Kibicowanie czy kibolowanie?

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 23 Paź 2010 22:35

Masz racje, widać frustracje a to dlatego że wklejasz już takie dyrdymała że głowa mała i nigdy też nie poświęciłeś się żeby wkleić coś pozytywnego. Zawszę Cię muszę wyręczać by gdyby ktoś przeczytał tylko Twoje posty to by pomyślał o jakimś państwie bezprawia i o tym że kibice to nieczuła dzicz z mózgiem pawiana. A wybacz mi ale nie wierzę że NIGDY nie natknąłeś się na coś pozytywnego mimo że media takie sprawy minimalizują to można coś znaleźć. Tylko wówczas tak ochoczo nie podbijasz tego tematu. I nie zauważyłem wycieczki osobistej, co najwyżej lekka ironię. Jak ja mam się merytorycznie odnosić do bełkotu w tym artykule? Piłkarz twierdzi tak ale niestety reszta świata się uwzięła i twierdzi inaczej. Mi grożą kibice siatkówki ale nikt mi nie chce wierzyć :lol: A co do pozwu kibiców to nie żartuj... Szkoda czasu bo praktycznie nie da się udowodnić że kibice nie grozili (teoretycznie mogli się podszyć nawet kibice innego klubu, jest milion wariantów i tysiące kibiców i nie każdy zna każdego). Sprawa przegrana, czas zmarnowany a policja sobie ich zapamięta i będzie się czepiać o pierdoły. I moje wklejenia są zazwyczaj kontrą na Twoje wpisy bo Ty traktujesz kibiców tylko jako zło a ja mam zdanie w miarę pozytywne ale nie mówię że nie ma pewnego marginesu.

Przykład z mężem średni no chyba że ma schizofrenie. Kibice to nie jest jedno ciało a są rozbicie na różne grupy. Jedni się leją po lasach, inni robią oprawy i zajmują się dopingiem, inni organizują działalność charytatywną (oczywiście też chodzą na mecze) i w ten sposób się uzupełniają i jak dla mnie żadna osoba z tej grupy nie robi nic złego :wink: Niestety jest jeszcze margines menelstwa ale jest to margines i w większości ekip nietrzeźwi, złodzieje czy robiący bydło są odpowiednio nauczani lub mają wewnątrzgrupowy zakaz stadionowy. Wszelkie wybryki gdzie cierpi mienie (i nikt za nie nie płaci bo jak kibice sobie sami zniszczą pociąg to płacą więc to nie powinno Cie interesować bo mają prawo sobie zniszczyć dla rozrywki i zapłacić) i gdzie cierpią osoby postronne są rzadkością. Możesz mi tu wklejać różne linki tylko proszę Cię już coś sensownego a nie to że piłkarzowi grozili. Jeśli ktoś zarabia grubą kasę i jedyne co robi to żeluje włosy to niech nie myśli że życie jest takie kolorowe. Chyba że mi powiesz że na całym świecie grożą tylko kibice. Jeśli jakieś wybryki są na stadionach to tylko na mniejszych i słabo zabezpieczonych (w ten weekend starcie Bałtyk- Arka) więc po części to wina infrastruktury. Ludzie się bali nowych stadionów a tu proszę spokój :wink:

I na zakończenie coś z mojego podwórka:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... wi,1547586

No i ponawiam pytanie. Podasz jakiś przykład jak sobie z Twoim problemem poradzono? Pokazałem Ci Anglię i ujrzałeś że angole to po prostu buraki i jakbyś nie wiedział że to Lech miał ich bluzgi po prostu gdzieś. A przecież powinni ich powybijać :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez figaro56 » 24 Paź 2010 10:13

A to kłamczuszek z tego Raku. Pisał, że to kibicki Hutnika a ten gość podaje o zatrudnieniu czterech modelek do tej sesji zdjęciowej. Nieładnie tak okłamywać kolegów, oj nieładnie. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 24 Paź 2010 10:23

Dlaczego dziewczyny ( w tym dziewczyna producenta) nie miałby jakiś drobnych za dwa dni sesji zdjęciowej? :wink: Kibicki Hutnika to są ale nie od razu fanatyczki które poświęcą długie godziny żeby kibole mieli radochę z gołych bab :lol: W mediach lepiej brzmi że to modelki ale kto chodzi na Hutnika ten wie że się pojawiają i są to normalne dziewczyny z NH a nie żadne modelki a to kit żeby brzmiało profesjonalnie :D

Ale cieszę się Fiagro że czytasz co wklejam. Miło mie :twisted:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez markos7207 » 24 Paź 2010 10:55

Raku, wiesz coś o tym ? :wink: Może brakuje Ci jakiegoś "sprzętu" ? :lol:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez figaro56 » 24 Paź 2010 11:25

Markos u nich w Krakowie takie "zabawki" to dzieci na komunię dostają. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 24 Paź 2010 14:56

Jeśli jedni i drudzy świadomie się bawią takimi zabawkami to w czym problem? :wink: Czy posiadanie maczety jest zabronione? Oczywiście wszystko to po likwidacji NFZ i prywatna służba zdrowia. Ja takich sprzętów nie posiadam. Dysponuje tylko pałką teleskopową, lepsza do obrony i poważniejszych szkód niechcący nie wyrządzi :wink: Nie pamiętam dobrze ale Figaro gdzie mieszkasz ale zarówno na Śląsku (Górnik- Ruch) jak i nad morzem (Lechia - Arka) też się bawią takimi zabawkami :D

A co do modelek to wyjaśniłem sprawę i jedna (jej akurat nie wkleiłem) nie jest w żaden sposób więc można ją uznać za modelkę i pozowanie za pracę :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez markos7207 » 24 Paź 2010 19:43

Skoro chcą się tak "bawić" to niech się bawią, pod warunkiem że nikt przypadkowy nie ucierpi. Tylko nie wiem czy 13-letnie dziewczyny to już odpowiedni wiek na taki sport, no ale nie znam się, teraz przecież dzieci podobno prędzej dorastają i może wolą zamiast skakanki pomachać maczetą albo siekierą :wink: .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez figaro56 » 24 Paź 2010 20:28

Spojrzyjcie moi drodze na to z nadzieją. :D Optymistyczne w tym wszystkim jest to, że ten "sportowy sprzęt" wygląda na nowy i cieszy, że w dobie kiedy dużo ośrodków sportowych zmaga się z finansowymi problemami młodzież krakowska dysponuje wszystkim co najlepsze. :lol: Jeżeli nawet nie jest to nowe to widać, że młodzież dba o powierzony sobie sprzęt. :lol: Cieszy również to, że Krakowianki w równym stopniu podzielają "sportowe" pasje swoich rówieśników. Jako wielki zwolennik równouprawnienia w sporcie i działacz na rzecz masowego udziału kobiet w nim mogę tylko przyklasnąć. :wink:
Co by Raku nie mówić to stolica Małopolski przoduje póki co w tej dziedzinie i nie jest to moja opinia ale ludzi z różnych innych futbolowych ośrodków.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez Menson » 24 Paź 2010 21:06

Jeśli się leją gdzieś poza granicami miasta, to niech się zarzynają czym prędzej. Czym prędzej się pozabijają, tym lepiej. Ale warunkiem niech będzie to, że nikt niech nie ucierpi spośród tych ludzi. :D
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 26 Paź 2010 11:07

Małopolska jest najbardziej medialna. Może też i najwięcej ekscesów tam jest ale to nie jest tak że gdzie indziej się nie bawią :wink: A jak sobie przemyślałem sprawę to skoro jest już tak durny system z NFZ i leczą się w nim palacze (idą np do kariologa i przed wizytą palą) to dlaczego mają nie leczyć się kibice po ustawkach. Mają do tego pełne prawo :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez karlos » 26 Paź 2010 13:06

Tylko kibole nie płacą specjalnego podatku, tak jak płacą palacze, kupując papierosy. :wink:
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 26 Paź 2010 13:16

Zgadza się ale szkody wyrządzone przez papierosy są też sporo większe. Ustawki kończą się zazwyczaj siniakami albo w ostateczności złamaniami. Bardzo rzadko są to skomplikowane urazy wewnętrzne. A regularnie i nałogowi palacze palący 2 paczki dziennie od kilkudziesięciu lat mogą mieć już tyle chorób i ograniczeń fizycznych że aż ciężko to przeliczyć :wink: Rozwinąłbym temat ale to rozmawiamy o kibolach także nie przechodźmy na medycynę i politykę :mrgreen:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez albatros » 27 Paź 2010 07:22

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:11, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez karlos » 31 Paź 2010 11:46

Jak się okazuje kibice żużla (choć pewności co do tego mieć nie można) też potrafią nieźle narozrabiać.
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65036, ... okaru.html
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez Menson » 31 Paź 2010 11:53

Zielona Dziura to zawsze się garnie do bicia, to co się dziwić.

Ale tak trudno było tym koszykarzom kilka razy dać w łeb tym ludziom? Kolesie ponad 2 metry, nieźle napakowani, i może tylko sobie siedzieli. :roll:
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez albatros » 01 Lis 2010 15:58

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:11, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 01 Lis 2010 20:19

Zamknąć stadion za nic? Przecież nie było żadnego starcia. Na przyszłość będą wiedzieli jak oddzielić gości i tyle.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez figaro56 » 03 Lis 2010 13:55

Problem w tym, ze inne są przepisy UEFA a inne nasze ligowe. Według UEFA klatki i kraty powinny być zlikwidowane bo wywołują w kibicach agresję a nasza liga tego wymaga. Stadion zbudowany na Euro 2012 i teraz klops. Na mecze ligowe będą stawiać kraty a na te europejskie je likwidować? Kompletna paranoja.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez albatros » 21 Lis 2010 10:15

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:12, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Kibicowanie czy kibolowanie?

Postprzez RakuNH » 21 Lis 2010 10:57

Jak Ci bardzo zależy to poszukam linka ale ostatnio policja chciała pałować 60 kibiców za to że szli :shock: Okazało się że mają transparent witaj w domu i witali 11 letniego chłopca który walczy z rakiem i to głównie oni finansują tą walkę. Chodziło o kibiców Polonii Bytom. A z kibicami Lechii po części się zgadzam i nie chodzi o rasizm. Chodzi mi o sprowadzanie obcokrajowców kiedy na podobnym poziomie mogą grać Polacy. Kilku obcokrajowców - OK ale nie same zagraniczne składy.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości