Biathlon

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Biathlon

Postprzez RakuNH » 23 Lut 2014 08:33

Teraz dokonaliśmy trudnej sztuki i chyba zostaliśmy zlapowani przez trzeciego Bjoerdalena. Przynajmniej tak mi się wydaje, a jeśli nie to Polska nie skończyła strzelania, a najlepsi porobili zmiany, więc dubel był chyba jeden z szybszych :roll:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biathlon

Postprzez muszti » 23 Lut 2014 10:14

Ole rzeczywiscie nie spisał sie na ostatniej rundzie ale bez przesady. W mieszanej zostawił Emila w bajecznej sytuacji bo 40 sekund nad drugim i Emil mial kompletny luz, a wczoraj nadal oddał zmiane jako pierwszy. Miał Niemca na plecach to fakt, ale to nadal była bardzo dobra sytuacja ktorą w 90% zawodnicy tej klasy wykorzystują. Nie mozna liczyc ze zawsze dostaje sie wygrana sztafete jeszcze przed swoja zmianą jak to było w mieszanej. Emil był w koncowce igrzysk w bardzo dobrej formie a tu taka lipa. Nic nie musiał odrabiac, mogł biec taktycznie no i zawalił. Szkoda mi braci Boe bo byli bardzo dobrzy i zasługiwali na medal, OEB swoje zrobił ale nic wiecej.
Król jest tylko jeden! OLE EINAR BJOERNDALEN
Awatar użytkownika
muszti
Mistrz Świata
 
Posty: 1091
Rejestracja: 18 Gru 2009 18:06

Re: Biathlon

Postprzez Captain Flint » 23 Lut 2014 15:23

Peiffer 40., Lesser 42. w biegu na 50 km. Kryzys w niemieckim biathlonie to mały pikuś przy kryzysie w biegach. A i tak te kilka medali nazbierali...
No i Milanko Petrovic 50.
Captain Flint
Młodzik młodszy
 
Posty: 17
Rejestracja: 01 Gru 2012 18:26

Re: Biathlon

Postprzez esbek » 23 Lut 2014 16:26

Sztafety panów nie obejrzałem do końca z powodu TVP. W TVP Sport najpierw przerwali nagle transmisję przed pierwszym strzelaniem trzeciej zmiany bo miał się zacząć hokej, a po przełączeniu na ogólnopolski program okazało się, że ważniejsze jest pięć minut reklam. Szlag mnie trafił i tylko to że byłem u rodziny uratowało telewizor. Jeśli przy takim prowadzeniu transmisji TVP chce opłat abonamentowych to jest to typowe wyłudzenie. Dobrze, że w domu mam niemieckie programy z satelity.
esbek
Młodzieżowiec
 
Posty: 446
Rejestracja: 15 Gru 2012 20:25

Re: Biathlon

Postprzez weiner » 24 Lut 2014 14:22

Ah ten Emil, posypał się całkiem i popłynął. Koledzy Martina zawiedli i FRA daleko, co zrobić :P
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Biathlon

Postprzez damian940915 » 25 Lut 2014 20:13

Wpis z fejsa Krystyny Pałki:
"Przykro mi to mówić ,ale już jest pewne ,że przed biegiem sztafetowym ktoś przekręcił przyrządy w moim karabinie. Jeśli się potwierdzi przypuszczenie odnośnie osoby która to zrobiła będzie to wielki szok dla wszystkich:("
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2014 20:18

Bobak zrobiła jej na złość :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez Nedops » 25 Lut 2014 20:29

Nie ma się z czego śmiać :(
Nedops
Młodzieżowiec
 
Posty: 280
Rejestracja: 28 Sty 2011 17:59

Re: Biathlon

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2014 20:34

Bez jaj - w takie rzeczy nie uwierzę, bo jednak jakaś tam solidarność powinna być.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biathlon

Postprzez maksim » 25 Lut 2014 20:50

Zamach? :O
Też mi się w taką dywersję nie chce wierzyć, przekroczyłoby to wszelkie poziomy absurdu. Jak euroonet wyniucha sensację, to się zacznie...

Może to Tonya Harding?
Ostatnio edytowany przez maksim, 25 Lut 2014 21:05, edytowano w sumie 1 raz
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Biathlon

Postprzez Kacpero221 » 25 Lut 2014 20:55

maksim napisał(a):Zamach? :O
Też mi się w taką dywersję nie chce wierzyć, przekroczyłoby to wszelkie poziomy absurdu. Jak euroonet wyniucha sensację, to się zacznie...


Wątpię. Oni teraz publikują kolejne odcinki serialu "Jak to wszyscy uwzięli się na Bobak".
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Biathlon

Postprzez SKI 1 » 25 Lut 2014 21:05

damian940915 napisał(a):Wpis z fejsa Krystyny Pałki:
"Przykro mi to mówić ,ale już jest pewne ,że przed biegiem sztafetowym ktoś przekręcił przyrządy w moim karabinie. Jeśli się potwierdzi przypuszczenie odnośnie osoby która to zrobiła będzie to wielki szok dla wszystkich:("

Nie rozumiem tych wszystkich stwierdzen wierze ,nie wierze itd...Co to kogo obchodzi czy wierzycie czy nie .Padły po raz kolejny słowa z ust Krysi ze ktos przestawił przyrzady celownicze .I to jest faktem ,a nie czy ktos wierzy czy nie.A to jest podcianie gałezi na ktorej sama siedzi.
Czy tym stwierdzeniem pani Krysiu nie wskazała Pani wlasnie osobe ,ktora to zrobiła ? Alez oczywiscie ze TAK ! Jezeli nie to oznacza tylko tyle ze pani Pałka i sztab szkoleniowy słowo w słowo kłamie,co wobec sytuacji z Bobak wcale mnie dziwi.Usprawiedliwaianie sie ze zawodniczka nie powinna wyciagac brudów na zewnatrz ,to zadne usprawiedliwienie. Tych brudow by nikt nie wyciagał gdyby ich nie było -ale one są!
Zaraz po biegu na goraco Pałka stwierdziła ze bron po przystrzeliwaniu pozostała pod opieka Daniela (Daniel Graf ,fizjoterapeuta kadry ) .W tym czasie przeprowadziła rozgrzewke przed startem .Nikt wowczas poza Danielem nie miał dostepu do broni ,co sam rowniez potwierdził .Tutaj chyba niektorym woda sodowa uderzyła do łba.Cała historia z Bobak tylko potwierdza ze to towarzystwo wzajemnej adoracji od samej gory do dołu .Smrod jest i pozostanie na kilometr ,a całe zamieszanie z Bobak to tylko szukanie tematu zastepczego.
Zaraz po biegu zasugerowałem cos co wydawało mi sie abstrakcją-dzis to sa juz fakty,ktore tylko potwierdzaja powyzsze słowa Pałki . :(
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Biathlon

Postprzez karlos » 25 Lut 2014 21:18

Przecież Bobak podobno nie było na stadionie, a ten fizjoterapeuta jak pilnował ? Jednak bardziej prawdopodobne jest, że ktoś z innej reprezentacji to zrobił albo to była pomyłka.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Biathlon

Postprzez dege3 » 25 Lut 2014 21:32

Szczerze to nie wydaję mi się żeby Paulina to zrobiła , chociaż mówiła co mówiła , ale źle się dzieje w polskiej kadrze ...
dege3
Junior młodszy
 
Posty: 75
Rejestracja: 08 Lut 2014 17:55

Re: Biathlon

Postprzez SKI 1 » 25 Lut 2014 21:34

karlos napisał(a):Przecież Bobak podobno nie było na stadionie, a ten fizjoterapeuta jak pilnował ? Jednak bardziej prawdopodobne jest, że ktoś z innej reprezentacji to zrobił albo to była pomyłka.

Tak,tak to niewatpliwie ktos z innej reprezentacji ,pewnie znow spisek Norwegow :lol: :lol: ,ktorzy kogo jak kogo -ale najbardziej obawiali sie rywalizacji z Polska potega biathlonowa.
No i oczywiscie pan Graf jest tez zapewne osoba niewidoma ,jesli mowi ze nikt nie dotykał broni -a ta jednak sie przestawiła o 10 skokow .Jakies siły nadprzyrodzone . :lol:
Tak to skomplikowane, ze tylko Macierewicz Wam pozostał wybrnac z tej niezwykle skomplikowanej intrygi.Ewentualnie jakis egzorcysta ,bo niektorzy tutaj zastanawiaja sie nad obecnoscia na stadionie ducha Pauliny Bobak.To by wyjasniało dlaczego Daniel nie zauwazył ze ktos dotykał broni :(
Ostatnio edytowany przez SKI 1, 26 Lut 2014 05:37, edytowano w sumie 1 raz
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Biathlon

Postprzez jaca9876 » 25 Lut 2014 22:50

Ponawiam moje pytanie z Piątku po biegu , gdzie była Bobak?
jaca9876
Junior
 
Posty: 115
Rejestracja: 11 Lut 2013 11:05

Re: Biathlon

Postprzez SKI 1 » 26 Lut 2014 00:02

jaca9876 napisał(a):Ponawiam moje pytanie z Piątku po biegu , gdzie była Bobak?

A co Cie to obchodzi gdzie była ? Pyta sie Ciebie ktos gdzie byłes ? :D Jesli ktos kładzie 4 lata pracy w najwazniejszym starcie a pozniej mowi ze bron po przystrzeliwaniu byla ok i nikt od tej chwili poza fizjoterapeutą do chwili startu nie miał do niej dostepu ,Graf zas to potwierdza- to znaczy ze ktos klamie i co mnie to obchodzi gdzie byli inni.Najpierw nalezy wytłumaczyc sie z własnych słow,ktore sie wzajemnie wykluczają i niektore z nich sa klamstwem.Jesli natomiast jest inaczej, to z ich tresci jasno wynika ze to fizjoterapeuta kadry Damian Graf.Nie rozumiem tez burzy jaka została wywołana dzis po wpisie pani Pałki,to raczej oczywiste ze nikt nie wali w krzaki 7 na 8 strzałow bez przestawionych przyrzadow.Sam zas dzisiejszy wpis nie jest pierwszy ,zacytuje wzburzenie Krysi zaraz po sztafecie na facebooku,ktory moze niewielu zauważyło .Na komentarz X osoby sugerujacej ze to stres itp...odpowiedz zabrzmiała jednoznacznie i jeszcze ten krzykliwy ton... "To nie presja ani nie stres!!! zaważyły nad moim strzelaniem !!!!!"
Ostatnio edytowany przez SKI 1 26 Lut 2014 05:33, edytowano w sumie 2 razy
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Biathlon

Postprzez san » 26 Lut 2014 00:32

http://eurosport.onet.pl/zimowe/biathlon/magdalena-grzywa-to-dlatego-krystyna-palka-strzelala-tak-zle/drvle
W 2 minucie Grzywa mówi, że celowe przestawianie urządzeń celowniczych zdarza się wśród zawodników.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Biathlon

Postprzez moorej » 26 Lut 2014 07:35

Rozumiem że są jakieś granice absurdu ale pisanie że to Bobak zrobiła to lekka porażka
Jeśli wszystko się potwierdzi to duży skandal i wyniki sztafet powinny być anulowane
moorej
Junior
 
Posty: 176
Rejestracja: 29 Lis 2012 16:43

Re: Biathlon

Postprzez jaca9876 » 26 Lut 2014 09:22

Po prostu chcę wiedzieć , gdzie była , jeżeli ktoś powie była na 100 % na trybunach , to ok i dam jej spokój. Na razie , na główną podejrzaną wyrasta ona i ten od pilnowania broni. Chyba , że sama Pałka sobie przestawiła , albo koleżanki , bo chciały sobie nawzajem zrobić żarty. Bez jaj jeżeli facet pilnuje broni a rezerwowa udziela wywiadu , że jest niszczona przez trenera , to automatycznie jest podejrzana i ten wartownik tak samo a dopiero można szukać sprawcy po innych reprezentacjach , ale niech ktoś coś w końcu powie. Podejrzewam , że nigdy się nie dowiemy prawdy i będzie , to jedna z legend Olimpijskich :D
U nas zawsze wszyscy Kaczyńskiego naśladują , wiem ,ale nie powiem .
jaca9876
Junior
 
Posty: 115
Rejestracja: 11 Lut 2013 11:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron