Biegi narciarskie

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Laleczka Chucky » 23 Lut 2014 13:34

Markos spokojnie, nie ma na co liczyć i pisać :D Tak samo ja mogę powiedzieć, że może wpadnie złoto Justynie z Wankuwer w sprincie :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 13:37

Dajcie sobie spokój z przewidywaniem przyszłości.Co będzie to będzie i my na to wpływu nie mamy.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Laleczka Chucky » 23 Lut 2014 13:39

No tak. Nie ma żadnych oficjalnych informacji o wpadkach to nie ma na co liczyć. A ten rzekomy doping u Marit to wałek jak nic :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biegi narciarskie

Postprzez markos7207 » 23 Lut 2014 14:54

Onet już w swoim żywiole :P . Nie wiem jakim trzeba być cymbałem żeby na poważnie brać informacje satyrycznej strony która tylko tym się zajmuje. Mam dla nich najświeższego niusa, Northug organizuje swoje prywatne igrzyska i tam wykosi wszystkie medale, no i zaległa sensacja która jakimś cudem umknęła eoroonetowcom, że Hattestad w ogóle nie powinien brać udziału w sprincie. Rosyjski komitet olimpijski zbadał go pod kątem homo i próba dała wynik pozytywny :mrgreen:

http://www.5080.no/2014/02/arrangorene- ... homoprove/
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 15:08

markos7207 napisał(a):Onet już w swoim żywiole :P . Nie wiem jakim trzeba być cymbałem żeby na poważnie brać informacje satyrycznej strony która tylko tym się zajmuje. Mam dla nich najświeższego niusa, Northug organizuje swoje prywatne igrzyska i tam wykosi wszystkie medale, no i zaległa sensacja która jakimś cudem umknęła eoroonetowcom, że Hattestad w ogóle nie powinien brać udziału w sprincie. Rosyjski komitet olimpijski zbadał go pod kątem homo i próba dała wynik pozytywny :mrgreen:

http://www.5080.no/2014/02/arrangorene- ... homoprove/



Ta szkoda mi tamtych ludzi,skąd się racy biorą?
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Biegi narciarskie

Postprzez karlos » 23 Lut 2014 15:10

Niektórych może dziwić dzisiejsze tak łatwe zwycięstwo Rosjan, ale te 50 km stylem dowolnym, to dystans bardzo pasujący Liegkowowi, Wylegżaninowi oraz Cziernousowi, a tymczasem najgroźniejsi rywale się posypali. Bo Cologna połamał nartę, Hellner nie wystartował z powodu choroby, Duerr złapany na dopingu, Northug bez formy, a pozostali Norwegowie wypstrykali się na Tour de Ski.
Prezes Wialbe stwierdziła, że chciałaby być nadal prezes, ale zrozumie jeśli ją zdymisjonują, bo według planu Rosja miała zdobyć 2 złote medale w biegach.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 15:13

karlos napisał(a):Niektórych może dziwić dzisiejsze tak łatwe zwycięstwo Rosjan, ale te 50 km stylem dowolnym, to dystans bardzo pasujący Liegkowowi, Wylegżaninowi oraz Cziernousowi, a tymczasem najgroźniejsi rywale się posypali. Bo Cologna połamał nartę, Hellner nie wystartował z powodu choroby, Duerr złapany na dopingu, Northug bez formy, a pozostali Norwegowie wypstrykali się na Tour de Ski.
Prezes Wialbe stwierdziła, że chciałaby być nadal prezes, ale zrozumie jeśli ją zdymisjonują, bo według planu Rosja miała zdobyć 2 złote medale w biegach.



Muszę się przyznać,że oglądałem dzisiejszej 50,bieg był wcześnie,a ja wczoraj za bardzo imprezowałem i się nie obudziłem.Jakie poszczególne miejsca zajęli Norwegowie w tym biegu?
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Biegi narciarskie

Postprzez markos7207 » 23 Lut 2014 15:16

A co ty Karlos tak ich awansem usprawiedliwiasz co ? Znaczy się musi być jakieś drugie dno rosyjskiej dominacji :mrgreen:

4. Sundby, 18. Northug, 21. Gjerdalen, 32. Jespersen
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Biegi narciarskie

Postprzez karlos » 23 Lut 2014 15:18

Nie tylko pisze, że były sprzyjające warunki, a w innym przypadku mogłoby już nie być tak różowo, jedynie Sundby powalczył, ale po aferze w biegu łączonym już nie łamał regulaminu na ostatnich kilometrach, choć przypadkiem nie wiem czy to nie on połamał nartę Dario.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Biegi narciarskie

Postprzez RakuNH » 23 Lut 2014 15:39

Jespersen dzielnie finiszował w grupie z Hiszpanem Rojo :mrgreen:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biegi narciarskie

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 21:33

Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Biegi narciarskie

Postprzez markos7207 » 23 Lut 2014 22:49

RakuNH napisał(a):Jespersen dzielnie finiszował w grupie z Hiszpanem Rojo :mrgreen:

Co chcesz, integrował się :P , po fiasku w sztafecie, mówił że dziwnie się biegnie gdy wyprzedzają cię goście którzy nie wiesz nawet jak się nazywają ;)
Pietrek chyba w ramach odstresowania przed ostatnim startem na igrzyskach, znowu poszalał i przerżnął "parę groszy(øre)" w pokera. Z jego konta poszło 270 tysięcy koron czyli jakieś 150 tysięcy złociszy :P . Ale co tam, stać go. Nie zamierza wracać do kadry a sponsor nieźle płaci ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Biegi narciarskie

Postprzez shunrey » 23 Lut 2014 23:08

http://www.youtube.com/watch?v=eQqw_nysM6U Podsumowanie igrzysk wg Justyny
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Biegi narciarskie

Postprzez weiner » 24 Lut 2014 14:13

Bardzo nieciekawa ta historia z Austriakiem, ja również po cichu liczyłem na dobry wynik na 50tkę ale czysty wynik ;) Podium dla chłopaków z Rosji, trochę szkoda, że nie załapał się tam Sundby no i szkoda pechowca Cologny :) Piękne zwycięstwo Marit, Tereska tuż za nią i niespodziewany brąz dla Steiry. Szkoda trochę Szarlotki ale ewidentnie zabrakło sił. Po wygranej 10tce i dobrych startach sztafetowych wielu widziało Justynę z kolejnym medalem ale nawet bez żadnych kolizji i w pełnej dyspozycji szanse na brąz byłyby niewielkie. Justyna przygotowywała się głównie do klasyka i zadanie wypełniła w 100%, łyżwa to nie jej bajka :)

I co na to powiesz SKI? Podobno Norweżki miały się nie liczyć :lol:
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron