Biathlon.pl na żywo

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Biathlon.pl na żywo

Postprzez Sebastian Krystek » 28 Sty 2014 15:06

Image

Z okazji igrzysk w Soczi oraz nadchodzącej dziesiątej rocznicy powstania portalu przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Jedną z nich jest projekt pt. „Biathlon.pl na żywo”, którego twarzami będą cenieni komentatorzy biathlonu w Eurosporcie Tomasz Jaroński oraz Patryk Mirosławski.

Od 8 do 22 lutego, w ciągu jedenastu dni rozgrywania konkurencji biathlonowych będziemy na żywo towarzyszyć Wam w oglądaniu zmagań o medale. Będziemy mówić o tym co się działo, dzieje, będzie dziać, a nawet o tym, co w ogóle się nie wydarzy. Krótko mówiąc - o wszystkim, ale o wszystkim przy okazji i w kontekście biathlonu. Zapowiedzi, analizy, dyskusje, komentarze, a wszystko to z mamy nadzieję Waszym udziałem i Waszą pomocą.

Więcej szczegółów już wkrótce. Jeśli jednak nie chcecie niczego przegapić zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube już teraz: http://www.youtube.com/BiathlonPL

PS: To nie koniec niespodzianek.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Biathlon.pl na żywo

Postprzez markos7207 » 28 Sty 2014 15:14

Jeszcze jak by Ci się udało Magdę Grzywę skaperować to byłaby gitara 8-)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Biathlon.pl na żywo

Postprzez zygy » 05 Lut 2014 19:29

Najlepiej Anne Sterę- Kustusz.
zygy
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 1230
Rejestracja: 24 Sie 2012 17:17


Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości