Sporty walki

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 07 Lut 2014 14:08

Ja Kostyrę nawet lubię :D Fakt, że czasem (często) pieprzy 3 po 3 i niezbyt wie, co się dzieje, ale bardzo "klimatycznie" i z jajem komentuje. Tylko trzeba mu kogoś, kto się zna, u boku, myślę, że Gmitruk nieźle daje radę, bo np. ś.p. Kulej też kompletnie nie ogarniał, miał zawsze swoje sympatie i widział tylko ciosy i obrony zawodnika, któremu kibicował.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 07 Lut 2014 14:38

kat. napisał(a):Ja Kostyrę nawet lubię :D Fakt, że czasem (często) pieprzy 3 po 3 i niezbyt wie, co się dzieje, ale bardzo "klimatycznie" i z jajem komentuje. Tylko trzeba mu kogoś, kto się zna, u boku, myślę, że Gmitruk nieźle daje radę, bo np. ś.p. Kulej też kompletnie nie ogarniał, miał zawsze swoje sympatie i widział tylko ciosy i obrony zawodnika, któremu kibicował.



Chyba nie ma większego,który komentuje pod jednego zawodnika niż Kostyra.Było to doskonale widać w walce Szpilka-Jennings.Amerykanin napierniczał całą rundę,a kostyra nic,Artur wyprowadził jeden cios rozpaczy,a Andrzej zachwycał się nim przez resztę rundy.Co jego komentowanie z jajem,no może ,tylko ciągle powtarza te same teksty o zmarszczkach po 60 o botoksie o byciu wolnym jak ketchup,a najbardziej klasyczny Kostyra to kiedy mówi już pod koniec walki,że wszyscy już są bardzo zmęczeni.Powinien nauczyć się paru nowych śmiesznych powiedzonek bo te się już zużyły.Kolejna sprawa jest taka,że nawet trudno powiedzieć ,że komentuję walkę.Gada o rzeczach co prawda związanych z boksem,ale robi to przez całe rundy,ale na boga na ringu się biją i tym trzeba się zając.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 15 Mar 2014 12:31

Ma ktoś zamiar dzisiaj spędzić wieczór podobnie jak ja czyli z boksem zawodowym.Na początku gala w Arłowie czyli druga walka Wawrzyka po przegranej z Powietkinem.Pojedynek zapowiada się jednostronnie,ale może będzie ciekawie.Prawdziwie emocje jednak nadejdą późno w nocy z Betlejem,gdzie Adamek będzie podejmował cara Wieczysława Głazkowa.Walka bardzo istotna,bo prawdopodobnie jest to już eliminator z ramienia IBF do walki z Kliczko,a to oznacza,że Polak będzie miał znowu szanse stanąć do walki o MŚ,a to w naszej historii polskiego boksu rzadkość.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 16 Mar 2014 17:39

Oglądał z wasz ktoś wczoraj walkę Adamka?
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron