Transmisje telewizyjne

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez friducha » 15 Lut 2014 18:00

carabanchel napisał(a):Ale co tam technologia w tym kraju... armia się liczy!

Przecież realizacje tv wcale nie są robione przez Rosjan :roll: Nie ma to jak walić na oślep.
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 15 Lut 2014 18:01

Jak dla mnie dzisiaj w biegach nie było źle jeśli chodzi o realizację :)
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez cris » 15 Lut 2014 18:05

za produkcje sygnału TV
- kombinacja norweska i skoko - RTV SLO Słowenia
- biegi narciarskie YLE Finlandia - biathlon TV2 Norwegia - generalnie ludzie z tych stacji odpowiadają za sygnał z "Laury"
- narciarstwo alpejskie - SRG Szwajcaria
- łyżwiarstwo szybkie NOS Holandia

na podstawie materialów OBS
cris
Junior młodszy
 
Posty: 98
Rejestracja: 25 Sty 2012 19:03

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez SKI 1 » 15 Lut 2014 22:27

Jak nie trawie polityki i nie utozsamiam sie z jakakolwiek frakcją polityczna to mam wrazenie ze dzisiejsze wypowiedzi premiera Tuska po wygranej Kamila niestety przewyzszaja o 3 klasy wszystkich "ekspertow" plotacych bzdury w mediach ,a co jeszcze bardziej przykre wiekszosci dziennikarzy i komentatorow, od słuchania ktorych uszy opadają.Powtarzam ,nie wszystkich.Nie od dzis wiadomo ze sport to konik pana Tuska,ale facet gdy juz wypowiada sie na temat chocby biegow to nie gada bzdur jak wiekszosc naszych "ikon" w mediach ,by wspomniec chocby Józwika ,a Babiarz to juz jest kryminał ,o Chruscickim juz nawet nie wspominam ba zal i niekoniecznie ze ma jakies niewielkie pojecie-ale po prostu "olewa" swoja robote .Czy naprawde w naszych kraju nie mozna znalesc jednej osoby ,ktora ma pojecie o czyms co robi ??? Przeciez mamy legendy komentarza jak Pan Zimoch ,co by nie mowic Szpakowski .Debowski dzis dał upust swojej radosci ,az glos stracil,widac ze długo czekał by wreszcie skomentowac sukces panczenisty,tym bardziej tak ogromny -sam zreszta rowniez nie wierzyłem przyzwyczajony do tego ze juz nie na jednych igrzyskach wczesniej panczenisci w PS startowali niezle ,a pozniej było srednio ;)Co by nie mowic ten komentarz juz jest legendą.
Ostatnio edytowany przez SKI 1, 16 Lut 2014 00:19, edytowano w sumie 1 raz
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez carabanchel » 15 Lut 2014 23:51

friducha: I jakie to ma znaczenie??? To Rosjanie są organizatorami i ONI sa odpowiedzialni za wszystko, w tym za transmisje. Zatrudniają podwykonawców z innych krajów? Co nas to powinno obchodzić?? Próby techniczne? Szkoda słów.... Flagi robili Rosjanie? A hymn gra rosyjska orkiestra? A wśród 113 hostess są tylko Rosjanki?? Move your mind...
carabanchel
Młodzieżowiec
 
Posty: 351
Rejestracja: 16 Gru 2010 10:24

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez friducha » 16 Lut 2014 00:18

carabanchel- najlepiej skocz mi do gardła :roll: O ile się orientuję to akurat te biznesiki telewizyjne rozdziela MKOL poprzez przetargi i Rosjanom nic do tego. Co najwyżej ruskie myszy mogą kabel przegryźć i taka ich odpowiedzialność. Więc nie rzucaj się człowieczku, bo to żenujące jest.
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez carabanchel » 16 Lut 2014 00:27

Friducha: Coś zabolało? Wyluzuj... złośliwość to brak treści, a mnie interesują posty z treścią. Organizator odpowiada za wszystko, i to by było na tyle. Transmisja jest najgorsza odkąd oglądam IO czyli od ... dawna.
carabanchel
Młodzieżowiec
 
Posty: 351
Rejestracja: 16 Gru 2010 10:24

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez carabanchel » 16 Lut 2014 00:33

Aha i nie obrażaj (mówię Ci to po raz kolejny) bo ja Cię nie obrażam i nie nazywam.... Myślałem, że to forum o sportach zimowych a tutaj zamieszczamy posty o OPINIACH na temat transmisji, którą wyraziłem wyżej. Pozdrawiam
carabanchel
Młodzieżowiec
 
Posty: 351
Rejestracja: 16 Gru 2010 10:24

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez kat. » 16 Lut 2014 00:38

Dobrze, że tych medali trochę zdobyliśmy, bo w przeciwnym razie też by była wina Ruskich.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez SKI 1 » 16 Lut 2014 00:47

friducha napisał(a):carabanchel- najlepiej skocz mi do gardła :roll: O ile się orientuję to akurat te biznesiki telewizyjne rozdziela MKOL poprzez przetargi i Rosjanom nic do tego. Co najwyżej ruskie myszy mogą kabel przegryźć i taka ich odpowiedzialność. Więc nie rzucaj się człowieczku, bo to żenujące jest.

Czy owy "carabanchel " wyzwał cie powyzej? To ze jestes z tej dziury Małysza i tego snoba skorumpowanego T. powoduje ze plujesz tutaj na kazdego i prowokujesz?- Czy moze fakt ze uciekłas z niej do "warszafki" i to stało sie dla ciebie norma wyzywac od "czlowieczkow","załosnych" i "kretynow" wszystkich? Sama zas potrafisz tylko kiwnac glówka w jednym słowie lub majac inny poglad nazywac kogos "czlowieczkiem" itp.A moze to problem natury osobistej zwiazany z niespelnieniem erotycznym? To jednak nie jest powod by pluc kazdemu w twarz, kto sie nie zgadza z Twoimi "konstruktywnymi" opiniami -wyładyj swoje frustracje gdzies poza tym forum. :(
Ostatnio edytowany przez SKI 1, 16 Lut 2014 03:09, edytowano w sumie 1 raz
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Odyn » 16 Lut 2014 01:26

SKI 1 napisał(a):
friducha napisał(a):carabanchel- najlepiej skocz mi do gardła :roll: O ile się orientuję to akurat te biznesiki telewizyjne rozdziela MKOL poprzez przetargi i Rosjanom nic do tego. Co najwyżej ruskie myszy mogą kabel przegryźć i taka ich odpowiedzialność. Więc nie rzucaj się człowieczku, bo to żenujące jest.

Czy owy "carabanchel " wyzwał cie powyzej? To ze jestes z tej dziury Małysza i tego snoba skorumpowanego T. powoduje ze plujesz tutaj na kazdego i prowokujesz?- Czy moze fakt ze uciekłas z niej do "warszafki" i to stało sie dla ciebie norma wyzywac od "czlowieczkow","załosnych" i "kretynow" wszystkich? Sama zas potrafisz tylko kiwnac glówka w jednym słowie lub majac inny poglad nazywac kogos "czlowieczkiem" itp.A moze to problem natury osobistej zwiazany z niespelnieniem erotycznym? W koncu niewiele kobiet ma szczescie miec partnera z przyrodzeniem przynajmniej 20 cm-to jednak nie jest powod by pluc kazdemu w twarz, kto sie nie zgadza z Twoimi "konstruktywnymi" opiniami -wyładyj swoje frustracje gdzies poza tym forum. :(



Nie no gościu żeś trochę przesadził.Oskarżasz ją o chamstwo,a sam zachowujesz się w dokładnie taki sam sposób,czyli jesteś hipokrytą,a tego wyjątkowa nie znoszę.Nie dość,że obrażasz ją to jeszcze mieszkańców poszczególnych miast kierując się jedynie stereotypami,zdanie z długością wiadomo czego nawet nie będę komentował.Przypomnę ci,że ty masz manię obrażania wszystkich myśli inaczej niż ty,ostatnio obraziłeś wybitne osobowości z naszego sportu,wyluzuj trochę.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez SKI 1 » 16 Lut 2014 02:43

Wyluzowalem,ale to nie powod ,by ktos mial przyzwolenie na nazywanie bez zadnego powodu kogos kretynami ,czlowieczkami itd. Masz racje taki sam poziom zaprezentowalem za co dostalem ostrzezenie -ale zszedlem do identycznego poziomu jak friducha ,chociaz sama nie miala powodu by chocby w powyzszym poscie nazywac innego forumowicza "czlowieczkiem -tylko dlatego ze sie nie zgadzal z jej opinia,a wlasciwie nabitym poscikiem na ilosc w formie 3 slowek.
Ps. wku... nie zwracalem uwagi na znaki interpunkcyjne czy skladnie zdan -co i tak wobec tresci w formie 5 slow i 3 eminiontek jest sporym osiagnieciem.Zreszta Ty tez widze moze slusznie nazywajac mnie hipokryta ,rowniez to robisz odpowiadajac na moj chamski wpis w identyczny sposob nie wspomne o skladni zdań co mi wypomniales ,zreszta w pełni słusznie. :(
SKI 1
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 12 Lut 2014 19:21

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 16 Lut 2014 08:42

Narciarstwo alpejskie przegrało z transmisją mszy świętej...
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 16 Lut 2014 10:20

Alleluja, a biegi będą :P?
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez friducha » 16 Lut 2014 10:56

carabanchel napisał(a):Aha i nie obrażaj (mówię Ci to po raz kolejny) bo ja Cię nie obrażam i nie nazywam.... Myślałem, że to forum o sportach zimowych a tutaj zamieszczamy posty o OPINIACH na temat transmisji, którą wyraziłem wyżej. Pozdrawiam


Bardzo Cię przepraszam, poniosło mnie i dostałeś rykoszetem. Nie zgadzam się z Twoją opinią, ale wyraziłam to rzeczywiście zbyt ostro. Również pozdrawiam.
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez cris » 16 Lut 2014 11:02

carabanchel napisał(a):friducha: I jakie to ma znaczenie??? To Rosjanie są organizatorami i ONI sa odpowiedzialni za wszystko, w tym za transmisje. Zatrudniają podwykonawców z innych krajów? Co nas to powinno obchodzić?? Próby techniczne? Szkoda słów.... Flagi robili Rosjanie? A hymn gra rosyjska orkiestra? A wśród 113 hostess są tylko Rosjanki?? Move your mind...


za przekaz telewizyjny i radiowy z Igrzysk Olimpijskich odpowiada Olympic Broadcasting Services - organizacja powołana przez MKOL.
podobnie działa UEFA, FIFA.
cris
Junior młodszy
 
Posty: 98
Rejestracja: 25 Sty 2012 19:03

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Merron » 17 Lut 2014 09:25

Jak dla mnie komentarz biathlonu jest na bardzo niskim poziomie. Nie sądze, żeby to była wina braku dostępu KW do panelu, nawet na Eurosporcie kiepsko sobie on radzi z jego obsługą. Ale bardzo często obydwaj panowie nie widzieli polek, które przebiegły na wizji, albo przez cały bieg nie powiedzieli ani słowa o Pałce i Gwizdoń, odnoszę wrażenie, że gdyby Weroniki i Moniki realizator nie pokazał, to także by zupełnie o nich zapomnieli, a przecież teoretycznie widzą co się dzieje na stadionie, więc choć informacje ze strzelania powinni podawać na bieżąco.
Merron
Junior
 
Posty: 174
Rejestracja: 19 Gru 2008 13:30

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Laleczka Chucky » 22 Lut 2014 13:48

Skręt w prawo, skręt w lewo. Z krawędzi na krawędź.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez karlos » 22 Lut 2014 23:24

To co dzisiaj zafundowało TVP fanom biathlonu wołało o pomstę do nieba (: Na szczęście mogłem śledzić transmisję ze streamu w internecie, ale to jednak nie to samo ...
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez kat. » 23 Lut 2014 01:37

Ja już po sankach raczej profilaktycznie oglądałem na ZDF, zwłaszcza, że komentarz na tvp też odrzucał i nawet po niemiecku dużo więcej rozumiałem, co się dzieje, jakie międzyczasy itd. Choć oni też raz skandalicznie ;) przerwali, żeby jakąś niemiecką łyżwiarkę szybką pokazać ;) Ale warto było tam zwłaszcza sztafetę pań oglądać, bo można było nasze dziewczyny oglądać na strzelnicy :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron