Igrzyska w TV

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Gdzie obejrzysz transmisję z Igrzysk w Vancouver?

Eurosport
28
38%
Eurosport
28
38%
TVP/TVP Sport
7
9%
TVP/TVP Sport
7
9%
inna stacja
2
3%
inna stacja
2
3%
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 74

Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 26 Sty 2010 23:27

http://sport.onet.pl/176527,1271079,211 ... omosc.html

onet napisał(a):

TVP ma wyłączność na transmisje z igrzysk. Z tej okazji we wtorek w swojej siedzibie przy ul. Woronicza w Warszawie zorganizowała konferencję prasową. Byli na niej obecni nie tylko przedstawiciele redakcji sportowej, ale też najwyższe władze spółki oraz w charakterze gości uświetniających aktorzy Tomasz Stockinger i Katarzyna Zielińska. To w związku z tym, że w trakcie imprezy do studia będą zapraszani przedstawiciele właśnie świata kultury, głównie aktorzy oraz muzycy.

Studio w Warszawie ma prowadzić głównie Maciej Kurzajewski. Z Vancouver komentować będą: Włodzimierz Szaranowicz (skoki), Marek Jóźwik (biegi), Piotr Sobczyński (biatlon), Przemysław Babiarz (łyżwiarstwo figurowe), Piotr Dembowski (łyżwiarstwo szybkie i short track), Monika Lechowska (narciarstwo alpejskie), Dariusz Szpakowski, Stanisław Snopek i Jarosław Krzoska (hokej) oraz Jarosław Marendziak (curling). Rolę reporterów mają pełnić Maciej Jabłoński i Sebastian Parfjanowicz. W oglądaniu zawodów widzom pomogą eksperci: hokeista Mariusz Czerkawski i była łyżwiarka figurowa Anna Rechnio.



Maciej Kurzajewski - nic specjalnie do niego nie mam. Jak się zajmował skokami to było OK. Ale jak się staje ekspertem w każdej dyscyplinie to jest to śmieszne. Czasem aż widać że nie ma pojęcia o czym mówi no ale co zrobić jak go szefowie wszędzie wpychają. Lepszy on niż ten ziomek co prowadził studio z PŚ w Japonii. Powinni mieć ze 3 prowadzących na dobrym poziomie.

Włodzimierz Szaranowicz - odkąd skoki komentuje Szczęsny to jest to bardzo radosna informacja :lol: Nigdy nie pomyślałem że będę tęsknił za Szaranem ale niestety Maciej "jak jeden mąż" Szczęsny jest dramatycznie słaby (przypomina mi się na motorku w Tour de Pologne :lol: :lol: :lol: ) Gdzie obejrzy większość z was skoki myślę zależy od komentatora. U mnie wygląda to tak: Rudziński - Szaranowicz - Chruścicki - Szczęsny. Jak będzie Chruściński to jest wyjście awaryjne :D Szaranowicz ratuje życie.

Marek Jóźwik - oby na Eurosporcie były biegi na żywo :D Już nie wspominam o tych jego ekspertach bo do nich z racji na brak doświadczenia w komentowaniu i wiek nie można mieć dużych pretensji. Jednak sam Jóźwik o biegach nie ma bladego pojęcia.

Piotr Sobczyński - będzie się rozwodził nad zepsutym strzelaniem Henkel/Neuner/Johnoson podczas gdy Bobak strzeli 20/20 i zdobędzie brązowy medal. On ujrzy ją na mecie i przyzna że nieźle się zaprezentowała ale słabo biega. Tak mi się niestety ten komentator kojarzy.

Przemysław Babiarz - pływanie nawet dobrze komentuje. Nie wiem jak z łyżwiarstwem ale mam nadzieję że poziom będzie trzymał jako jeden z nielicznych.

Piotr Dembowski - skróty z łyżwiarstwa szybkiego na TVP były OK. Da rade :D


A z tymi ekspertami to masakra. Czerkawski i Rechnio jak najbardziej ale Zielińska i Stockinger... Jeszcze na drugim gazie pojedzie żeby być bardziej wygadanym :wink:


I na koniec ankietka :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Janko10 » 27 Sty 2010 01:55

Oczywiście, że jak się tylko da to Eurosport! Ale przyznam szczerze, że złamałem się i na wszelki wypadek wykupiłem sobie na miesiąc TVPSport na IO. Będę miał full wypas! :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 27 Sty 2010 07:46

Generalnie Eurosport ale decydujące będzie kryterium dyscyplin sportowych jakie będą poszczególne stacje transmitować. Nie będę przecież oglądał Eurosportu gdy będzie pokazywał te fikołki w lodowej rynnie a TVP coś bardziej mnie interesującego. Mogę ewentualnie na chwilę przełączyć i zobaczyć jak tam tej Ligockiej idzie ale to wszystko na co mnie stać.

Janko ty mięczaku. Bierz przykład z tego twardziela Figaro. :D
RakuNH kto to jest u diabła ta Zielińska? Jakaś piosenkarka?, bo w sporcie nie mogę nikogo dopasować o tym nazwisku.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 27 Sty 2010 09:36

To zależy od dyscypliny:
Biathlon , biegi Eurosport
Skoki TVP
Pozostałe raczej na TVP bo oni koncentrują się na występach polaków, choć decyzję będę podejmował już podczas samych igrzysk :lol:
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 27 Sty 2010 10:46

TVP koncentruje się na występach Kowalczyk, Sikory i Małysza :D Reszta to ich pewnie średnio obchodzi :lol:

Co do Eurosportu to myślę że takie dyscypliny jak biegi,skoki, biathlon będzie na 100% live. Nie wiem jak łyżwiarstwo szybkie bo tu mamy sporo przedstawicieli.

Też przełączę na TVP jak będzie taka potrzeba ale oby nie było takiej konieczności :lol:


Tak mi się wydaje Figaro że Zielińska to aktorka ale ja ją widziałem tylko z Kurzajewskim w tym programie o Polsce :lol: Także w studiu będą ziomkami :D

http://www.zeberka.pl/img/el/548.jpg
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 27 Sty 2010 12:33

Nie znacie Kasi Zielińskiej? Ona była w Jak oni śpiewają na Polsacie, a teraz gra w Barwach Szczęścia. Jak można jej nie znać :mrgreen: :lol:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Menson » 27 Sty 2010 12:41

Po co oni prowadzą studio w ogóle. Niech się łączą tylko z Vancouverem. I znów będzie: "Rozłączamy się, aby dowiedzieć się, co sądzą nasi eksperci w studio". Eksperci powiedzą kilka bzdur, i na zawody wrócą już jak się zakończą :lol: . Jednak mimo wszystko wybór między TVP a Eurosport będą rozważał na bieżąco ze względu na dyscypliny.
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 27 Sty 2010 12:47

Tak w ogóle, to tutaj macie program Eurosportu i jest już rozpiska na kilka pierwszych dni igrzysk, więc można sobie sprawdzić co będzie transmitowane na żywo.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 27 Sty 2010 18:37

Oczywiście Eurosport, chyba że na TVP będą występy Polaków. Często jest tak, że TVP pokazuje naszych reprezentantów, a Eurosport PL takiej możliwości nie ma, bo to chyba wszystko zależy od tego co będą emitować w siedzibie we Francji.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Janko10 » 27 Sty 2010 20:22

figaro56 napisał(a):...Janko ty mięczaku. Bierz przykład z tego twardziela Figaro. :D ...

No wstydzę się... :oops:
Ale to tylko na miesiąc... :oops: :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska w TV

Postprzez and220 » 28 Sty 2010 08:34

Eurosport HD :) specjalnie na igrzyska od grudnia wziąłem HD za jedyne 9,90 do abonamentu :). TVP Sport też mam, ale to awaryjnie.
Faber est quisque suae fortunae.
Awatar użytkownika
and220
Junior
 
Posty: 104
Rejestracja: 29 Gru 2009 13:55
Miejscowość: Radom

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 28 Sty 2010 15:35

Janko kiedyś poszedłem po pracy z kolegami na piwo i kiedy spożywaliśmy ten napój podeszła do nas pewna pani(jak się później okazało żona jednego z kolegów) i odezwała się do jednego z nas tymi słowy "Zamiast pić to piwsko kupiłbyś dziecku cukierki" :lol:
Jaki morał z tej opowieści? Ano na drugi raz zamiast wydawać pieniądze na TVP kup córce cukierki. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Janko10 » 29 Sty 2010 00:56

Ale ja Figaro za te 13.90 mam przede wszystkim ESP2 a to TVPSport to przy okazji... :wink:
No i w tej cenie sobie dzisiaj obejrzałem finał US Open kobiet z 1984 na ESPN... Navratilowa - Chris Evert... Niech się te dzisiejsze laski i nielaski schowają. :D
Moja córka woli żelki. Ale będę pamiętał. :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 04 Lut 2010 21:43

NA Eurosporcie będą nawet treningi i serie próbne w skokach :wink: W biathlonie takiej możliwości nie mają ale widać że program będzie zdecydowanie ciekawszy niż na TVP...

Chyba wole słuchać też międzynarodowych ekspertów (jak podczas TCS na Eurosporcie) niż Tajnera czy Siderka.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 04 Lut 2010 21:50

Nie tylko treningi w skokach. Treningi zjazdów w narciarstwie alpejskim także będą transmitowane przez Eurosport na żywo. Ja nie mam żadnych dylematów - igrzyska będę śledził za pośrednictwem Eurosportu, a nie marniutkiego TVP Sport.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 09 Lut 2010 10:53

TVP po raz kolejny zakpiła z kibiców! :) Transmisje z igrzysk przegrywają czas antenowy z "Barwami NieSzczęścia" i "M jak Mdłości" , przez co o pełnych transmisjach z narciarstwa alpejskiego , czy kombinacji norweskiej(jakieś tam szczątkowe będą) możemy zapomnieć! Hokeja też sobie nie pooglądamy(chodzi o mecze o 6 rano) Bo ważniejsza jest "Kawa czy herbata"
A właśnie o 6 jest wiele klasyków : Czechy-Słowacja czy Finlandia-Szwecja(rewanż za finał z Turynu :D).
Mnie to nie rusza , bo mam TVP sport , eurosport i ZDF/ARD , ale współczuje ludziom którzy mają tylko TVP 1, 2 i INFO(dlaczego tam nie ma transmisji???!!!!) Z drugiej jednak strony sami są sobie wnni .200zl na talerz i tuner cyfrowy to nie jest dużo
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez dan » 09 Lut 2010 14:30

plan transmisji telewizyjnej jeżeli chodzi o sam hokej na lodzie - http://vancouver.interia.pl/wiadomosci/ ... 35404,6608
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2010 14:36

RychuGKM znam ludzi dla których te 200 zł jest problemem finansowym i nie pisz,że sami są sobie winni. Jak masz 600 czy 700 złotych na miesiąc to wierz mi, że wydanie 200 zł na talerz jest daleko w hierarchii wydatków. Nie o to zresztą chodzi. Chodzi o to, ze publiczna tv nie ma prawa pobierać dodatkowego haraczu od kibiców płacących abonament. Jak chce ten haracz pobierać, to do cholery niech chociaż skończą z tą hipokryzją i przestaną nazywać siebie publiczną.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 09 Lut 2010 15:51

Pewnie TVP skupi się na pokazywaniu Polaków i to jest jedyny plus tej stacji, bo komentarz jak i cała oprawa pewnie będzie do bani.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Janko10 » 10 Lut 2010 00:01

Mateusz napisał(a):Pewnie TVP skupi się na pokazywaniu Polaków i to jest jedyny plus tej stacji, bo komentarz jak i cała oprawa pewnie będzie do bani.

I właśnie dlatego wydałem te 13.90 PLN... Figaro wybacz... :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Następna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości