec jakimś ambicjom do wkroczenia w elitarny krąg żywych legend 8-) poprzez tematy takie jak ten, można by (o ile to technicznie możliwe, widziałem takie rozwiązanie na niektórych forach) nie naliczać postów z HP 8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez caro736 » 20 Mar 2012 16:30

Tak, właśnie takie mam wrażenie , że "to" robisz w taki sposób :D.

Nabijać postów to nie zamierzam jeśli o to chodzi ;).
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez Peter1993 » 20 Mar 2012 17:26

i ja takze nie mam takie zamiaru normalne ze forumowicze rozmawiaja na inne tematy niz biathlon ;D
Awatar użytkownika
Peter1993
Junior młodszy
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Mar 2012 18:36

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez Masha » 21 Mar 2012 23:28

Odnośnie tenisa to nie dziwię się, że takie tuzy jak Sharapova czy Serena walą tak często po autach. Ja jak kiedyś przyłożyłam w piłkę to poleciała przez ogrodzenie i na próżno było jej potem szukać :shock:

Uprawiam tenis od dobrego roku, świetna zabawa, najfajniejszy sport na świecie. Na podobnym poziomie lubię piłkę nożną. Byłam asem przez całe liceum w dziewczęcej drużynie piłkarskiej 8-) Niemal zawsze grywało się na skrzydle, może ze względu na wątłą figurę i szybki bieg ;) Ach to były czasy, tęskno za tym :(

Rowerem też uwielbiam jeździć, więc mogę się wybrać z Wami na wycieczkę :D
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez Seductora » 21 Mar 2012 23:57

Masha, gdy tak czytam Twoją historię z piłeczką za ogrodzeniem, to przypomina mi się mój początek. Kort znajomych, a Seductora się ośmiesza i wali piłki w stronę nieba, które później zmieniają kierunek i lądują w stawie. Później trzeba było się napocić, aby je stamtąd wydostać. :lol:
Jeśli już Seductora grała w nożną, to automatycznie ustawiała się w obronie. Samo tak jakoś ciągnęło na tą pozycję. :)
Wystarczy wspomnieć coś o wyciągnięciu rowerka, a tu już wycieczka zaczyna się tworzyć. :D
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez figaro56 » 22 Mar 2012 09:53

Wycieczki rowerowe fajna rzecz i tylko szkoda, że kiedy człowiek był młody to ze sprzętem był kłopot. W sklepach albo polski "Popularny" albo radziecka "Ukraina". Nie pij piwa, nie pij wina kup se rower "Ukraina". Później pojawiły się te składaki ale to dobre było na wyjazd do kiosku po gazetę a nie na porządną wycieczkę. Jakoś sobie tam radziliśmy i ja miałem takiego kundla składającego się z czeskiej "Eski" i polskiego "Huragana". Do tego fatalny stan dróg. Wiem, że i teraz można spotkać fatalne drogi ale wtedy to była norma. Jeden plus to znacznie mniejszy ruch na drogach a na bocznych to hulaj dusza piekła nie ma.
Ostatnio syn kupował rower bo coś mu odbiło i postanowił do pracy jeździć rowerem. Poszedłem z nim do sklepu i oczopląsu można dostać od możliwości wyboru odpowiedniego sprzętu i tylko ceny za coś dobrego trochę za wysokie ale można bez problemu ostatecznie kupić na raty. Jeszcze muszę wspomnieć, że przynajmniej u mnie powstało trochę tych ścieżek rowerowych i chociaż po mieście trochę łatwiej się poruszać.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez caro736 » 22 Mar 2012 19:20

Masha serdecznie zapraszamy :D. Im więcej osób, tym lepiej :).


figaro56 napisał(a):Ostatnio syn kupował rower bo coś mu odbiło i postanowił do pracy jeździć rowerem. Poszedłem z nim do sklepu i oczopląsu można dostać od możliwości wyboru odpowiedniego sprzętu i tylko ceny za coś dobrego trochę za wysokie ale można bez problemu ostatecznie kupić na raty.


Są aż tak bardzo wysokie? Sama w tym roku muszę sobie kupić jakiś rower, bo mój stary odmawia posłuszeństwa niestety..
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez figaro56 » 22 Mar 2012 21:07

Caro- to zależy do czego rower jest ci potrzebny. Jeżeli poważnie myślisz o turystyce rowerowej to niestety ale trzeba trochę grosza wysupłać i raczej unikać zakupu w supermarkecie.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2012 21:16

Za rower trzeba dać minimum 1000 zł. Ja polecam firmę Kellys, ewentualnie polska firma Unibike. W tej cenie nie ma co szukać jakiś gadżetów, bo od razu to będzie podejrzane. Zwykły rower z przednim amorem z dwucyfrowym skokiem i zwykłe hamulce v-breaki. Tarczówki są niby lepsze, ale droższe w naprawie, a zwykły podróżnik nie zauważy różnicy. Mnie tradycyjne hamulce nie zawiodły. Najważniejsze, to dobrać sobie odpowiedni rozmiar ramy, bo mało osób na to zwraca uwagę myśląc, że podniesie/obniży się siodełko.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez figaro56 » 23 Mar 2012 09:35

Jednym słowem zabrać ze sobą na zakupy kolegę który ma trochę pojęcia o rowerach. Tak ja Raku pisał 1000 zł to taka granica przyzwoitości za którą można już coś sensownego nabyć. Oczywiście jak ktoś tam chce sobie po osiedlu pojeździć to szkoda wydawać kasę bo na takie eskapady to są tańsze rowery. Natomiast na porządne rajdy rowerowe trzeba zadbać o sprzęt dobrej jakości i każdy element jest ważny. Ktoś kto był na rowerowej wyprawie wie jaką udręką może okazać się źle wyprofilowane siodełko. Różnicę w funkcjonowaniu hamulców też nikt nie odczuje jadąc do kiosku po gazetę(Wyborczą :D ) ale już zjeżdżając z bieszczadzkich serpentyn tak.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogaduszki / temat do nabijania postów ;) /

Postprzez kat. » 23 Mar 2012 10:59

Reasumując lepiej wyruszyć na trasę z buta, a za zaoszczędzoną sarę (to tak z lubelska) wypić sobie bronka lub dwa na szlaku w jakimś klimatycznym punkcie (oczywiście jak ktoś pije, bo ja, jak powszechnie wiadomo, nie z tych ;) )

Jeśli chodzi o sporty rowerowe, to tylko speedrower 8-) ale to jak ktoś ma sprzęt do kasacji i solidne ubezpieczenie na życie i od wypadków wszelakich :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 109 gości