Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Czy popierasz rosyjski zakaz propagowania homoseksualizmu?

Tak, zdecydowanie!
17
15%
Tak, zdecydowanie!
17
15%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie do końca, ale to słuszna idea
7
6%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie, to absurd!
24
22%
Nie interesuje mnie to
7
6%
Nie interesuje mnie to
7
6%
 
Razem głosów : 110

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez rookie » 15 Lis 2013 14:25

Dobrze niech pary homoseksualne w naturalny sposób spłodzą potomstwo, wtedy będę wstanie uznać te związki za zgodne z naturą:). Na szczęście sezon ogórkowy już się kończy:):)
Awatar użytkownika
rookie
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 30 Sty 2010 20:32

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 16 Lis 2013 14:34

Na seksmisji panie płodziły dzieci pocierając jajo o jajo. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez zygy » 22 Lis 2013 15:16

W hitlerwskich Niemczech był nawet taki specjalny urząd ds., zwalczania homoseksualizmu i jemu podobnych dewiacji ;) Z tego co pamiętam, to podlegał on bezpośrednio pod Gestapo, ale pewien nie jestem. Swoją opinię na ten temat zostawiam dla siebie, ale sądzę, że taki urząd miałby w obecnych czasach ręcw pełne roboty, nawet u nas :D Co to tego, chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości.
zygy
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 1230
Rejestracja: 24 Sie 2012 17:17

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 29 Lis 2013 19:58

Mój Boże nie myślałem, ze podobne teksty przyjdzie mi czytać na tym forum. Tak przykłady prosto od pana H i nazistowskich Niemiec to jest to czym powinien kierować się prawdziwy Polak. Tylko uprzedzam wszystkich miłośników rozwiązań rodem od pana H. On w podobny sposób chciał rozwiązać problem idiotów w społeczeństwie a to dla was chyba nie byłoby fajne.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 29 Lis 2013 23:02

Wybacz, Figaro, ale najwięcej aluzji do pana H. wypływa z Twojej klawiatury. Ale taką ironią losu jest, że twoja negacja pana H. i jego myśli pozwala Ci wierzyć w "głęboką integrację z UE" czyli podporządkowaniem się tym samym Niemcom, którzy w 39 musieli używać w podobnych celach siły i swoich wojsk. A przepraszam, teraz Niemcy są tęczowi i fajni, a nie brunatni.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez Janko10 » 30 Lis 2013 00:00

A H. się tylko teoretycznie w grobie przewraca... :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 30 Lis 2013 00:11

Właśnie już miałem coś o tym przewracaniu się w grobie napisać, ale przypomniałem sobie, że szczątki pana Adolfa prawdopodobnie nie mają technicznie takich możliwości.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez Janko10 » 30 Lis 2013 01:50

To zależy w którą teorię spiskową uwierzyć. ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez figaro56 » 30 Lis 2013 09:17

Wiesz co Kat. Twoja homofobia i ten tak zwany patriotyzm zaczyna być męczący.
Jesteś mistrzem w wywracaniu kota ogonem. Oczywiście w moim poście widzisz odnoszenie się do pana H ale jeden post wcześniej nie zauważasz. Do twoich licznych fobii trzeba doliczyć germanofobię. Takie życie z bagażem fobii musi być trudne. Tak się boisz tego geja, że nawet ideologia faszystowska ci niestraszna. Gotów jesteś bronić ludzi którzy odnoszą się do tej ideologii jeżeli tylko atakują pedałów. Każdy kto ma chociaż trochę inne zdanie na temat homoseksualizmu to dla ciebie lewak i wyznawca Marksa, Engelsa i Lenina.
Powtórzę to jeszce raz wyraźnie. Bardziej boję się was tak zwanych prawdziwych patriotów niż Niemców, Żydów i pedałów razem wziętych.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez mareqna » 30 Lis 2013 09:40

figaro56 napisał(a):
Powtórzę to jeszce raz wyraźnie. Bardziej boję się was tak zwanych prawdziwych patriotów niż Niemców, Żydów i pedałów razem wziętych.

Te słowa słyszałem u Adama Michnika w latach 90-tych i dalej często to powtarza.Te słowa słyszałem też u starszego kolegi pochodzenia żydowskiego,któremu rodzice wpajali od dzieciństwa,że największym zagrożeniem jest skrajna prawice,,jeśli Oni dojdą do władzy to dziecko nie będzie dobrze a najlepiej uciekaj z kraju""To straszenie prawicowymi ,,oszołomami"których Michnik,Geremek i ,,Bolek" odsunęli od obrad okrągłego stołu jest powszechne.Zobaczymy czy za rok w Warszawie na 11-go listopada nie zjawi się milion ludzi.Zwolenników i przeciwników prawicy narodowej.Moje ideały też są prawicowe...no ale bez przesadyzmu,żeby zagrażały życiu innym opcjom politycznym,wyznaniowym lub narodowym.Jak mówi Fridzia można się różnić...pięknie :)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 30 Lis 2013 11:30

Jak odsunęli od okrągłego stołu. O ile pamiętam to "prawicowe oszołomy" pod postacią ZChN tworzyły prawie każdy rząd w latach 1989-1993, nawet ten Suchockiej. No i co w tym dziwnego, że rodzice wpajali żydowskiemu dziecku, że skrajna prawica jest zagrożeniem patrząc na to co się działo w latach 30-tych w II RP, czy ogólnie w Europie, o późniejszych latach już nie wspominając...
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez kat. » 30 Lis 2013 12:41

figaro56 napisał(a):Każdy kto ma chociaż trochę inne zdanie na temat homoseksualizmu to dla ciebie lewak i wyznawca Marksa, Engelsa i Lenina.


Powiedział ten, dla którego każdy kto nie popiera homoseksualnej propagandy to apologeta Hitlera, skrycie marzący o upchaniu pedałów do pieca :roll: I to ja odwracam kota ogonem?

figaro56 napisał(a):Tak się boisz tego geja, że nawet ideologia faszystowska ci niestraszna.


To jest właśnie przykład Twojej zero-jedynkowej retoryki, z którą trudno nawet dyskutować.
figaro56 napisał(a):
Powtórzę to jeszce raz wyraźnie. Bardziej boję się was tak zwanych prawdziwych patriotów niż Niemców, Żydów i pedałów razem wziętych.


Szczerze współczuję. Nawet nie tego irracjonalnego lęku, ale tego, że rozmowa o różnicach światopoglądowych sprowadza się dla Ciebie do kwestii fobii. Paranoiczne przywoływanie pana H. w każdej dyskusji jest tego najlepszym przykładem.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez Janko10 » 01 Gru 2013 00:41

Chłopaki, nudy na forum ostatnio jeśli chodzi o napinki. Jest szansa na jakąś odnowę. Chwyćcie się za bary. Proszę. :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez RakuNH » 01 Gru 2013 00:46

Podsumowując ankietę, którą założyłem aż 48% tego forum, to mniejsze lub większe homofoby :twisted:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Zakaz propagandy homoseksualnej w Rosji a IO

Postprzez leosiek » 01 Gru 2013 10:13

RakuNH napisał(a):Podsumowując ankietę, którą założyłem aż 48% tego forum, to mniejsze lub większe homofoby :twisted:

Sodoma i Gomora :lol:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Poprzednia

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości