Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

O wszystkim.

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 11 Lis 2012 20:22

Nie dogadamy się :|

Matti, zmień mnie ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 11 Lis 2012 20:52

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:11, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 11 Lis 2012 21:09

Mnie tam nie było, nie wiem, czy i kto prowokował, jaki odsetek stanowili zadymiarze, itd. To Ty stawiasz kategoryczne sądy, przyznając zarazem, że zamieszki są Ci poniekąd na rękę. To samo Figaro. Wygląda na to, że są wszystkim na rękę - zadymiarzom, bo porzucają sobie płytami, rządzącym i wszystkim "antyfaszystom", bo marsz się skompromitował, policji, bo sobie popałuje. Wszyscy są szczęśliwi, nie ma o co rozdzierać kotów. ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 11 Lis 2012 21:38

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:11, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez figaro56 » 11 Lis 2012 21:54

To co mamy na twój użytek udawać, że zadymy nie było. Posłuchać tych liderów marszu to włos się jeży z autentycznego strachu ależ oni otwarcie nawołują do przewrotu bynajmniej nie demokratycznego. Powstał nowy twór faszystowski. Ogłosili to na Agrykoli. Aż tak cię ta demokracja uwiera Kat , że po drodze ci z tymi ludźmi. Ten patriotyzm przeraża i każdy chwyt dozwolony. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Nie daj Boże by mieli kiedykolwiek sięgnąć po władzę. :shock:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 11 Lis 2012 21:59

Wskaż mi fragment, gdzie feruję jakieś wyroki o winie policji. Napisałem tylko, że zablokowanie takiej masy ludzi, zwłaszcza wobec zapowiadanej blokady bojówek antifiarzy, musiało skutkować ekscesami. Tak samo wypowiadał się na PN negocjator policyjny. Teraz już się nie dowiemy, gdzie była iskra zapalna. Ty za to jesteś pewna, jak to było, bo widziałaś kilka łysych pał z okna. ;)


Już Ci mówiłem, jakie mam mniej więcej poglądy. Powiewające na wielu sztandarach hasła NaRa bynajmniej nie są z nimi zbieżne.

"Kiboli" nie była garstka, bo większość klubów organizowała wyjazdy do Warszawy. Co oczywiście nie oznacza, że pojechali "szukający zadymy bandyci".

ONR to organizacja dość marginalna. Ostatnio w GW była "brunatna mapa Polski", tam wyszczególniono ilu ich w każdym województwie. Liczni tu zwolennicy JKM oczywiście też się załapali jako brunatni ;)

Nic mi nie wiadomo o jakiejś doktrynie pana Kobylańskiego. W jego dossier powtarzane jest antysemickie hasło "Polską powinni rządzić Polacy". No to w sumie je popieram :roll:


Figaro - odniesiesz się wreszcie do śledztwa ws. skatowania przechodnia przez policjanta i wniosku prokuratury? To są standardy współczesnej demokracji i praworządności?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez figaro56 » 11 Lis 2012 22:28

Nie znam sprawy, więc trudno mi się odnosić. Jeżeli nastąpiło jakieś nadużycie władzy to potępiam z całą stanowczością. Takie rzeczy zdarzają się wszędzie na świecie ale nie rozumiem czego ma to dowodzić? Trzeba dać kibolom porządzić na ulicach? O to chodzi? Bo jeden gliniarz skrzywdził niewinnego przechodnia?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 11 Lis 2012 22:48

Tak, Figaro. Tydzień przed tegorocznym marszem prokuratura dowodzi, że tajniak zachowujący się rok temu jak z jakimś ADHD i kopiący po mordzie przypadkowego gościa działał w stanie stresu, a jego czyn nie kwalifikuje się na znaczna szkodliwość i to jest "przypadek". Ile takich "przypadków" chcecie z tego roku, żeby przestać wypowiadać się tak jednostronnie?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 12 Lis 2012 00:03

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:11, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 12 Lis 2012 00:30

I znów mnie chcesz złapać na niewypowiedziane słowo ;)

Tak, wyrok warunkowo umarzający ustala winę, stwierdzając jednak, ze szkodliwość czynu była znikoma. Ponadto osoba wobec której zastosowano ten środek jest uważana za niekaraną. Uważasz kopanie (katowanie) kogokolwiek na ulicy za czyn o znikomej społecznej szkodliwości, który na karę nie zasługuje? Abstrahując od przekroczenia uprawnień. Wyobrażasz sobie, że w analogicznej sytuacji zawiasów (przynajmniej) nie wyłapuje "zwykły" człowiek?

Jeden z poskromionych dziś "chuliganów" (wiem, wiem, "faszyści" kazali mu mówić to wszystko ;)

www.youtube.com/watch?v=2PCZz-m0CTk
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 12 Lis 2012 02:03

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:11, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 12 Lis 2012 10:28

Jejku, teraz to zamotałaś już całkowicie :D Czym ja manipuluję? Jaki prawniczy bełkot? Nigdzie nie napisałem, że policjanta uniewinniono, napisałem, że złożono wniosek, by go nie karać! Warunkowe umorzenie = wina bez kary. Stosuje się je do najlżejszych czynów, których szkodliwość i wina sprawcy nie jest znaczna. Nie wiem, jak to prościej ująć :roll:

friducha napisał(a):Kto normalny zabiera dziecko na taką manifestację?


odpowiem Twoimi słowami:

mnóstwo rodzin z dziećmi - czy to ma być zarzut???


Niedawno kpiłaś, że "oenerowcy" nie mają rodzin, teraz, gdy okazuje się, że na marszu były dzieci, też kpisz... Czemu miały nie iść? Bo tam policja pałuje? Każdą informacje interpretujesz tak, żeby marsz był bee. Tak, to jest jednostronność. 8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 12 Lis 2012 11:30

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:12, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: 11.11.11 Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 13 Lis 2012 11:14

Jeszcze jedna refleksja, już po gongu ;)

Dobrze, że w telewizorni mówią, kto jest faszystą, bo oglądając dyskusje pana Zawiszy z panem Niesiołowskim czy panią Szczuką, szary widz mógłby mieć spore wątpliwości, kogo przepełnia nienawiść i fobie rozmaite.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez figaro56 » 13 Lis 2012 21:07

Ja też już mam dosyć. Życzę ci Kat aby przyszło ci żyć w Polsce rządzonej przez Panów Zawiszę, Winnickiego i tego ja mu tam szefa ONR-u. Skoro tak ci odpowiada to co oni głoszą i kult przemocy reprezentowany przez prawdziwych kibiców wolna droga. Skoro demokracja nie odpowiada to szukajcie trzeciej drogi z Panem Bogiem i krzyż na drogę. Szkoda moich paluchów na dyskusję z tobą. Czekam na tę krainę mlekiem i miodem płynącą jak się już na dobre pozbędziecie lewaków, pedałów i wszelakich wrogów. Ja to określił jeden z mówców na Agrykoli "nowi ludzie" przejmą władzę. Ja już jestem za stary na zamianę w "nowego człowieka" i zbyt polubiłem starą ułomną demokrację.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 13 Lis 2012 21:51

Nie martw się Figaro. Prędzej nadejdzie koniec świata niż jakakolwiek spójna polska prawica wygra wybory, by móc rządzić ;)

Polska demokracja przeżyła Palikota, Grodzką, Biedronia, Niesiołowskiego czy - żeby nie być jednostronnym ;) - Ziobrę i Macierewicza (nie mówiąc nawet o kabarecie sejmowym wczesnych lat 90.), przeżyłaby jakoś i Winnickiego.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 13 Lis 2012 22:17

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:12, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez Janko10 » 13 Lis 2012 22:50

figaro56 napisał(a):Ja też już mam dosyć. Życzę ci Kat aby przyszło ci żyć w Polsce rządzonej przez Panów Zawiszę, Winnickiego i tego ja mu tam szefa ONR-u...

Nie do mnie co prawda, ale ja Tobie Figaro nie życzę Polski rządzonej przez Szczuki, Grodzkich czy Biedroniów. I to zupełnie szczerze. :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez kat. » 13 Lis 2012 23:06

Nie, Friducha. Nazywanie przeciwników politycznych faszystami to przyzwyczajenie z minionego systemu. A już podchodzi pod skecz Monty Pythona, że o delegalizację MW i ONR-u zwracają się spadkobiercy KPP i PZPR

Powiedz mi tylko, jeśli już mowa o faszystowskich ciągotkach, czy nie jest logicznie sprzeczne powtarzane ostatnio przez "demokratów" zdanie, że ten nowy ruch jest groźny dla demokracji i trzeba z nim walczyć? Czy to nie cecha faszystów, że duszą opozycję w zarodku?

Nie, świat nie dzieli się na faszystów i potulne baranki. Ale tak jakoś się składa, że najbardziej zacietrzewieni, sfrustrowani i plujący jadem są zazwyczaj bojownicy tolerancji.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Marsz niepodległości - patrioci czy faszyści?

Postprzez friducha » 14 Lis 2012 00:18

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:12, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron