Sporty walki

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Sporty walki

Postprzez figaro56 » 13 Gru 2009 08:00

W piątek to co zobaczyłem w Polsacie Sport to był koniec świata, przynajmniej tego sportowego. Dobry Boże obejrzałem tę walkę Pudzianowski vs Najman i jeżeli to ktoś nazywa sportem to jest to koniec świata. :roll: Widowisko dla osobników o IQ mniejszym niż rozmiar buta jaki posiadają na poziomie bójki w strażackiej remizie na wiejskiej zabawie ku uciesze gawiedzi. Jeżeli to ma być sport to pora na koniec świata najwyższa. :(
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: MMA

Postprzez Duche » 13 Gru 2009 20:33

Przesadzasz Figaro, walka Pudziana była konkretna. Low-kickami zmiótł tego cwaniaka Najmana z ziemi. Pudzian ma moc jak mało kto, jeśli będzie dalej trenował MMA to się wyrobi i ma szanse stać się kimś znaczącym w tej specjalności.

Jeśli chcesz mniej zabawne walki to sobie K1 pooglądaj, a w szczególności Ernesta Hoosta, Mirko Filipovicia i Remmy'ego Bonjaskiego. Szczególnie ten ostatni widowiskowo walczy.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: MMA

Postprzez Janko10 » 13 Gru 2009 21:10

Obawiam się, że K1 tak samo zachwyci Figara jak MMA czy bójka w remizie. :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: MMA

Postprzez Predator » 13 Gru 2009 21:30

K1 to bardzo męski sport - MMA sportem już trudno nazwać. Ostatnio jednak mistrzowie MMA próbujący sił w K1 radzą sobie całkiem dobrze. A Hoost i Bonjasky to już historia. Teraz rządzi SAMMY SCHILT - też Holender.
Daszka ruuuuleeez!
Marek Kolejarz
Awatar użytkownika
Predator
Kadra B
 
Posty: 658
Rejestracja: 17 Gru 2008 19:39
Miejscowość: Małopolska

Re: MMA

Postprzez RakuNH » 13 Gru 2009 22:00

Duche napisał(a):Przesadzasz Figaro, walka Pudziana była konkretna. Low-kickami zmiótł tego cwaniaka Najmana z ziemi. Pudzian ma moc jak mało kto, jeśli będzie dalej trenował MMA to się wyrobi i ma szanse stać się kimś znaczącym w tej specjalności.

Jeśli chcesz mniej zabawne walki to sobie K1 pooglądaj, a w szczególności Ernesta Hoosta, Mirko Filipovicia i Remmy'ego Bonjaskiego. Szczególnie ten ostatni widowiskowo walczy.



Figaro ma racje. Ta walka przypominała bójkę na ulicy zaczynająca się od "dawaj telefon"...

Rozpoczynając analizę tej walki trzeba zacząć od najważniejszego aspektu. KIM JEST NAJMAN? NIkim :wink: Zatem aktualny bilans pudziana wynosi 0-0-0. Każdy z wcześniej walczących by pokonał tego pyszałka(moim zdaniem to ta jego medialna burza to część kontraktu)

Jak dla mnie Pudzian może spokojnie dostać od Khamidowa. Nie mówię juz o takich gwiazdach jak Minotauro czy Emelanienko. Przecież pudzian leje całą tablicą mendelejewa to jakim sposobem on może walczyć? Nie ma żadnych kontroli antydopingowych w MMA? Przy każdym low kicku opuszczał garde, walczył jak furiat i wystarczyła by jedna riposta rywala (Najman to nie rywal) a mogło by być KO.

Zresztą nie zadziwiło was czemu tak niby zmiażdżony Najman wstaje 5 sekund po dostaniu 10 ciosów i 4 low kicków? Nawet nie był zamroczony wiec nie do końca to mogę zrozumieć ale nie świadczy to o ogromnej sile ciosów Pudziana...
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: MMA

Postprzez figaro56 » 13 Gru 2009 22:07

Jak ty mnie dobrze znasz Janko, więc to co zobaczyłem ma nawet swoją nazwę. Pewnie dwie pierwsze litery oznaczają Męskie Mordobicie. Nie wiem co to Low Kicki ale wiem że ten Pudzian wypłacił parę kopów temu "bokserowi" a ten przyglebił i później okładał go aż sędzia go odciągnął. To wszystko można zobaczyć właśnie w remizie tylko inaczej się nazywa i "aktorzy" nie dostają za to pieniędzy tylko co najwyżej wyroki sądowe. Jeżeli poszkodowany nie jest jakoś szczególnie naruszony to przeważnie w zawiasach. No chyba, że to recydywa. :D

Już z tego Salety próbowano robić gwiazdę zawodowego boksu. Przeważnie te analizy robiły tak fachowe sportowe pisma jak "Fakt", "Super Ekspres" czy "Życie na gorąco". Jak skończył nasz wirtualny mistrz pięści nikomu nie muszę przypominać. Jakiś Turek zlał go tak, że aż przykro było patrzeć. Czy Saleta też nie próbował czasami tego co Pudzian?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: MMA

Postprzez swistak » 14 Gru 2009 11:23

Za rok Pudzian Będzie Startował w Skokach Narciarskich (kasy mu będzie znowu za mało - w sumie niezły biznesz zarobić około 200 tys. złotych za 20 sekund bicia ( i 25 tańczenia))
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: MMA

Postprzez johndorian » 14 Gru 2009 23:35

na każdego jest sposób, także nie mamy co euforyzować.
obczajcie to dla przykładu: http://www.youtube.com/watch?v=H8sSK4k6WHw - mirko cro cop vs bob sapp. wprawdzie to k1, ale pokazuje, że niejednego bizona można powalić 8)
wymarzony duet w niemieckim filmie xxx - Henkel und Neuner
johndorian
Młodzik
 
Posty: 25
Rejestracja: 06 Gru 2009 13:03

Re: MMA

Postprzez RakuNH » 15 Gru 2009 15:09

figaro56 napisał(a):Zanim wpadnie tu duch z Mysiej 2 to muszę powiedzieć tylko, że bardzo mnie cieszy to iż ktoś podziela moje zdanie co do tego żałosnego widowiska.
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno narzekano na brutalność starego poczciwego boksu. :roll:
Historia zatacza koło i tylko czekać na remont Coloseum. :(



Fiagaro ale przeciez dlatego MMA ma taką oglądalność. Chodzi właśnie o to że praktycznie nie ma zasad. Ta walka to było nic ale walki wielkich w MMA są na prawdę ciekawe.

Rozumiem że dla np wg Ciebie walka Wałujewa z Hayem albo Johnsona z Kliczka to był sport? :wink:

Ja chyba bym wolał powtórki walk gołoty obejrzeć... bo to co się teraz dzieje w boksie woła o pomstę do nieba. Ten sport traci wszystko.


Sam najbardziej lubie K1 i dla smiechu wrestling na Eurosporcie w poniedziałki :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: MMA

Postprzez swistak » 15 Gru 2009 15:28

RakuNH napisał(a): Ten sport traci wszystko.


Nie dawno na przykład stracił Najmana - przykre
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: MMA

Postprzez RakuNH » 15 Gru 2009 15:39

To akurat pozytyw boksu że Najman nie wywęszył szybkiej kasiorki :twisted:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: MMA

Postprzez figaro56 » 16 Gru 2009 09:22

RakuNH ależ ja już na tym forum wiadro pomyj wylałem na to co obecnie się dzieje w boksie zawodowym a i tym amatorskim również.
Namnożono tych federacji i "miszczem" może zostać praktycznie każdy kto ma dwie ręce i dwie nogi. Wystarczy pokonać paru kelnerów do tego trochę medialnego szumu o jakiś "walkach stulecia" i gotowe.
Problem w tym, że za dużo ludzi wyczuło, że tam można niezłe pieniądze wyszarpać przez to traci i ten zawodowy boks i ten amatorski. Podczas MP kobiet miałem okazję porozmawiać z kilkoma trenerami i działaczami Polskiego Związku Bokserskiego i to co obecnie dzieję się w boksie przechodzi wszelkie pojęcie. Każdy co zdolniejszy junior czy nawet juniorka jest bombardowany i kuszony propozycjami przejścia na zawodowstwo. W efekcie ten amatorski pozbawiany jest co zdolniejszych zawodników a do tego zawodowego przechodzą ludzie pozbawieni podstawowego wyszkolenia technicznego jaki daje kariera amatorska. Kiedyś było inaczej. Dopiero jakieś sukcesy w boksie amatorskim skutkowały podpisaniem zawodowego kontraktu. Teraz na tych licznych galach zawodowego boksu okładają się jakieś kmioty o umiejętnościach meneli spod budki z piwem i nazywanie tego boksem to jak nazywanie "Syrenki" samochodem. Sam wielki Cassius Clay późniejszy Mahommed Ali zanim został bokserem zawodowym był mistrzem olimpijskim w boksie amatorskim i to tam nauczył się techniki którą czarował na zawodowych ringach i jeżeli ta naturalna droga nie wróci to na próżno czekać na walki które poziomem zachwycą i rozpalą tych znających się na boksie kibiców. Pozostają takie żałosne widowiska typu Pudzian vs Najman i Mroczki jako gwiazdy na widowni. Cóż jaki sport, takie gwiazdy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: MMA

Postprzez RakuNH » 24 Gru 2009 18:01

Oglądałeś gale z Kołodziejem Figaro? :wink:

Wawrzyk jak dla mnie walczył bardzo słabo. Liczyłem że coś z niego będzie ale mnie zawiódł. Za to kołodziej super. Szybki, celny i mocny. Nie wiadomo tylko czy to słabość doświadczonego jankesa czy dobra forma Polaka.


Śmieszy mnie też Kostecki. Walczy ciągle z kelnerami i niedługo będzie miał bilans 100 - 1 (80KO) i dalej będzie anonimowy :roll:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: MMA

Postprzez Mundzioł » 28 Gru 2009 14:13

MMA... Nie wiem czy to sport, ale fajnie się oglądało. Pewnie to tez zasluga fajnego komentarza Janisza Andrzeja i tego drugiego.
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: MMA

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2010 15:44

Jak widać można bić się z samymi kelnerami i zostać mistrzem świata. :D Sutener "Cygan" Kostecki właśnie otrzymał pas mistrzowski organizacji IBC. :lol:
Jak widać kelnerzy, listonosze i bagażowi mają swoją organizację IBC. :lol: Jak pisałem powyżej mistrzem świata może zostać każdy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: MMA

Postprzez markos7207 » 09 Lut 2010 16:34

Odważny jesteś Figaro :wink: . A jak "Cygan" odwiedzi nasze forum i przeczyta Twój post ? :lol: Chwała Bogu że on nie jest z Grudziądza :lol: :lol: :lol:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: MMA

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2010 17:26

To nie ja zarzucam mu czerpanie korzyści z nierządu czyli sutenerstwo, jeszcze inaczej,że jest po prostu "alfonsem" tylko prokuratura, więc niech tam kieruje raczej swoją energię w celu oczyszczenia z zarzutów. A to, że przez całą swoją karierę tłucze kelnerów to wie każdy kto chociaż trochę zna się na boksie.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: MMA

Postprzez RakuNH » 09 Lut 2010 18:59

cały czas czekam na telefon od Kosteckiego. Rundy pewnie nie wytrzymam no ale Kostecki bilans sobie poprawi :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: MMA

Postprzez figaro56 » 09 Lut 2010 19:39

A co Raku. Zostałeś kelnerem? Nie żebym miał coś przeciwko temu pożytecznemu zawodowi ale już trudno poszukać dla Kosteckiego jakiegoś przedstawiciela tej profesji. W końcu ma ich już 33 chyba na rozkładzie. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Sporty walki

Postprzez RakuNH » 11 Lut 2010 18:15

http://sport.onet.pl/imprezy/vancouver- ... omosc.html

To ja już wole b... Najmana (nie mogę skończy bo będzie ostrzeżonko :lol: ) który kłapie na lewo i prawo ale przynajmniej nikogo nie obraża (poza zawodnikami sztuk walki) Ciekawe co Mariusz "tablica medelejewa" Pudzianowski wie o sportach zimowych? Co on w ogóle wie o sporcie bez koksu?
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Następna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron