Transmisje telewizyjne

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 13 Lut 2014 12:21

Dziś chłopaki przeszli samych siebie :D Rozumiem, te emocje ale czy trzeba przy tym pokazywać totalny brak profesjonalizmu :P? Infantylność w pełnym wydaniu, niezdrowa podnieta, wrzuty na inne rywalki, do tego Anna Saarinen :D No i oczywiście lubieżny Mario nie mógł sobie darować mlaskań i porównań Tereski do kozicy, chyba na nią leci ale po co okazuje to na antenie :P?
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Odyn » 13 Lut 2014 14:06

Jasne,że komentator musi okazywać trochę emocji,ale nie może przeżywać na antenie orgazmu,te krzyki zwłaszcza w wykonaniu Jóźwika były delikatnie rzecz ujmując nieprofesjonalne.Ciekawe kto jutro będzie komentował bieg panów?Mam nadzieję,że Rudziński chociaż mam wrażenie,że ostatnio się cofnął
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez markos7207 » 13 Lut 2014 14:50

To że się komentatorzy emocjonalnie angażują to normalna rzecz. Tylko u pana Jóźwika brak proporcji w euforii dla zwycięstwa rodaczki i okazywania radochy że się największej rywalce nie powiodło. Ciekawe czy stać byłoby go na coś takiego:

https://twitter.com/NRKPost/status/433917724209991680

Jann Post to od wielu lat komentator biegów w nrk, najpierw w radiu a obecnie w tv. Zdaje sobie sprawę ze porównywanie wiedzy tych 2 panów to jak zestawianie ferrari z maluchem, ale do tego wystarczy zachowywać się jak człowiek a nie dzikus.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Heidi » 13 Lut 2014 14:54

Pan Marek J. juz dzisiaj sie troszeczke nabijal (przynajmniej ja tak to odebralam) z Marit, ze zapowiadala, ze zdobecie 6 zlotych medali, a to sie okazalo, ze na 10 km nawet na podium sie nie znalazla.
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez endriu1207 » 13 Lut 2014 15:09

To co TVP robi z transmisją biathlonu to jest po prostu kpina!! Gdzie jest biathlon tvp gdzie jest biathlon???
endriu1207
Młodzik młodszy
 
Posty: 17
Rejestracja: 29 Lis 2012 23:09

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez kat. » 13 Lut 2014 16:53

A co się działo? Bo profilaktycznie włączyłem dziś ZDF.

Ogólnie realizacja znów tragiczna, no ale indywidualny trudny do realizacji. Garaniczewa to pokazali dopiero na mecie, ostatnie strzelanie Kaukenasa olane. No chyba, że to u Niemców tylko tak.

Na koniec posłuchałem panów w TVP, oni to chyba się pokłócą do końca igrzysk, bo coraz bardziej się nie kleją w tych "luźnych" pogawędkach. Raku mówił, że Sobczyński chyba nie lubi KW, ja mam wrażenie odwrotne, cokolwiek powie ten pierwszy, to Wyrzykowski na nie :D Dziś nawet sympatii francuskich się wyparł ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez endriu1207 » 13 Lut 2014 17:20

Zaczyna się biathlon, kilka zawodników rusza i prznosza się na chwilę na łyżwy, a po łyżwach lekki szok bo cóż nasza kochana tvp robi puszcza ponad 6 minutowe reklamy. Mówię no nic wejdę na stronę sport.tvp.pl i tam włączę sobie biathlon, a tu kolejna niespodzianka i tablica przerwa w transmisji. No i tak nie było najgorzej, bo nigdy tvp nie zapomnę Salt Lake City i przerwy przed ostatnim strzelaniem, aby pokazać bodajże Pawła Zygmunta:D:D
endriu1207
Młodzik młodszy
 
Posty: 17
Rejestracja: 29 Lis 2012 23:09

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez molibden » 13 Lut 2014 17:33

A czego się spodziewałeś? Przecież oni zarabiają na reklamach. Zauważ ze oni transmisję z kazdej dyscypliny opisuja jako oddzielna audycję. otóż prawo zabrania im prerywania audycji reklamami wiec wykorzystują każda okazję aby ją przerwać wiec przenosza się na cokolwiek byle miec pretekst do wstawienia reklamy - mnie też to osłabiło i w necie transmisja była w tym czasie, ale bez komentarza
molibden
Junior
 
Posty: 142
Rejestracja: 11 Paź 2013 06:53

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Odyn » 13 Lut 2014 17:58

kat. napisał(a):A co się działo? Bo profilaktycznie włączyłem dziś ZDF.

Ogólnie realizacja znów tragiczna, no ale indywidualny trudny do realizacji. Garaniczewa to pokazali dopiero na mecie, ostatnie strzelanie Kaukenasa olane. No chyba, że to u Niemców tylko tak.

Na koniec posłuchałem panów w TVP, oni to chyba się pokłócą do końca igrzysk, bo coraz bardziej się nie kleją w tych "luźnych" pogawędkach. Raku mówił, że Sobczyński chyba nie lubi KW, ja mam wrażenie odwrotne, cokolwiek powie ten pierwszy, to Wyrzykowski na nie :D Dziś nawet sympatii francuskich się wyparł ;)



Ja już zauważyłem od olimpiady w Londynie jak razem komentowali kolarstwo,że nie ma chemii między nimi i,że jakoś tak nie za bardzo się lubią.myślałem,że dzisiaj nawet o urodę sportsmenek się pokłócą.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez SKI 1 » 13 Lut 2014 19:09

A jak ma komentowac Wyrzykowski,jesli nawet nie ma panelu IBU przed soba ,tylko jak dzis musi wolac na Sobczynskiego by łaskawie zerknał co sie dzieje na trasie tak jak po 4 strzelaniu Lessera ...a Sobczynski oczywiscie i tak slepy tak patrzył ze nie dostrzegł na panelu pomiaru na 7,8 .tylko na 8,4 i stwierdzil ze jeszcze nie dobiegl -a gdyby pajac choc na chwile wczesniej zerknal na analizy czasow netto biegu wiedzialby ze Martin na kazdej rundzie doklada Lesserowi po srednio 20 sekund i niema szans na ostatniej petli utrzyymac 10 sekund przewagi -ale jestem pewny ze nawet nie wie ze istnieje takie statystyki jak bieg netto czy inne,bo nie uslyszalem od poczatku igrzysk ani jednej takowej wiadomosci -a Wyrzykowski skad ma je wziac w czasie transmisji ????
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RakuNH » 13 Lut 2014 23:03

molibden napisał(a):A czego się spodziewałeś? Przecież oni zarabiają na reklamach. Zauważ ze oni transmisję z kazdej dyscypliny opisuja jako oddzielna audycję. otóż prawo zabrania im prerywania audycji reklamami wiec wykorzystują każda okazję aby ją przerwać wiec przenosza się na cokolwiek byle miec pretekst do wstawienia reklamy - mnie też to osłabiło i w necie transmisja była w tym czasie, ale bez komentarza


Już nie raz była taka sytuacja, że przerwali i to że nie mają prawa to jedno, a to ż jest to prawo nic nie warte, to drugie...

A kto kogo nie lubi w parze biathlonowych komentatorów, to nie wiem - może kat. powiedzmy że obaj się nie lubią :mrgreen: Moim zdaniem nikt nie jest w stanie zastąpić J&W czy nawet Rudzińskiego z lat świetności, choć wiadomo że to jakiś sentyment z lat młodości, ale teraz każdy będzie gorszy. Choć niektórzy się o tą gorszość bardzo starają...

Sprint indywidualny w biegach, to była moim zdaniem kwintesencja komentarza MJ. Oglądałem czasem biegi na TVP, ale to co wtedy robił, to jest coś niewiarygodnego - teraz każda transmisja musi być lepsza od tamtej.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez friducha » 13 Lut 2014 23:48

Dajcie już spokój z tym Jóźwikiem, chyba nie zasługuje aż na tyle uwagi :lol:

Czy wiadomo dlaczego dziś nie było komentarza w biathlon.pl na żywo? Projekt padł ostatecznie czy tylko na dziś?
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 14 Lut 2014 12:48

Szczęsny to idiota! Szkoda mi Lechowskiej , że się musi męczyć z tym przygłupem. Jak zjazd komentowała sama to przyjemnie się to oglądało a teraz dramat. Ten bałwan ją przytłacza swoją głupotą , niewiedzą ignorancją i ciągłym wtrącaniem się
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 14 Lut 2014 12:52

Oj friducha, zasługuje :D Głupotę trzeba obnażać :P
Parę dzisiejszych smaczków: z Mattia Pellegrina zrobili sprintera Pellegrino :) Niskanen okazał się bratem fińskiej sprinterki (sic!). Wczoraj gdy Justyna biegła w drugiej części trasy obok Niskanen, chłopaki notorycznie mówili, że Polka ma już 1,5 minuty przewagi nad Niskanen, chociaż ta startowała dwie pozycje przed Justyną - dziś też było do tego nawiązanie. Jóźwik wszędzie widział Szwajcara, gdzie czerwony kombinezon (mimo że numer był 80 coś) to już Cologna, raz nawet pomylił go z Amerykaninem biegnącym w czarnym kostiumie :D No poza tym Jóźwik dziś triumfował - ogłosił wielką porażkę Norwegii choć chyba nikt sie fajerwerków nie spodziewał. Ten dystans najlepiej biega Northug i tylko on realnie mógłby zdobyć tu złoto. Tak więc wielkie zdziwienie dalszymi pozycjami np. Sundbiego czy Hellnera (a to zupełnie nie jego dystans) znowu wymiernie wykazuje profesjonalizm naszych kochanych komentatorów :)
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Jordi » 14 Lut 2014 13:39

Ale zdziwienie, że jakiś nieznany Niskanen 4 - a to złoty medalista niedawnych mistrzostw U-23 z Val Di Fiemme dokładnie na tym dystansie - niewiedza totalna xD

Szczęsnego nie słucham, bo na szczęście transmisja w nsport była z niebo lepszymi panami :D
Jordi
Młodzieżowiec
 
Posty: 385
Rejestracja: 10 Lut 2013 19:50

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Captain Flint » 14 Lut 2014 13:40

Bit Fis i Norweg Ciel <3
Captain Flint
Młodzik młodszy
 
Posty: 17
Rejestracja: 01 Gru 2012 18:26

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Odyn » 14 Lut 2014 15:04

Jóźwik z Babiarzem kompletnie nie ogarniają tego co dzieje się na trasie.Amerykanina wzięli za Dario chociaż mają kompletnie inne kostiumy,wyniki też ledwo ogarniali.Kompletna kompromitacja
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez maksim » 14 Lut 2014 16:23

Dalmajster :)

Sobczyński chyba Wyrzykowi psa przejechał, bo taki kwaśny...
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez SKI 1 » 14 Lut 2014 22:46

maksim napisał(a):Dalmajster :)

Sobczyński chyba Wyrzykowi psa przejechał, bo taki kwaśny...

No coz ,pewnie juz mu dziala na nerwki -tym bardziej ze komentuje na slepo bez dostepu do panelu ,a i ten cos Rosjanom szwankuje narzekał.Poza tym stracił humor bez Jaronskiego -jeszcze w pierwszych relacjach cos tam probowal rzucac anegdotki ,ale to raczej trudne wyzwanie dla Sobczynskiego. :D
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez carabanchel » 15 Lut 2014 17:56

Wszystko już zostało powiedziane... bez komputera biegów i biathlonu oglądać się nie da w tv. Brak wszelkiej informacji...pomiar przed lasem i za lasem i to tyle. Ale dzisiaj doszło do tego że krecha zwycięzcy w panczenach to się pojawiała, to czasami jej nie było na finiszu.... Krótkie dystanse bez tego ogląda się fatalnie. Ale co tam technologia w tym kraju... armia się liczy!
carabanchel
Młodzieżowiec
 
Posty: 351
Rejestracja: 16 Gru 2010 10:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości