Skoki narciarskie

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Skoki narciarskie

Postprzez Heidi » 07 Lut 2014 11:14

Skoczkowie zmagac sie beda na RusSki Gorki Ski Jumping Center
Plan zawodow: http://www.sochi2014.com/en/ski-jumping ... nd-results
Skocznia normalna:
1. Anders Bardal ;)
2. Kamil Stoch :)
3. Severin Freund :evil:

PS. Sorry Guarded :mrgreen:
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RychuGKM » 07 Lut 2014 16:12

No popatrz , a interia uważa , że na ... średniej krokwi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://olimpiada.interia.pl/news-soczi- ... st70823385
ostatni akapit
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Heidi » 07 Lut 2014 16:54

gdzie Janek zajął trzecie miejsce za Kamilem Stochem i Andreasem Wenningerem.

Jakie to jest zalosne :lol:
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Skoki narciarskie

Postprzez markos7207 » 09 Lut 2014 20:26

Mamy ZŁOOOOOOOTO !!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dzięki Ci Kamilu Wielki !!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Heidi » 09 Lut 2014 20:28

Cos niesamowitego. Zdaje sie, ze ja sie denerwowalam bardziej niz sam Kamil :D :D
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Skoki narciarskie

Postprzez muszti » 09 Lut 2014 20:29

Wczoraj Ole, dzisiaj Kamil czego chciec wiecej! :D Styl fenomenalny...Miazga..Nokaut... :lol: BRAWO BRAWO BRAWO!
Król jest tylko jeden! OLE EINAR BJOERNDALEN
Awatar użytkownika
muszti
Mistrz Świata
 
Posty: 1091
Rejestracja: 18 Gru 2009 18:06

Re: Skoki narciarskie

Postprzez friducha » 09 Lut 2014 20:31

Co tu dużo gadać: WYMIÓTŁ :D
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Skoki narciarskie

Postprzez molibden » 09 Lut 2014 20:40

No Stoch w takim gazie powtórzy chyba Ammana na dużej skoczni bo jak na razie to nie widac rywali a na dużej bedi ejeszcze mocniejszy. TVP przechodzi samą siebie. Górale, orkiestry, wystawanie pod domem Stochów ... Polskia cepelia w pełnej krasie :lol:
molibden
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 11 Paź 2013 06:53

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2014 20:48

Taki konkurs dla ciśnieniowców jak ja. W ogóle się nie denerwowałem. Byłem tak pewny Stocha jak Adama jak był w formie. Po pierwszej serii poszedłem sobie zrobić drinka dla fetowania złotego medalu. I to nie jest ostatnie słowo Stocha na tych IO. Teraz podejdzie z całkowitym luzem do konkursu na dużej skoczni. Kot i Ziobro też dobrze i tylko tego czwartego podciągnąć. Obojętnie czy Kubackiego, czy Żyłę a może być w drużynie święto. Tym bardziej, że Słoweńcy osłabieni.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez rookie » 09 Lut 2014 20:52

Szkoda znowu będą w mediach na okrągło nawijać o tych skokach, ale widocznie Polacy mogą się liczyć tylko w takich marginalnych dyscyplinach jak skoki czy żużel :evil:
Awatar użytkownika
rookie
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 30 Sty 2010 20:32

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Heidi » 09 Lut 2014 20:52

Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Skoki narciarskie

Postprzez molibden » 09 Lut 2014 20:58

rookie napisał(a):Szkoda znowu będą w mediach na okrągło nawijać o tych skokach, ale widocznie Polacy mogą się liczyć tylko w takich marginalnych dyscyplinach jak skoki czy żużel :evil:



O to to to too... Z ust mi wyjąłeś. :lol: Małysz był jeden i niech tak zostanie. To był bardziej fenomen socjologiczny a teraz to co się dzieje to szaleństwo. Widać że lekcja nakręcania małyszomanii nie została jakoś głębiej przeanalizowana. Dla mnie to jakoś to wszystko bez emocji przeszło. To tylko sport po prostu. Za tydzień tylko w polsce niestety beą pamietac że ktos jakiś medal wygrał. Jakiś czas temu wpadł mi w oko pewien filmik w którym pytano Amerkanów na ulicy co to jest biathlon... odpowiedzi rzucały na glebę po prostu... od dysfunkcji seksualnych po maszyny rolnicze :lol:
molibden
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 11 Paź 2013 06:53

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2014 21:01

A niech nawijają. Mamy się z czego cieszyć. Coś nam się w końcu udało. Przekuliśmy małyszomanię na sukcesy. Trochę to trwało ale z nie liczącego się kraju w skokach dostaliśmy się do czołówki. A to wszystko dzięki pewnemu panu z wąsem z Wisły.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez kat. » 09 Lut 2014 21:02

rookie napisał(a):Szkoda znowu będą w mediach na okrągło nawijać o tych skokach, ale widocznie Polacy mogą się liczyć tylko w takich marginalnych dyscyplinach jak skoki czy żużel


Też bym Adasia udusił za to, że skoki stały się u nas zimowym sportem narodowym. 8-)

Ale złoto to złoto, miło o nim przeczytać.

p.s. Żużel jest jednak dużo bardziej widowiskowy.

p.p.s. Ta marginalność to pojęcie względne. Biathlon też jest marginalny, tylko nim akurat interesują się europejskie potęgi - Niemcy i Rosja, czego o skokach rzec nie można.

p.p.p.s. ze zlewania baseballu i footballu am. przez prawie całą resztą świata jankesi sobie nic nie robią.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Skoki narciarskie

Postprzez shunrey » 09 Lut 2014 21:08

Marginalny, czy nie - STOOOOOOCH !!!! 3 złoto w historii, cóż więcej pisać^^
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Skoki narciarskie

Postprzez friducha » 09 Lut 2014 21:09

ględzisz jak stara baba kat.! :lol:
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Skoki narciarskie

Postprzez weiner » 09 Lut 2014 21:11

Kamil poleciał fenomenalnie :P Weronika dobrym występem wprowadziła nas w dobry nastrój a Kamil przypieczętował złotem :P
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Skoki narciarskie

Postprzez kat. » 09 Lut 2014 21:12

Frida... bo mnie zaraportujesz zaraz ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Skoki narciarskie

Postprzez molibden » 09 Lut 2014 21:13

No można tak rzeczywiście licytować na oglądalnośc. Wiecie jaki jest chyba najliczniej oglądany port na świecie poza piłk nożną? Krykiet. :D Piakistan, Indie i parę innych ludnych państw robi swoje. Skoki sa coraz mniej popularne niestety niż w czasach małysza już nie mówiąc o czasach Nykaeneena bo wtedy byli całkiem nieźli zawodnicy z takiej Kanady chociażby (Bulau). To się rzeczywiscie stał sport bardzo regionalny. Podobnie robi się z biegami narciarskimi które nawet w Niemczech nei wywołują już jakiegoś wiekszego zaineresowania. Tam to w ogóle jest problem jaki bo oni już nei maja gwiazd w akich sportach w ktrych zawsze mieli wybitne postaci. W tenisie, narciarstwie alpejskim poza Riesch i paru innych. Szwedzi też już kuleją właściwie wszędzie poza biegami narciarskimi chyba które tak naprawdę w miarę masowo sa dziś uprawiane chyba tylko w Norwegii.
To tak na marginesie bo wątek nie po temu. ja jestem przekonny że Stoch poprawi na dużej gdzie chyba bedzie jeszcze mocniejszy
molibden
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 11 Paź 2013 06:53

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Masha » 09 Lut 2014 21:33

Stoch pozamiatał konkurencję, nie dał mi żadnych szans. Pierwszy medal dla Polski i co najważniejsze złoty. Niech tylko Kamil zmieni wkurzającą mnie gadkę 8-) Chociaż w sumie teraz nic mi w nim nie przeszkadza :lol:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Następna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron