Czapeczka viessmann

O wszystkim.

Czapeczka viessmann

Postprzez arek » 03 Sie 2011 11:24

Kiedyś wygrałem w konkursie czapkę z daszkiem - viessmann. (Organizatorem konkursu była strona macierzysta naszego forum: biathlon.pl)
Wczoraj robiłem porządek w szafie i ją znalazłem. Mi jest ona nie potrzebna, a może któryś forumowicz by chciał wejść w jej posiadanie 8-)
Jest nieużywana z metką, pomarańczowa. Oczywiście za darmo ją przekaże!
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Czapeczka viessmann

Postprzez kat. » 03 Sie 2011 18:23

Może zaczekaj do sezonu i zrób jakiś minikonkurs (typowania czy czego tam). Zawsze jakieś urozmaicenie

Chyba że już jest chętny/chętni.
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Czapeczka viessmann

Postprzez Daniel » 05 Sie 2011 19:07

Konkurs dobry pomysł, inaczej będzie "kto pierwszy ten lepszy", a przecież nie każdy latem regularnie na forum zagląda. Warto zaczekać do zimy i jakąś zabawę zrobić :)
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Czapeczka viessmann

Postprzez kubik » 31 Sie 2011 14:19

Witam serdecznie. po raz pierwszy mam okazje byc na forum serwisu.co do postu wyslanego przez forumowicza 'arek'.Jestem zachwycony czapkami firmy VIessmann(chyba ich niepowtarzalnym kolorem).Posiadalem zimowa z narciarskich mistrzostw swiata z Oberstdorf-u z 2005r.(tyle tylko ze z logiem skokow narciarskich).W tym roku niestety zgubilem ja( bardzo gleboko przezylem ta utrate-moze to smieszne ale z ta czapka mam fantastyczne wspomnienia.Pomysl z konkursem jest znakomity tyle tylko ze od razu przekreslam swoje szanse :D nie mam szczescia w tego typu grach. :D Natomiast jesli posiadacz zgodzilby sie na jakas sprzedaz za przystepna cene z przyjemnoscia ja zakupie.
P.S Tak zasadniczo jak mozna sprawic sobie taka czapke zimowa z logiem formy Viessmann(obojetnie "biatlonowa', ze skokow narciarskich czy opaske?_jest jakis sklep moze internetowy ktory oferuje tego typu sprzedaz?bylbym wdzieczny za wiecej informacji:D
Dziekuje serdecznie kubik:)
kubik
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 Sie 2011 14:00

Re: Czapeczka viessmann

Postprzez arek » 14 Wrz 2011 14:35

W związku z tym, że nie ma poważnego chętnego do nabycia czapeczki zorganizuje konkurs typowania wyników pierwszych zawodów PŚ (Östersund). Nagrodą będzie czapka. Szczegóły podam w listopadzie.

Zdjęcia:
Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron