Plebiscyt Forumowiczów 2010

O wszystkim.

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Laleczka Chucky » 26 Gru 2010 19:36

Jestem bardzo podekscytowany, że zostanę największym dziwakiem forum :ugeek:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez zdzichu » 26 Gru 2010 20:29

Kategorie biathlonowe
1.Najlepszy biathlonista -Emil Hegle Svendsen
2.Najlepsza biathlonistka roku-Magdalena Neuner
3.Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku-Igrzyska olimpijskie w Vancouver
4.Najwieksza biathlonowa porażka roku-Trudne warunki sprintu w Vancouver

Kategorie forumowe
1.Ulubiony forumowicz -lubie wszystkich ,ale postawie na Markosa
2.Forumowicz o największym poczuciu humoru-Masha
3.Forumowicz piszacy najmądrzejsze posty -Duche
4.Najbardziej inteligentny forumowicz -Raku
5.Największy nabijacz-nasza żywa legenda Raku
6.Największy dyletant- nie ma chyba tu takiej osoby
7.Największy dziwak-Mateusz,ale jesteś takim dziwakiem w najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa
8.Najbardziej pomocny forumowicz-Dan,zawsze podrzuci jakiś interesujący link
9.Ulubiony redaktor -Adrian
10.ULubiony temat -ostatnio bardzo mi sie podoba temat o najpiękniejszych biegaczkach ,chyba dlatego że jest tam link do tego programu telewizyjnego z Therese Johaug
11.Najlepszy podpis -Masha,miała tam między innymi napisane Lindsey Vonn,gdyby miała jeszcze napisane Carolina Wozniacka i Chelsea Londyn było by super :lol: ,ale i tak jest ok
12.Najlepszy avatar-Duche,ten z Lindsey Vonn ,jako Sharon Stone
13.Najbardziej niedoceniany forumowicz-chyba Menson,bardzo fajnie sie z nim dyskutuje o formule 1
14.Najbardziej wkurzajacy forumowicz- nie ma tu takiego ,który by mnie irytował

Dawno tu nie było Doliniarza ,mógł by sie już pojawic
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez markos7207 » 27 Gru 2010 01:56

Wiedziałem że o kimś zapomnę :? . Oczywiście że nie może zabraknąć wśród tych których lubię Zdzicha(i nie piszę tego w ramach rewanżu, poprostu odpowiada mi jego sposób myślenia i pisania, dość zbieżny z moim) ale też Mensona.
góral'ka napisał(a):absolutnie nie z nizin, z kochanego Podhala :D

O to w takim razie musisz wziąć udział w wyborach Nojśwarniyjsyj Górolecki :lol:

Raku, patrz że o Zannie nawet nie pomyślałem choć i on mógłby spełniać kryteria ale to nie on ;) . Zagląda tu "mądrala" której bardziej nie trawię :evil: .
A coś się tak ożywił, przecież nie wymieniłem Ciebie z nazwy jako nabijacza :mrgreen:
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez karlos » 27 Gru 2010 11:56

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Jewgienij Ustjugow - choć muszę przyznać, że w tej kategorii miałem spory dylemat czy nie zagłosować na Svendsena, na którego jednak nie zagłosowałem, bo uważam że w tym roku nie prezentował swojego maksimum, a na olimpiadzie miał więcej szczęścia niż umiejętności.
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner - bo w tym roku, jak była w formie, to rywalki mogły oglądać tylko jej karabin :D
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - igrzyska w Vancouver
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - sprint biathlonistów na igrzyskach, nigdy medaliści tego biegu nie będą w moich oczach pełnoprawnymi medalistami

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - RakunH, Masha,friducha, oczywiście innych forumowiczów też lubię, ale nie jestem politykiem, żeby wymieniać w tej kategorii wszystkich
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - figaro56, Masha
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - forresty za posta w temacie najpiękniejsze biegaczki o ich antropogenezie, tym zagiął nawet mnie :D
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - figaro56, chociaż te forum obfituje w wielu inteligentnych forumowiczów, a wyróżnienie figaro56 przyznaje za towarzyszące iteligencji w jego przypadku doświadczenie
5. Największy nabijacz - dan, jakoś najbardziej mi pasuje do tej definicji, ze względu na częste umieszczanie w postach samych linków bez komentarza, dzięki czemu często wchodze na wiadomości, które już czytałem :roll: , zgodzę się z RakuNH, że nie zasłużył na tą nominację, pomimo tego, że został żywą legendą.
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - nie przypominam sobie, aby na forum udzielała się jakaś typowa blondynka :lol:
7. Największy dziwak - matti - za swoje przekonania polityczne
8. Najbardziej pomocny forumowicz - Kacpero221
9. Ulubiony redaktor - nigdy nie zwracałem specjalnej uwagi na autorów postów na stronie biathlon.pl, więc ciężko mi teraz kogoś wytypować, przy okazji dodam, że redakcja moim zdaniem sporo zyskała po dołączeniu do niej Wojciech Bajaka.
10. Ulubiony temat - BIegi narciarskie na igrzyskach w Vancouver
11. Najlepszy podpis w stopce - nigdy nie zwracałem specjalnej uwagi na podpisy w stopce, więc nie wiem
12. Najlepszy avatar - dan, gdyż uważam, że gdyby przyznawano tytuł najsympatyczniejszego sportowca w Polsce Maja Włoszczowska wygrałaby bezkonkurencyjnie
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Daniel
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - kasiak508, karol23 - nawet ja tracę cierpliwość czasami, jak widzę napisane przez tą osobę posty i wtedy się zastanawiam, czy skoro kasiak508 został zbanowany, to i karol23 nie powinien zostać z automatu zbanowany ?
W przyszłym roku proponowałbym dodanie kolejnej kategorii: najbardziej wartościowy nowy użytkownik forum.

markos7207 napisał(a):Jest taki jeden osobnik od czasu do czasu udzielający się na forum którego nie cierpię serdecznie ale żeby nie robić mu reklamy, nie wymienię jego nazwy

Bardzo nieelegancko ze strony Markosa, albo się osobę wymienia albo przemilcza, a nie takie coś. Równie dobrze ja mógłbym być tą osobą, bo nie raz zalazłem markosowi za skórę :lol: , chociaż te od czasu do czasu do mnie nie pasuje bo odwiedzam te forum równie często jak Markos.
Ostatnio edytowany przez karlos, 27 Gru 2010 12:46, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez komando77 » 27 Gru 2010 16:12

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Svendsen
2. Najlepsza biathlonistka roku - Neuner
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - IO Vancouver
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - sprint na IO

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - jest ich wielu, wybieram Markosa
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Markos, figaro, Duche
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - figaro
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - Markos ze względu na cięte riposty
5. Największy nabijacz - dan, rażą mnie jego suche fakty i linki w większości postów
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - wstrzymuję się
7. Największy dziwak - karol/kasiak
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Markos, jeżeli chodzi o Norwegię, to szybki jak Northug :)
9. Ulubiony redaktor - nie czytam regularnie, to nie wybieram nikogo
10. Ulubiony temat - wszystkie biathlonowe
11. Najlepszy podpis w stopce - nie pamiętam
12. Najlepszy avatar - Markos i jego Johaug
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - karol/kasiak
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Adrian Woźniak » 01 Sty 2011 19:57

Wszystkich lubię a dodatkowy plus dla Adriana za to że już się "wyszalał" i odłożył siekierę

Jeszcze się nie wyszalałem, szykuje formę na lato :D

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - wybór może być tylko jeden - Emil Hegle Svendsen, trzy medale olimpijskie plus zwycięstwo w klasyfikacji generalnej za poprzedni sezon to sukcesy, których zlekceważyć nie można
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner, jak wyżej, bardzo dobra postawa na igrzyskach olimpijskich oraz w drugiej części sezonu 2009/2010
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - igrzyska olimpijskie w Vancouver
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - zaledwie jeden złoty medal Bjoerndalena, "król" zdystansowany przez Svendsena

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - praktycznie wszystkich lubię, więc nie chce nikogo wyróżniać :)
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Figaro, mimo, że pod względem wieku nie należy do najmłodszych, to potrafi zachować pogodę ducha i rzucić sympatycznym tekstem :)
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - ciężko wskazać jedną, konkretną osobę. Generalnie poziom merytoryczny na tym forum jest bardzo wysoki
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - kilka osób spokojnie można byłoby tutaj wpisać, ale podobnie jak w punkcie 1, nie chce nikogo wyróżniać
5. Największy nabijacz - Raku :)
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - wskazać mogę tylko jedną osobę, jej nick rozpoczyna się na literę "k" :>
7. Największy dziwak - dziwne jest dla mnie to, że można kibicować zawodnikom przyłapanym na dopingu, dlatego Duche zostajesz nominowany :) Chociaż nie nazwałbym Cię dziwakiem :)
8. Najbardziej pomocny forumowicz - Markos
9. Ulubiony redaktor - redaktorzy Wyrzykowski i Jaroński :P
10. Ulubiony temat - wszystkie dotyczące biathlonu, piłki nożnej i kolarstwa :)
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - cieżko by mi było kogokolwiek wskazać
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Janko10 » 02 Sty 2011 00:38

Po czasie, ale pewnie Duche zaliczy... ;)

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Svendsen
2. Najlepsza biathlonistka roku - Nojnerka
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - IO
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - sprint na IO

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - Masha, Gaucho, Figaro, Raku, Markos, Mateusz (kolejność przypadkowa)
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Figaro
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - nie mogę się zdecydować, więc nie typuję
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - Figaro
5. Największy nabijacz - to takie malutkie nominacje, ale aż dwóch: no jak nie jak tak, nasza ŻYWA LEGENDA Raku :lol: oraz Dan za puste linki (sorki, bo mam do Ciebie szacun, ale klikam te linki i czytam to co już widziałem, dorzuć kilka słów i będzie ok. ;) )
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - Kasiak vel Karol ale to chyba bardziej "jaja" są a nie dyletanctwo...
7. Największy dziwak - Mateusz za miłość do Justysi i Duche za miłość do "nie naszych" i do dopingowiczów (też "nie naszych")
8. Najbardziej pomocy forumowicz - po pkt 5 to się zdziwicie ale... Dan i Raku, Dan za to, że czasem mnie czymś oświeci czego z braku czasu nie zdążyłem zauważyć na scenie sportowej a Raku no to Raku w końcu... ;)
9. Ulubiony redaktor - Sebastian (nie tylko za amnestię)
10. Ulubiony temat - nie mam
11. Najlepszy podpis w stopce - jak nie można na siebie to ja na JKM-a :lol:
12. Najlepszy avatar - Masha za łosia z Nojnerką a raczej Nojnerkę z łosiem (ale łoś w końcu większy) ;)
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho i... KASIAK/KAROL!!! :lol:
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - jeszcze się wstrzymam ;) Na upartego coś by się znalazło... ;)
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez damian940915 » 02 Sty 2011 23:59

Ja też po czasie:

kategorie biathlonowe:
1. Martin Fourcade - bardzo dobry rok dla niego, będą z niego ludzie:)
2. Magdalena Neuner - najlepsza, najpiękniejsza i do tego z medalami i pucharem :)
3. Igrzyska w Vancouver - impreza docelowa dla wszystkich
4. Słabe występy naszych panów, a zwłaszcza Tomasza Sikory w poprzednim sezonie i nieudane Igrzyska dla całej reprezentacji mężczyzn

kategorie forumowe:
1. Wszystkich lubię, ale najbardziej chyba Duche
2. Figaro, pisze najzabawniej
3. Karlos
4. Markos, ma największą wiedzę
5. RakuNH, największa liczba postów, żywa legenda
6. brak
7. RakuNH
8. Markos
9. Wszyscy :), nie potrafię nikogo wyróżnić
10. Najpiękniejsze biathlonistki :)
11. nie pamiętam większości
12. Masha i ten klasyczny łoś z Leną
13. może Menson
14. nie ma takiego, raczej
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Duche » 03 Sty 2011 19:23

Oficjalne wyniki Plebiscytu Forumowiczów A.D. 2010

Kategorie biathlonowe:

1. Najlepszy biathlonista roku: Emil Hegle Svendsen - 8 głosów
Zdobywca Pucharu Świata wygrał bezapelacyjnie i w sumie nie ma się czemu dziwić. Rok pełen sukcesów czy to w PŚ czy na igrzyskach. Kilka głosów otrzymali także biathloniści, którzy na szerokie wody wypłynęli w zeszłym sezonie, a więc Martę Fourcade i Jewgienij Ustjugow.

2. Najlepsza biathlonistka roku: Magdalena Neuner - 12 głosów
Właściwie nie ma czego komentować. Piękna Lena otrzymała głos od praktycznie każdego głosującego. Głos w pełni zasłużony, bo Niemka wygrała w zeszłym roku praktycznie na wszystkich frontach, zarówno tych sportowych jak i wizualnych.

3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010 - 10 głosów
Tutaj także wybór mógł być tylko jeden. Docelowa impreza każdego biathlonisty i każdego kibica biathlonu. Reszta daleko w tyle.

4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku: Sprint panów podczas ZIO w Kanadzie - 6 głosów
No niestety wielkiego rozczarowania także nie mogło zabraknąć. Wypaczone przez pogodę wyniki podczas biegu sprinterskiego panów i to na olimpiadzie to była paskudna sprawa. Zwłaszcza, że wyniki biegu pościgowego były także w dużej mierze uzależnione od wypaczonego przez pogodę sprintu.

Kategorie forumowe:

1. Ulubiony forumowicz: Markos i Duche - 6 głosów
Każdy tutaj każdego lubi (no prawie) i wiele osób nie chciało wyróżniać konkretnych osób, jednak jak już padały konkrety, to najwięcej głosów otrzymał forumowy Wiking, Markos oraz ja, z czego jestem bardzo zadowolony i chciałbym wam podziękować za te sympatyczne wyróżnienie.

2. Forumowicz o największym poczuciu humoru: Figaro - 10 głosów
Forumowy nestor (chyba nie obrazisz się za takie określenie ;) ) wygrał bez najmniejszych problemów kategorię na największego wesołka na forum. Trudno jest się z tym nie zgodzić, zwłaszcza jeśli samemu oddało się głos na laureata. Wielkie brawa, bo wyróżnienie jak najbardziej zasłużone. Obyś nie spuścił z tonu, bo w kolejnej edycji jesteś moim faworytem.

3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty: Karlos i Albatros - 2 głosy
Tutaj także mamy podwójnych zwycięzców. Otrzymali oni jednak niezbyt oszałamiającą ilość głosów, bo jak stwierdzili w niemal każdym poście głosujący na naszym forum każdy pisze mądrze. To cieszy.

4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz: Markos - 6 głosów
W tej kategorii pewne zwycięstwo forumowego Norwega, czyli Markosa. Zostawił on w tyle resztę konkurencji. Wg mnie solidnie sobie zapracował na wygraną w tej kategorii, a jeśli ktoś nie wierzy to niech sobie poczyta jego wypowiedzi.

5. Największy nabijacz: Raku - 7 głosów
Na pewno Raku jest nabijaczem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ilość postów nie pozostawiała jednak wątpliwości na kogo zagłosować, no i tytuł żywej legendy forum mówi sam za siebie. Oby tak dalej, bo ciekawi mnie jaka jest kolejna forumowa ranga ;)

6. Największy dyletant: Karol/Kasiak… ilość głosów nieważna, wygrana bez cienia wątpliwości.
Właściwie nie ma czego komentować. Kto poczytał kilka "postów" Kasiaka/Karola i jeszcze paru innych wcieleń tej osoby wie, że głosujący mieli rację.

7. Największy dziwak: Mateusz i Duche - 5 głosów
Znów podwójni zwycięzcy. Tym razem osoba zakochana w Justynie Kowalczyk oraz człowiek darzący uczuciem Rosję, czyli ja :P Myślę, że jesteśmy pozytywnymi dziwakami i ja cieszę się z tego wyróżnienia. Mateusz może też.

8. Najbardziej pomocy forumowicz: Dan - 5 głosów
Dan wygrał, choć po piętach deptał mu m.in. Karlos. W postach Dana często są pomocne informacje, stąd i to miłe wyróżnienie.

9. Ulubiony redaktor: Sebastian - 4 głosy
Wygrał jeden z redaktorów naczelnych strony, choć inni redaktorzy także otrzymywali głosy. Jednak pojawiło się parę opinii, które mówiły o tym, że każdy z redaktorów strony bardzo przyczynił się do rozwoju tego portalu i to jest święta prawda. Nie umniejsza to jednak sukcesu Sebastiana. Gratulacje.

10. Ulubiony temat: Najpiękniejsze biathlonistki i ogólnie tematy biathlonowe - 3 głosy
W końcu forum portalu biathlonowego, więc dziwne by było, gdyby inne tematy wygrały. Wyróżniony osobiście został jednak temat o najpiękniejszych biathlonistkach, z czego ja bardzo się cieszę, bo temat jest doprawdy zacny. Sam oddałem na niego swój głos bez cienia wątpliwości.

11. Najlepszy podpis w stopce: Janko - 2 głosy
Wygrał podpis Janko, choć teraz go nie widać z powodu jakieś awarii na forum. Większość osób jednak nie zwracała uwagi na podpisy i stąd mało głosów w tej kategorii.

12. Najlepszy awatar: Masza - 7 głosow
Bez żadnych problemów wygrywa avek Maszy, z piękną Leną i łosiem, które Niemka tak adoruje :mrgreen: Wygrana jak najbardziej zasłużona. Reszta daleko w tyle, a moja Swietłana nawet głosu nie otrzymała :(

13. Najbardziej niedoceniany forumowicz: Gaucho - 5 głosów
Nasza koleżanka z Rosji, która ostatnio niestety coraz mniej się udziela, a szkoda. Jednak zawsze coś ciekawego napisze i mimo tak niskiej aktywności można ją uznać za ważną osobistość tego forum. Musi zacząć udzielać się częściej, tak jak kiedyś, to będzie bardziej doceniana, bo niewątpliwie na to zasługuje.

14. Najbardziej wkurzający forumowicz: Karol/Kasiak - 9 głosów
Co tutaj dużo komentować, jego/jej posty są wystarczającym komentarzem.

Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję za oddanie głosów, kolejna edycja pod koniec tego roku na pewno się pojawi :)

W razie jakiś zażaleń związanych z podliczaniem głosów, proszę o kontakt na prywatną wiadomość. Mogłem się gdzieś pomylić, bo liczyłem głosy wczoraj wieczorem, ale starałem się robić to dokładnie. Także gdyby coś było nie tak, to walcie śmiało.

A teraz nagrody...

Masza i Gaucho to jedyne panie, które wygrały jakąś kategorię. Dlatego dla nich sponsor ufundował romantyczną kolację z wspomnianym już wcześniej Martę Fourcadem.

Image

Natomiast reszta pań, która udziela się na naszym forum może potowarzyszyć laureatką w kolacji oglądając ją sprzed wybranej paryskiej restauracji, w którym owa kolacja się odbędzie :mrgreen:

Z kolei panowie, którzy wygrali otrzymają kusika od wybranej przez siebie biathlonistki. Sponsor zrobił jedynie wyjątek dla Mateusza i pozwolił mu wybierać również spośród biegaczek, biorąc pod uwagę jego stosunek do Justyny Kowalczyk ;)

Forumowiczem roku, a więc osobą która otrzymała największą ilość głosów został Markos, a nagrodą dla niego będzie...

Image

Możliwość przysiednięcia (nie wiem jak to odmienić :lol: ) do Pettera :D
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Laleczka Chucky » 03 Sty 2011 20:11

Oczywiście, że się cieszę, że dostałem z jednym z największych dziwaków na forum. Odbieram to bardzo pozytywnie i nie moja wina, że kocham Jystysię.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez RakuNH » 03 Sty 2011 21:28

Dziękuje za piękne wyróżnienie w postaci nabijacza :lol: Sytuację poprawia 6 głosów w kategorii "ulubiony forumowicz" bo wnioskuje dzięki temu że nie byłem bardzo upierdliwym nabijaczem :D Przyszedł jednak nowy rok więc czas i na noworoczne postanowienia. Obiecuję że w 2011 roku nie pojawi się więc ani jeden nabity post mojego autorstwa i bardzo mi przykro Duche ale chyba nie dobije do kolejnej rangi a jeśli jakoś do tego dojdzie to usunę ostatni post i założę nowe konto i nikt tej kategorii nie pozna :mrgreen:

P.S. To już ostatni nabity w 2011 roku
;)

P.S. 2 Ani mi się śni Duche! Nie przewiduje wyjątków w noworocznym postanowieniu. Musisz liczyć na peleton za moimi plecami :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez RakuNH, 03 Sty 2011 21:50, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Duche » 03 Sty 2011 21:35

Dobra, dobra, ty już mi tutaj oczu nie mydl, tylko bierz się za pisanie :D
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez figaro56 » 04 Sty 2011 17:18

Daj spokój Raku mnie tu mają za forumowego błazna. :lol: Mam nadzieję, ze takiego w stylu Stańczyka. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Masha » 04 Sty 2011 17:35

No niby mam już swojego Fourcade'a, ale i tak się na kolację z tym prawdziwym wybiorę, taka okazja już może się nie powtórzyć :lol:

Gratulacje dla wszystkich ;)
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez friducha » 04 Sty 2011 19:13

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 22:49, edytowano w sumie 1 raz
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez góral'ka » 04 Sty 2011 20:04

Friducha miejmy nadzieje że Masha wstawi jakieś bombowe zdjęcia z Fourcedem będzie na co popatrzeć :D
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Masha » 04 Sty 2011 22:27

Nie ma sprawy, porobię mnóstwo fotek, tak pstryknę zdjęcie Martę, że uchwycę razem z nim Was za szybą :D :D :D
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez dan » 07 Sty 2011 10:59

Muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony wygraną w kategorii na najbardziej pomocnego forumowicza. Jest kilka innych osób, które chyba bardziej zasługuje na to wyróżnienie. Z mojej strony mogę zapewnić, że będę się starał być jeszcze bardziej pomocny, skoro spotkała mnie niespodzianka w postaci tego nieoczekiwanego przeze mnie zwycięstwa w tej kategorii.

Duche teraz myślę, że Ty jako organizator plebiscytu poinformujesz nas kiedy odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem nagród :lol: Może jeszcze jakieś statuetki zostaną rozdane? :lol:
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron