Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Czy popierasz rosyjski zakaz propagowania homoseksualizmu?

Tak, zdecydowanie!
17
15%
Tak, zdecydowanie!
17
15%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie interesuje mnie to
7
6%
Nie interesuje mnie to
7
6%
 
Razem głosów : 110

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez rookie » 14 Lis 2013 20:33

friducha napisał(a):
rookie napisał(a):Homoseksualizm jest niezgodny z naturą ludzką i nigdy nic tego nie zmieni!!!


Daruję sobie pytanie "co Ty ptysiu wiesz o naturze?", bo jakby z góry wiadomo, że niewiele. Załóżmy natomiast, że masz rację. Zatem odpowiedz na proste pytanie: w takim razie co należy z nimi zrobić?


Co z góry wiadomo?? nic o mnie nie wiesz i oceniasz, oj nie wiesz jak grubo się mylisz, ale jak to o tobie świadczy?
A co do homusiów to nic się z nimi nie da zrobić bo mają "parasol ochronny" z "góry" i rozrabiają jak słoń w składzie porcelany, wydaję im się teraz że powinni mieć więcej praw niż rodziny hetero, a powinni się cieszyć że mogą żyć w spokoju w tych swoich "związkach". Zobaczymy czy za kilkanaście lat to samo nie będzie z innymi dewiacjami tj: pedofilia, zoofilia, nekrofilia itp. My możemy jedynie z tym walczyć poprzez głośne wyrażanie swojego sprzeciwu.
Awatar użytkownika
rookie
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 30 Sty 2010 20:32

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 14 Lis 2013 20:36

matti napisał(a):Oj obawiam się, że nie zerowy, a dość poważny. Bo to legalizacje nie kończą się na związkach partnerskich, homoseksualnych i adopcji. To wszystko idzie dalej - pedofilia i inne jeszcze dewiacje (ale już niedługo z tego co obserwuje w Amerykańskim Towarzystwie Psychologicznym).

To dziwne, bo kiedyś na pedofilię raczej nikt nie zwracał uwagi i właściwie to piętnuję się ją właśnie teraz, więc czemu miałby nagle nastąpić obrót o 180 stopni?

A argument z tym wykreśleniem listy chorób naprawdę słaby. Dawniej mnie jako osobie leworęcznej wsadzono by tę lewą rękę w gips, bo przecież pisanie lewą ręką nie było normalne, no ale jacyś głupi naukowcy stwierdzili nagle inaczej i teraz toleruje się tę dewiacje. Mimo wszystko chyba pójdę jutro do lekarza może da się coś jeszcze z tym zrobić...
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez rookie » 14 Lis 2013 20:43

Porównywać pisanie lewą ręką do homoseksualizmu... telewizyjne pranie działa wyśmienicie :P
Awatar użytkownika
rookie
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 30 Sty 2010 20:32

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 14 Lis 2013 21:34

No działa strasznie, bo wyraźnie zaznaczyłem kontekst "porównania", ale za dużo telewizji.
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez matti » 14 Lis 2013 21:43

Pedofilię piętnuje się u nas w kraju głównie w kontekście Kościoła. Nie ma się co oszukiwać, że ktoś piętnuje Romana Polańskiego czy innych cielebrytów. Lobby pedofilskie współgrające z homolobby (co zrozumiałe - wystarczy popatrzeć na dane procentowe podane przez jednego z użytkowników na poprzedniej stronie) już od jakiegoś czasu próbuje budować akceptację dla tego typu zachowań. U nas się tego jeszcze nie obserwuje gdyż MY JESTEŚMY CIEMNOGRODEM! U nas jeszcze nie ma zalegalizowanych związków homoseksualnych. Na pedofilię przychodzi czas później.

Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób odbyło się w sposób kuriozalny (o czym pisałem). Nie łudźmy się, gdyby nie rewolucja dewiantów kochających Stalina, Lenina i CHE to homoseksualizm nadal byłby chorobą... .
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 14 Lis 2013 21:50

matti napisał(a):
Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób odbyło się w sposób kuriozalny (o czym pisałem). Nie łudźmy się, gdyby nie rewolucja dewiantów kochających Stalina, Lenina i CHE to homoseksualizm nadal byłby chorobą... .

?????????? O ile pamiętam to i w PRL i w ZSRR to homoseksualizm był przestępstwem, w porównaniu do takiej II RP...( pewnie tą II RP jakieś żyodmasony rządziły)
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez matti » 14 Lis 2013 21:56

Ty skończyłeś jakąkolwiek szkołę? Rewolucja dewiantów miała miejsce na zachodzie nie na wschodzie. Dewianci szli z transparentami na których byli: Marks, Lenin, Stalin, CHE, Mao i in. Dla nich to były symbole tolerancji i wolności. W PRL-u starano się chociaż trzymać jakąś dyscyplinę wśród młodych stąd homoseksualizm był przestępstwem. Panowie z zachodu tego nie wiedzieli... .
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez Kacpero221 » 14 Lis 2013 22:06

Ja już powoli się gubię w tym wszystkim.
Skąd ta pewność, że człowiek jest od początku osobą heteroseksualną? Freud sądził, że:
każdy człowiek jest, z konstytucjonalnego punktu widzenia biseksualny, dziedzicząc zarówno biologiczne, jak i psychiczne cechy od ojca, mężczyzny i od matki, kobiety. Pomimo, że Freud twierdził, że biseksualność lub bipotencjalność stanowią czynnik dziedziczony od urodzenia, to wskazywał, także na to, że w początkowym okresie życia niemowlę nie jest świadome płci osoby (rodzica), z którym wchodzi w interakcje. Ten sam autor podkreśla, że ukierunkowanie popędu libido na podmioty żeńskie lub męskie zmienia się na przestrzeni życia oraz umiejscawia dojrzewanie i pokwitanie (osiągnięcie dojrzałości płciowej) w perspektywie czasowej, w której tożsamość płciowa osiąga swoje końcowe stadium, w którym skłonności heteroseksualne przeważają nad skłonnościami homoseksualnymi, które, co ciekawe, zostają wyrzucone do sfery nieświadomości. Pogląd Freuda w źżaden sposób nie jest czysto biologiczny. Freud jest świadomy kluczowego znaczenia osobowości, siły i słabości ludzkich, ról płciowych oraz traumy.


Ponadto, ktoś tu myli zjawisko pedofilii z homoseksualizmem. Pedofilia - popęd seksualny do dzieci, których płeć jest nieistotna. Jeżeli pedofil skrzywdzi akurat chłopca, to nie robi z tego homoseksualisty. Homoseksualizm - popęd seksualny do płci.
A, i jeszcze to sprowadzanie homoseksualizmu do seksu. Znam kilku gejów i kilka lesbijek i wszyscy z nich o seksie praktycznie nie wspominają. I też jakoś nie widzę eksbihicjonizmu z ich strony, są normalnymi ludźmi, tylko, że robią co innego po zgaszeniu nocnej lampki. Co robią, mnie to nie obchodzi. Bo dlaczego ma mnie obchodzić skoro nie ma to na mnie jakiegokolwiek wpływu.

matti napisał(a):Z nazwiska te przykłady mają być? Wybacz, ale nie znam żadnego geja/lesbijki więc ciężko mi mówić o uleczeniu... . Poza tym od 40 lat tego się już nie leczy. To się teraz promuje...,


Promuje? Jak? Ktoś kogoś namawia do bycia homoseksualistą? Rozumiem, jest zjawisko gay-for-pay, ale to bardziej oddziaływanie pieniądza, nie "promocji". Ale to przecież się rozwija i za kilka lat kto zobaczy geja na ulicy zostanie gejem. Bo to jest trendy. Co tam, że seks z mężczyzną nie będzie go to podniecał i nie będzie z niego czerpał przyjemności (bo o to chyba chodzi w seksie). Palnie się w łeb, naćpa (to też promowane, też modne), i będzie stało to co trzeba.
Poza tym, jeżeli Cię irytują jakieś relacje z konferencji homo, wywiadów z homoseksualistami, filmy o miłości homoseksualnej, nie oglądaj. Proste. Mnie irytują transmisje z Watykanu, cytowanie każdego słowa papieża, wspominanie o biskupach, arcybiskupach i tej całej machiny katolickiej itd. I dlatego staram się je omijać. Trudne to cholernie, ale staram się. Ja w Ciebie wierzę, i mam nadzieję, że sobie poradzisz.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez RakuNH » 14 Lis 2013 22:42

To, żeby ten zacny sportowy temat jeszcze bardziej się rozrósł, to dorzuciłem Wam ankietę dla lepszej zabawy. Zobaczymy czy mamy homofobiczne forum :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 23:28

Kacpero221 napisał(a):Pedofilia - popęd seksualny do dzieci, których płeć jest nieistotna.



Może ze społecznego/ prawnego punktu widzenia nie, ale dla pedofila już tak. Pedofilia może być homo- albo heteroseksualna i ta pierwsza to nawet 40 % wszystkich przypadków. Choć oczywiście to działa w jedną stronę, więc nie można powiedzieć, że jeśli ktoś jest homoseksualistą, to jest większa szansa, że pociągają go dzieci. Ale odwrotna zależność już występuje - jeśli kogoś pociągają dzieci, to częściej niż u "normalnych" osób, będą to osobniki tej samej płci.

Kacpero221 napisał(a):A, i jeszcze to sprowadzanie homoseksualizmu do seksu. Znam kilku gejów i kilka lesbijek i wszyscy z nich o seksie praktycznie nie wspominają


A do czego mamy sprowadzać homoSEKSUALIZM? I nikt tu nie twierdzi (a przynajmniej ja nie), że osoby homoseksualne o niczym innym jak o seksualności / swojej preferencji nie mówią. No chyba, że zbijają na tym kapitał (polityczny i inny).
Kacpero221 napisał(a):Promuje? Jak? Ktoś kogoś namawia do bycia homoseksualistą?


Sam cytujesz Freuda, który odrzuca wyłącznie biologiczną teorię etiologii homoseksualizmu. Jeśli na kształtowanie się postaw homoseksualnych mają wpływ czynniki zewnętrzne, kulturowe itd. (a ku takiemu twierdzeniu przychyla się nauka), a samo zjawisko uznamy za społecznie niepożądane (to już kwestia dyskusyjna, czy dobro społeczne można stawiać ponad dobrem jednostki), to ustawodawca rosyjski ma słuszność, jakkolwiek napuszone nie byłoby to uzasadnienie.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 23:29

rookie napisał(a):Co z góry wiadomo?? nic o mnie nie wiesz i oceniasz, oj nie wiesz jak grubo się mylisz, ale jak to o tobie świadczy?


Oczywiście, że Cię nie znam, a po tym co napisałeś nawet nie mam ochoty poznawać. Odnoszę się jedynie do tego co napisałeś. A napisałeś, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą. Co jest oczywistą bzdurą i nawet największe homofoby przyznają, że jest tak stary jak ludzkość, a co więcej występuje nie tylko u człowieka, ale u bardzo wielu gatunków zwierząt z małpami człekokształtnymi na czele. I każdy kto ma jakie takie pojęcie o przyrodzie to wie.
A co do leworęczności to jest to akurat bardzo trafne porównanie. Na niejednej wiosce jeszcze pokutują zabobony, że dziecko leworęczne jest z nieprawego łoża, opętane przez diabła i tym podobne wyssane z brudnego palucha bzdury. Leworęczność była jednym z argumentów za wyrokiem skazującym w procesach czarownic. Ludzie leworęczni byli piętnowani przez całe wieki więc kolejny raz obnażasz swoją ignorancję w dodatku zarzucając ją innym.

A matti, jak zwykle nie zna, nie widział, ale ma doskonale wyrobione zdanie na każdy temat. Polecam przeczytać o Richardzie Cohenie co jeździł po całym świecie i twierdził, że leczy z homoseksualizmu. W Polsce też był (nawet w Sejmie!!!). Tylko się okazało, że po spłodzeniu 2 dzieci miał przez 3 lata romans z mężczyzną. Nie ma co skuteczna ta jego terapia... Polegająca głównie na modlitwie zamiast seksu. :lol: Gratuluję autorytetów.

Dobra ja odpadam z tej dyskusji, bo muszę popracować.
EDIT: jednak długo nie wytrzymałam ;)

kat. piszesz nieprawdę o pedofilii. Zacytuję Ci tekst z tego samego źródła, które mi cytowałeś Ty:

Fact Sheet on Pedophilia and Homosexuality

• Pedophilia is defined as an adult having "recurrent, intense sexually arousing fantasies, sexual urges, or behaviors involving sexual activity with a prepubescent child or children (DSMIV, reference below)."

Pedophilia is almost exclusively found in men, and the great majority of these men identify as heterosexual.

Even among people who sexually abuse children of their same gender, most are attracted to adults of the opposite gender .

źródło: http://www.aglp.org/pages/cfactsheets.h ... -Gay-14210
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 14 Lis 2013 23:37

Chciałbym abyście chociaż w jakimś procencie byli tak aktywni na forum kiedy przyjdzie komentować zawody sportowe w Soczi. Jeszcze jedną opcję dodaj w sondzie. Kto uważa, że propaganda homoseksualna może go zmienić w geja lub lesbijkę?

O, o, o. W punkt. Jakbym był złośliwy to bym napisał, że raz do roku to i figaro coś mądrego napisze ;) /SK
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez RakuNH » 14 Lis 2013 23:50

figaro56 napisał(a):Chciałbym abyście chociaż w jakimś procencie byli tak aktywni na forum kiedy przyjdzie komentować zawody sportowe w Soczi. Jeszcze jedną opcję dodaj w sondzie. Kto uważa, że propaganda homoseksualna może go zmienić w geja lub lesbijkę?


Po moich wpisach widać, że jestem aktywny w tematach sportowych. W tematach takich jak ten czy polityka już mi się nie che robić długich wywodów, bo ciągle są zadawane takie pytania jak Twoje i ciągle te same odpowiedzi i taka zabawa na kilka stron. "Mam swoje zdanie z którym się zgadzam" i tyle. Ankietę dodałem jako ciekawostkę.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 23:55

Akurat oprócz matti'ego wszyscy tutaj udzielają się bardziej w tematach sportowych, przynajmniej tak mówią statystyki . ;)
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 15 Lis 2013 00:00

Frida - zanim rzucisz hasło "nieprawda" to przynajmniej zrób research, choćby taki elementarny wikipediowy ;)


The percentage of homosexual pedophiles
ranges from 9% to 40%, which is approximately 4 to 20
times higher than the rate of adult men attracted to other
adult men (using a prevalence rate of adult homosexuality
of 2%-4%)



www.abusewatch.net/pedophiles.pdf
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 15 Lis 2013 01:47

- po pierwsze: jeżeli przyjmiesz, że homoseksualiści stanowią 2% to nawet pojedynczy przypadek idzie w grube procenty.
- po drugie: nie pisałam o odsetku w danej orientacji, ale o tym, że miażdżąca większość sprawców przestępstw zw. z pedofilią jest jednak dokonywana przez osoby heteroseksualne. Zatem jeżeli chcesz zmniejszyć ilość przypadków pedofilii to raczej należałoby zakazać opcji hetero, a nie homo ;) Co pokazuje, że sam pomysł łączenia pedofilii z którąkolwiek orientacją po prostu mija się z celem.
- po trzecie... naprawdę muszę popracować, bo mam ciasne terminy, a zleceniodawca obedrze mnie ze skóry... :(
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 15 Lis 2013 09:56

RakuNH napisał(a):To, żeby ten zacny sportowy temat jeszcze bardziej się rozrósł, to dorzuciłem Wam ankietę dla lepszej zabawy. Zobaczymy czy mamy homofobiczne forum :lol:

Hahaha jaka szydera :lol: Weź jeszcze zorganizuj jakąś ustawkę :lol:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez mareqna » 15 Lis 2013 10:06

Czuć ciepło kobiecego ciała jest takie piękne,jej rozwarte usta i białe zęby więc czemu miałbym to zamienić na SODOMIZM?
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 15 Lis 2013 10:16

A ktoś ci karze? Po za tym sodomia w języku polskim oznacza zoofilię :roll:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 15 Lis 2013 11:32

No to gomoria :D Nikt w Polsce za stosunki analne nie karze :P. Ale niektórzy uważają, że uprawienie polityki na ich bazie to lekka przesada.

Frida - jak będziesz mieć więcej czasu, to przeczytaj na spokojnie, co napisałem, bo teraz ustosunkowujesz się do jakichś wydumanych rzeczy. Wszystko, co napisałem to sfera faktów a nie moich opinii. co więcej, w tym opracowaniu jasno zaznaczono, że łączenie homoseksualizmu z pedofilią jest nadużyciem, bo pedofilni geje nie są gejami sensu stricto i zazwyczaj nie interesują ich osoby dojrzałe.


friducha napisał(a): - po pierwsze: jeżeli przyjmiesz, że homoseksualiści stanowią 2% to nawet pojedynczy przypadek idzie w grube procenty.


No wybacz, ale Twoje 15 % to nie wyszłoby nawet wówczas, gdyby badania przeprowadzono na marszu równości albo wśród wyborców Palikota... :roll:
friducha napisał(a):po drugie: nie pisałam o odsetku w danej orientacji, ale o tym, że miażdżąca większość sprawców przestępstw zw. z pedofilią jest jednak dokonywana przez osoby heteroseksualne.


Jakieś dane czy tak Ci się "wydaje"? I co to znaczy "przez osoby heteroseksualne"? przez pedofilów heteroseksualnych? a może przez tych "incydentalnych"? robisz teraz dokładnie to, co przed momentem mi zarzucałaś, wiążąc heteroseksualizm z pedofilią.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości