Wybory parlamentarne 2011

O wszystkim.

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Kongres Nowej Prawicy (Nowa Prawica)
2
6%
Kongres Nowej Prawicy (Nowa Prawica)
2
6%
Platforma Obywatelska (PO)
3
8%
Platforma Obywatelska (PO)
3
8%
Polska Jest Najważniejsza (PJN)
2
6%
Polska Jest Najważniejsza (PJN)
2
6%
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
0
Brak głosów
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
0
Brak głosów
Prawica RP (Prawica)
0
Brak głosów
Prawica RP (Prawica)
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość (PiS)
5
14%
Prawo i Sprawiedliwość (PiS)
5
14%
Ruch Palikota (RP)
1
3%
Ruch Palikota (RP)
1
3%
Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD)
1
3%
Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD)
1
3%
Inna partia (jaka?)
0
Brak głosów
Inna partia (jaka?)
0
Brak głosów
Nie idę na wybory
4
11%
Nie idę na wybory
4
11%
 
Razem głosów : 36

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez san » 10 Paź 2011 13:43

To kto jest na prawicy nie ma znaczenia. Większość Polaków pogodziła się z faktem bycia kolonią, cieszą się,że składają dla Niemców jakieś podzespoły, cieszą się,że jeżdżą niemieckim szmelcem, cieszą się, że grillują (sama myśl,że w Smoleńsku było coś nie w porządku budzi w nich przerażenie). Ja do tych prostych ludzi nie mam pretensji ale zdrada elit zostanie zapamiętana. Taki Tusk wie doskonale, że Niemcy te fabryki, po jakimś czasie, przeniosą dalej na wschód i z czym my zostaniemy. Bez własnych banków, bez własnego przemysłu nie istniejemy. Tusk sprzeda wszystko co się da, wypchnie kolejne miliony poza Polskę ale co dalej?
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez RakuNH » 10 Paź 2011 18:03

ssonicsl napisał(a):Jednego jestem pewien. RPP poruszy tematy, których w Sejmie nikt nie tykał w obawie przed utratą procentów wyborczych i nie drażnienia kleru. Jeśli chodzi o kościół w obecnej formie to tak dalej nie może wyglądać. Naprawdę to już nie jest 16 wiek. Przykład ogłupiania ludzi z mojej parafii. Nie mówię już o trwającym chyba z 10 lat notorycznym remoncie finansowanym za składek parafian (takich ekstra składek). Ostatnio z mównicy ksiądz narzekał jaki to on biedy i poszkodowany przez los, że musi rozliczać się z fiskusem poprzez zryczałtowany podatek dochodowy!Szkoda, że nie dodał że jest to uprzywilejowany sposób rozliczania się i w każdej chwili może z niego zrezygnować. Biedaczek, powinien w te swoje ukochane Alpy częściej jeździć niż te klika razy do roku...


Ale w czym problem? To nie można zrobić tak, żeby inni obywatele byli traktowani jak księża? To jest zabieranie się za sprawę za przeproszeniem od dupy strony. Palikotowi chyba chodzi o to, żeby opodatkować księży i Ci o ten podatek podniosą ceny - fantastyczne gospodarczo rozwiązanie. Żaden ekonomista by się nie powstydził. Co kogo obchodzą czyjeś dobra? Jak księża znajdują frajerów, to mają to na sumieniu i tyle.

Mnie zbiera na wymioty jak widzę gościa z łańcuszkiem z krzyżem na szyi mówiącego "głosowałem na Palikota", a niestety znam takiego delikwenta. Po raz pierwszy muszę powiedzieć że taktyka LPRu czy narodowych organizacji wypaliła. Zachęcali do głosowania na PSL i uratowali Polskę.

Poza tym po tych wyborach odpuszczam sobie politykę. Jeśli PJN pod nieobecność Prawicy RP i Korwina (choć KNP dostało w Krakowie 3,6% więc na szczęście bastion się trzyma ;) ) otrzymało 2,2%, to to jest jakiś dramat. Zobaczymy czy poseł Biedroń pojawi się na Marszu Niepodległości.
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez matti » 10 Paź 2011 19:26

Anna Ryszard Grodzki w Sejmie! Dziękuje nie mam więcej pytań. Idioci głosują w tym kraju i tyle...

Polska jest sprzedawana, a my nic z tym nie robimy!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Duche » 10 Paź 2011 19:38

Najwazniejsze jest to, ze ten nedzny czlowieczek Kaczynski nie doszedl do wladzy. Gosciu pograza sie z tym Smolenskiem niesamowicie, a juz to co powiedzial ostatnio to w ogole smiech na sali i kpina z calego swiata.

Jarosław Kaczyński jako premier rozmawiałby z Władimirem Putinem tylko po spełnieniu przez rosyjskiego premiera pewnych warunków. Putin musiałby paść na kolana i przeprosić Kaczyńskiego za zamordowanie mu brata. Wtedy będą rozmawiać normalnie - przekonywał w TVN24 Radosław Sikorski.

Putin ma ukleknac przed kims takim jak Kaczynski :mrgreen: :lol:

Mniejsza juz o niego. Wazne, ze Palikot swoje ugral, to cieszy. Obok Janusza Korwin Mikke zdecydowanie najbardziej rozgarniety polski polityk.
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez kat. » 10 Paź 2011 20:10

Ale co takiego powiedział Kaczor? Zacytowałeś przecież szyderę Sikorskiego, w jego stylu, czyli bardzo niskich lotów. Tusk jeszcze czasem potrafi "ukąsić", bo jest jednak bardziej rozgarnięty, ale Radek jak już się posłuży "wyrafinowaną" ironią, to masakra.

Wertując jutuba, natknąłem się na konfrontację JKM - Biedroń sprzed roku. Zabawna :D Korwin jak zwykle - "Są homosie i tak zwani, tfu! geje"

http://www.youtube.com/watch?v=Uw0jN6goVm0
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Duche » 10 Paź 2011 20:15

Tak, zacytowalem Sikorskiego, ale jestem przekonany, ze Kanczynski wlasnie tak mysli. Nie doszedl do wladzy znowu i moze wreszcie pora sie wycofac, bedzie przynajmniej spokoj.
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez RakuNH » 10 Paź 2011 20:30

Palikot jest może rozgarnięty, ale ten jego kolorowy cyrk już na pewno nie: http://www.youtube.com/watch?v=aULdcob9Jeg A Korwin w przeciwieństwie do siebie ma dużo inteligentnych ludzi, których sobie można znaleźć na youtubie. Jedyna pomyłka to nr. 1 w Bydgoszczy jakiś kompletnie oderwany od rzeczywistości typek i wielka wtopa Nowej Prawicy. Jeśli chodzi o samego Korwina, to mam nadzieje, że odjedzie na emeryturę i będzie wspierał prawicę jako publicysta, bo jako prezes partii nie może sobie pozwalać na ciągłe pajacowanie. Tak to miałby wolną rękę, ale mniej by zarabiał na NCzasie. Jest zaplecze i jak prawica się połączy to sobie bez niego poradzą, a jedynym problemem konserwatywnego skrzydła prawicy jest właśnie lider KaNaPy.

Jeśli chodzi o Sikorskiego, to też pajacuje: http://www.youtube.com/watch?v=mduG-YNiFeQ W czym lizus jest gorszy od łysego? Może powsadzać wszystkich łysych. Nikt go ręką nie dotknął, policji nie było, a on o jakiejś agresji mówi.

Na szczęście sprawa już jest jasna. PSL dogada się z PO i Palikot może sobie tylko krzyczeć, a marychy nie będzie :D
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Duche » 10 Paź 2011 20:35

Legalne ziolo ma byc! :P
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez matti » 11 Paź 2011 06:44

Rusofilu wyjedź jak najszybciej. Cytujesz Sikorskiego i myślisz, że tak zrobiłby Kaczyński? Za dużo TVN-u oglądasz. Mózg sprany totalnie masz co pokazują zresztą Twoje wpisy (np. wielbiące dopingowiczów).
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez figaro56 » 11 Paź 2011 09:34

A za cztery lata w Warszawie Budapeszt. Nie wiem jak wy ale ja jak tylko ściągną mi gips z nogi zapisuję się na kurs tańca i intensywnie zaczynam ćwiczyć czardasza. Gulasz lubię, więc tu nie będzie problemu. Osobiście preferuję raczej mocniejsze trunki ale szklaneczka dobrego tokaju nie jest zła. :D
Nie martw się Matti. PO i PSL postanowiły rządzić tak długo, że nawet ty ich pokochasz. :lol:
Wiadomość dla kolegi Kat. Węgierki też są niczego sobie. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez kat. » 11 Paź 2011 11:29

Niczego sobie? Węgierki to jedne z najładniejszych dziewczyn europejskich i podobno bardzo lubią Polaków, trzeba tylko ładnie wyrecytować "Polak, Wegier..." po węgiersku :D . Niestety, jak do tej pory nie miałem przyjemności być na Węgrzech, ale tym lepiej, jeśli Węgierki mają wkrótce odwiedzić naszą ziemię.

Moja propozycja na nowego aniołka PiS w ramach "węgierskiej" kampanii:

http://pic.peachy18.com/aHR0cDovL2NhY2h ... %3d%3d.jpg

Wtedy na pewno nie będę marudzić, że nie mam na kogo głosować. I tym miłym akcentem kończę swój udział w politycznych tematach, bo coś mnie tutaj za dużo ostatnio ;)
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Duche » 11 Paź 2011 13:42

Matti, czekalem najbardziej na twoja reakcje i na to jakie rewelacje znowu zaprezentujesz. Hmm, teraz sie dowiedzialem, ze mam wyprany mozg, zapewne przez TVN, ktory ogladam zazwyczaj tylko z uwagi na Kube Wojewodzkiego i W11, ale co tam TVN wyznacza mi moja zyciowa droge :mrgreen: Powiem takze, ze to Durczok z Lisem jak ten byl jeszcze w TVNie kazali mi kibicowac Rosji i popierac sportowcow, ktorzy wpadli na dopingu :( Maja rozmach.
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez figaro56 » 11 Paź 2011 13:42

Więcej sportu a mniej polityki to nam wszystkim wyjdzie na zdrowie. Tymi słowami też kończę udział w tym temacie.
A Węgierki ładne. Wiem bo byłem. Co prawda w latach 70 ale chyba nic się nie zmieniło od tego czasu. ;)
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości