Transmisje telewizyjne

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 07 Sty 2014 18:26

A mnie duet Jaroński-Wyrzykowski nie irytuje - czasami trochę przeginają ale ogólnie transmisje prowadzą z humorem i trzeba ich słuchać z przymrużeniem oka. Zdecydowanie bardziej wolę ich jednak w kolarstwie, które bez ich 'paplaniny' byłoby nieco nudne. Za to bardzo irytujący jest dla mnie pan Bogdan Chruścicki komentujący biegi narciarskie - czasem odnoszę wrażenie, że siedzi tam za karę - dlatego na damskie zawody przełączam na publiczną choć i tu pan Jóźwik czasem załamuje nagminnie myląc zawodniczki. Co do pani Bernadety - czasem nieco się wymądrza ale nie jest źle :)
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Wybitny ekspert » 07 Sty 2014 18:32

Z wymienionych nazwisk zdecydowanie najbardziej lubię Chruścickiego.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 08 Sty 2014 17:56

Jaroński zakazał dzisiaj Wyrzykowskiemu mówić "Rach ciach ciach" , gdy ten będzie komentował Biathlon na antenach TVP w czasie igrzysk :D
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 17 Sty 2014 12:30

http://www.sportfan.pl/artykul/stoch-pr ... -tvp-48789
Stoch kpi z wodzireja :lol: . wreszcie ktoś się odważył!!!
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RakuNH » 21 Sty 2014 19:33

Stoch mnie zaskoczył, ale w tym przypadku nie wiem o co za bardzo chodzi ;) To chyba była riposta za całokształt. :twisted:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez maksim » 21 Sty 2014 20:30

Snikers.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez damian940915 » 24 Sty 2014 21:26

Skład ekipy dziennikarskiej TVP – Soczi 2014:

Komentatorzy:
Przemysław Babiarz – ceremonia otwarcia i zamknięcia, biegi narciarskie, łyżwiarstwo figurowe
Mariusz Czerkawski – hokej na lodzie
Piotr Dębowski – łyżwiarstwo szybkie, short track
Marek Jóźwik – biegi narciarskie, kombinacja norweska
Jacek Laskowski – hokej na lodzie
Monika Lechowska-Wróbel – narciarstwo alpejskie
Marek Rudziński – skoki, biegi narciarskie, kombinacja norweska
Piotr Sobczyński – ceremonia otwarcia i zamknięcia, biathlon, łyżwiarstwo figurowe
Włodzimierz Szaranowicz – ceremonia otwarcia i zamknięcia, skoki narciarskie
Dariusz Szpakowski – hokej na lodzie
Sebastian Szczęsny – narciarstwo alpejskie
Krzysztof Wyrzykowski – biathlon

Reporterzy:
Aleksander Dzięciołowski, Bartosz Heller, Jarosław Kuś (AI), Sebastian Parfjanowicz, Justyna Szubert-Kotomska

Ciekawe, czy Rudziński będzie miał szansę komentować biegi kobiet, czy dostanie tylko mężczyzn, żeby Jóźwik się całkiem nie skompromitował? I duży plus, że Szczęsny nie skomentuje skoków. Duet Rudziński z Szaranowiczem jest akurat dla mnie duetem idealnym.
Poza tym nie widzę nikogo do curlingu, narciarstwa dowolnego, sanek i bobslejów, snowboardu. Pewnie będą to komentarze ze studia w Warszawie. W Curlingu obstawiam Jarosława Marendziaka, w sportach saneczkowych Grzegorza Pajdę i Pawła Ulbrycha.


Komentatorzy stacji NC+:
Hokej Na Lodzie: Przemysław Pełka i Wojciech Zawioła
Narciarstwo Alpejskie: Jakub Zborowski i Żelisław Żyżyński
Snowboard: Żelisław Żyżyński i Michał Łopaciński
Bobsleje: Edward Durda i Michał Łopaciński

NC+ z tego co widzę nie bierze nikogo z zewnątrz. Gdyby wzięli komentatorów z Eurosportu do narciarstwa alpejskiego mogliby dużo zyskać.
Ostatnio edytowany przez damian940915, 24 Sty 2014 21:31, edytowano w sumie 1 raz
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Laleczka Chucky » 24 Sty 2014 21:28

Sebastian Szczęsny jest wszechstronny. Komentuje skoki, kolarstwo no i narciarstwo alpejskie. Coś jeszcze pominąłem? :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez damian940915 » 24 Sty 2014 21:31

Mateusz napisał(a):Sebastian Szczęsny jest wszechstronny. Komentuje skoki, kolarstwo no i narciarstwo alpejskie. Coś jeszcze pominąłem? :mrgreen:


Ciężary! I w boksie chyba też próbował sił!
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Laleczka Chucky » 24 Sty 2014 21:34

Nie ma chyba drugiego takiego komentatora w Polsce, który zna się na tylu sportach co Sebastian. Szok ;)
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez skis » 24 Sty 2014 22:19

Biathlon, skoki i hokej jak na warunki tvp całkiem nieźle obsadzone, chociaż Szpakowski mógł sobie darować, ale w razie czego pozostaje miły ratunek dla uszu w postaci Pełki na NC+.
Kombinacja z Jóźwikiem? :P
Awatar użytkownika
skis
Junior młodszy
 
Posty: 63
Rejestracja: 08 Sty 2013 23:10

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez leosiek » 24 Sty 2014 23:07

Mateusz napisał(a):Nie ma chyba drugiego takiego komentatora w Polsce, który zna się na tylu sportach co Sebastian. Szok ;)

Jak to nie ma!!!!!!!!!!!!! A Bogdan "Bodzio" Chruściki. W czasie igrzysk w Londynie komentował chyba wszystko co się dało w tym piłkę nożną i tenis( to bodziowe "no nie" świetnie przy uderzeniach Federera). Skandaliczne i niewybaczalne pominięcie Mateusz :evil: :evil: :evil:
A jeśli chodzi o komentatorów tefałpe to trochę bida z nędzą, ale jak mówi jeden z uczynków miłosierdzia: krzywdy cierpliwie znosić, więc postaram się czasie igrzysk być miłosierny(no może prócz Jóźwika, temu nic nie przebaczę).
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Regis » 24 Sty 2014 23:14

To oni te ceremonie otwarcia i zamknięcia we trzech planują komentować :D? Ja nadal nie mogę dojść do siebie, że eurosport nie ma praw. Z tej całej nieszczęsnej obsady to jedynie biathlon będzie dało się obejrzeć bez bólu. Rudziński pewnie dostanie rolę drugiego komentatora przy skokach panów, i całe skoki pań, nad którymi szanowny pan Szaranowicz pewnie nie zamierza się schylać. A co do Jóźwika, to mam na niego chyba jeszcze większe uczulenie niż na Szczęsnego.

E, co tam Bodzio. Jeszcze przed objęciem skoków, Igor Błachut komentował praktycznie wszystko co się dało, gdy nie mieli pod ręką nikogo innego. Z tą różnicą, że do każdej relacji był bardzo rzetelnie przygotowany.
Regis
Junior
 
Posty: 137
Rejestracja: 15 Lut 2010 19:48

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Sty 2014 11:01

leosiek napisał(a):
Mateusz napisał(a):Nie ma chyba drugiego takiego komentatora w Polsce, który zna się na tylu sportach co Sebastian. Szok ;)

Jak to nie ma!!!!!!!!!!!!! A Bogdan "Bodzio" Chruściki. W czasie igrzysk w Londynie komentował chyba wszystko co się dało w tym piłkę nożną i tenis( to bodziowe "no nie" świetnie przy uderzeniach Federera). Skandaliczne i niewybaczalne pominięcie Mateusz :evil: :evil: :evil:
A jeśli chodzi o komentatorów tefałpe to trochę bida z nędzą, ale jak mówi jeden z uczynków miłosierdzia: krzywdy cierpliwie znosić, więc postaram się czasie igrzysk być miłosierny(no może prócz Jóźwika, temu nic nie przebaczę).

Jakoś umknęło mi, że Bodzio komentował wiele dyscyplin w Londynie. Wynika z tego, że mamy w Polsce super znawców :D
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 25 Sty 2014 11:47

coś czuję , że ten wątek będzie nie mniej oblegany niż wątki skoków biegów i biathlonu :D . Oczywiście musieli wcisnąć gdzieś nieszczęsnego. 4 lata temu bidak się nie załapał i komentował ze studia ;) . Co do biegów to mam nadzieję , że 10 km klasykiem będzie komentował Babiarz , jego da się jakoś wytrzymać , w przeciwieństwie do jóźwika , na którego nie tylko ja mam alergię.
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez kat. » 25 Sty 2014 12:01

Wszystko ok, nawet Jóźwika zdzierżę (a co, twardy jestem!), ale Szpaku + Czerkawski to najgorszy koszmar komentatorski, jaki w historii tvp pamiętam. Swoją drogą mam nadzieję, że będą dobrej jakości streamy ze wszystkich wydarzeń, bo w początkowej fazie hokeja pewnie prawie w ogóle nie będą pokazywać, podobnie jak to było w Vancouver.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez weiner » 26 Sty 2014 20:47

Hmmm Benia nie dostała nominacji do Soczi :)? Oby Jóźwik nie komentował biegów męskich bo nie ma zielonego pojęcia kto jest kim, co w piękny sposób pokazał (razem z Benią) przy okazji Polany Jakuszyckiej.

Bardzo dobrze jest obsadzone narciarstwo alpejskie. Pani Monika Lechowska-Wróbel prowadzi relacje w profesjonalny sposób, jest zawsze przygotowana i urozmaica program o dodatkowe informacje na temat zawodników, miejsc itd. Do tego ciekawa barwa głosu i audycja zawsze super mimo, że tą dyscypliną się raczej nie interesuję. Tak więc wybór bardzo dobry :)
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez Peeta » 26 Sty 2014 22:05

Znając życie to Jóźwik ma zaklepane wszystkie biegi kobiet, pewnie w duecie z Babiarzem lub Rudzińskim. Męskie biegi(no i może sprint kobiet przy okazji skoro go Kowalczyk opuszcza) pewnie Babiarz lub Rudziński lub ich duet, w sumie dobrze by było. ;) No strach się bać Jóźwika przy kombinacji norweskiej, no ale duet z Rudzińskim może jakoś wyjdzie. No i ciekawe kto będzie komentował narciarstwo dowolne i snowboard(przy innych obstawiam jak damian). Nie pamiętam kto w Vancouver te dyscypliny komentował. Oby jak najwięcej alpejskiego miała Pani Lechowska- Wróbel(choć pewnie będzie duet, skoro obydwoje mają tylko alpejskie w rozpisce). Hokejem to pewnie i tak się zainteresuje dopiero od fazy pucharowej, jakoś na IO czy to letnich czy zimowych wolę oglądać sporty indywidualne(no chyba, że nasi grają ;) ), przeważnie się nimi interesuje od 1/4 czy czasami dopiero 1/2 finału.
Awatar użytkownika
Peeta
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 30 Lis 2012 00:13

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez RychuGKM » 27 Sty 2014 08:18

Znów będziemy słuchać o "Lodowicku" :lol:
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Transmisje telewizyjne

Postprzez ssonicsl » 27 Sty 2014 08:37

Nie no jest naprawdę fajna obsada komentatorska. Plus ze studia jak co 4 lata, Marendziak i Pajda, ALE ZA JAKIE GRZECHY?!
Marek Jóźwik – biegi narciarskie, kombinacja norweska
Sebastian Szczęsny – narciarstwo alpejskie

Czy WY już nie pamiętacie jak 4 lata temu nieSzczęsny ze studia komentował narciarstwo alpejskie? Skręt w lewo, teraz w prawo, lewo, dobry przejazd, a nie jednak duża strata... Przecież to jest kompletny IGNORANT. Bodzio może i komentuje tuzin dyscyplin, ale ma przynajmniej o nich pojęcie.
A Jóźwik. Już się nie mogę doczekać kombinacji w jego wykonaniu. To będzie dla mnie nowa DYSCYPLINA z nowymi SPORTOWCAMI.

I jeszcze z mikrofonem będą latać te dwa nieszczęścia Parfjanowicz i Heller. Dla tych którzy nie pamiętają Vancouver wspomnienia czekają w dziale Archiwum.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron