Plebiscyt Forumowiczów 2010

O wszystkim.

Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Duche » 17 Gru 2010 00:23

Zbliża się koniec roku, więc pora na jakieś podsumowanie tego co się działo na forum. Najlepiej w formie "forumowych oscarów", które swoją pierwszą edycję miały w zeszłym roku. A więc pora zaczynać.

Oto kategorie (miło będzie jak będą uzasadnienia przynajmniej w kilku):

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku
2. Najlepsza biathlonistka roku
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz
5. Największy nabijacz
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia)
7. Największy dziwak
8. Najbardziej pomocy forumowicz
9. Ulubiony redaktor
10. Ulubiony temat
11. Najlepszy podpis w stopce
12. Najlepszy avatar
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz
14. Najbardziej wkurzający forumowicz

Głosy oddajemy do końca tego roku, a w pierwszych dniach nowego roku przedstawię wyniki naszej zabawy :)

Miłego głosowania!

Nagrody, to dla pań randka w najlepszej restauracji w Paryżu z M. Fourcadem, zaś dla panów sponsorzy ufundowali całusa w oba policzki od wybranej biathlonistki (albo biathlonisty, co kto lubi :D ).

Dla niezdecydowanych nagrodą będzie uścisk dłoni od organizatora, czyt. mnie (myślę, że kusząca opcja) ;)
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez friducha » 17 Gru 2010 18:48

bye
Ostatnio edytowany przez friducha 21 Sie 2016 22:48, edytowano w sumie 3 razy
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez RakuNH » 17 Gru 2010 19:55

1. Najlepszy biathlonista roku - Emil Hegle Svendsen – dwa złote i srebrny medal na IO oraz PŚ nie pozostawiają innego wyboru.
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner – taki sam bilans jak Emil więc też wielkiego problemu nie było bo jak ktoś jest w formie na docelowej imprezie i zdobywa dodatkowo PŚ to jest zdecydowanie najlepszy.
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - IO Vancouver oraz dobre występy juniorki Moniki Honisz, które dają nadzieje na lepszą przyszłość. Szkoda że u panów nawet w juniorach nie ma potencjalnych następców Tomka.
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku- żenujące występy Polskich reprezentantów, Sprint na IO w Vancouver, który nie dość że był niesprawiedliwy sam w sobie to ustawił jeszcze bieg na dochodzenie

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz- Nie da się jednoznacznie określić ale wydaje mi się że Karlos mimo swoich ciągotek do Rosjan. ;) Na pewno też Duche bo komuś trzeba dogryzać po 13 miejscu Rosjan w sztafecie. :D Do tego Markos bo mamy podobne sympatie w biegach narciarskich i Figaro wierzący w złotą rękę Kruczka :mrgreen: Nie ma powodów żeby kogoś nie lubić więc musiałbym wymieniać wszystkich na forum. Jedynie temat „kibicowanie czy kiblowanie” wzbudza większe emocje ale nie jestem pamiętliwy ;)
2.Forumowicz o największym poczuciu humoru- Nie ma tu żadnego etatowego szydercy więc nagrodę przyznaje Markosowi za tekst o kiełbaskach.
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty- Karlos mimo że średnio mnie interesuje sytuacja w Rosji :D
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz- wszyscy którzy się bawią w temat „Podaj dalej” czyli Daniel, Markos, Albatros oraz Menson.
5. Największy nabijacz- Ilość postów mówi sama za siebie więc zdecydowanie ja. :lol: Niestety utknąłem w organizmie bardzo starego staruszka i mam za dużo wolnego czasu więc cóż począć. Nabijaniem bym tego nie nazwał a raczej niepoliczalną liczbą analiz i statystyk ale tak czy siak konkurencji nie mam :mrgreen: Módlcie się lepiej o moje zdrowie bo nie wiem czy długo wytrzymacie!
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) – czasem się trafi jakiś wynalazek ale wśród stałych użytkowników takiego nie ma.
7. Największy dziwak – wszelkie wcielenia Kasiaka/Karola w sensie negatywnym i w sensie pozytywnym nasz rusofil Duche.
8. Najbardziej pomocny forumowicz- Menson. Jak czegoś nie wiem to zawsze pomoże i z kimś można o kombinacji popisać.
9. Ulubiony redaktor- Sebastian
10. Ulubiony temat – „Internetowe głosowania – pomoc forumowiczów” :lol:
11.Najlepszy podpis w stopce- zdecydowanie podpis Janko „Ekonomista tłumaczący, że rynek powinien być wolny, podobny jest dealerowi tłumaczącemu, że kokaina zabija”
12. Najlepszy avatar- Masha
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Dan
14. Najbardziej wkurzający forumowicz – Kasiak/Karol
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Masha » 17 Gru 2010 23:41

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku Martin Fourcade, a co :D
2. Najlepsza biathlonistka roku Magdalena Neuner
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku Złota Kuzminy i Jay'a w olimpijskim sprincie :shock:
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku Utrata ogromnej przewagi Heleny Jonsson w PŚ w sezonie 2009/10

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz Góral'ka, Figaro, Friducha, Janko, Duche
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru Figaro, niekiedy leżę pod biurkiem jak czytam jego posty
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty hmmm Kacpero
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz Raku i Karlos
5. Największy nabijacz Raku
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) Karol
7. Największy dziwak Karol
8. Najbardziej pomocy forumowicz nie mam pojęcia
9. Ulubiony redaktor wszyscy są dobrzy
10. Ulubiony temat Jak wyglądamy :D
11. Najlepszy podpis w stopce Zdzichu miał chyba Lindsey Vonn :D
12. Najlepszy avatar Góral'ka jak miała Fourcade'a
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz Kacpero
14. Najbardziej wkurzający forumowicz Karol
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez friducha » 18 Gru 2010 01:06

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 22:49, edytowano w sumie 1 raz
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez figaro56 » 18 Gru 2010 07:58

Wszystkich lubię. Nikt mnie nie wkurza. Wszyscy macie ładne obrazki a ci co nie mają zawsze jest nadzieja, że takie będą mieli. Wszyscy są inteligentni, błyskotliwi i dowcipni. Tylko w jednej kategorii mam swojego faworyta. Najbardziej pomocny forumowicz Karol 23 a to dlatego, że zawsze pyta a wy w swojej dobroci podajecie linki z których korzysta Figaro. Sam nie umiem znaleźć nic w tym internecie a Karol odwala za mnie całą brudną robotę i to jemu się za to obrywa. Strach pomyśleć gdyby tego Karola zabrakło. :lol: Sam chyba bym musiał się zarejestrować w jakimś wcieleniu Karola23 alias Kasiak. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez dan » 18 Gru 2010 16:27

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - chyba jednakEmil Hegle Svendssen, choć wolałbym zagłosować na Tomka, ale nie było medalu na igrzyskach.
2. Najlepsza biathlonistka roku - Daria Domracheva, nominacja trochę subiektywna za Jej cudowne i robione z wdziękiem wyczyny na strzelnicy, może w tym roku już czegoś podobnego nie zrobi :lol:
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - zdecydowanie IO w Vancouver, a mogło być tak pięknie gdyby Weronika zdobyła medal, była tego blisko.
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - niesprawiedliwe warunki w sprincie na igrzyskach

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - wszystkich lubię, ciężko mi kogoś wyróżnić
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru Figaro, choć kandydatów było kilku.
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - to co niżej
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - ciężko wybrać, ponieważ na tym forum są same niezwykle inteligentne osoby, a co tam, trzeba się doceniać
5. Największy nabijacz - Raku, nie na darmo został żywym legendą :lol:
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - wszelkie odmiany Kasiaka
7. Największy dziwak - po zaciętej walce jednak Duche z tą swoją miłością do Rosjan
8. Najbardziej pomocny forumowicz - Kacpero
9. Ulubiony redaktor - Raku, Kacpero, Markos
10. Ulubiony temat - teraz może by sioę to zmieniło, ale biorąc pod uwagę cały sezon to jednak Vancouver
11. Najlepszy podpis w stopce - Friducha
12. Najlepszy avatar - Masha
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Karol23, tylko Figaro go docenił
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - wszelkie wcielenia Kasiaka/Karola23
Ostatnio edytowany przez dan, 18 Gru 2010 23:26, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Kacpero221 » 18 Gru 2010 16:42

Masha napisał(a):3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty hmmm Kacpero


W życiu się tak nie naśmiałem, dziękuję :lol:

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku: Sumann - choć pewnie sam nie jest zadowolony z igrzysk, to sezon bardzo udany.
2. Najlepsza biathlonistka roku: zdecydowanie i bezapelacyjnie Neuner
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku: Igrzyska
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku: sprint mężczyzn w Hochfilzen

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz: wszyscy
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru: Figaro
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty: Albatros - czasem jego posty są tak inteligentne, że kilka minut muszę nad nimi posiedzieć, aby je zrozumieć ;) :oops:
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz: każdy po trochu
5. Największy nabijacz: legenda - RakuNH
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia): jako, że nie mogę zagłosować na siebie odpuszczę tę kategorię
7. Największy dziwak: Mateusz - jego uwielbienie do JK pod koniec zeszłego sezonu zaczęło mnie przerażać (mam nadzieję, że się nie obrazisz) :P
8. Najbardziej pomocny forumowicz: Dan
9. Ulubiony redaktor: Sebastian
10. Ulubiony temat: wszystkie "Vancouverowskie"
11. Najlepszy podpis w stopce: większości już nie pamiętam, więc: -
12. Najlepszy avatar: Masha - nie żebym przepadał za Nojner, ale plus za konia
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz:Zdzichu jest chyba największym kibicem żużla na naszym forum, a w jego postach aż czuć patriotyzm ;)
14. Najbardziej wkurzający forumowicz: Kasiak vel Karol
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez RakuNH » 18 Gru 2010 17:23

Jeśli zdecydowanie pokonałem Świstaka (bez którego to forum nie jest tak piękne :cry: ) w zeszłorocznym głosowaniu na nabijacza to wyraźny znak że pora ograniczyć wpisy do niezbędnego minimum ;) i tak też uczynię :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez RakuNH, 18 Gru 2010 17:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez góral'ka » 18 Gru 2010 17:24

Paryż z Martinem.... no nie to tworze tysiące fikcyjnych kont, muszę to wygrać :D


Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista: M.Fourcade - osiągnięciami Svendsena nie pobije ale jest najlepszy :geek:
2. Najlepsza biathlonistka: M.Neuner - była najlepsza i basta
3. Najważniejsze wydarzenie: IO Vancouver
4. Największa porażka: zamieszanie wokół Slettemarka który na IO biegał jako Duńczyk

Kategorie Forumowe:
1. Ulubiony forumowicz: Masha, Raku, Friducha, Duche, Karlos, Mateusz
2. Poczucie humoru: Figaro - grzybobranie wymiata
3. Najmądrzejsze posty: Markos
4. Najbardziej błyskotliwy/inteligentny: każdy czymś inteligentnym błyśnie, no oprócz mnie ja to tylko latarką...
5. Nabijacz: - - - -
6. Największy dyletant: najprawdopodobniej Karol
7. Największy dziwak:Masha in plus oczywiście
8. Najbardziej pomocny: Dan przynajmniej jak dla mnie, wchodzę na temat o siatkówce i wiem wszystko co chce wiedzieć
9. Ulubiony redaktor : wszyściutcy :)
10. Ulubiony temat : Biathlonowe filmiki i zdjęcia i jak wyglądamy
11. Podpis w stopce: niewiem...
12. Najlepszy avatar: Masha rusza sie i w ogóle
13. Najbardziej niedoceniany: Dan
14. Najbardziej wkurzający: jeszcze nikt nie zalał mi za skórę

PS. Masha ależ ten avatar to też z Fourcadem, rozmyślam nad zmiana ale na razie jestem na etapie poszukiwań.
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Masha » 18 Gru 2010 23:39

Kacpero :lol: To nie koń :lol: To jest renifer...albo łoś...albo coś innego, sama nie wiem, ale koń na pewno nie :lol:
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Kacpero221 » 19 Gru 2010 11:50

Masha napisał(a):Kacpero :lol: To nie koń :lol: To jest renifer...albo łoś...albo coś innego, sama nie wiem, ale koń na pewno nie :lol:

Jak widać, jeszcze mnie trzymało po balandze z okazji zwycięstwa Nojnerki. :mrgreen:
Łoś to też zwierzę... :P
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Duche » 21 Gru 2010 20:26

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Jewgienij Ustjugow - za ogromny postęp poczyniony w tym przeciągu 2010 roku, za złoto na IO w Kanadzie, za bycie sympatycznym chłopakiem z zawadiackim wąsikiem :mrgreen:
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner - co tu dużo mówić, po prostu najlepsza i najpiękniejsza. Gwiazda igrzysk, poza tym zdobyta znów Kryształowa Kula, wybór mógł być tylko taki.
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - Jak dla mnie, to powrót Jurjewej do biathlonu ;)
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - Druga część sezonu w wykonaniu Heleny Jonsson. Miała taką przewagę, że niemożliwością było ją stracić, a jednak...

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - Ogólnie jest to chyba jedyne forum, na którym się udzielam i na którym lubię właściwie każdego, ale moje trio ulubionych to Masza, Karlos i Markos, a reszta zaraz za ich plecami :P Ogólnie nie da się was nie lubić.
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Figaro, bardzo lubię czytać jego posty pisane z przymrużeniem oka, choć czasem wkurza mnie jak sobie żartuje z moich prognoz dotyczących wyników Rosjan :D
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - Albatros - cholernie mądre posty pisze. Można się z nich sporo dowiedzieć, wielki plus. Pozytywne jest także to, że tutaj właściwie każdy pisze fajne posty i dobre jest to, że można się z nich wiele nauczyć, zwłaszcza czytając posty Figaro czy Markosa.
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - Markos zawsze mi pod tym względem imponował i to się nie zmieniło.
5. Największy nabijacz - Cóż, tutaj wybór może być tylko jeden, nasza żywa legenda Raku ;)
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - Brak tutaj takiej osoby i to bardzo cieszy.
7. Największy dziwak - Matti bez żadnych wątpliwości z powodów swoich uprzedzeń do kilku narodów.
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Karlos, bo wiele razy podawał bardzo ciekawe informacje z rosyjskiego obozu i robi to nadal.
9. Ulubiony redaktor - Nie potrafię wyróżnić żadnego, każdy ma spory wkład w to co ukazuje się na stronie.
10. Ulubiony temat - Najpiękniejsze biathlonistki :mrgreen:
11. Najlepszy podpis w stopce - Sam nie wiem...
12. Najlepszy avatar - Masza, ze swoim łosiem i Lenką.
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Kacper wydaje mi się niedoceniany, a bardzo lubię czytać jego posty.
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - Kasiak bez dwóch zdań.

Dodam jeszcze, że osoby, której mi tutaj najbardziej brakuje jest Gaucho. Mogłaby się częściej udzielać ;)
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez kat. » 21 Gru 2010 21:05

Biathlonista - Ustjugow

Biathlonistka - Domraczewa

(subiektywnie, w ogóle, to uważam, że takie plebiscyty powinny odnosić się bardziej do popularności i subiektywnych sympatii, a tych najlepszych wyłaniają zawody)

Wydarzenie - bieg indywidualny kobiet na IO - subiektywnie, bo dostarczył najwięcej emocji, a w głowie to miałem tragedię antyczną :D

Porażka - pogodowa loteria podczas sprintu w Vancouver


na część "forumową" nie głosuję - za krótko tu jestem, żeby ją ogarnąć
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Gaucho » 22 Gru 2010 21:34

Ja czytam, Duche, czytam :)
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Gaucho » 22 Gru 2010 22:20

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Łukasz Szczurek
2. Najlepsza biathlonistka roku - Monika Hojnisz
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - MŚBL w Dusznikach Zdroju :P

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - :mrgreen: adminowie, hasan, forrest, Duche, karlos, RakuNH... i wszyscy :D
9. Ulubiony redaktor - Sebastian 'закрой @бало' Krystek :mrgreen:
10. Ulubiony temat - Muzyka, wszystko o biathlonie i tento
12. Najlepszy avatar - friducha, Mateusz, kat.
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Miłosz » 24 Gru 2010 13:25

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Emil Svendsen
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - niespodzianki podczas igrzysk
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - powrót Jurjewej i Jaroszenki

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - RakuNH
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - markos7207
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - karlos
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - markos7207
5. Największy nabijacz - dan
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - karol23
7. Największy dziwak - Mateusz
8. Najbardziej pomocny forumowicz - RakuNH
9. Ulubiony redaktor - kamila
10. Ulubiony temat - Robimy sobie jaja z karola :D
11. Najlepszy podpis w stopce - Janko10
12. Najlepszy avatar - Masha
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - figaro56
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez markos7207 » 26 Gru 2010 14:06

Kategorie biathlonowe:
1. Najlepszy biathlonista roku - Emil Hegle Svendsen, nie może być inaczej skoro sięga się po PŚ i zdobywa medale IO, ze złotymi włącznie.
2. Najlepsza biathlonistka roku - Magdalena Neuner, tu uzasadnienie identyczne jak w przypadku Emila.
3. Najważniejsze wydarzenie biathlonowe mijającego roku - oczywiście zawody biathlonowe podczas igrzysk ze złotymi medalami Svendsena, Tory Berger i Norwegii w męskiej sztafecie z kończącym wspaniałą karierę Halvardem Hanevoldem ;)
4. Największa porażka biathlonowa mijającego roku - najsłabsza postawa Ole Einara Bjørndalena od kilkunastu lat...

Kategorie forumowe:
1. Ulubiony forumowicz - Ciężko jest wybrać bo z naprawdę małymi wyjątkami lubię wszystkich, choć rzecz jasna jednych trochę bardziej i do takich na pewno należą Duche, Raku(wiedziałem że w skrytości ducha kibicuje Marit :lol: ), Figaro(mimo że nie może żyć gdy co jakiś czas nie "naskoczy" na mnie ;) ), ostatnio po okresie "cold war" także Friducha ;) , ale też Janko, Mateusz, Dan, Daniel, Góralka(mam nadzieję że prawdziwa a nie z nizin 8-) ), Masha(choć akurat u niej zanotowałem radykalny spadek popularności, to ja nadal ją lubię; trzeba naprawdę ciężko "zapracować" by stracić moją sympatię :lol: )
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Raczej niewielu tu smutasów i ponuraków ale wyróznia się pod tym względem(znaczy się humoru) pan Figaro ;)
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - W tym wypadku i w punkcie 4. podzielam zdanie Dana. Rzeczywiście trudno jednoznacznie kogoś wyróżnić bo niemal każdy pisze mądrze i inteligentnie, jeśli nie we wszystkich to przynajmniej w najbardziej go interesującym temacie.
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - Patrz punkt 3. ;)
5. Największy nabijacz - Skoro dorobiło się tytułu Żywej Legendy... :lol:
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - Drugie wcielenie Kasiaka czyli Karol23, choć i w jego(jej) przypadku zauważam powolną ewolucję w dobrym kierunku. No ale wiadomo przebywnie na forum z takimi asami jak My zdziała cuda :lol: .
7. Największy dziwak - Jest paru kandydatów do tytułu dziwaka, pozytywnego dziwaka rzecz jasna ;) . Pewnie i mnie można by tu umieścić ale że na siebie nie można głosować to niech moje miejsce zajmą Duche i Mateusz
8. Najbardziej pomocny forumowicz - Egoistów nie zauważyłem ale mój głos niechaj zasili konto Dana
9. Ulubiony redaktor - Wszystkich lubię a dodatkowy plus dla Adriana za to że już się "wyszalał" i odłożył siekierę ;)
10. Ulubiony temat - Biegi Narciarskie i Podaj Dalej
11. Najlepszy podpis w stopce - Jakoś żaden specjalnie nie wrył mi się w pamięć
12. Najlepszy avatar - Oczywiście mój :D . No ale skoro muszę poprzeć kogoś innego to zdecydowanie mój głos trafiłby do Duche ale pod warunkiem że znów widniałaby tam postać Lindsey "Sharon Stone" Vonn 8-)
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho i Daniel
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - Jest taki jeden osobnik od czasu do czasu udzielający się na forum którego nie cierpię serdecznie ale żeby nie robić mu reklamy, nie wymienię jego nazwy(i nie jest to Karol ani Matti) ;)

Sorry, jeśli kogoś niesłusznie pominąłem :mrgreen: .
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez Masha » 26 Gru 2010 16:52

markos7207 napisał(a): Masha(choć akurat u niej zanotowałem radykalny spadek popularności, to ja nadal ją lubię; trzeba naprawdę ciężko "zapracować" by stracić moją sympatię :lol: )


Oj tam zapomniałam :shock:

Ulubiony forumowicz- Markos, reszta to w tyle jest :D :D :D
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt Forumowiczów 2010

Postprzez RakuNH » 26 Gru 2010 19:29

markos7207 napisał(a):14. Najbardziej wkurzający forumowicz - Jest taki jeden osobnik od czasu do czasu udzielający się na forum którego nie cierpię serdecznie ale żeby nie robić mu reklamy, nie wymienię jego nazwy(i nie jest to Karol ani Matti) ;)

Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B :D Domyślam się że chodzi o naszą ulubioną zawodniczkę Marit Bjoergen więc Cię wyręczę i ten użytkownik to pewnie Zann :mrgreen:

A tak poza tym to chyba będę musiał oprotestować wyniki a w ostatecznym przypadku sprawa skończy się w sądzie. :lol: Mam definicje nabijacza i choćbym bardzo chciał to mi nie pasuje :D No może podczas IO mi się zdarzyło ale to wyjątkowo impreza ;) Jakbym wtedy miał "przymusowego" wolnego czasu co teraz to myślę że by była 5 cyfrowa liczba postów :lol:

NABIJACZ POSTÓW - pisze dużo i nieciekawie, często w krótkich odstępach czasu zabiera głos w kilkunastu tematach i pisze o sprawach o których nie ma bladego pojęcia.

No ale dobra choćbyście mnie błagali na kolanach – nie nabije już ani jednego posta. :mrgreen: Możecie pomarzyć!
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości