Plebiscyt Forumowiczów 2011

O wszystkim.

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez karlos » 30 Gru 2011 12:20

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku: Tarjei Boe
2. Najlepsza biathlonistka roku: Kaisa Makarainen
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku: Zapowiedź odejścia na emeryturę przez Magdalenę Neuner
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku: postawa Rosjane na MŚ w Khanty-Mansijsku
5. Największe odkrycie biathlonowe mijającego roku: Benjamin Weger

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz: RakuNH, Duche, Masha, Kat., Daniel,
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru: figaro56
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty: wielu użytkowników pisze bardzo mądre posty ;) , a nie mam czasu, aby dokładnie przeanalizować, kogo posty w zeszłym roku były najmądrzejsze, więc nie jestem w stanie nikogo wskazać
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz: podobnie jak wyżej
5. Największy nabijacz: nikt na takie miano w zeszłym roku sobie nie zasłużył
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia): nikt na takie miano w zeszłym roku sobie nie zasłużył
7. Największy dziwak: Mateusz za swoją miłość do Justyny
8. Najbardziej pomocy forumowicz: kat.
9. Ulubiony redaktor: Wojciech Bajak, Sebastian Krystek
10. Ulubiony temat: wszystkie związane z biathlonem i biegami narciarskimi
11. Najlepszy podpis w stopce: "FRIDUCHA JEST THE BEST" :lol:
12. Najlepszy avatar: obecny awatar Dana z naszymi biathlonistkami
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz: Menson
14. Najbardziej wkurzający forumowicz: karol23
15. Największy generator czepialstwa: do moich postów - markos7207
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez markos7207 » 30 Gru 2011 16:38

Friducha uważaj ! Jestem już niedaleko, jeszcze paru wrażliwych Karlosów i będziesz mogła sobie powiedzieć "już byłam w ogródku..." a tu ten cholerny Markos :lol: .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez Janko10 » 31 Gru 2011 01:09

Sylwester już, trzeba w końcu się zebrać i zająć stanowisko. ;)

Kategorie biathlonowe: - proste w tym roku jak budowa dzidy bojowej
1. Najlepszy biathlonista roku - Tarjei B.
2. Najlepsza biathlonistka roku - Kaisa M. - Nojnerka mnie kusiła ale za dezercję nie... :roll:
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - zapowiedź dezercji Nojnerki
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - Tomasz łosz end go
5. Największe odkrycie biathlonowe mijającego roku - Predator 8-)

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - Raku, Markos, Kat, Figaro i przede wszystkim Masha, której prawie ostatnio nie ma... :(
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - a już nie wiem... ogólnie tu wesoło ale nie obstawię... :mrgreen:
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - co to znaczy najmądrzejsze... tym razem może lepiej nie obstawię...
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - błyskotliwy czy inteligentny, bo to nie to samo... Ale ok. Markos, Raku, Figaro
5. Największy nabijacz - brak
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - Friducha za niektóre tematy
7. Największy dziwak - Mateusz! I odbierz to Chłopie jak komplement! Oczywiście za serce!!! :D
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Raku, Markos
9. Ulubiony redaktor - Sebastian
10. Ulubiony temat - chyba nie mam... :shock:
11. Najlepszy podpis w stopce - Działa?
12. Najlepszy avatar - od łosiorenifera Mashy słabizna straszna, brak innowacyjności, jak się ktoś postara to obstawię za rok.
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Zann
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - Friducha
15. Największy generator czepialstwa - Friducha - nie dlatego, że chce, tylko dlatego, że zasługuje, Predator ostatnio nieźle, na razie po tylko dwóch wyrazistych postach i to w jednym temacie namiastka tylko, ale liczę, że się uaktywni. :D
Brakuje mi kilku kategorii:
- najbardziej wyrazisty forumowicz - dla mnie matti
- najbardziej upierdliwy forumowicz - karol, ale już skubańca polubiłem, przede wszystkim za "gdzie wylądować w Koziej Wólce" :D
- z tym forumowiczem napiłbym się wódki - dla mnie Figaro
- z tym forumowiczem nie napiłbym się wódki - ja to bym się z każdym napił :lol:
- z tym forumowiczem nie zostawiłbym żony/męża na 5 minut sam na sam - Mateusz oczywiście ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez kat. » 31 Gru 2011 12:25

to ja też uzupełnię o nowe kategorie:


- najbardziej wyrazisty forumowicz - Augustedynburski, Zann
- najbardziej upierdliwy forumowicz - tj. w czepialstwie czyli Friducha................................................................. Markos
- z tym forumowiczem napiłbym się wódki - Masha & Gaucho 8-) Nie wiem, czy Masha pija ostre trunki, Gaucho widziałem na fotce z czymś apetycznym w rękach. ;) Spośród panów to tez chętnie pogadałbym o Czeszkach. Lubisz Becherovkę, Figaro?
- z tym forumowiczem nie napiłbym się wódki - tak jak Janko, ale z pewnym ostatnio zarejestrowanym nie szarżowałbym zbytnio z alko ;)
- z tym forumowiczem nie zostawiłbym żony/męża na 5 minut sam na sam - nie bywam już aż tak zaborczy ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez Sebastian Krystek » 07 Sty 2012 16:31

Ja oddam głos tylko w jednej kategorii:

12. Najlepszy avatar - sizar - dlatego, że to ja zrobiłem to zdjęcie ;)

Wiem, że po czasie, ale w zeszłym roku Duche też zaliczał głosy spóźnialskich.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez Duche » 07 Sty 2012 16:50

Tak, tak, glosy spoznialskich tez beda zalicznae. Wyniki podam za kilka dni, bo ostatnio nawet nie mam czasu by jakiegos posta na forum napisać.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez kat. » 07 Sty 2012 16:56

Wiem, że ryzykuję banem, ale stanowczo protestuję przeciw admińskiej samowoli. Raz, że grubo po czasie, dwa, że Sizar dołączył na forum dopiero dziś, a konkurs tyczy ubiegłego roku, trzy - to jakby nie patrzeć głos na siebie. :P

Swoją drogą gdyby Tomek (ma tu konto) wziął udział w naszej zabawie i zagłosował na avek ze swoja podobizną, to głos jest ważny? ;) Wiem, wiem, Friduchy już nie prześcignie nikt, ale tak się zastanawiam tylko ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2011

Postprzez Miłosz » 06 Mar 2012 21:47

Kiedy wyniki?
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Gaellivare 2012

Postprzez RakuNH » 16 Lis 2012 22:22

Ale nie możesz Duche zaniedbywać miłości. Wisisz nam chyba jeszcze wyniki plebiscytu :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Gaellivare 2012

Postprzez Duche » 17 Lis 2012 00:12

Milosci nie zaniedbuje i nie zamierzam. Milosc na pierwszym miejscu :)

No ja wiem, ze jeszcze wyniki plebiscytu jestem winien, ale zbliza sie kolejny, o ile ktos sie podejmie zadania, bo ja nie mam glowy i znow bede rok z wynikami zwlekal :oops:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron