Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Czy popierasz rosyjski zakaz propagowania homoseksualizmu?

Tak, zdecydowanie!
17
15%
Tak, zdecydowanie!
17
15%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie interesuje mnie to
7
6%
Nie interesuje mnie to
7
6%
 
Razem głosów : 110

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 13 Lis 2013 18:24

Individuals maybe become aware at different points in their lives that they are heterosexual, gay, lesbian, or bisexual.

Dobrze wiesz, że zdanie sobie sprawy z tego kim się jest, a "bycie" to dwie różne sprawy. Nawet u osób heteroseksualnych zainteresowanie seksem pojawia się (i zanika) w różnym wieku. Normalnym jest, że dzieciaki w wieku przedszkolnym masturbują się, oglądają sobie nawzajem genitalia, a potem przez ładnych kilka lat temat przestaje istnieć i pojawia się ponownie w okresie dojrzewania. Gdyby każdy chłopiec, który oglądał w przedszkolu siusiaka kolegi zostawał gejem to nie byłoby ich 15%, a co najmniej połowa. Należy też pamiętać, że przez całe lata jedynej słusznej propagandy KK nie udało się zmniejszyć odsetka osób homoseksualnych, skąd więc wzięli się geje? Z kosmosu spadli? Nie, zostali poczęci i wychowani w heteroseksualnych związkach, nierzadko prezentujących bardzo konserwatywny światopogląd, a do tego mający heteroseksualne rodzeństwo wychowywane niemal w identycznych warunkach. Co moim skromnym zdaniem jednak przemawia za teorią, że orientacja jest gdzieś wpisana w nasz genom.

Nie wiem kto tu popada w histerię, bo raczej nie jestem to ja. Jakaś paranoja Cię dopadła? :
popierasz to, żeby osobistości pokroju Pana Biedronia chodziły po szkołach i mówiły młodzieży, jaki to homoseksualizm jest cool i trendy?


Od nauczania są nauczyciele. Dzieciak w szkole ma się dowiedzieć jak się człowiek rozmnaża, jak zabezpieczyć się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i dowiedzieć się, że niektórzy ok. 15% każdej populacji od zarania dziejów czuje naturalny pociąg do przedstawicieli własnej płci. Koniec kropka. Opowiadasz TOTALNE dyrdymały jakoby środowiska gejowskie w szkołach zachęcały czy też przedstawiały homoseksualizm jako atrakcyjną alternatywę dla orientacji heteroseksualnej, że już nie wspomnę o sugestii jakoby na jakichś tam szkolnych pogadankach przedstawiane były szczegóły "techniczne". I to ja niby snuję spiskowe teorie??? Byłeś kiedykolwiek na takim spotkaniu? Czy organizacje LGBT mają w ogóle wstęp do polskich szkół? Ja tam nie widzę, żeby Biedroń czy Grodzka się obnażali w Sejmie albo rozdawali ulotki jak to się robi nie-po-bożemu. Poseł Biedroń ma sporo wad, ale to akurat jest kompletnie niezależne od jego orientacji. :roll: :roll: :roll: Farmazony opowiadają na Wiejskiej nie tylko geje, a nawet zaryzykowałabym tezę, że z powodu niskiej reprezentacji prym w głupocie zdecydowanie wiodą posłowie w 100% hetero.

Prawda jest taka, że wielu bardzo by chciało żeby geje siedzieli tylko pod pierzyną i broń boże nie przyznawali się do swoich skłonności. Tylko, że stawiam dolary przeciw orzechom, że szybciutko zaczęłyby wtedy polowania na "skrytogejów" i powstawać strony analogiczne do list żydów.
Zapominasz też o jednej sprawie- w ZSRR homoseksualizm karany był do 93 roku więzieniem i jakoś też to nie bardzo na tę "przypadłość" pomogło, widać po prostu niektórym mocno się marzy powrót tamtych czasów.

Jeszcze wrócę do jednej kwestii "prawo nie penalizuje homoseksualizmu tylko propagowanie" to jest właśnie typowy prawniczy bełkot. Tylko ciekawe kogo się o tę propagandę będzie oskarżać? Ufoludki? Sytuacja może nie analogiczna, acz nieco podobna do karania za posiadanie narkotyków. Oficjalnie narkomania nie jest karalna i dlatego więzienia pełne są tylko dilerów, a nie ćpunów, którzy zostali złapani z jedną działką :roll: :roll: :roll: Przypomina mi się nawet celne pytanie Maleńczuka "czy jak diler wciągnie cały towar jaki ma przy sobie to czy dalej go posiada?"

No a żeby nie było tak całkiem na poważnie, to uważaj z propagowaniem tego swojego rajtuzowego fetyszyzmu ;) Niejeden może uznać, żeś zboczeniec, bo to przecie nie po katolicku ;) ;) ;)

W dalszym ciągu nie wyjaśniłeś na czym polega "szkodliwość" społeczna czynu...
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 13 Lis 2013 19:12

friducha napisał(a):I to ja niby snuję spiskowe teorie??? Byłeś kiedykolwiek na takim spotkaniu? Czy organizacje LGBT mają w ogóle wstęp do polskich szkół?


wpolityce.pl/wydarzenia/64978-robert-biedron-rozmawia-w-szkole-z-mlodzieza-o-legalizacji-zwiazkow-partnerskich-czy-gdzies-jest-kres-tego-szalenstwa

ponawiam pytanie :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 00:20

no i?

Po pierwsze primo, spotkanie było w Liceum, zatem z osobami, które ukończyły co najmniej 16 lat. Przypomnę, że zgodnie z prawem dziewczyna w tym wieku za zgodą sądu może już wyjść za mąż (sic!)

Po drugie primo, spotkanie miało być o legalizacji związków partnerskich, a nie o technicznych szczegółach pożycia w takim związku.
Być może Ciebie to gorszy, mnie nie. Powiem Ci więcej nawet, jestem stanowczo za tym aby zamiast wymyślać jakieś potworki prawne jak "związki partnerskie" zalegalizować małżeństwa homoseksualne- dlaczego oni mają się mieć lepiej ode mnie? :lol: :lol: :lol:

Już widzę te niekończące się kolejki gejów i lesbijek pod USC... :lol: :lol: :lol:

A ja ponawiam moje pytanie gdzie ta szkodliwość?

PS. bardziej mnie oburza utrzymywanie z moich podatków etatów katechetów w szkołach.

Kawał mi się przypomniał:

Po operacji ksiądz się budzi, rozgląda i pyta pielęgniarki:
- Siostro, czy jestem w niebie?
- Nie, mamy w szpitalu remont i musieliśmy księdza położyć na pediatrii...
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 00:48

Dobry kawał :D

Frida - ja cały czas mówię o tej potencjalnej ;) szkodliwości, tj. epatowaniu homoseksualizmem (czy jakimikolwiek innymi formami alternatywnego pożycia seksualnego) osób, których seksualność nie jest ukształtowana.

Ale jednak trudno nam dojść do czegoś konstruktywnego, jeśli

Piszę, że "trzymanie się za ręce" zostało chyba nie w samej ustawie, ale w uzasadnieniu expressis verbis wyłączone z penalizacji - Ty dalej swoje, że będą polować na spacerujących po miastach gejów.

Piszę, że nauka, a także środowiska LGBT stoją na stanowisku kształtowania się orientacji seksualnej przez cały okres dojrzewania (a nawet później) - Ty dalej swoje, że homoseksualistą się człowiek rodzi i basta (tutaj rzeczywiście środowiska LGBT zmieniają pogląd w zależności od tego, jaki jest dla nich w danej sytuacji bardziej wygodny)

Piszesz, że pukanie środowisk LGBT do szkół to oderwane od rzeczywistości teorie spiskowe, a kiedy pokazuję, że nie pukają, tylko już włażą otwartymi drzwiami, pytasz - i co z tego?

friducha napisał(a):Przypomnę, że zgodnie z prawem dziewczyna w tym wieku za zgodą sądu może już wyjść za mąż (sic!)



Nie rozumiem związku. Dziewczyna młodsza o rok może podjąć życie seksualne (a właściwie to z nią każdy może). Dziewczyna młodsza o pięć lat też, jeśli ma ochotę. Tylko właśnie - czy tę ochotę trzeba stymulować epatowaniem seksualnością w jakiejkolwiek formie?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 01:44

czy tę ochotę trzeba stymulować epatowaniem seksualnością w jakiejkolwiek formie?


No to ja ponawiam pytanie: o jakim epatowaniu mówisz? Skoro wszystko inne (oprócz tego już legendarnego trzymania się za ręce, całowania i tym podobnych zupełnie akceptowalnych gestów, o które ponoć nie chodzi) jest już określone i ścigane na podstawie innych przepisów, to jakie zachowania będą się w tym "epatowaniu" mieścić???? Wracam do tego jak pijany do płata, bo to jest kluczowa kwestia. A z Twoich wywodów wnioskuję, że chociaż za żadne skarby się do tego nie przyznasz, to też uważasz, że to prawo jest nieostre i jakoś nie bardzo kwapisz się podać konkretne przypadki które można by na podstawie tego przepisu ścigać. Podaj przykład, jeżeli nie za trzymanie się za ręce to za co?
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Biedroń w szkole epatuje seksualnością? Bo się przyznaje, że jest gejem i chce mieć prawo zalegalizować swój związek? Żeby chociaż w latexach do tej szkoły polazł... ;) Gdzie tu seks? BTW nie wiem czy jest w ogóle dla młodzieży coś mniej sexy od pogadanki z posłem...

Poza tym zapominasz też jeszcze o jednej ważnej rzeczy w polskiej szkole tego typu pogadanki są nieobowiązkowe i każdy rodzic, który sobie ich nie życzy może zastrzec, że jego dziecko nie będzie w tego typu spotkaniach uczestniczyć i po zabawie. Ale nie martw się, koledzy mu na przerwie opowiedzą co było :D

Piszę, że nauka, a także środowiska LGBT stoją na stanowisku kształtowania się orientacji seksualnej przez cały okres dojrzewania (a nawet później) - Ty dalej swoje, że homoseksualistą się człowiek rodzi i basta

Po pierwsze to nie powiedziałam "i basta", po drugie ja nie jestem "środowiska LGBT" :D , a dlaczego uważam tak jak uważam to napisałam już wyżej.
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 02:01

Przecież sam napisałem, że definicja jest nieostra, bo i taką być musi.

Podaj przykład, jeżeli nie za trzymanie się za ręce to za co?


a np. wizyta homoseksualisty w szkole. uwarunkowana tylko jego preferencją seksualną.

friducha napisał(a):Biedroń w szkole epatuje seksualnością?


a czym innym? jaki inny - pozaseksualny - był powód jego wizyty w szkole? homoseksualizm jest (wyłącznie) kwestią seksualności, choćbyś nie wiem jak zaklinała rzeczywistość.

więcej jutro, bo trzeba się przespać
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 14 Lis 2013 09:28

Czyli jak przyjdzie do szkoły osoba heteroseksualna i bedzie mówić to co mówił Biedroń to wszystko w porządku? Albo jeszcze lepiej impotent lub kastrat. Obawiam się nawet czy to wystarczy. W tym licealnym wieku wszystko kojarzy się z d..ą a hormony buzują.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 11:17

Odpowiem słowami Friduchy (pomijając wzięte z kosmosu 15 % :D )

Od nauczania są nauczyciele. Dzieciak w szkole ma się dowiedzieć jak się człowiek rozmnaża, jak zabezpieczyć się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i dowiedzieć się, że niektórzy ok. 15% każdej populacji od zarania dziejów czuje naturalny pociąg do przedstawicieli własnej płci. Koniec kropka.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez Olma » 14 Lis 2013 11:27

figaro56 napisał(a):Czyli jak przyjdzie do szkoły osoba heteroseksualna i bedzie mówić to co mówił Biedroń to wszystko w porządku? Albo jeszcze lepiej impotent lub kastrat. Obawiam się nawet czy to wystarczy. W tym licealnym wieku wszystko kojarzy się z d..ą a hormony buzują.

Nawet jak nikt nie przyjdzie, to nie ma mowy o wstrzemięźliwości seksualnej, bo wtedy zadziała aura tajemnicy ;).
Szkoła jest od tego, żeby dostarczać wiedzę o świecie i zawsze organizowało się spotkania z różnymi ludźmi. Po to też (przynajmniej w założeniu) jeździ się na wycieczki, wysyła uczniów na wymiany uczniowskie. Po wizycie imama czy rabina uczniowie nie zmieniają masowo wyznania, po miesięcznym pobycie w Belgii nie walą gromadami do ambasady z podaniami o przyznanie obywatelstwa, a ktoś z Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nie zrobi z nich ani alkoholika ani abstynenta. A pogadanka Biedronia nie wpłynie na seksualną orientację uczniów, ewentualnie pomoże im zrozumieć czyjąś sytuację. Albo jak większość tego typu wykładów spłynie po nich jak woda po kaczce.
Olma
Junior
 
Posty: 141
Rejestracja: 30 Lis 2012 10:21

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 16:52

Ksiądz może w szkole pierdzielić o małżeństwie i to już tedy nie jest epatowanie seksualnością? :roll: :roll: :roll: Figaro i Olma też podali Ci podobne przykłady.
Gdyby geje mogli legalizować swoje związki to nie potrzebne byłyby parady, stowarzyszenia, i nie musieliby łazić po szkołach: proste? Proste! A ile tańsze! :lol: :lol: :lol:

A teraz w obliczu tego co napisałeś powyżej:
jaki inny - pozaseksualny - był powód jego wizyty w szkole?


I wyszło szydło z worka. A tak się broniłeś i rękami nogami zapierałeś, że takie regulacje jak rosyjska nie każą za homoseksualizm :lol: :lol: :lol: O pardon, faktycznie karzą jedynie tych co się do niego przyznają. Dopóki siedzą cicho pod pierzyną i udają, że ich nie ma to jest OK.
Rozumiem, że jeżeli heteroseksualna nauczycielka na lekcjach biologii powie dzieciakom, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to też będzie epatować. Po prostu ustawowo mamy wszyscy udawać, że homoseksualizm nie istnieje? Wspaniale. :roll:

Z mojej strony EOT.
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 17:18

Frida, choćbyś wstawiła 100 roześmianych emotek, to nie wciśniesz mi słów i opinii, których nie napisałem. Ale skoro usilnie sprowadzasz dyskusję do absurdu, to z mojej strony też koniec tematu. Do następnego ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez rookie » 14 Lis 2013 17:26

Homoseksualizm jest niezgodny z naturą ludzką i nigdy nic tego nie zmieni!!!
Awatar użytkownika
rookie
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 30 Sty 2010 20:32

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez friducha » 14 Lis 2013 17:34

rookie napisał(a):Homoseksualizm jest niezgodny z naturą ludzką i nigdy nic tego nie zmieni!!!


Daruję sobie pytanie "co Ty ptysiu wiesz o naturze?", bo jakby z góry wiadomo, że niewiele. Załóżmy natomiast, że masz rację. Zatem odpowiedz na proste pytanie: w takim razie co należy z nimi zrobić?
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 14 Lis 2013 17:37

friducha napisał(a):
I wyszło szydło z worka. A tak się broniłeś i rękami nogami zapierałeś, że takie regulacje jak rosyjska nie każą za homoseksualizm :lol: :lol: :lol: O pardon, faktycznie karzą jedynie tych co się do niego przyznają. Dopóki siedzą cicho pod pierzyną i udają, że ich nie ma to jest OK.
Rozumiem, że jeżeli heteroseksualna nauczycielka na lekcjach biologii powie dzieciakom, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to też będzie epatować. Po prostu ustawowo mamy wszyscy udawać, że homoseksualizm nie istnieje? Wspaniale. :roll:
Z mojej strony EOT.


No oczywiście. Kiedyś była jedyna słuszna religia, później jedyna słuszna władza i ideologia, a teraz jedyna słuszna orientacja :lol:
Nie rozumiem tej waszej napinki. I W Polsce za jakiś czas najpierw wprowadzą związki partnerskie, później małżeństwa dla par tych samych płci i adopcję dzieci przez takie pary też - to tylko kwestia czasu. Ale raczej, pod warunkiem, że nie jesteście homoseksualni będzie miało to zerowy wpływ na wasze życie.
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez matti » 14 Lis 2013 19:15

Oj obawiam się, że nie zerowy, a dość poważny. Bo to legalizacje nie kończą się na związkach partnerskich, homoseksualnych i adopcji. To wszystko idzie dalej - pedofilia i inne jeszcze dewiacje (ale już niedługo z tego co obserwuje w Amerykańskim Towarzystwie Psychologicznym).

I żeby było wiadome - homoseksualizm to choroba. Usunięto go z grona chorób na początku lat 70 XX wieku bez żadnych nowych odkryć i badań. Nagonka homolobby nasilona rewolucją dewiantów z lat 60 XX wieku (pod transparentami "CHE" i Marksa, Lenina oraz Stalina) doprowadziła do tego, że naukowców obrzucano fekaliami podczas wykładów. Organizowano na nich olbrzymią nagonkę. Efektem jest decyzja wspomnianego wyżej Towarzystwa podjęta w wyniku głosowania. Co ciekawe ci psycholodzy, którzy głosowali ZA usunięciem homoseksualizmu z listy chorób twierdzili, że dzięki temu łatwiej będzie "wyłapywać" dewiantów i ich leczyć.
Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że rewolucja pójdzie jeszcze dalej. Dziś nie zgadzanie się z homolobby skutkuje nazwaniem kogoś homofobem. Jakby tego było mało homolobby lansuje dalsze zmiany - pedofilia, nauka w szkole o "tolerancji" itd.

Co więc zrobić z homoseksualistami? Leczyć i to jak najszybciej.
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez RychuGKM » 14 Lis 2013 19:36

Buahaha , friducha z tymi 15% to nawet homo lobby LGBT przebiłeś !!!!
Jakiś czas temu homosie podawali 10% , jednak ostatnio propagandziści zaczynaja podawać 6-7%, aby liczba nie była zbyt okrągła. Wiarygodne źródła natomiast podają jednak ten odsetek na 1-2%, łącznie z biseksualistami. Nigdy i nigdzie nie było ich więcej!
Sondaż Instytutu Gallupa z 2002 roku pokazał, że zdaniem Amerykanów, nawet 21% mężczyzn to geje, a 22% kobiet to lesbijki. Około jedna czwarta pytanych oszacowała liczbę homoseksualistów na więcej niż 25% populacji. Natomiast, co najmniej jeden na sześciu pytanych nie był w stanie oszacować tej liczby. Mężczyźni podawali niższe szacunki niż kobiety. Co ciekawe, respondenci obu płci uważali, że wśród osób płci przeciwnej jest więcej homoseksualistów niż wśród osób ich własnej płci. Rosnąca liczba homoseksualnych bohaterów w mediach, w większości pozytywnych, może wpływać na akceptację homoseksualizmu wśród społeczeństwa i tym samym powodować to, że Amerykanie zawyżają liczbę gejów i lesbijek w populacji. Friducha widocznie uległeś tej propagandzie
Jeżeli homoseksualistów jest mniej więcej 2 proc. w społeczeństwie, a jest ich około 40 proc. wśród pedofilów i 60 proc. wśród chorych na AIDS, to znaczy to, że kilkadziesiąt razy częściej stają pedofilami i chorują na AIDS (oraz na inne choroby weneryczne)
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez matti » 14 Lis 2013 19:45

Czyli gdyby homoseksualistów było 50% w społeczeństwie to 99,9% przestępstw pedofilskich byłoby ich zasługą (badania w tej sprawie robią instytuty w USA i UK).
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 14 Lis 2013 20:07

Pomijając lesbijki które są grupą najmniejszego ryzyka jeśli chodzi o AIDS. Wszystkie przypadki pedofilii w rodzinie są "dziełem" heteroseksualistów. Skoro to choroba i trzeba ich leczyć to podajcie przykład chociaż jednego wyleczonego. Homofobie jak każdą inną fobie można leczyć.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez matti » 14 Lis 2013 20:10

Z nazwiska te przykłady mają być? Wybacz, ale nie znam żadnego geja/lesbijki więc ciężko mi mówić o uleczeniu... . Poza tym od 40 lat tego się już nie leczy. To się teraz promuje..., niektórzy nawet znicze palą i kwiaty składają pod Ś.P. Tęczą na Pl. Zbawiciela. Cholera a jak ktoś się modlił pod Pałacem Prezydenckim 3 lata temu to go nazywano ciemnogrodem, a tutaj tęczy hołd składają i są zupełnie normalni.

A co to jest homofobia? Nowe pojęcie stworzone przez homolobby (czyt. dewiantów), żeby móc kogoś normalnego obrzucać gównem?
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 14 Lis 2013 20:20

Powiedzą Ci zaraz, że teorie spiskowe snujesz (to do Mattiego). Wyżej już napomknąłem, że wielu seksuologów przeczy negatywnym skutkom kontaktów dzieci z dorosłymi dla tych pierwszych, oczywiście jeśli doszło do nich z wyłączeniem przemocy. A to przecież był koronny argument środowisk homo - dwoje ludzi tego chce i nikomu nie szkodzi. Więc w zasadzie, wobec współczesnej "wiedzy naukowej", przestępstwo pedofilii, a ściślej obcowania seksualnego z osobą małoletnią poniżej 15 lat nie ma silniejszego uzasadnienia niż rzeczony zakaz propagandy homoseksualnej. Jeśli oczywiście idąc z duchem obecnych czasów odrzucimy pojęcia rodem z nieeuropejskiego ciemnogrodu jak "moralność" i inne dyrdymały.

Faktem jest, że "medialne" przypadki pedofilii wyczerpują znamiona innych przestępstw, w szczególności zgwałcenia, wykorzystania stosunku zależności, czasem kazirodztwa, a z tych pozostałych mamy sprawy kuriozalne i trudne do oceny jak ta nauczycielki, która zaciążyła z małolatem.

Z drugiej jednak strony propaganda homoseksualna koreluje w dziwaczny sposób z nagonką na pedofilów (może dlatego, że wielu nosi sukienki), czasem ocierającą się o paranoję, i zaostrzeniem prawa w tej sferze, więc akurat "pedofilskiej propagandy" i wielkiej liberalizacji bym się nie obawiał (a taka miałaby miejsce w przypadku obniżenia wieku przyzwolenia, który w Polsce sprzed reformy edukacyjnej był bardzo zoptymalizowany, a teraz to nie wiem ;) ). W czasach, kiedy nie ma już intymności i żadnego tabu, kiedy seks stał się ogólnodostępnym towarem, seksualność domaga się uparcie jakiegoś małego choćby poletka z zakazem wstępu. Tylko szkoda, że mimo tej ochrony, dzieci od wczesnych lat i tak są tą seksualnością ze wszystkich stron bombardowane. Także wtedy jeśli oglądając telewizję dochodzą do wniosku, że najbardziej palącym problemem tego świata są prawa dla jakichś gejów.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron