Sporty walki

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Sporty walki

Postprzez figaro56 » 21 Paź 2013 08:07

Najgorsze, że to wszystko trąci kiczem i jarmarkiem. Te wszystkie oprawy :roll:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 21 Paź 2013 10:09

Takie próby wyłonienia najlepszego już miały miejsce, że wspomnę o ciekawej idei super six w super średniej, no ale kończyło się to jeszcze większym zaciemnieniem obrazu i zamieszaniem. Analogicznych zawodów w junior ciężkiej już nie zorganizowano, mimo takowych planów. W Londynie ma miejsce Prizefighter, w tym roku być może wystąpi w tym turnieju Wach, o ile nie zdecyduje się na Chisorę, bo i takie chodzą słuchy.

Jeśli mowa o turniejach, to nawet dość miło wspominam dawne gale KSW gdzie takowe były rozgrywane. Niestety, to dość kontuzjogenna zabawa i turniej wygrywał nie ten najlepszy, ale ten, który nie nabawił się poważnego urazu w trakcie kilku walk.

A co do federacji i rozlicznych pasów, to nic dodać, nic ująć, ale widocznie nikt nie ma interesu, by to ogarnąć, a kasa się obecnie zgadza. Jak to kiedyś Kostyra powiedział - strach już komuś w barze dać w mordę, bo od razu dostaniesz pas jakiejś federacji. :roll:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez RakuNH » 21 Paź 2013 11:04

http://boxrec.com/ratings.php?country=& ... &SUBMIT=Go - tutaj sobie sprawdzam kto jest najlepszy - jako laikowi mi wystarcza ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Sporty walki

Postprzez figaro56 » 21 Paź 2013 13:48

Ciekawe na którym numerze kończą się bokserzy a zaczynają kelnerzy. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Sporty walki

Postprzez markos7207 » 21 Paź 2013 14:21

Sprawdzianem byłby powrót emerytów Holyfielda i Lewisa albo pastora Foremana ;) a najlepiej Bestyji :P . Na samo pojawienie się Żelaznego Mike w ringu część z nich zrobiłaby to co nasz Endrju ;) . Choć Gołocie trzeba oddać co mu się należy, sprawił paru czarnoskórym niezły łomot, a Bowe chyba wciąż ma koszmary z jego udziałem :mrgreen:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 26 Sty 2014 19:11

Oglądał ktoś wczoraj walkę Szpilka-Jennings?
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 26 Sty 2014 19:23

Kawałek oglądałem, bo się zasiedziałem dość długo, ale padłem jeszcze przed Szpilą. :roll:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 26 Sty 2014 19:48

kat. napisał(a):Kawałek oglądałem, bo się zasiedziałem dość długo, ale padłem jeszcze przed Szpilą. :roll:



Gala szła ekspresem,pierwsze trzy walki poprzedzające Szpilkę trwały w sumie może z 4 minuty.Każda się kończyła w 1 rundzie.Długo byś nie musiał czekać.Szkoda,że się nie udało,smutek dla kibiców.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 26 Sty 2014 19:59

Odyn napisał(a):
kat. napisał(a):Kawałek oglądałem, bo się zasiedziałem dość długo, ale padłem jeszcze przed Szpilą. :roll:



Gala szła ekspresem,pierwsze trzy walki poprzedzające Szpilkę trwały w sumie może z 4 minuty.Każda się kończyła w 1 rundzie.Długo byś nie musiał czekać.Szkoda,że się nie udało,smutek dla kibiców.



Wszystko się popieprzyło po 5 rundzie nie wystarczyło kondycji cytując Jóźwika "odcięło prąd"
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 26 Sty 2014 20:14

Dla precyzji - padłem przed TKO w 10 rundzie, a nie przed samą walką ;)

Ale sama walka nie spędzała snu z powiek, że tak powiem. Nie, że miałem złudzenia, że Artur będzie atrakcją na miarę Andrew, tuszyłem jednak, że trochę mocniej się postawi, bo Jennings jakimś gigantem ciężkiej nie jest ani nawet ciosu nie ma szczególnie mocnego. Wczoraj górował przede wszystkim skuteczną obroną, co u Szpilki wciąż mocno kuleje.

Co do Szpili, to w przeciwieństwie do wielu kibiców w PL nie mam wielkiego uczulenia na gościa, choć nie powiem, żebym go darzył jakąś ogromną sympatią . Prosty chłopak, trochę wykorzystywany przez media i zagubiony w tym szumie wokół niego. Jest wielu polskich "fajterów", których nie trawię dużo bardziej. Może dobrze, że na tym etapie dostał nauczkę, bo ten balonik pt. polski kandydat na MŚ za bardzo był pompowany. Zobaczymy, jak się teraz odnajdzie i czy wyciągnie wnioski.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 26 Sty 2014 20:28

Szpilka ma słabą kondycję co pokazała już walka z Minto.Myślałem,że obóz szkoleniowy z Łapinem coś z tym zrobią niestety się myliłem.Defensywa u Szpilki ta jakaś kpina ręce zamiast przy głowie to przy jajach.Tak się nie walczy z czołówką w dodatku brak kombinacji ciosów jedynie pojedyncze czasami podwójne ciosy.Nie wiem też po jaką cholerę się pchał pod te liny.Wszystkie błędy w tej walce były identyczne jak podczas walki z Mollo to znaczy,że Szpilka się wolno uczy.Po tej walce siła ciosów Artura też jest podejrzana.Jennings mówił,że biję słabo.Co do Bryanta to kolejny amerykański balonik jak Mitchell czy Malik Scot.Przyznaję solidny bokser,ale na mistrzostwo w HW to chyba za mało,chyba,że będzie kryzys w tej wadze po odejściu braci.Szkoda,że nie doszło o jego walki z Adamkiem,uważam,że góral dałby sobie z nim radę.Co do Szpilki,to podobno młody,sympatyczny chłopak kreowany przez media na mordercę.Moja matka parę razy obsługiwała Szpilkę i mówiła,że to bardzo miły chłopak podobnie jak Dibalo czy Kołodziej.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 01 Lut 2014 12:53

Zamierza ktoś dzisiaj oglądać wielki powrót Wawrzyka i pojedynek REXA z atomowym bykiem?Zapowiada się ta gala ciekawie.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez mareqna » 04 Lut 2014 12:01

Odyn napisał(a):Zamierza ktoś dzisiaj oglądać wielki powrót Wawrzyka i pojedynek REXA z atomowym bykiem?Zapowiada się ta gala ciekawie.

Słowo Gala oznacza ,,uroczystość,przyjęcie" i dobrą miłą atmosferę.Polsat z Borkiem,Sędrowskim,Janiszem czy Magierą na czele kreuje marne widowiska i marnych bohaterów próbując nam wcisnąć kit że jesteśmy światkami wielkich wydarzeń sportowych którymi interesuje się cały świat.I te ich mega kity ;) wczoraj leciał Johny Rambo,dziś Jean-Claude Van Damme a jutro Steve Seaghal.Na trzech kanałach siatkówka i krzyki komentatorskie jakby każdy mecz toczył się o Mistrzostwo Świata.Tania chałtura i nic więcej.A kto to jest ten Wawrzyk?
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 04 Lut 2014 16:46

mareqna napisał(a):
Odyn napisał(a):Zamierza ktoś dzisiaj oglądać wielki powrót Wawrzyka i pojedynek REXA z atomowym bykiem?Zapowiada się ta gala ciekawie.

Słowo Gala oznacza ,,uroczystość,przyjęcie" i dobrą miłą atmosferę.Polsat z Borkiem,Sędrowskim,Janiszem czy Magierą na czele kreuje marne widowiska i marnych bohaterów próbując nam wcisnąć kit że jesteśmy światkami wielkich wydarzeń sportowych którymi interesuje się cały świat.I te ich mega kity ;) wczoraj leciał Johny Rambo,dziś Jean-Claude Van Damme a jutro Steve Seaghal.Na trzech kanałach siatkówka i krzyki komentatorskie jakby każdy mecz toczył się o Mistrzostwo Świata.Tania chałtura i nic więcej.A kto to jest ten Wawrzyk?


To,ze Polsat puszcza chujowe filmy to jedno,ale póki co to jedyna telewizja w Polsce,która na szeroką skalę zajmuję się boksem.Ja uważam,że Borek zna się na rzeczy i dobrze przeprowadza wywiady.Ostatnie bokserski galę polsatu były niezłe.Mam nadzieję,że pytanie "A kto to jest ten Wawrzyk?" było retoryczne bo w przeciwnym razie gówno wiesz o polskim boksie.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 04 Lut 2014 17:35

Borek to podczas wywiadów z pięściarzami kadzi, ile może, żeby go żaden lewym sierpowym nie potraktował. Na razie w karierze ma tylko stracony mikrofon ;)

Poza tym zluzuj, Odyn. Niestety polsatowe gale zasłużyły na taką opinię, jaką wyraził Mareqna. A że sporo zajmują się boksem, to inna sprawa. Za dużo było Bambusów z łapanki i spasionych Bułgarów / Czechów / Jugoli z bilansem walk 1-1-26 (24 KO).
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 04 Lut 2014 18:21

kat. napisał(a):Borek to podczas wywiadów z pięściarzami kadzi, ile może, żeby go żaden lewym sierpowym nie potraktował. Na razie póki co w karierze ma tylko stracony mikrofon ;)

Poza tym zluzuj, Odyn. Niestety polsatowe gale zasłużyły na taką opinię, jaką wyraził Mareqna. A że sporo zajmują się boksem, to inna sprawa. Za dużo było Bambusów z łapanki i spasionych Bułgarów / Czechów / Jugoli z bilansem walk 1-1-26 (24 KO).



Borek póki co jako jedyny ma pojęcie o boksie i zadaje w miarę mądre pytanie.Widziałem innych reporterów i to była tragedia.Gale jak są takie są,ale Polsat to nie HBO i nie zorganizujemy gali na najwyższym poziomie.Zgadzam się,że niektórzy bokserzy to duże bumy głównie z Węgier,ale niektóre walki są bardziej emocjonujące niż walki u Sauerlanda.Tam dopiero wieje nudą.Po za tym na tych galach można zauważyć naprawdę fajnych chłopaków z polskiego podwórka.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez kat. » 04 Lut 2014 22:13

Akurat do Borka nic nie mam, bo myślę, że nawet gdyby komentował bierki podwodne, to byłby fachowo przygotowany. Czasem ma skłonność do wazeliniarstwa, ale ogólnie jest dobrym dziennikarzem, a i słucha się go w miarę przyjemnie. Poza tym wiele razy podczas transmisji piłkarskich zaznaczał swoją "kumatość" głosząc hasła wbrew mainstreamowi, no ale w końcu urodził się w najbardziej kibolskim z polskich miast ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 04 Lut 2014 22:45

kat. napisał(a):Akurat do Borka nic nie mam, bo myślę, że nawet gdyby komentował bierki podwodne, to byłby fachowo przygotowany. Czasem ma skłonność do wazeliniarstwa, ale ogólnie jest dobrym dziennikarzem, a i słucha się go w miarę przyjemnie. Poza tym wiele razy podczas transmisji piłkarskich zaznaczał swoją "kumatość" głosząc hasła wbrew mainstreamowi, no ale w końcu urodził się w najbardziej kibolskim z polskich miast ;)



Ja też uważam,że Borek zna się na swym fachu i jest myślącym dziennikarzem.Na piłce zna się bardzo dobrze i uważam,że najlepiej również prowadzi dyskusję Cafe Footbal w Polsacie.W boksie jest również wybijającym się dziennikarzem i zna się na tej dziedzinie chyba najlepiej z dziennikarzy z Polsatu.Może faktycznie czasami jest zbyt wielkim lizodupem,ale przynajmniej potrafi zachować obiektywizm i skrytykować w przeciwieństwie do tych z publicznej.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Sporty walki

Postprzez DobromirSkwarek » 07 Lut 2014 13:40

Zgadzam się z poprzednikiem. Oglądałem kiedyś wywiad z Mateuszem Borkiem i mowił że jest wielkim fanem boksu wie o nim sporo ale sam uznał że nie nadaje się do komentowania walki bokserskiej :) może i dobrze bo to co robi Pindera i kostyra to mistrzostwo świata :)
DobromirSkwarek
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Lut 2014 13:35

Re: Sporty walki

Postprzez Odyn » 07 Lut 2014 13:47

[quote="DobromirSkwarek"]Zgadzam się z poprzednikiem. Oglądałem kiedyś wywiad z Mateuszem Borkiem i mowił że jest wielkim fanem boksu wie o nim sporo ale sam uznał że nie nadaje się do komentowania walki bokserskiej :) może i dobrze bo to co robi Pindera i kostyra to mistrzostwo świata :)


Dlatego napisałem,że Borek jest świetnym dziennikarzem,a nie komentatorem boksu.Zgadzam się z tym,że komentowanie by mu raczej nie wychodziło,to tego trzeba mieć specjalistyczną wiedzę i wiedzieć co się mówi.Pindara to mistrz w komentowaniu tego sportu,chodząca encyklopedia,na tomista kostyra to pomyłka,facet dawno już powinni wywalić z polsatu bo tak kaleczy,że to się w głowie nie mieści.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości